Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43001) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

A 18.-ai JB gapps-ot letöltené nekem valaki és feltenné máshová, mert az Istenért sem tudom leszedni. :W :R

(#43002) Black Phone válasza KaiotEch (#43000) üzenetére


Black Phone
senior tag

Igen mehet

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#43003) szabof1 válasza KaiotEch (#43000) üzenetére


szabof1
őstag

Például én ;]

(#43004) szabof1 válasza -Zola0808- (#42997) üzenetére


szabof1
őstag

Na most ma reggel nekem 2p 45mp volt mire a közkedvelt navi GPS fixet talált. Szerintem nem használ aGPS-t. Pedig szerintem mindent bekapcsoltam a beállításokban. :(

Bocs a dupléárt :)

[ Szerkesztve ]

(#43005) hodostamas válasza szabof1 (#43004) üzenetére


hodostamas
addikt

Használsz droidwall-t? Abban külön van szedve a GPS szolgáltatás. Hátha..

(#43006) szabof1 válasza hodostamas (#43005) üzenetére


szabof1
őstag

Még odáig nem jutottam. A WIUI-ban van vajon ilyen alapból? (Nincs nagy MIUI múltam.)

(#43007) vazzz válasza KaiotEch (#43001) üzenetére


vazzz
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#43008) hodostamas válasza szabof1 (#43006) üzenetére


hodostamas
addikt

Monitor nevű app, viszont alapból ki van kapcsolva, szóval ha nem nyúltál bele akkor ez kizárva :(

(#43009) KaiotEch válasza vazzz (#43007) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

:R

(#43010) R19 válasza szabof1 (#43004) üzenetére


R19
senior tag

A FasterFix talán segít a gyorsabb elérésben.

(#43011) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

No ez jónak tűnik, DE betöltésnél nem Google logo kéne legyen? Nálam a gyári piros Motorola mosolyog :)

LBE-től még mindig kidobál SIM kérésig... :(

[ Szerkesztve ]

(#43012) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Jó ez az ICS, csak 100 MB-al több memót zabál mint a GB, mint CM9, mint Wiui4 alatt...
Programjaim ugyanazok mindenhol..
GB alatt 220-240 a szabad, itt meg 100-120 általában..

[ Szerkesztve ]

Na!!!

(#43013) -Zola0808- válasza szabof1 (#43004) üzenetére


-Zola0808-
tag

Letöltöttem teloval is és újra raktam de csak nem megy.

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#43014) -Zola0808- válasza R19 (#43010) üzenetére


-Zola0808-
tag

Azt, hogy kell beállítani? Európa?

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#43015) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

A Star Chart működik mindenkinél rendesen? Nem próbáltam rég, most feltettem (hivatalosan), de fc-vel kidob. CM7.2 stable a rencer, korábban mintha ment volna. Cache törlés nem segített.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#43016) R19 válasza -Zola0808- (#43014) üzenetére


R19
senior tag

Igen!
Nekem látványosan sokat segített.

(#43017) tzl válasza Shyciii (#42988) üzenetére


tzl
senior tag

Tudom, nem írtam, hogy a ROM hibája lenne.

Azt írtam, nem megy MÉG rajta a Viber, továbbá azt, hogy csak pár nap kérdése (mert dolgoznak rajta a vibernél).

Meg azt, hogy:
"Egyetlen okból nem maradhat nálam", tehát nem írtam sehol, hogy a rom hibája lenne.

(#43018) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Másik topic, de tudna vki segíteni?

(#43019) nash13


nash13
aktív tag

Lehetséges, hogy Wiui v4-ben nincs rádió? Lehet valahogy rá tenni anélkül, hogy a zipben turkáljak?

iPhone 7

(#43020) tzl válasza KaiotEch (#42998) üzenetére


tzl
senior tag

Az a gyári rendszer technológiája, a chrome már ics alatt sem tud flasht, mivel a google gyorsítani szeretné a html5 elterjedését.

Én viszont nem erről beszéltem, hanem arról, hogy bár az adobe nem támogatja tovább a mobil böngészők flash lejátszóját, adobe-tól független flash playerek meg fognak jelenni. Linux alatt már ma sem csak az adobe flash playerét választhatod, hanem évek óta vannak alternatívák (pl. gnash és lightspark), ezek fognak sejtésem szerint megjelenni androidra is aug. után.

(#43021) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

CM10-re vkinek Privacy app alternatívája?

(#43022) Dino69 válasza szabof1 (#43006) üzenetére


Dino69
aktív tag

Kedves szabof1 :)
Értékelhetnéd pár mondatban az általad használt WIUI-t, hátha megjönne a kedvem hozzá :))

Előre is köszönöm :D

(#43023) kano válasza Dino69 (#43022) üzenetére


kano
nagyúr

Szép, jó, nem annyira gyors mint a GB. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43024) Z0C!


