Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9251) chab7 válasza Kendek (#9250) üzenetére


chab7
addikt

Megállhatsz, a changelog szerint nincs olyan sok változás benne.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9252) domerator válasza premete (#9242) üzenetére


domerator
veterán

Ne csigazz banyek... :) :) amugy is hetvege jon... francba... de reg romoltam... :)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9253) chab7


chab7
addikt

xda-n most írta valaki, hogy a defy+ -on használja a cm7-et. :Y

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9254) RootRulez válasza domerator (#9252) üzenetére


RootRulez
félisten

2.3.7... nyugi, lehet elírás :D

;]

═════════════════════════════════════════

(#9255) natë válasza chab7 (#9253) üzenetére


natë
nagyúr

Hja sikeresen legyalulta a defy+ romot.... :(((

(#9256) lipido válasza natë (#9255) üzenetére


lipido
senior tag

Megtörpént?

(#9257) Slukkica válasza premete (#9244) üzenetére


Slukkica
őstag

Ja sok értelme van :DD
A 2.3.7 a google wallet-et hozza magával. Defyben sok az NFC chip :Y

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#9258) premete válasza Slukkica (#9257) üzenetére


premete
veterán

Úgy látszik, nem értetted a kérdést: nem a Google Wallet volt a téma, hanem az, hogy létezik-e android 2.3.7. :DD

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9259) Tökmindegy


Tökmindegy
senior tag

Feltettem én is eme nagy érdeklődést kiváltó romot, eddig minden működik tökéletesen.
Kíváncsi vagyok az akku időre.

Amúgy szeretném megkérdezni,hogy érdemes e task managert használni, mert a fiam rátetette velem annó ,de nem vagyok meggyőződve róla,hogy kell e az nekem.

[ Szerkesztve ]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#9260) domerator válasza RootRulez (#9254) üzenetére


domerator
veterán

Nem is a 2.3.7 kezd izgatni... hanem az, hogy egyre jobbakat mondanak a moddolt romokról... na meg a másik, hogy nekem vesszőparipám az akkuidő... na most amit premete belinkelt, azon van vagy 15 óra a töltés után és szerintem nem ment le neki 80%-ra sem... igaz, nem tudom milyen használattal, de akkor is. :Y

Most sem panaszkodom, mert nyúzva is kb. 16 óra, amit mindenképp kibír, az meg nekem tulajdonképp elég, csak ha lehetne jobb.... nah... még gondolkodom... :U :U

(#9259) Tökmindegy:
Hehhe... pedig nem is beszéltünk össze :C

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9261) vakondeke válasza mira72 (#9245) üzenetére


vakondeke
csendes tag

sziasztok
1,5ös jordant érdemes lecserélni 13 hivatamos nightly-ra?

(#9262) premete válasza domerator (#9260) üzenetére


premete
veterán

Lassan jön az Ice Cream, szerintem a CM-ban is hamarosan megjelenik.
Akkuidőben az is közrejátszik, hogy eléggé átszabtam, kigyomláltam a rendszert. Az óránkénti 0.6% akkucsökkenés az 2g-n, szinkronizálás mellett, éjjel volt. Nekem elmegy 4 napot, akiknek feltettem már, 2-3 nap közötti akkuidőt mondanak, használattól függően. Mondjuk egyikük sem játékfüggő, és nem nyomogatják unalmukban éjjel-nappal, ahogy én sem: majdnem mindig nálam van a laptop, 4 gigás mobilnettel, böngészőt, filmet, zenét, skype-ot, gtalk-ot, gmail-t, google docs-ot, kép és videoszerkesztést általában azon használom.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9263) Lacopapi válasza Tökmindegy (#9259) üzenetére


Lacopapi
addikt

Az Android elég jól kezeli az appokat,nincs szükség task managerre sztem,ha nagyon fogy a memo,akkor felszabadít vmennyit.Nem használok,de nem is érzem a hiányát.

