Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8651) sanyirigo válasza honeker (#8650) üzenetére


sanyirigo
senior tag

"telehitetem"?

Pixel 7

(#8652) vazzz válasza honeker (#8650) üzenetére


vazzz
őstag

Ez egy szép kerek magyar mondat volt...

(#8653) honeker válasza vazzz (#8652) üzenetére


honeker
őstag

boldog vagyok hogy tetszik......te is magyar szakos tanár vagy ? :R

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#8654) chab7 válasza gpek (#8646) üzenetére


chab7
addikt

Full sbf-et feltéve nem downgrade-elhető!!!!
Én találtam viszont nem is egy romot ami használható. Vagy mit értesz használható rom alatt? Egy olyat amire egyetlen egy negatív jelző sem érkezik a felhasználóktól? Megsúgom ilyen nem létezik.... max ha csinálsz egyet ,nem hozod nyilvánosságra, csak magad használod megelégedéssel.

(#8647) Shyciii: Nem haragszom, bár azok a képek a touch to focus működését demonstrálják, ezért is van hogy az a terület éles amire rá lett tapizva. Érzékeltetés képpen az előtér nagyon közel a háttér távolabb volt. Tény hogy nem szabad egy telefon kamerától sokat várni, de azért botrányosnak nem botrányos amit a Defy kamerája tud. Max azt mondanám alap. De nem is kell bele több. Meg nem is nagyon fér bele komolyabb a mérete miatt. Én azon a véleményen vagyok hogy ne is legyen azért nagyobb a teló hogy jobb kamera legyen benne. Ez épp elég ami van. Tudására is. ;)

(#8653) honeker: Te az vagy? :W :O

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8655) szabof1 válasza honeker (#8650) üzenetére


szabof1
őstag

A Zedge-ben talász egy csomót, ha "cock", "rooster" (kakas) vagy "cuckoo" (kukoríkú) szóra keresel. És azt simán beteheted csengőhangnak.

(#8656) Shyciii válasza chab7 (#8654) üzenetére


Shyciii
veterán

Hm. Pontosan tudom, hogy mire fókuszáltál. A Touch to focus max játékszer a Defy-hez kiadott custom romokban, de ugyanúgy xar kép lesz tőle.
Ugye csak vicceltél hogy éles lett az a részlet amire fókuszáltál? Mert az minden, csak nem éles. A részletek hiányár meg már nem is említem.
Bocsi, de a Defy katasztrófa, mint jópár HTC is. Még egy SE K750i gagyi telefon is szebb képet készít (ebből is látszik, hogy nem a méret a lényeg...). Sajnálom, ha ezzel a hőn áhított Defy lelkedbe tiportam :)
Én egyszerűen egy józan Defy felhasználó vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#8657) chab7 válasza Shyciii (#8656) üzenetére


chab7
addikt

Nem gázoltál. Nem akarom én védeni, nem azt mondom, hogy tökéletes. Sőt ez egy telefon,nem fényképező gép. Egyszerűen csak nem szeretem mikor megszokásból valaki jön és ezredszer is előhozza ezt a felesleges témát. Tudjuk, szar. Köszönjük hogy újra emlékeztetsz rá. Miért fontos egyáltalán egy telefonnál, hogy meg legyen határozva, hogy jó vagy rossz a kamerája?
Attól nekem még lehet elég ez a tudás. Ha esetleg a Nat Geo-ba felvesznek fotósnak, majd oda szerzek valami komolyat.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8658) honeker válasza szabof1 (#8655) üzenetére


honeker
őstag

köszönöm a választ de nem csengő hangnak kellene hanem az elmulasztott SMS, hívás értesítésre

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#8659) chab7 válasza honeker (#8658) üzenetére


chab7
addikt

Azokat az sd kártyán egy notifications nevű mappába kell tenni. Reboot, és akkor választható lesz.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8660) Shyciii válasza chab7 (#8657) üzenetére


Shyciii
veterán

Már vártam, hogy felhozd a miértet. Meg sem szólaltam volna, ha az előtted szólót pont nem te húztad volna le, miszerint ő fotózott bénán, hiszen te milyen jó képet csináltál...magyarul próbáltad vele megértetni (szegénnyel), hogy ő a béna fotós, mert a Defy jó képeket készít. Szegény srác nem béna, a Defy xar. Ennyi. Én újra passzív olvasásba megyek.

(#8661) szabof1 válasza honeker (#8658) üzenetére


szabof1
őstag

Van notification sound-ként is. Egyébként meg a notifications mappába teszed.