Z0C!
őstag

akinek esetleg hiányzona az app widget picker
hogy ne legyen olyan hosszú a widget lista :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#43025) w333


w333
félisten

Valaki nem tapasztalta mostanában hogy t-mobil 3G-ben elég gyenge a térerő ??? ha kikapcsolom az adatforgalmat akkor full térerő van :) hogy lehet ez???

Jah és most vettem észre hogy 11 órakor kikapcsoltam az adatforgalmat 38% akksi és mostanra lemerültem 2% -ra még sohasem csinált ilyet mi lehet a gond ??? :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43026) szabof1 válasza Dino69 (#43022) üzenetére


szabof1
őstag

A 2.7.7-es teljesen jó sebességgel ment, de most a friss 2.7.27-es WIUI v4-es már nem.
1 nap használat után egyet kell értsek a délelőtt megszólaló kollégákkal (hodostamas-ra emlékszem konkrétan), hogy feltűnően lassan indulnak az alkalmazások, eltelik 1-2-3 mp plusz idő mire beindulnak (az előző verzióban megszokotthoz képest). Aztán a GPS meg olyan, mintha nem használná az aGPS-t, tehát csak szimplán a műholdak alapján pozicionálna, mert ma majdnem 3 perc kellett neki, hogy fixáljon (tegnap megvolt fél perc alatt, de az előző verzió abszolút nem talált műholdat 10 perc után sem).
Egyébként szeretem. Nagyon jó a fogyasztása.
Most lehet, hogy megyek vissza CM10-re (abban is a Defy+++ verziót akarom kipróbálni).

(#43027) zolnagy


zolnagy
őstag

Kipróbáltam a White Rabbit 1.6 "Finally Awesome" verziót.

Amiben nekem jobb, mint a CM 7.2 Stable:
- jobb akksiidő, bár volt egy esés 29-ről 19-re, de majd meglátjuk az első teljes merítés és feltöltés után
- sokkal gyorsabban talál GPS jelet. Ebben a stock CM elég gyengén muzsikált

Amiben rosszabb:
- wifit nekem 1x eldobta, pedig eddig a routeremmel egyik rommal se volt problémám
- időbeállításnál, ha automatára teszem, 2 órával későbbi időt állít be. Ez miért lehet, ill. mi a megoldás?
- OTP alkalmazás indításánál FC (ez nem olyan nagy probléma, mert nincs olyan funkcionalitása, mint a Iphone verziónak és böngészőből elérhető minden)

Összeségében ha a CM 7.2. stable ilyen akksiidőt hozna és ilyen GPS-e lenne, akkor semmiképp nem váltanék róla, de így...

A WR-nál viszont kiderül majd mennyi rejtett bug lehet még benne.

(#43028) kano válasza szabof1 (#43026) üzenetére


kano
nagyúr

És szerinted nem érdemes feltenni a WIUI 2.7.7-et?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43029) zolnagy válasza zolnagy (#43027) üzenetére


zolnagy
őstag

a 2 órás eltérés az PEBKAC :U
A notim órája késik 2 órát valójában... :B

(#43030) szabof1 válasza kano (#43028) üzenetére


szabof1
őstag

Ha nem akarsz videót felvenni és navigálni, akkor érdemes.
Kellemes a sebessége és stabil a 2.7.7-es WIUI v4.

(#43031) pallacko válasza szabof1 (#43026) üzenetére


pallacko
tag

Segíts nekem kérlek!
Feltoltam a WIUI V4 -t tegnap!
Ma belaktam, mindent visszatelepítettem, s erre nem talál abszolute GPS jelet!
Minden segédprogramot kipróbáltam már, de semmi!
Milyen romot tegyek fel, amihez elég csak a wipe cache, és nem kell a data?
Nem szeretném elölről kezdeni a telepítgetést!
Köszönöm: Lackó

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#43032) Csendeske válasza zolnagy (#43027) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Egyetértek-részben. :)
Az biztos hogy a legjobb GPS elérési idővel rendelkezik, legalábbis az általam kipróbált romok közül! Másodpercek alatt talál jelet "hidegen" is! Ez szerintem annak tudható be, hogy lehetőség van wifi-n keresztül a GPS adatok letöltésére és eltárolására. Navi program indításánál ebből indul ki a készülék. Persze ez csak az én véleményem.
Akksi időben nem valami jól teljesít, konkrétan alig egy napot húz ki, más romoknál magvan a kettő is.
Wifi meg átlagos szintet hozta, már ami a stabilitást és jelerősséget illeti.

(#43033) Davebowman


Davebowman
senior tag

Valaki CM9-en próbálta a DLNA-t? Melyiket használjátok? A PC-vel szeretném összekötni, de a MIG-ben nincs alapban. Mit tegyek, 5let? .APK esetleg? Köszi.

