Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9701) sensejke


sensejke
aktív tag

Sziasztok!

Szeretne a barátnőm venni egy ilyen telefont. Olvastam, hogy van ez az ún. cyanogenmod ami, ha jól tudom talán magyarosítja valamelyest a telefont, mivel nincs hivatalos magyar android csak talán a 2.3-as, de az még nincs a defy-hoz csak a +-hoz lesz. Nem igazán értek az androidokhoz így felvilágosítana vki h ez akkor így van a mod esetén? És hogy, ha ez a mod neve akkor, ha feltelepítem miután megvettük a telefont akkor az garancia vesztéssel járna?

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#9702) chab7 válasza natë (#9700) üzenetére


chab7
addikt

Oké, akkor ez stimm. Viszont akkor meg a kínai 109-es fixed zavar. Miért nem lehet úgy hogy csak ez az új Defy+ rom legyen? Vagyis ebből egy fixed és akkor nem keveredne a kínaival.

(#9701) sensejke: Igen, a CM romban van magyar nyelv (míg a gyári 2.3-ban nem lesz nagy valószínűséggel a pluszban sem, de ez még csak tipp). Garanciázáshoz meg vissza kell tenni a gyári romot (de ne legyen erre szükségetek.)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9703) AizawaKouta


AizawaKouta
tag

Kicsit [állítgattam a fényerőn]. Az alap automata nekem túl sok volt este. Kézzel levenni, utána meg ha elfelejtem visszaállítani a napon szenvedni vele... Igy most már jobb, bár még nem véglegesek a szintek.

(#9704) natë válasza chab7 (#9702) üzenetére


natë
nagyúr

Hát ehhez nem értek. :F Walter biztosan jobban vágja.

(#9705) RootRulez válasza sensejke (#9701) üzenetére


RootRulez
félisten

Nos, akármi történik a telefonnal, a szerviznek egy támadási felület a ROM-olás és van mire fognia a hibát. Olvass utána, a készülék visszaállítható eredeti állapotára és nem könnyű végleg tönkretenni. :K

═════════════════════════════════════════

(#9706) sensejke


sensejke
aktív tag

chab7, RootRulez köszönöm mindkettőtöknek. :R

Akkor ha EZT követem nem lesz gond?

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#9707) gagavectra21


gagavectra21
tag

sziasztok kéne egy help!cm 7ről akartam nordicra visszatérni de mióta flash-eltem nem áll fel a rendszer az android logo-ig megy el csak:S

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#9708) chab7 válasza sensejke (#9706) üzenetére


chab7
addikt

Igen, de előtte a felkészülés cikket is kövesd ;)
cm7 verziónak pedig használd a hivatalos oldalról a 14-est. (gapps pedig lehet a 0828)

(#9707) gagavectra21: Előtte volt wipe data?

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9709) gagavectra21 válasza chab7 (#9708) üzenetére


gagavectra21
tag

volt volt legyalultam szépen tisztára a cm7et,van valamilen recovery menü mert a lefele nyílra csak a felkiálltó jel jön be..

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#9710) chab7 válasza gagavectra21 (#9709) üzenetére


chab7
addikt

A felkiáltó jelnél hangerő fel+ le gombok egyszerre.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9711) sanyirigo válasza sensejke (#9706) üzenetére


sanyirigo
senior tag

De lehetőséged van a gyárit is magyarosítani EZ alapján!

Pixel 7

(#9712) chab7


chab7
addikt

Az sd kártyán levő app_dump mappa minek a tartozéka?

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9713) Halo válasza AizawaKouta (#9703) üzenetére


Halo
senior tag

vigyázzááá', ha rossz leszel leszedlek a beta-ban :)
tolod? nálad megy rendesen? :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#9714) gagavectra21 válasza chab7 (#9710) üzenetére


gagavectra21
tag

na sikerült még1x wipe-lni és jó lett

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#9715) Titi76


Titi76
aktív tag

Végre sikerűlt lesezdni és kipróbáltam Én is a CM7-14-et. Jópofa az új zárképernyő!
Ti mire állítjátok a Defy Baseband Swithert? Vagyis mi a különbsség a sima Central-Europe és a Central-Europe Hong-Kong, Nordic... között?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#9716) Neck válasza mira72 (#9684) üzenetére


Neck
veterán

A gépen azt jelenti (nálam), hogy a videofájlt indítod el a gépen. Képzeld el, nekem nem szaggat.
Egy valaki csinál hülyét magából, és az Te vagy, már megbocsáss, mert képtelen vagy leszakadni a témáról, miközben senkit nem érdekel, hogy neked személy szerint nem tetszik a 720p. Valami konstruktív hozzászólással örvendeztess meg minket inkább.

