Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) roypapa válasza Gabernier (#1999) üzenetére


roypapa
tag

Lehet sérült a fájl. Töltsd le újra. memory card acces módba tedd fel a zipet és mielőtt lehúzod az usb kábelt távolítsd el a windowsba a telót.

Egyebet nem tudok....kérem kapcsolja ki.

S III

(#2002) szabof1 válasza balewi (#1998) üzenetére


szabof1
őstag

Ha nem jön be a kék led a Custom Recoveryhez, akkor csak 2.2 Flash után tudod helyrerakni. A 2.2 bootloadere felülírja és tiszta lappal kezdhetsz hozzá megint. -- Szerintem, de javítsatok ki, ha tévedek.

(#2003) rum-cajsz válasza Narxis (#1996) üzenetére


rum-cajsz
őstag

formázd le windows-ban, és ne másolj vissza semmit. Ha a hiba nem jelentkezik, akkor megpróbálhatod könyvtáranként visszamásolni. Ha szerencséd van, akkor csak egy fájl sérült meg rajta.

Ha jelentkezik a hiba az üres kártyán is, akkor tedd vissza a gyárit.

Ha így is jelentkezik a hiba, akkor szervíz.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#2004) Gabernier válasza kano (#2000) üzenetére


Gabernier
tag

fura hogy mind a 2 zip rossz az rc1 és az rc0 is

(#2005) Edge válasza Gabernier (#2004) üzenetére


Edge
veterán

Méretük?

Balewi: ha már fent volt a 2init(cm7 miatt) akkor minek telepítetted és melyiket telepítetted? sztem ez qrta el a dolgokat. Nagyon úgy néz ki kezdheted az alapoktól felépíteni, vagyis rsdlite-al sbf fel...

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2006) Gabernier


Gabernier
tag

rc1 101,1
rc0 0,0 akkor itt megvan a bibi
de a másiknál nemértem
letöltök mindent mégecce
és formázom a memkarit

(#2007) Narxis válasza rum-cajsz (#2003) üzenetére


Narxis
nagyúr

De akkor mi lesz az appokkal? Amiiket áttoltam sd-re? Na mind1, majd megpróbálom.

Thanos was right.

(#2008) kano válasza Gabernier (#2006) üzenetére


kano
nagyúr

Ha letöltötted akkor nézd meg, hogy jó-e a zip (teszt, vagy tömörítsd ki próbaként).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2009) Edge válasza Narxis (#2007) üzenetére


Edge
veterán

Backupold az SD-n az .android_secure mappát abban vannak az SD-re installált appok.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2010) balewi válasza szabof1 (#2002) üzenetére


balewi
aktív tag

De van kék led és be is tudok lépni a Custom Recovery-be.
Jó lenne nem nulláról kezdeni.

Edge: igen, fent volt. de cm7 telepítés után leszedtem. Amúgy 1.42-őt kraktam fel. Wajk linkelte az xda-n.
Ha sbf kellene, akkor jól jönne egy használható link hozzá. Viszont akkor gondolom a cee is jöhet, bár most a nordic volt a cm7 alatt.

Estére megyek melózni, így csak holnap fogok próbálkozni.
Köszi mindenkinek, aki segíteni próbál, próbált.

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#2011) Gabernier válasza kano (#2008) üzenetére


Gabernier
tag

belenyúltál
az xda ról fissen letöltött rc1 hibás

van esetleg valakinek működő?

(#2012) Gabernier


Gabernier
tag

okk letöltöttem mégecce

most jó
formáztam az sd-t
felmásolom
töltöm a telefont és később újra próba

(#2013) volvoguy


volvoguy
addikt

üdv! én használom a Defyhez a Sysctl Config és SD Booster appot. Előbbiben 4096-ot, utóbbiban pedig 2048-as értéket állítottam be.

Viszont a SetVsel-ben látok olyan, hogy set vm.min_free_kbytes=4096 valamint Apply SDCard Speedfix....mindegyiknél lehet pipát tenni....

Ezek ugyanazok?