Vargalex 1.1.7

(#43034) Tökmindegy válasza Davebowman (#43033) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Urak. A CM9 MIG nek stock ra van újabb verziója?
Pár apróság miatt ami idegesít kérdezem.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#43035) Davebowman válasza Tökmindegy (#43034) üzenetére


Davebowman
senior tag

mi idegesíthet?

Vargalex 1.1.7

(#43036) pallacko


pallacko
tag

Wiui v4 GPS -re valaki?

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#43037) Davebowman válasza szabof1 (#43026) üzenetére


Davebowman
senior tag

figyi, nekem a gps test appal tudom szinkronizálni az agps-t utána már gyorsan talál fixet...

Vargalex 1.1.7

(#43038) Tökmindegy válasza Davebowman (#43035) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Például ha kicsit pörgősebb lenne mondjuk 1 gigán menne a proci akkor már elégedett volnék:) Néha megfontolt ,de csak néha:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#43039) pallacko


pallacko
tag

Nekem úgy sem talál műholdat egyet sem!
Mi lehet a baj?
Lehet a gps -t valahogyan resetelni?

[ Szerkesztve ]

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#43040) szabof1 válasza pallacko (#43031) üzenetére


szabof1
őstag

Nálam egyre rosszabb a GPS helyzet WIUI v4 2.7.27 alatt. Délelőtt még 3 perc alatt volt fix. Délután már nem sikerült neki egyszer sem. Wajk írt trükköket az XDA-n, de nekem egyik sem segített. :(
"
If you have problem with GPS:
- try GPS Status & Toolbox
or
- try this solution
or
- follow this guide
"

Pedig tegnap még fél perc alatt volt fix - az még használható lett volna.

Nagyon sajnálom, de majd, amikor kijön, a következő verziót újra kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#43041) pallacko válasza szabof1 (#43040) üzenetére


pallacko
tag

Ha nem szeretném az egészet újrahúzni, szerinted melyik Romot tegyem rá?
Tetszik a miui vonal, az ICS, fontos azonban a magyar nyelv-
Köszi előre is

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#43042) zolnagy válasza Csendeske (#43032) üzenetére


zolnagy
őstag

Nálam az akksiidő is jó. A különbség lehet hardveres okokból is. Én SOC kamerás vagyok.
Már észrevettem, hogy ami valakinél OK, az nálam nem feltétlenül és fordítva. :)

De sajnos ennél a romnál is jelentkezett az, hogy kikapcsolt állapotban abbahagyja a töltést egy bizonyos idő után ( kb 10 perc). :(
Ez még nem tudom, hogy a ROM hibája, vagy az alap Froyo-é. Ezt CEE-re tettem. A 7.2-t Nordicra.

Valaki találkozott, vagy hallott már ilyen hibáról?

(#43043) R19 válasza Csendeske (#43032) üzenetére


R19
senior tag

Akksi ügyben ajánlom figyelmedbe a (41778) kanyazsombor hozzászólást, egy szűk napja így használom én is a Defy-t és nagyon jók a tapasztalatok.

(#43044) R19 válasza zolnagy (#43042) üzenetére


R19
senior tag

Az általad említett hibáról eddig még nem is hallottam.

SEA alapra ment fel több rom - legutóbb a CM7.2 Stable, majd erre a WR1.6.
Kb 2 hete használom nagy megelégedettséggel, semmiféle problémám nem volt még vele. Gyors, stabil, jó az akksi idő, a GPS briliáns. :)

(#43045) zolnagy válasza R19 (#43044) üzenetére


zolnagy
őstag

Kicsit gugliztam és sajna én se látok ilyet hibajelenséget :(
Megpróbálom újra felrakni a WR-t Nordicra és mindenféle tweak nélkül.

Neked SOC-os a teló?

(#43046) R19 válasza zolnagy (#43045) üzenetére


R19
senior tag

Igen SOC-os.

Telepítéshez Neked is ajánlom figyelmedbe a (41778) kanyazsombor hozzászólást, nagyon tanulságos! :K

[ Szerkesztve ]

(#43047) Csendeske válasza zolnagy (#43042) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Én sem hallottam ilyen hibáról még, nem csak ennél, de más romnál sem. :F

(#43048) Csendeske válasza R19 (#43043) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Megnézem, kösz! :K

(#43049) spider1111


spider1111
csendes tag

van valakinek valami tippje hogy kizárólag a gyári böngészővel hajlandó normálisan játszani a begyazott flash videokat? dolphinnal "türhető", opera semmi...

(#43050) Davebowman válasza spider1111 (#43049) üzenetére


Davebowman
senior tag

Passz egy linket! Megnézzük mit nem eszik meg :)

Vargalex 1.1.7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.