@9691 Mozzarella:
Megnéztem, az enyém kevésbé világos, mint ez, bár hasonít. Ezek szerint biztos nem lesz gond vele.

@9717 Mozzarella:
Simán gyárit, ezeket, amiket írtál, nem is ismerem :)

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9717) natë válasza Neck (#9716) üzenetére


natë
nagyúr

Gyári launchert használsz vagy LP/ADW/etc?
Nézted a világító gomb videót?

Töltsd le Marketről a Launcher Pro-t és telepítsd. ;)
(Mondjuk én csípem a stock launchert)

[ Szerkesztve ]

(#9718) RootRulez válasza Titi76 (#9715) üzenetére


RootRulez
félisten

Szentrál juróp - HonKong - Tájván - stb

═════════════════════════════════════════

(#9719) Neck válasza Lacopapi (#9627) üzenetére


Neck
veterán

Nem szeretnék Widgetet erre a célra.
Mozz: Neked sincs ott a Battery Managementben a nagy zöld elem? :D

Szerk: Fasza. Mégis valami Market progi lesz ebből :D

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9720) natë válasza Neck (#9719) üzenetére


natë
nagyúr

Battery & data management? Nincs.
Szerintem nem is kell ott lennie. Kinek kell az? A multkor megjelent nekem bootnál és jól megijedtem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9721) Neck válasza natë (#9720) üzenetére


Neck
veterán

Csak már úgy megszoktam a Froyo alatt :D De akkor nézek valami appot rá. Ötlet? Vagy frameworkre %-ban kitenni?

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9722) natë válasza Neck (#9721) üzenetére


natë
nagyúr

Nekem kinn van frameworkon de pl nagyon jó widget (meg is vettem) a Text Battery Widget Pro.

1% Step Battery

[ Szerkesztve ]

(#9723) Neck válasza Neck (#9721) üzenetére


Neck
veterán

Battery Indicator megoldotta :D Ez is 1%-onként mutatja.
Kimegyek tesztvideókat gyártani, szép idő van :D

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9724) natë válasza Neck (#9723) üzenetére


natë
nagyúr

Ne publikáld, mert kitör a háború :DDD

(#9725) mira72 válasza natë (#9724) üzenetére


mira72
őstag

Mind1 , nem érdekel :D van akinek jó... :DDD

Ezt olvastad gondolom ...

Látom van akinek nem sikerült megérteni mire gondolok .. , 1-2 hsz.ebdől kiderült hogy neked igen.
Az hogy Te kísérletezgetsz az más, az fanatizmus, néha jó néha nem :D
De Te is írtad h milyen az a video :) Nem baj .. gyerekek.. ilyenek ....

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9726) Neck válasza natë (#9724) üzenetére


Neck
veterán

Éppenséggel azt szeretném összehasonlítani, hogy melyik kódolás milyen minőségű videót csinál LGcam-mel.
szerk: mira72: A nem témához kapcsolódó flamelős beszólásaidat pedig figyelmen kívül hagyom.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9727) Moon_Walker válasza Neck (#9682) üzenetére


Moon_Walker
tag

ez en bloc vicc kategória!
ekkora "lencse" ekkora "szenzorral" egy lyukkamerának is szar.
(mert oda meg kisebb lyuk kellene!)

azon csodálkozom, hogy ennyien bekajálják és képesek ekkora effortot rátenni
a 720p-re, holott még fényképezéshez is vacak.!

még ha nem is szaggatna, akkor is vacak. ki sem tudod tartani kézből...
rossz a szaturáció, és több helyen akvarelles az egész.

vészmegoldásként esetleg jó. mondjuk órarendet fényképezni....

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni)

(#9728) mira72 válasza Moon_Walker (#9727) üzenetére


mira72
őstag

Jaj, Te ezt hogy képzeled :F
Defybe annyira jó a kamera hogy a kalauzok ezzel ellenőrzik a vonatjegyet :DDD
És ha csúnyát csinálsz a vonaton, fel tudják venni és megosztani a mávTubon ...