(#9264) Tökmindegy


Tökmindegy
senior tag

Nos kezdetnek asszem tökéletes. Húsz perc netezés,töltögetés,navigáció próbálgatása után ,meg egy kis videó,5% aksi csökkenés.

Lacopapi.
Köszönöm a választ,le is törlöm.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#9265) domerator válasza premete (#9262) üzenetére


domerator
veterán

Hmmm... köszi a használati infót... elég jónak tűnik... :R

A jégkrémet nem biztos hogy kivárom (egyébként is jobban szeretem a Hamdi fagyiját) :C :C

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9266) honeker válasza Lacopapi (#9172) üzenetére


honeker
őstag

csá... 24 óra elteltével a LiquidArc 22% ment le aksiból szerintem jó lesz

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#9267) Lacopapi válasza honeker (#9266) üzenetére


Lacopapi
addikt

Köszönöm,csakugyan jónak tűnik,már fenn van a telón,csak még nem telepítettem :))

(#9268) honeker válasza Lacopapi (#9267) üzenetére


honeker
őstag

baseband switcher rágd fel nincs bene ...most mi van rajta cm7?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#9269) Lacopapi válasza honeker (#9268) üzenetére


Lacopapi
addikt

Switcherem van letöltve,az nem gond,jelenleg a Galnet MIUI van fenn,kísérletképpen....hátha.
Hmmmm....most nézem,abból is van újabb...affene :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9270) domerator válasza premete (#9242) üzenetére


domerator
veterán

Nabaccameg... elcsábultam... (persze a nandroid backup biztos (?) tudatában)... :DDD

Viszont nem CM-et teszek fel éppen, hanem a CMIUI-t... asszem éppen kész... :C

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9271) premete válasza domerator (#9270) üzenetére


premete
veterán

Az 1.7-es cmiuit kipróbáltam, de nekem gyakran csinált hot rebootot. Egyébként sem jön be annyira az ájfon feeling; ha bejönne, már rég vettem volna almás cuccot. :)
Ha gondolod, jövő héten a Don Pepében felrakhatjuk együtt az aktuálisat, ott jó az elszívó, nem kell VV-cuccban jönnöd. De a hegyre is felugorhatsz hétvégén. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9272) eventus


eventus
veterán

www.android-hilfe.de/motorola-defy-plus-forum/150637-how-motorola-defy-nandroid-backup-erstellen-einspielen.html

van backup

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9273) mira72


mira72
őstag

Lehet tényleg nem rossz ez a CM7-13 ... :)
Ennyit nekem a nightly szériával sose volt ... 1150/58 ...

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9274) Lacopapi válasza mira72 (#9273) üzenetére


Lacopapi
addikt

Wow....a másik verzióban tételesen írja,azt nem nézted még,mi dobta ennyire meg?

(#9275) mira72 válasza Lacopapi (#9274) üzenetére


mira72
őstag

2500-2600 volt nekem az iccakai sorozattal is.. majd meglesem másik ver.el is...
amúgy 1350/72-n stabil vagyok , úgy 3300-3400at mérek most.. de asszem az már felesleges...
viszont ami még érdekes hogy a battery m. w. is barátibb értékeket mutat, nem sokkal, de a pár mA is számíthat, meg használat után gyorsabban visszaáll a kezdeti értékre..

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9276) Lacopapi válasza mira72 (#9275) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ezek szerint jól optimalizálták,bár a fogyasztásba a beállításaid is belejátszanak,de azokat gondolom nem változtatod,ha már beváltak...1350 az szép,de csakugyan kell-e?
Ez egy jó rom,el kell tenni :D aztán úgyis belepiszkálnak...