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#2014) kano válasza Gabernier (#2011) üzenetére


kano
nagyúr

Ej-ej, ez az első amit letöltés után ellenőrzünk! :P

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2015) Gabernier válasza kano (#2014) üzenetére


Gabernier
tag

kíáncsi vagyok menni fog-e izgulok ám :D

[ Szerkesztve ]

(#2016) rum-cajsz válasza Narxis (#2007) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Előtte mozgasd vissza őket a memóriába...

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#2017) Mcomp


Mcomp
tag

Én csak Wajk-nak szeretnék köszönetet mondani ez a miui nekem teljesen bejön tegnap tettem föl azóta nyomkodom de még nagyobb hibával nem találkoztam,nálam úgy tűnik eddig minden működik.Ma még felteszem az 1.7.8.1 remélem nem ront a helyzeten.

[ Szerkesztve ]

(#2018) Gabernier


Gabernier
tag

HÁHÁÁ siker!
Kössz mindent mindenkink meg a türelmet és hogy végig szenedtétek velem.. igaz áttételesen de azért már biztos idegesített(elek) titeket is..

[ Szerkesztve ]

(#2019) roypapa válasza Gabernier (#2018) üzenetére


roypapa
tag

Halleluja

S III

(#2020) Szabolcs_76


Szabolcs_76
csendes tag

Wajk!
Az új verzió szuper! Megtetszett a Launcher Pro is, megvettem a Plus-t, 3 dodót megért. Egyedül az FM rádiót nem próbáltam még, azt majd holnap. Köszi a Rom-ot!

(#2021) mave13 válasza Narxis (#1996) üzenetére


mave13
őstag

Üdv a klubban.
Egyébként, az alap 2.2 Nordiccal is jelentkezett nálam ez a probléma még a CM7 felrakása előtt. Szóval, lehet, hogy mégis fogsz kártyát cserélni... Én azt tettem. Azóta nem volt fagyás egy darab se. Nordic 2.2 + CM7 Beta6.

Érdemes lenne talán a CEE Froyoval kipróbálni, hátha a kernelbeli különbség megoldja a memóriakártya hibát. Csak egy tipp. De örülnék, ha működne.

[ Szerkesztve ]

Icewolf || kósza ||

(#2022) Wajk válasza mave13 (#2021) üzenetére


Wajk
addikt

lehet benne valami, nekem is a 2.2CEE után nem jelentkezett a memkari kavalkád... :K

mcomp, Szabolcs_76: köszi srácok :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#2023) Gabernier válasza Wajk (#2022) üzenetére


Gabernier
tag

nekem a froyo cee kezdődött ezért is kezdtem bele a cm7 telepítésébe azt hittem az megoldja

(#2024) forintuser


forintuser
őstag

Én is feldobtam az új WIUI-t.És csak azt tudom mondani:SZUPER!!

Nagyobb hiba nincs benne, a magyar nyelvezet tökéletes(vagyis hibával nem találkoztam még).

Köszi mester. :R

Holnapkészítést vállalok.

(#2025) Wajk válasza Gabernier (#2023) üzenetére


Wajk
addikt

pontosítok, nekem a CEE kb 3 percig volt fent, egyből ment a MIUI, szóval vagy az vagy ez :)

forintuser: köszi

szerintem állati a 10-es multitouch :D 10 persze gyakorlatban nem nagyon kell, de a kettő néha nekem kevésnek bizonyult egyes játékoknál...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#2026) kano


kano
nagyúr

Nem értem, hogy nekem miért ennyire bugos. FCk tömkelege és fagyások. :F Nekem ami tetszik az a
4 irányú lockscreen és az időjárás widget. Ezeket külön hol találod meg?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2027) Gabernier válasza kano (#2026) üzenetére


Gabernier
tag

most másoltam fel azsd kártyára a régi cuccaimat és elkezdett buggolni
most hogy van rajta 10 gb anyag
eddíg nem volt gond mit lehet tenni? formázzam valahogy a géppeé a memkarit és aztán vissza a telóba?
gyanítom hogy az sd kárty miat nem ment sokáig a cm7 telepítés
amint üresre formáztam renden volt

[ Szerkesztve ]

(#2028) furzsi


furzsi
tag

Sziasztok!
Friss Defy tulaj vagyok lefrissitettem a telót froyo 2.2.2-re erre feltehetem a Wajk féle Miui-t 1.7.8.1-et vagy más alap kell hozzá?