Viccet félre téve, örülök hogy van aki még lát, és belátja az igazságot ..

(#9729) Neck : Nem akartam már hozzászólni ehhez így, de muszáj. Bocsi.
Szal, nem szó szerint szaggat, akadozik vagy hasonló, de van benne egy remegés, főleg a 720p-sbe, ami miatt nézhetetlen. Ez az amit visszaolvasva többet megértettek, láttak..
Próbáld meg félre tenni a defy iránti csőlátásod.
Segítek kicsit.
Figyelj vegyél fel 5 perc mozgó dolgot, vagy sétálj a "kamerát", majd tedd fel gépre, nézd végig 4x. az kb 20 perc lesz. Ha nem zizülsz be ettől a rögögéstől ( nem tudom máshogy megfogalmazni, nem vagyok videós, de biztos van erre a jelenségre "szó" "jelző" .. ) ... akkor az csoda lenne ..
Mint soxor írtam, amire kitalálták arra jó, de alapjába véve használhatatlan ..

(#9730) Moon_Walker : detto, 40k-s digit fényképező, hd videot vesz fel, jól ..
ennyi ...

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9729) Neck válasza Neck (#9726) üzenetére


Neck
veterán

Csak mira72 kedvéért: ;]
480p stock
720p stock

Nálam gépen nem szaggat egyik sem. A 480p folyamatosabb, a 720p részletesebb.
Kimentem csináltam egyet a Sony kamerámmal, az a legjobb. :DDD

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9730) Moon_Walker válasza mira72 (#9728) üzenetére


Moon_Walker
tag

csak próbálok tárgyilagos maradni.
meg a jó kis pana tz-10-hez tudom hasonlítani...

(nem kötelező megadni)

(#9731) Neck válasza Moon_Walker (#9727) üzenetére


Neck
veterán

Köszönöm az infót. Eddig abban a tévhitben éltem, hogy a Defy-nak van a világ legjobb HD kamerája, de erre jöttél te, alászállá vala, és megosztottad velünk az igazság eme szeletét.

Hurrá!

Igen, tisztában vagyok vele, amit leírtál. Igen, vannak telefonok, amelyek jobb felvételt készítenek, és vannak, amelyek rosszabbat. Igen, ez a mobilarena fóruma, azon belül a Defy topic. Ezért is hasonlítok Defy felvételt Defy felvétellel. Eddig tudtál követni? Na most, ennek a fostubusnak ki tudtuk nyitni a 720p módját, és azt nézegettük, hogy egymáshoz képest milyen.
Ha igazi 720p élményt akarok, veszek magamnak egy rendes kamerát.
Azonban a felvételek néhány embernek biztos hasznosak arra vonatkozóan, hogy feltegyék-e a Defy+ ROM-ot, avagy sem. Mira biztos amellett döntött, hogy nem. Lehet mások úgy döntenek, igen.

Higgadtam kérdezem mind a kettőtöket:
Mi a fene problémátok van ezzel?
Ha nem akarsz 720p módot a kamerába, nem teszed fel a romot, és cső.

Mellesleg képzeld el, nekem (is) volt a kezemben rendes HD kamera, profi fényképezőgép is, tudom, hogy mi a különbség. Köszönöm, nem kérek infókat arra vonatkozóan, hogy az miért jobb.

Szerk: Mira, grat a smiley-hoz. Nagyon ideillő, és felnőtt reakció.

Szerk: Tudom ajánlani, hogy menjetek el minden nagy mobilgyártóhoz azzal az ötlettel, hogy ne gyártsanak kamerás mobilokat, mivel úgyis használhatatlan. Mindenki vegyen fényképezőgépet. Biztos tárt karokkal várnak majd.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9732) chab7 válasza Moon_Walker (#9730) üzenetére


chab7
addikt

De miért hasonlítgatjátok egyáltalán fényképezőgépekhez? Főleg egy pana tz-hez? De sokszor szokott elhangzani itt... nem egy kategória !!!
Amire való arra jó. Pillanatot megörökíteni lehet vele - na nem NatGeo fotóként, de aki meg Defy-al akar NatGeo fotózni az vessen magára. De hétköznapi halandóknak éppen elég homevideózgatni.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9733) Lacopapi válasza mira72 (#9728) üzenetére


Lacopapi
addikt

Kérdés,hogy fontos-e ez az igazság egyáltalán...mert ekkora feneket keríteni annak,hogy valaki szeretne minél többet kihozni a gépéből.....fura dolog,na.Ha neki jó,akkor jó.Ha Neked nem,akkor sincs baj,de minek piszkálod? Voltaképpen ennek alapján meg kellene maradni a gyári romoknál,mert jók azok.Valamennyire .Te is felturbóztad a géped,csak más területen.Légy engedékenyebb másokkal,tán nem lesz ennyi felesleges harc.