Más..basszus,póttelefonnak vettem egy Alcatel-t 3000.- -ért a M.M.-ban.....hihetetlen,de RDS -es rádió van a mono (!) füleshez :DD

[ Szerkesztve ]

(#9277) domerator válasza premete (#9271) üzenetére


domerator
veterán

Óóóó... hogyaza... most jöttem rá ki vagy... :Y :Y :R :R

Leszedtem a CM13-at is, de ez a MIUI... :Y ... teljesen átdefyniálja az android fogalmát számomra... eygszerűen már most imádom, hogy szinte teljesen eltűnt az az átkozott feketeség mindenhol és kellemes világos színek vannak!!! :C :C

Az ébresztő FC-zik, pedig fehérre sikáltam a cache-t meg a dalvikot, de ha csak ennyi lesz a hibája, akkor ott egye a rosseb...

Ebben ha jól látom nincs OC (CPU kontroll), vagyis SetVsel-t kell alkalmaznom...

A baseband-et Közép-Eur, Hongkong, Tajvan...stb. 3.4.x-re állítottam, kizárásos alapon, gondolom jól tettem, ha nem azonnal visítson valaki!!! ;]

Ez teljesen más világ, mint az eddigi rövid idő alatt "megszokott" android, de szeretem :C

Ma a GPS is ki lesz próbálva, erősen bízom benne, hogy nem csinál hotrebootot... :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9278) domerator válasza Lacopapi (#9276) üzenetére


domerator
veterán

:Y :Y ... és normál 3,5 jack van benne?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9279) Lacopapi válasza domerator (#9277) üzenetére


Lacopapi
addikt

Üdv a MIUI -körben :D ...a baseband így jó.

Nem,az Alcatel mini USB-t használ...az az egyetlen lik rajta :D A hozzá adott füles meg voltaképpen egy mono headset :))
Üzemideje majdnem két hét...bár az igaz,csak áll jóformán,de be van kapcsolva.
A rádió meg qrva érzékeny.

Egyébként a cpu-t nézd meg a bootmenüben is...a sima MIUI-k ott teszik lehetővé a belepiszkálást.

[ Szerkesztve ]

(#9280) natë válasza eventus (#9272) üzenetére


natë
nagyúr

Lehet, hogy fölrakom.... ;]

(#9281) domerator válasza Lacopapi (#9279) üzenetére


domerator
veterán

Köszi...

A CPU-hoz feltettem a Setvselt, a boot menüben még nem nagyon merek mászkerálni, mert ha elcseszek valamit, akkor franc tudja hová fog visszabootolni... bár ha véletlenül az ios bootol be, azt azért megvizsgálnám :DDD :DDD

Eszméletlen ez a miui... annyira jó a színe, hogy hihetetlen.

GPS elméletileg működik, de majd a navi közben fog vizsgázni, lesz-e 10-20 perc után hotreboot... wifi erős és jól bírja, megy együtt a gps-szel és a BT-vel is.

Ja... az új market ha nem is egy csapkodó őrült, de sokkal gyorsabb, mint frodón.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9282) Lacopapi válasza domerator (#9281) üzenetére


Lacopapi
addikt

Azt nem tudom,hogy a SetVsel felülírja-e a bootmenüs beállításokat (ha vannak),mert akár össze is akadhat a kettő,tekintve hogy az utóbbi alapbeállításban enable,azaz engedélyezett.
Elrontani aligha tudod,újraindítás,kék lámpa-hangerő le megnyom és ott vagy,ott kell lennie a cpu settingsnek,ha jól sejdítem a második a sorban...
Piszkálások után save,aztán vissza és reboot....egyszerű :D

[ Szerkesztve ]

(#9283) domerator válasza Lacopapi (#9282) üzenetére


domerator
veterán

Tényleg ott van az... :C :C

Na mindegy, ma már így marad... egyébként úgy látom, hogy a setvsel felülbírálja, csak abban nem sok mindent lehet bütykölni... azt hiszem hosszú tesztidőszak elé nézek.

Most csak a governort pöcköltem smartass-ra, ezt nem tudja a setvsel.

(nagggggyon tetszik a soft képernyőzár!!!!!) :C :C :C nem kell a power gombot vegzálni állandóan!!!