(#8662) chab7 válasza Shyciii (#8660) üzenetére


chab7
addikt

Köszönöm a lehúzást. Ő arra volt kíváncsi, hogy hogyan lehet közelre fókuszálni, mert neki nem ment. Mások is írták, hogy lehet, képeket is mutattak. Szerintem is lehet, csak tartani kell a fotózás gombot. Tartom továbbra is, - főleg mert nem is reagált vissza - hogy nem tudott erről és ezért nem úgy sikerült a kép ahogy várta. (Minőségtől függetlenül, mert az mint tudjuk annyira szar, hogy azt mindig mondani kell hátha nem tudja még valaki.)
Neked persze muszáj volt erre azonnal ráugrani és rendet tenni, mert a Defy szar fotóra, én meg szégyent sugárzok :N
De hol írtam én olyat, hogy hiszen én milyen jó képet csináltam? Csak arra akartam a figyelmét felhívni, hogy lehet vele fókuszálni. Ebből hogy milyen jól el tudtál menni a szar kamera irányba. Már alig vártad hogy témába kerüljön, mi? Vagy hogy rajtam találj valami fogást? Nem is a Defy kamera szúrja a szemed hanem én, mi? :))

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8663) honeker válasza szabof1 (#8661) üzenetére


honeker
őstag

kipróbálom.......köszönöm . Nem vagyok tanár......47 éves kétkezi munkás

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#8664) szabof1 válasza honeker (#8663) üzenetére


szabof1
őstag

Bocs, nem akartalak kioktatni. Csak segíteni. :U
(Egyébként elírtam, a "cuckoo" az kakukk és a kukoríkú az a "crow" vagy "crowing".)

(#8665) honeker válasza szabof1 (#8664) üzenetére


honeker
őstag

semmi gond........működik rendesen ahogy kell.....a SD kártyán van ringtones , alarm mappa ezeket lehet törölni ?

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#8666) domerator válasza chab7 (#8662) üzenetére


domerator
veterán

Hagyd chab... Shyciii (vagy kicsoda...) egyértelműen egy fotósnak mondott pixelvadász... :W :W

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8667) HWSW válasza chab7 (#8662) üzenetére


HWSW
tag

Szerintem kár vele foglalkozni, szót pazarolni rá. Nekem sem azért kell a makró, hogy a netgeoba jelentkezzek, hanem csak annyit szeretnék, hogyha végeztem egy adott melóval, akkor a munkalapot lefotózzam, és elküldjem mélben a főnökömnek, ne kelljen itthon még azzal szarakodjak, hogy scanneljem. Leírom az ő kedvéért, hogy egy Canon MP250-el scannelek és képzelje el, hogy annak, aminek kell, TÖKÉLETES.
Történetesen ez a telefon már volt szervizben, mert az előző tulaj elrontott valamit egy ROM telepítése közben, nem indult, de gariba megcsinálták (új alaplapot kapott :F ). Szerintem azóta nem tud makrót. Most a gyári rom van rajta, és itt sem műxik a makró, gondolom vmi HW-es hibája lehet.

[ Szerkesztve ]

(#8668) honeker válasza szabof1 (#8664) üzenetére


honeker
őstag

a ringtones-t lehet törölni de az alarm-ot nem rá jöttem ...szerintem..tévedtem azt sem lehet... :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#8669) chab7 válasza HWSW (#8667) üzenetére


chab7
addikt

Ha valóban nem működik úgy, hogy nyomva tartva ráfókuszol (ráadásul egyik rommal sem) akkor tényleg valami hardver gond lesz. :(
...és bocs ha szégyennel próbáltam ezt a tudtodra hozni (reméltem csak a fotózás gomb nyomva tartása nem volt meg és azért nem sikerül.)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8670) HWSW válasza chab7 (#8669) üzenetére


HWSW
tag

Hiába tartom rajta az ujjam, a "célkereszt" zöldre vált, de ugyanolyan homályos a kép.

[ Szerkesztve ]

(#8671) chab7 válasza HWSW (#8670) üzenetére


chab7
addikt

Ha gari miatt gyárit teszel rá, azért nézd meg azzal is. Hátha csak a romban levő app nem akarta megcsinálni.