Volt idő amikor mobil sem volt...most meg az a legnagyobb gond,hogy rossz benne a kamera? Tényleg nem a legjobb,de speciel a Hero-é rosszabb...az ősöreg Arena-é meg sokkal jobb.Na és?

Amire kell,arra jó.

[ Szerkesztve ]

(#9734) Neck válasza chab7 (#9732) üzenetére


Neck
veterán

Én sem értem. De ezek szerint ők azok az emberek, akik mindenhová egy nagy hátizsákkal járnak, amiben:

Van egy Alienware gamer notebook, mert azon jó játszani és netezni,

van egy 3G modem, ami osztja a netet,

van egy Nokia 3109c, mert nagyon kényelmesen lehet vele telefonálni, sokáig bírja az akksi, és véletlenül sincs benne kamera,

van egy b*szott nagy tükörreflexes fényképezőgép, mert azzal lehet igazi fotót és videót készíteni, a többi felvétel mind használhatatlan,

van egy szép, nagy kijelzős Garmin navigáció, hogy el ne tévedjenek,

akasztanak a nyakukba egy iránytűt, hogy legyen náluk az is,

és végül egy nagy teljesítményű inverterrel egybekötött aggregátor, ami az egészet ellátja.

Életszerű, nem? :DDD

Lacopapi: Én kezdettől fogva ezt nem értettem. Ez pont az a fórum, ahol ROMcserékkel a legtöbbet hozzuk ki a Defy-ból. Jött egy használható 720p-s rom, feltettük, és megosztottuk a tapasztalatokat. Erre amellett, hogy a 720p-t leugatták, még Mozzarellába is belekötöttek, hogy miért cserélget napi 4 ROMot.

Egyébként a gyári ROM nem valamennyire, hanem teljesen használható a Defy userek nagy többsége számára, akik nem piszkálják a telót.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9735) Lacopapi válasza Neck (#9734) üzenetére


Lacopapi
addikt

Megkérdezhetném,a Defy+ -on milyen cpu beállításokkal üzemelsz? Egyébként én a 13-as Nightly batt. programját tettem át és az remek százalékos kijelző,igaz picike,de pontos :D

Gyári rommal semmi baj,ami van az is elenyésző,gondold el mennyien NEM írnak,mert semmi gondjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#9736) Neck válasza Lacopapi (#9735) üzenetére


Neck
veterán

Eléggé konzervatívokkal:

20@300MHz
40@600MHz
50@800MHz
60@1000MHz

Mivel a teló belakásával piszkálódtam, maradtak az előző ROMról hozott értékek, azzal egyelőre hibátlanul megy a teló. Holnap szerintem nekiállok a további downclocknak..

Gyári rommal semmi baj,ami van az is elenyésző,gondold el mennyien NEM írnak,mert semmi gondjuk.
Ez mennyire igaz :D Nekem valamelyik procituningos topicban volt olyan szereplésem, hogy addig írogattam, míg be nem állt egy jó értékre a proci, aztán amikor már elértem a végét, lassan ki is koptam onnan. Ahogy a közhely mondja: minden csoda 3 napig tart :D

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9737) chab7 válasza Neck (#9734) üzenetére


chab7
addikt

Én azt is elfogadom, azzal sincs baj. Vigyen mindenki magával amit akar.
Ez a telefon fényképező téma olyan mint a tv méret meg felbontás. Vannak a pixelhuszárok akiknek minél nagyobb fullhd tv kell még a hálóba is és csak kizárólag 1080p filmeket tudnak megnézni. Aztán vannak, mint én is, akiknek elég egy 82-es - igaz ugyan fullhd, de lehetne csak ready is - és még ezen is csak avikat nézegetek, mert az ágyban fekve 2-3 méterről nézve én ugyan csak igen pici különbséget látok rajtuk, de mivel a filmre figyelek, nem a pixelekre ez a kevés különbség is eltűnik (1 méterről az asztal mellől már nagyobb a különbség, de onnan meg nem szoktam tv-zni). Meg vannak akiknek csak 55ös crt tv-jük van, és még ők sem mondhatják hogy ne tudnának élvezetesen tv-zni. Szóval megvannak ezeknek az evolúciói és használói.
Mint ahogyan egy Ferrari tulaj - vagy sokan mások - is csak nevetne rajtam a kis Yarisommal, de nekem meg a megbízhatósága és alacsony fogyasztása pont megfelel. Ebben is kinek mi.

