Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8701) honeker válasza Kendek (#8699) üzenetére


honeker
őstag

vissza ment a 921 minden rendesen működik :C

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#8702) Nxn908xxx válasza chab7 (#8700) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Ok, kösz!

(#8701) honeker: Én a 23-it rakom vissza, mert nekem azzal is ment a kamera , de a biztonság kedvéért rámásolom a 24-it is, ha nem ismerné fel a gép. :K

[ Szerkesztve ]

(#8703) honeker válasza Nxn908xxx (#8702) üzenetére


honeker
őstag

csatlakoztattam fel ismerte de a 24- nél se megy a kamera azért raktam fel a 21

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#8704) Nxn908xxx válasza Nxn908xxx (#8702) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

23-ival felismeri. :C És a kamera is jó. :C
Örök rejtély marad hogy miért nem ismerte fel elsőnek. :K

[ Szerkesztve ]

(#8705) kobajasi válasza w333 (#8673) üzenetére


kobajasi
csendes tag

Szóval, mivel neked 1 hetes használat után nincs gondod a WIUI 1.916 ROM-mal , ezért akinek több hetes használat után van, az biztos hülye, figyelmetlen meg nem olvas utána...
Hát igen, ilyen az emberi természet.

[ Szerkesztve ]

(#8706) azon


azon
csendes tag

Nah srácok, elég komoly dologban kérném a segítségeteket. Szóval hete vettem a telefont egy sráctól. Garanciát nem adott hozzá, sőt igazából semmi baja a készüléknek "csak" a proximity sensor nem érzékel semmit amit elfelejtett közölni a vétel során, beszéltem vele és azt mondta neki ilyet nem csinált,érdekes... Szóval most nemtudom ha beviszem vmi boltba megtudják e csinálni pár ezer ft-ért, vagy néztem olyan software-t aminek a neve promixity sensor recalibrator,bár ehhez meg vmiféle nightly verzió kell. Ez vajon segíthet vagy ez hardware-s probléma? Mit csináljak küldjem vissza a srácnak? És igen néztem az in accurate promixity beállítást is és úgysem volt jó. A válaszokat előre is köszönöm.

(#8707) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

van olyan MIUI amit recovery-ből lehet telepíteni?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8708) Nxn908xxx válasza HUTCHDB (#8707) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Ez beugratós kérdés? ;]
Csak recorveryből lehet.:)

(#8709) HUTCHDB válasza Nxn908xxx (#8708) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nem beugratós.
kaptam egy leírást, de már a programok letöltésénél elakadtam.
abban a leírásban volt RSD lite nevű program, amivel nem is tudom mit kellene csinálnom.

a lényeg az, hogy most kaptam kézhez egy defy-t, mert rá kellene tennem egy magyarul tudó stabil mui-t.

szóval fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá.
root nincs rajta.
nem tudom melyik kernel és az hogyan telepíthető, amelyből már van cwm recovery, vagy ehhez nem kell?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8710) Heimdallr75 válasza HUTCHDB (#8709) üzenetére


Heimdallr75
őstag

[link]

itt minden leírás hibátlan. ha ez alapján nem megy szerintem ne kezdj neki.

الغريبة في هذا الكوكب

(#8711) croli


croli
aktív tag

Na most kereken 13 órakor lefrissitett nekem is a market!! (Hát nem olyan rossz de sztem a régebbi jobb volt!! Az ikonja is jobb volt)

(#8712) HUTCHDB válasza Heimdallr75 (#8710) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ezt kaptam meg.
a baj az, hogy magát a készüléket sem ismerem.
még a gombok elhelyezkedését sem.................
na mindegy belevágok.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8713) w333 válasza Lacopapi (#8683) üzenetére


w333
félisten

Az nem lehet hogy valami program miatt van ??? esetleg titanium backup ? én nem használok semmilyen extra programot csak amire szükségem van és inkább letöltöm őket ujra, mert nem bizok ebben a backup dologban :)

Croli: milyen rom-on frissült a market , nem tudom de én most néztem meg és magától frissült valamikor a wiui 1.9.16 -ban a market 3.1.3 -ról a 3.1.5-re , nem tudom mikor frissült de gondolom a tegnap mert elég nehezen jött be a market ,gondolom akkor frissitette :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#8714) sanyirigo válasza domerator (#8684) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Nálam se jelenik meg a füles jele az értesítési sávon, de attól még megy tökéletesen.
(gyári 2.2.)

Pixel 7

(#8715) Fl4tl4nd3r válasza chab7 (#8678) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Hát azért végülis már nem mostani az a telefon lassan 1,5éves.... és nem nem defy romot akarok rátenni csak hogy ennél is megoldható-e egy kis proci tuning,android frissítés ilyesmik :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#8716) Halo


Halo
senior tag

WIUI-sok:
az előzővel is csinálta már, de gondoltam a következő, vagyis a mostani jó lesz. De nem.
Annyira nem nagy bug, csak kicsit idegesítő/bosszantó:
gyári óra, időbeállítás ébresztésre, utána pedig elszáll fc-vel, de érdekes módon az ébresztést megjegyzi, csak kidobja, hogy váratlanul leállít a com.android.deskclock alkalmzás.
Más is találkozott ezzel?
(program cache törölve, többször is, eredmény semmi - s mint mondtam, előzővel is csinálta már, most is. a kettővel ezelőttinél ez nem jelentkezett.)