Finom a Kindertojás, csak a sárgáját nehéz lenyelni!

(#2029) furzsi


furzsi
tag

A következő képpen fognék hozzá a miui 1.7.8.1 telepitéséhez,javitsatok ki ha valamit nem jól csinálnék.köszönöm.
-zip fájlt felteszem az sd kártyára
-2ndinit-ben a stable verziót telepitem és utána ujra inditom a telót és hangerő minuszal belépek a bootmenübe
nekem a verzió szám:0.6.1 ez jó?
-ott recovery-re lépek és azon belül a custom recoveryt választom
-aztán wipe data/factory reset utána wipe cache partition(ide még nem mertem belépni de gondolom itt is reset kell,
majd errősitsetek meg ebben is vagy javitsatok ki)
-utána instal zip from sdcard ha pedig végzet még nem inditom ujra hanem advanced alatt dalvik cache törlése és reboot
-ha betölt a rendszer akkor örülés :DD

szóval megerősitést vagy javitást kérnék a hozzá értőktől.köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

Finom a Kindertojás, csak a sárgáját nehéz lenyelni!

(#2030) Repp válasza furzsi (#2029) üzenetére


Repp
tag

Jó lesz az így...

(#2031) Gabernier


Gabernier
tag

rumcajsz erről az sd kártya hibáról mit mondanak az okosok az xda-n?

(#2032) kano válasza furzsi (#2029) üzenetére


kano
nagyúr

Azért a default boot-ot állítsd még be 2ndInitre, mert különben az életben nem fog elindulni a MIUI.
Gabernier
Ezt meghagynám okosabbaknak. Vannak ötleteim, de majd jönnek a tapsztaltabbak. Milyen a CM7? MIUI-d volt már fent?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2033) Gabernier válasza kano (#2032) üzenetére


Gabernier
tag

muim még nem volt
cm7 egyenlőre tetszik

(#2034) userxy


userxy
őstag

Üdv felraktam a Wajk féle legujabb miuit és vmiért baszik kapcsolódni wifihez vmi tipp hogy mi lehet az oka ?

(#2035) furzsi válasza kano (#2032) üzenetére


furzsi
tag

Az kimaradt de igy is gond nélkül elindult és bebootolt,szóval nem állitottam át és még is minden rendben megy.Köszönöm a segitséget és köszönet Wajk-nak a rom-ért. :R

Finom a Kindertojás, csak a sárgáját nehéz lenyelni!

(#2036) userxy válasza userxy (#2034) üzenetére


userxy
őstag

Vki mondja meg nekem hogy bekapcsolom a wifit akkor pár sec után miért irja ki hogy letiltva ?

[ Szerkesztve ]

(#2037) userxy válasza userxy (#2036) üzenetére


userxy
őstag

mo problem megldódott

(#2038) szabof1 válasza userxy (#2037) üzenetére


szabof1
őstag

És mi volt a megoldás?

(#2039) furzsi


furzsi
tag

Wajk: nemtudom jelezték-e már de ha rádugom az usb-t és az értesitőn az usb választásnál angolok maradtak a feliratok.Nem gond csak gondoltam szólok a következő frissitésnél lehetne orvosolni.üdv. :K

Finom a Kindertojás, csak a sárgáját nehéz lenyelni!

(#2040) kano válasza userxy (#2037) üzenetére


kano
nagyúr

Nem azért volt, mert alacsony az akku töltöttsége?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2041) balewi


balewi
aktív tag

Jelenleg ott tartok, hogy épp teszem fel RSD-vel a 2.2 cee-t.
Az első hsz-ben ezt olvastam:
"Ha esetleg azt írná ki, hogy manuálisan indítsd újra a telefont, akkor sem kell megijedni, 1-2 perc, és átvált ez az üzenet passed-re (addig ne húzd le a kábelt)."
Nálam most épp 10 perce írja ezt. :F
Biztos nem lehet lehúzni?
Remélem az nem gond, hogy nincs benne sim...