Sőt még hozzáteszem, ha az enyém is bayer lenne, engem is lehet érdekelne a 720p, de nem azért mert hd videót szeretnék beküldeni egy természetcsatornának, hanem csak mert benne van a funkció. De mivel SOC van, nekem bőven jó amire kell a wide video is. Legalább van benne egyáltalán video felvétel lehetőség. Jobban bánt az benne, hogy nem csak a 720p-t vesztem a soc-al hanem vannak romok amikben eleve nem is megy semmi mert soc.

mirának meg :R a jó beszólásokért akkor is ha ebben a témában most nem is értünk egyet ;)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9738) Lacopapi válasza Neck (#9736) üzenetére


Lacopapi
addikt

Köszi,sokat még én sem babráltam a procit,nekem is "lakni" kell ....mindenesetre jó-eddig.

chab 7...najah,hátrányos helyzetű ződek vagyunk...

[ Szerkesztve ]

(#9739) chab7 válasza Lacopapi (#9738) üzenetére


chab7
addikt

Igen, de nem a 720p miatt, hanem mert ezen a funkción kívül az egész kamera lehetőségébe beleszól a soc "lét". Ha csak a 720p hiánya lenne, bánná a kánya.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9740) meridarider válasza domerator (#9625) üzenetére


meridarider
tag

kicsit bővebben ?:) hol találom meg ezt az opciót( ha már válaszoltál közölhetted volna)
más: arról infó hogy liquid uj romja mikor jelenik meg? xda -n nemtaláltam semmit
thx

God hates us all.

(#9741) Lacopapi válasza chab7 (#9739) üzenetére


Lacopapi
addikt

:K

(#9742) natë


natë
nagyúr

(#9743) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! A CM7 1.9.1CM Busybox verzióját frissíthetem 1.9.2-re, vagy ne piszterkáljam?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#9744) Neck válasza chab7 (#9737) üzenetére


Neck
veterán

Már a vásárláskor is azért motivált a piros kamera, mert arra bármilyen ROM felmegy. A 720p egy bónusz opció a sok közül a telefonon, viszont birizgálta a fantáziám, hogy milyen. :D

De hogy ON is legyek: VSel értékek (később bővítem még)

Talán egy fokkal jobban használható, mint a HSZ1.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9745) HWSW


HWSW
tag

Tom, hogy most mindenki más lázban ég, de visszakaptam a telómat a szervizből. Kicserélték a kamerát, zöld lencsés volt, most piros! :)
És végre tud makrot! :P [link]

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#9746) Neck válasza HWSW (#9745) üzenetére


Neck
veterán

Mekis kupon :D Lám lám, mire nem jó a mobiltelós kamera... :C

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9747) Lacopapi válasza HWSW (#9745) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nna...örülök,hogy előrébb vagy (most már dolgozhatsz) :DD

suti_88...csak akkor,ha nem vagy megelégedve az eredetivel...különben minek??

[ Szerkesztve ]

(#9748) RootRulez válasza HWSW (#9745) üzenetére


RootRulez
félisten

Na gratula, egy hét alatt megvolt akkor?

═════════════════════════════════════════

(#9749) HWSW válasza RootRulez (#9748) üzenetére


HWSW
tag

Köszi. Én lepődtem meg a legjobban, mikor reggel fél 9-kor csörgött a teló, pedig szabadnapos vagyok, már morogtam is magamba, hogy f@ßa egy szabadnap lesz ez is. De csak a Tés ürge volt. És tényleg csak 1 hét volt, nekem azt mondta, amikor beadtam, hogy 2 hét.

[ Szerkesztve ]

(#9750) RootRulez válasza HWSW (#9749) üzenetére


RootRulez
félisten

Ráadásul szolgáltatón keresztül? :F Azt hittem egyből a cordonhoz vitted. :U

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.