(Amúgy továbbra sem értem, pl a RootRulez által belinkelt képek miért nem elfogadhatóak a telefontól (ha már az enyémek nem tetszettek, lehetek én is béna). Szerintem nincs vele semmi baj. De nem a hőn áhított telefon védelmében mondva, hanem csak józanul ítélkezve, mert egyáltalán nem botrányos.)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8672) HWSW válasza chab7 (#8671) üzenetére


HWSW
tag

Most gyári van rajta, makróval kezdtem, amint elindult, de itt is ugyanolyan a kép. Miui alatt próbáltam a gyári és a miui kamerával is, de ugyanaz.
Egyébként bátyám is olyan: az összes digit gép (1-2 kivétellel) mind szappanos doboz. Ő elvan a Mamiya-jával, én meg ezzel. Nem természetfotós vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#8673) w333


w333
félisten

Most próbáltam a wiui 1.9.16 a kamerával a focus-t és autómatikusan csinálja a legszebben ,nálam a touch-is jó mikor rányomok a zöld keretre akkor csak azt fokuszálja :D tökéletes :)

Nem kell ilyezgetni a népet a sok wiui vs cm7 bug-al ,nálam 1 hete van fent és semmi baja nincs :D
a wifi is sokkal jobb mint volt, ahol 1 jel volt most van 2 :D

És szerintem mindenképpen stock 2.2 -re kell felrakni a cm7 vs wiui és akkor nem lesz bug ,egy kis utánaolvasás sokat segítene az embereknek " Előbb néz körül fórum,stb. beállitások és utána kérdezz"

Az a baj hogy sok ember saját user off hibájából valamit elront és egyből irja a fórumba , végül rájön hogy az ő hibájából van a bug és ilyenkor nem ossza meg senkivel inkább kuss -ba marad nehogy leégesse magát :) ... szóval csak ennyi :C

Nem tehetünk róla ilyen az emberi természet :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#8674) chab7 válasza w333 (#8673) üzenetére


chab7
addikt

:R :R :R

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8675) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Próbált már valaki Bayer modult beszerezni?
Kicseréli a szerviz, ha kérem?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#8676) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok!
Új vagyok még eléggé ilyen témában,olvastam a fórum elején hogy lehet módosítgatni ezt azt a telefonban ez xt720nál is működik vagy csak a defy-vel? :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#8677) domerator válasza Fl4tl4nd3r (#8676) üzenetére


domerator
veterán

... és mi a kérdés? :Y

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8678) chab7 válasza Fl4tl4nd3r (#8676) üzenetére


chab7
addikt

Hát ha a rom cserére gondolsz akkor ne tedd rá a defy romokat. Nem ugyanaz a két telefon.
Ha megy az angol akkor itt találsz hozzá romokat: [link]

(Látom az itteni fórumát már megtaláltad ;) Nincs ott nagy mozgás, nem lehet egy népszerű telefon. És ahogy látom a hangszóróhiba annál is előfordul :( Gyalázat hogy a Moto telókban ez a hiba már egy évtizede is megvolt és még ma is megvan.)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8679) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

23-i nightlyval NEM ismeri fel a telefont a gép!Csak tölt.NE tegyétek fel!

Úgyhogy most telefonnal kell letöltenem a mai nightly-t. :W Remélem abban már megoldották ezt a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#8680) mira72 válasza Nxn908xxx (#8679) üzenetére


mira72
őstag

Fent van a 23.i nightly, semmi baj sincs vele.
A másik meg hogy ha neked velemiért mégse ismeri fel a gép a telót, akkor miért nem recovery-be mountolod fel az SD-t, és másolod úgy fel a romot, vagy sd kivesz olvasó és úgy ... Millió a lehetőség, de amúgy mennie kell futó OS alatt is ...

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#8681) vazzz válasza Nxn908xxx (#8679) üzenetére


vazzz
őstag

Nálad van valami bibi, mert nálam semmi hiba sincs...

Viszont az ITT található nightlyk ratyik, kamera nem működik egyikben sem. Legutóbbit nem próbáltam, lehet, hogy abban már jó, de felraktam a legújabb Wiui-t, és maradok ennél egyelőre.