[ Szerkesztve ]

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#2042) Edge válasza kano (#2032) üzenetére


Edge
veterán

"Milyen a CM7?"
Nos az a helyzet ezzel hogy mégiscsak Neked kellene megnézned milyen is.
Aki kipróbál egy ROM-ot és tetszik neki az 90% hogy azon is marad, legyen az CM7 vagy Miui, csak kevesen váltogatják, megmondom miért. Mert mindegyik van annyira fasza hogy teljesen meglehet velük elégedve aki használja, így minek is váltson róla? (maradék 10% az a vállalkozó kedv :) )
Én a helyedben már rég váltottam volna CM7-re mert a Miuis postjaid nagy része nem tükröz nagy megelégedettséget, minek erőltetni ami nem tetszik maximálisan?
Próbáld ki a CM7-et...

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2043) balewi válasza balewi (#2041) üzenetére


balewi
aktív tag

Mennem kéne aludni az esti meló után, ezért én már lehúznám.
Viszont csak az android felirat fénylik a képernyőn, olyan ami 2.1 alatt volt a bootlogo.
:F

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#2044) rum-cajsz válasza Gabernier (#2027) üzenetére


rum-cajsz
őstag

nem tudják pontosan...
Két tipp van,
- az egyik, hogy a 2.2-es android érzékenyebb a kártyákra, és nem tudsz mit tenni, cserélned kell
- a másik, hogy csak bizonyos fájlok sérültek a kártyán, és elvileg a windows "full format"-ja segít a hibát javítani. persze, ha elkezded visszamásolni a fájlokat, megint előjöhet e hiba.
A hibás fájl megkeresésében segíthet a linux logok túrása, ehhet a marketről is letölthetsz progit, vagy adb-n keresztül is nézheted. kulszavak: logcat, dmesg

Ileltve ezt írtam még korábban a sima defy fórumban:
Most olvastam egy egyszerübb módszert az sd kártya hiba meghatározásához.
Amikor előfordul ez, hogy fekete a képernyő, és nem tudod a telefont felébreszteni/bekapcsolni, akkor dugd rá a gépre, és parancssorban add ki az "adb shell" parancsot, majd az "ls /sdcard" parancsot. Ha nem listázza ki a kártya tartalmát ilyenkor, akkor az a kártya hibás.
(ehhez szükséges az adb telepítése és beállítása a gépeden előzetesen)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#2045) kano válasza Edge (#2042) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem az új MIUI maximálisan tetszik! :R Nincs FC, nincs újraindulás, lassulás stb. Ha visszaolvasol, akkor nekem a Wajk MIUI release-ével volt problémám, de az kb. 1 percig volt fent. Nem tudom miért de nekem nagyon instabil. :F
Szóval az 1.7.8 szerintem tökéletes. Vannak érdekes dolgai (kínai írásjelek néhol), de ez egyáltalán nem befolyásolják a használatot.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2046) Gabernier válasza rum-cajsz (#2044) üzenetére


Gabernier
tag

hmm
nekem tuti sd probléma de akkor mire váltsak..
mármint melyik az a gyártó amelyiknek tuti jó a 16-32gbs kártyája?

(#2047) userxy


userxy
őstag

üdv tegnap feltettem a legujabb Wajk féle miuit nem si volt vele semmi baj ma regelig.
Vmiért elkezdett ujraindulgatni magátol.
Mit csináljak mi lehet az oka ?

(#2048) userxy válasza userxy (#2047) üzenetére


userxy
őstag

Help vki

(#2049) Wajk válasza userxy (#2048) üzenetére


Wajk
addikt

ez nem chat, hanem fórum :)
amúgy próbáld ki a Wipe Cache-t első körben :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#2050) userxy válasza Wajk (#2049) üzenetére


userxy
őstag

Az a bajom hogy nem akar bejönni a recovery bekapcsolo gomb + hangerő le combo hároszőg sárga felkiáltó jel
lefel hangerő kombo meg semmi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.