Lacopapi:
érdemes lenne összeszedni, mikori a készüléketek, és szétnézni, új topicot indítani xda-n? hogy vajh mások ugyanilyen szériával is küszködnek-e vagy sem.

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#8717) w333


w333
félisten

Wiui-ban van a gyári LG 3d weather, nagyon jó és azt szeretném kérdezni hogy valahogy meglehet változtatni a kinézetét , skinek ,témák ,stb ??? mert beállitásnál csak a Celsius vagy Fahrenheit kiválasztás van, és város hozzáadása :) :R

Igy is jó de jó lenne skin-ezni ha lehet :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#8718) AizawaKouta


AizawaKouta
tag

cm7-110925-1306-NIGHTLY-Jordan rommal a legtöbb meglévő program indításakor csak fekete képet ad be. Recovery (cm7 logo szerű) kék színű lett. Kamera viszont rendben működik.

[ Szerkesztve ]

(#8719) domerator válasza sanyirigo (#8714) üzenetére


domerator
veterán

Köszi... gondoltam, hogy generális bug... annyi baj legyen.

MÁS:

Az akkufedél alatt, az akku felett jobb oldalon mi az a két kör? Talán valamilyen nyomógombok?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8720) roypapa válasza Halo (#8716) üzenetére


roypapa
tag

Az 1.9.9.-es sima miui-val nálam is jelentkezett ez az fc.

S III

(#8721) Z0C! válasza Halo (#8716) üzenetére


Z0C!
őstag

CMIUI-t poróbáljátok ki! :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#8722) Kendek válasza AizawaKouta (#8718) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Már törölték is azt a verzát.

<-ƘƘ->

(#8723) AizawaKouta válasza Kendek (#8722) üzenetére


AizawaKouta
tag

Én is visszatértem a 23.-ai romra. Viszont az 5-ös recovery tetszett.

(#8724) chab7 válasza Fl4tl4nd3r (#8715) üzenetére


chab7
addikt

Ami linket írtam xda-s, azt nézegesd át. Van pár topic sé ott lesznek infók. Van rá cm7 is, tehát tudsz androidot frissiteni. És ha jól láttam, akkor a proci is elég hasonló, gondolom azt is fel lehet húzni, mert 720-tól tuti többet tud.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8725) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#8712) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

na kész vagyok, a magyar MIUI-t tettem fel.
így utólag már nem volt nehéz, de ehhez kellett egy kis segítség, így itt ragadnám meg az alkalmat, hogy szabof1 kollégának megköszönjem az önzetlen segítségét! :R

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8726) mira72 válasza chab7 (#8724) üzenetére


mira72
őstag

pedig ez : cm7-110925-1407-NIGHTLY-Jordan.zip teljesen ok...

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#8727) chab7 válasza mira72 (#8726) üzenetére


chab7
addikt

Elhiszem, én most nem nájtlizok ;) Majd ha már beáll a rend az hivatalos oldalon. Most egyelőre megtértem az ms2ginger-hez.
(De gondolom nem is nekem jött a válasz ;) )

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8728) mira72 válasza chab7 (#8727) üzenetére


mira72
őstag

egyel fentebbre akartam írni :D

miui vonal nekem nem jött be amúgy ...

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#8729) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Valaki feltette már a cm7-110925-1407 nightlyt?
Kamera javítva van már?

(#8730) Heimdallr75 válasza Nxn908xxx (#8729) üzenetére


Heimdallr75
őstag

nem.

الغريبة في هذا الكوكب

(#8731) Lacopapi válasza domerator (#8719) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ha igaz amit olvastam,akkor szerviz hozzáférési helyek.

(#8732) furzsi válasza Halo (#8716) üzenetére


furzsi
tag

Nálam is jelen van az ébresztő óra bug,de együtt tudok élni vele,majd egyszer javitják remélem. :K

[ Szerkesztve ]

Finom a Kindertojás, csak a sárgáját nehéz lenyelni!

(#8733) croli


croli
aktív tag

Hogy lehet elérni a sim kártyán lévő adatokat??
Telószám meg ilyeneket és hogy lehet rá menteni egyáltalán hogy lehet kezelni??

csak azért mert ez állandóan a googleval szinkronizál oda menti a számaimat és most cserélni a kellet a gmail-t és erre elszállt vagy 50 telószám... :W

[ Szerkesztve ]

(#8734) domerator válasza Lacopapi (#8731) üzenetére


domerator
veterán

Köszönöm... és ez a két bigyó letakart (fóliázott, gumirozott) szervizpont, vagy nyomógomb, vagy mi?
Azért tartom fontosnak ilyen részletek tisztázását, mert sajnos a Blade topicban és más leírásokban sem volt pl. egyértelmű, hogy a Blade-nek is van egy belső reset gombja... és ezen infó hiánya nálam 2 Blade halálát (és még ki tudja másoknál mennyit), valamint legalább 1 Blade megmentését jelentette!!!
Szóval nem kukacoskodok... csak szeretném tudni ezeket a részleteket a fentiek miatt.