(#8682) azon


azon
csendes tag

Nah srácok, elég komoly dologban kérném a segítségeteket. Szóval hete vettem a telefont egy sráctól. Garanciát nem adott hozzá, sőt igazából semmi baja a készüléknek "csak" a proximity sensor nem érzékel semmit amit elfeljtett közölni a vétel során, beszéltem vele és azt mondta neki iet nem csinált,érdekes... Szóval most nemtom ha beviszem vmi bolta megtudják e csinálni pár ezer ft-ért, vagy néztem oan software-t aminek a neve promixity sensor recalibrator,bár ehez meg vmiféle nightly verzió kell, ezzel. Ez vajon segíthet vagy ez hardware-s probléma? Mit csináljak küldjem vissza a srácnak? És igen néztem az in accurate promixity beállítást is és ugysem volt jó. A válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#8683) Lacopapi válasza w333 (#8673) üzenetére


Lacopapi
addikt

Miheztartás végett...nem vagyok egy hülyegyerek,jónéhány telefonon jópár romot cseréltem,váltottam.Továbbra is fenntartom,hogy az én telefonomon,BÁRHOGYAN telepítem,BÁRMELYIK stock romra,vagy akár közbülső CM7-re ,a MIUI alapú romok legkésőbb 5 nap után beadják a kulcsot.Ez hirtelen,minden előzmény nélkül történik,utána folyamatos újraindulás a "jutalmam",amiből már nem is lehet visszahozni SEMMILYEN praktikával.
Amint olvastam,ez a probléma nem egyedi,eddig hármunknál jelentkezett.Tehát van olyan Defy,vagy olyan sorozat,vagy a fene tudja,amelyik nem szereti valamiért a MIUI-t.(WIUI-t sem)
Négy különböző MIUI-WIUI lett ez ügyben tesztelve,a végeredmény ugyanaz.
És itt lehet csökönyösen mondogatni az "user errort",én biztosan tudom (minden lehetőséget kizárva),hogy NEM az.

chab...a telefon kamerájával semmi gond.Van jobb,de van rosszabb is.Aki nem tudja elfogadni ezt a minőséget,az cseréljen telefont.Házi használatra tökéletesen megfelelő.Speciel a Hero sokkal rosszabb,hasonlítsuk ahhoz. :DD

[ Szerkesztve ]

(#8684) domerator


domerator
veterán

Két kérdésem lenne:

1. Stock 2.2.2 alatt (aki azt használja) feltűnt valakinek, hogy ha bedugom akár a gyári fülest, vagy bármilyet, nem jelenik meg fülhallgató ikon a noti baron?... minden működik rendesen, csak épp nem jelzi.

2. Ezelőtt Blade-et használtam, ott rom telepítés előtt az volt a legtisztább, ha a CW recoveryben MINDENT formatoltunk, vagy wipeoltunk (tehát format data/cache, format boot, format system, format data, format cache, wipe dalvik cache)... viszont itt a defynél csak cache és dalvik wipe-ot olvasok mindenütt.
Itt nem szükséges / esetleg tilos is a system, data, boot törlése?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8685) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Na, feltoltam a 25-i nightlyt.Azonnal felismerte a gép.Telefonnal töltöttem le, nem tudtam, hogy recolvery alatt is lehet az SD kártyát használni.
Fogalmam nincs miért volt ez a hiba, rom felrakása előtt mindig kicsomagolom a zippet, hogy nehogy hibás legyen. :F Driverekhez nem nyúltam.Az is lehet, hogy hibás volt a rom, de utána javították, és lecserélték a javítottra, én még a hibás romot szedtem le, ti meg már a javítottat.(ezt jól megaszontam :D )

[ Szerkesztve ]

(#8686) mira72 válasza Lacopapi (#8683) üzenetére


mira72
őstag

sd bibi lesz.. hiába nem vagy hülyegyerek, sd lehet hülye, még ha minden jónak jelzi akkor is ..
próbálkozz másik sd-vel és 5 nap múlva kiderül az igazság :D

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#8687) Lacopapi válasza mira72 (#8686) üzenetére


Lacopapi
addikt

Aha...és miért csak a MIUI???Arról nem beszélve,hogy hárman háromféle sd-t használunk:) Ráadásul ugyanezzel az sd-vel a Desire-ben simán futott az említett rom....sőt,Hero-n is.

[ Szerkesztve ]

(#8688) Kendek válasza vazzz (#8681) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Akkor mindkettőtöknél hiba van, mert nálam mind a 23-ai, mind a linkelt oldalról telepítettetek (2-5-ig) jól működnek, megy a kamera is.

<-ƘƘ->

(#8689) vazzz válasza Kendek (#8688) üzenetére


vazzz
őstag

Fényképezni lehetett mindegyikkel, de kamera módban csak fekete képernyőt mutatott és fc lett a vége.

(#8690) Kendek válasza vazzz (#8689) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nah, most már nálam sem jó a mai, az ötös, itt is feketeség van csak. De 2-4-ig tuti jó volt, tegnap még vígan fényképeztem.

<-ƘƘ->

(#8691) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Nekem se jó a kamera a 25-ivel. :O Remélem ezt gyorsan javítják.