(egyébként hol olvastad? én meggugiztam angolul, de sehol nem találtam képet, infót róla)

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8735) Lapoen válasza croli (#8733) üzenetére


Lapoen
csendes tag

Én a Mobiledit programot ajánlom, könnyű megtalálni jók a szolgáltatásai.
Nekem is az verte ki a biztosítékot hogy nincs egy normális kezelő progi.
Ez megoldja !

(#8736) Lacopapi válasza domerator (#8734) üzenetére


Lacopapi
addikt

Esküszöm,hogy nem emlékszem,valami leírásban akadtam rá véletlenül.Nem nyomógombok,inkább takarások (gumi,hogy ne ázzon be).Szóval nem kell piszkálni :)

(#8737) mira72 válasza domerator (#8734) üzenetére


mira72
őstag

szedd ki a gumidugókat és meglátod mi is van ott, ha annyira fontos .. de nem fog kelleni sehova ... :D

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#8738) Lapoen


Lapoen
csendes tag

Valóban működő, magyarul is értő, hangtárcsázó programról tud valaki ?

(#8739) Halo válasza furzsi (#8732) üzenetére


Halo
senior tag

köszönöm, jól van, akkor nem user error... :)
engem is csak kicsit idegesít - emiatt még nem is szedtem le másik appot.
majd javítják - remélhetőleg :)

croli:
sim contact - marketen kerestem és találtam én is a két kulcsszó alapján.
jó keresést!

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#8740) natë


natë
nagyúr

3 napos használat után is maradt a véleményem, az új WiUi jelenleg megfoghatatlan. Mivel végre megvan a permanens romom (a CM7 pedig már nagyon nem pörget), kipróbálom ezt, kíváncsi vagyok ;]

(#8741) domerator válasza natë (#8740) üzenetére


domerator
veterán

Ezt úgy kell érteni, hogy MINDEN működik rajta? Kamera, videofelvétel, Wifi, BT, GPS, proximity, hívás... minden?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8742) natë válasza domerator (#8741) üzenetére


natë
nagyúr

Nálam a 3 nap alatt általános használat mellett semmilyen hiba nem jelentkezett, még a hotboot probléma is javítva lett.

(#8743) domerator válasza natë (#8742) üzenetére


domerator
veterán

Köszi... csak az tart vissza a romolástól, hogy eddig mindegyikben olvastam valami bugot, legyen az miui, cm, vagy egyéb.... csupán ezért kérdeztem. (jó... ha belegondolok, nálam a frodó fut hibátlanul, másnál meg ezen is előjöttek bugok...) ;]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8744) tommjee


tommjee
senior tag

MIUI 1.92 alatt miért nem működik az USB tether ?

Ui : cMIUI-ban működik alapból az USB tether ?

(#8745) Lacopapi válasza natë (#8740) üzenetére


Lacopapi
addikt

Mennyire nem vagyunk egyformák -hála az égnek,persze-,kipróbáltam a WIUI-t,attól eltekintve,hogy rebootokkal kezdett,valahogyan nem tetszik nekem,hogy LP-t használ,merthogy előtte nekem a CM7-en is az volt,így azután semmi újat nem láttam,pláne a MIUI launcher elővarázsolhatatlan volt,bár erről mintha olvastam volna módszereket...szóval nem jött be,ez a lényeg.A "sima" MIUI jobban tetszik (nem érdekel a hasonlóság az almáshoz),de az meg meghal a gépemen,mint ahogyan a WIUI is sajna.
Ezt a Teaser-t viszont kipróbálom alighanem én is...új és érdekes :DD meglátjuk,de köszi a linket.

tommjee...a másikon válaszoltam...majd' mindegyik rom küzd ezzel a hibával.

[ Szerkesztve ]

(#8746) atedg válasza Lapoen (#8738) üzenetére


atedg
tag

egy jó hangtárcsázós engem is érdekelne...főleg olyan ami felvett hang alapján talál. nem pedig angolul próbálja "visszaszintetizálni" a neveket

köszi a tippeket elöre is

(#8747) natë válasza Lacopapi (#8745) üzenetére


natë
nagyúr

Nagyon ütős a MotoGinger! :Y

Na akkor kínozzuk meg kicsit :C

(#8748) chab7 válasza natë (#8747) üzenetére


chab7
addikt

Kíváncsi leszek, már én is olvasgattam.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8749) natë válasza chab7 (#8748) üzenetére


natë
nagyúr

Előre minden működik nálam, ami zavar az a stock launcher lassúsága és a fényesen világító "gombok". :U

(#8750) chab7 válasza natë (#8749) üzenetére


chab7
addikt

Hmmm, a fényesen világító gombok minden Defy+ alapú romnál megvannak. De zöld kamerás Defy esetében a GreenBreadMod felrakása után javul (ez meg a kamera miatt kell is , mert nekünk csak ezzel a moddal együtt használható).

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.