[ Szerkesztve ]

(#8692) Kendek válasza Nxn908xxx (#8691) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én visszaraktam a tegnapit, azzal megint tökéletes. Majd holnap frissítem, aztán csak megjavul.

<-ƘƘ->

(#8693) honeker válasza Nxn908xxx (#8679) üzenetére


honeker
őstag

csá... a 24 sem megy a kamera.........megy vissza a 21.........cm7-110924-2247-NIGHTLY-Jordan.zip

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#8694) Nxn908xxx válasza honeker (#8693) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Mire gondolsz?Mert 24-i nincsen, csak 25-i.Erre gondolsz?cm7-110924-2247-NIGHTLY-Jordan.zip Mert az ugyan az mint a 25-i. :)

(#8695) Kendek: Győztem! :C 3mp-el. :DDD

Nektek nem volt jó 23-ival a kamera?Mert nekem működött.

[ Szerkesztve ]

(#8695) Kendek válasza honeker (#8693) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De most melyikről beszélsz? Ami itt van négyes, vagy ami itt van 24-ei?

(#8694) Nxn908xxx: Jól van na, lassú voltam. :DDD
Amúgy mondom, a tegnapi négyessel nekem tökéletes a kamera, most is szépen megy. Villogni sem villog, fényerőprobléma sincs, vagy mi volt még a bajotok.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#8696) chab7 válasza Kendek (#8690) üzenetére


chab7
addikt

Kamera feketeség már 1000 éve volt és megoldás is :( :(
app cache törlés !!!! (hetente előjön mintha új hiba lenne)

A hivatalos cm7 nightly-k még nem tartalmazzák az összes fejlesztést ami az xda-s fejlesztésekben benne voltak. A két csapat mostantól dolgozik össze, és hamarosan majd utoléri a hivatalos is az eddigi nightly-kat. Fórum topic hozzá itt: [link] (Le van itt írva az is, hogy mi nincs még benne a hivatalosban.)

(#8684) domerator: Nem tűnt fel, de ez a bug a Defy+ MS2Ginger romokban is megvan, tehát gyári (alapú) romokan.
Tilosnak nem tilos, szerintem a zárt bootloader miatt nem lehet ilyet csinálni. Vagy ha nem így van akkor meg maga az install felülírja őket és azért nincs ilyen funkció (esetleg a két dolog összefüggése :) )

+azoknak akik ilyesmit írnak, hogy: ien, oan, iet, oat - és így tovább. Ezek mik? Nem sül ki a szeme, hogy milyen ocsmányul használja az anyanyelvét? Ráadásul a böngészőnek van helyesírás funkciója, és pirossal alá is húzza !!! Attól, hogy valaki.... áááá, nem, erre akkor sincs mentség.

Gyerekek!!!! A nightly dátumnál cm7-110924-2247-NIGHTLY-Jordan.zip a fájlnévben szereplő dátumra hivatkozzatok az ilyen kavar elkerülése érdekében. Ez evidens. Ne a mellette levő feltöltési dátumra.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8697) Nxn908xxx válasza chab7 (#8696) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Én töröltem kamera cachet, és így se jó!Én is gondoltam, hogy ez lesz a baj, hogy nem töröltek, de nem.Úgyhogy tuti a rom a hibás.

A hivatalos cm7 mitől lesz jobb?

[ Szerkesztve ]

(#8698) honeker válasza Nxn908xxx (#8697) üzenetére


honeker
őstag

:K

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#8699) Kendek válasza chab7 (#8696) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én is töröltem, de attól még nem ad képet, csak feketeség van.

<-ƘƘ->

(#8700) chab7 válasza Nxn908xxx (#8697) üzenetére


chab7
addikt

Ki mondta, hogy jobb lesz?
Bevették a Defy-t is a fejlesztésbe, ennyi. Mostantól onnan hivatalos úton is el lehet majd érni. (De amúgy az xda-s epsylon írta is a fórumon, hogy a jövőben kevesebbet fog tudni dolgozni a projecten, így ha már utoléri a hivatalos az eddigit (minőségben) akkor a másik, xda-s készítésű lassulni fog mert nekik is van magánéletük és mindig nem tudnak foglalkozni vele így inkább csak tesztelés jellegűek fognak oda felkerülni. Tehát max ennyiből lesz jobb a hivatalos, hogy többen dolgoznak majd rajta, hivatalos oldal elérhetőséggel. Mint pl a miui.

(#8699) Kendek: Akkor a nagy fejlesztésben elcseszerintettek valamit.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.