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9284) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Nah, én felraktam a 14-es Nightlyt is, és még mindig 2.3.7 az Android verziója, szal csak több, mint elírás. :)

<-ƘƘ->

(#9285) RootRulez válasza Kendek (#9284) üzenetére


RootRulez
félisten

Kafa...

Nekem a defycm7.tanguy.tk oldal már be se jön... Vajon csak hiba vagy nem véletlen?

Innen sem érhető el a jordan-cm7_nightly/ mappa. :N

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#9286) Lacopapi válasza RootRulez (#9285) üzenetére


Lacopapi
addikt

Szerver gond lehet,vagy karbantartás....én sem érem el,majd talán este.

(#9287) RootRulez válasza Lacopapi (#9286) üzenetére


RootRulez
félisten

Én arra gondoltam, hogy ez az összeolvadás és nem véletlen...

Egyébként azt vettem észre, hogy ez a megújult feloldó/némító animáció szebb vagy jobb vagy hogy mondjam a "gyári" CM7-en, mint a tanguy-s nightlikon volt...

═════════════════════════════════════════

(#9288) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

csá
CM7 alá lehet valahogy HTC féle gyűrűs képernyőfeloldót rakni?

(#9289) domerator válasza domerator (#9283) üzenetére


domerator
veterán

Na mégiscsak volt idő a bootban macerálni a cpu-t... setvselt le is szedtem.... most 450/26, 800/42, 1000/50 smartass-on megy... meglássuk, egyelőre sima, jó, szép és bódog :C :C

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9290) mira72 válasza domerator (#9289) üzenetére


mira72
őstag

Nem Te írta amikor meglett a defy-d hogy nem láttad még 800on menni a procit? Akkor minek a 1000? A másik meg hogy az a 450 a 300 helyett meg sztem hülyeség .. mert kijelző kikapcsnál minek pörögjön 450en ?

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9291) Tézé81 válasza RootRulez (#9285) üzenetére


Tézé81
tag

Innen lehet szedni a nightly-at... Ez a hivatalos, nem?

(#9292) RootRulez válasza Tézé81 (#9291) üzenetére


RootRulez
félisten

Én eddig az másik általam linkelt oldalról töltöttem a nightlykat... De igen az a hivatalos :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#9293) domerator válasza mira72 (#9290) üzenetére


domerator
veterán

Hööö Mister.. hátrébb az agarakkal :DDD :DDD

Pont ezt feszegettem korábban, de rám se baxott senki...

Szóval... 300-on alapjáraton is nagyobb %-ban pörög a cpu, valamit érzésem szerint pl. nem volt annyira gyors a progik megnyitása, híváskor később ébredt valamivel, stb.

A fesz 2x annyit fogyaszt, mint a freki, szóval ha 450-en belövöm a legalsó stabil feszt, akkor már csak a küszöböt kell kikísérletezni. 450-en alvóban 3% körül van a terhelés, míg 300-on közelebb a 10%-hoz... vagyis azt akarom kideríteni, hogy melyik fogyaszt többet... jelenleg az az érzésem, hogy a 300/10%.

450-en minden simán megy és ha kell feljebb pörög... sőt... hogy jobban megdöbbenj, a küszöböt 50%-ra állítottam, hogy ha szükség van a kakaóra, akkor azt ne 450-en csavarja ki magából nagy terheléssel, hanem 800-on, vagy 1000-en kisebb % értékkel.
Eddig koppkoppkopp beválni látszik.
Azt én sem szeretném, hogy csigázzon a teló, de ne is fogyasszon sokat.

Teccikérteni? :DDD :DDD

(egyébként most már tiszta számomra, hogy pörgött a proci 800-on is a legelejétől kezdve is, csak olyan kis időre, hogy nem mutatta a systempanel)

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9294) #41635072


#41635072
törölt tag

Már régóta áttérnék valami custom ROM-ra (CM7/WIUI), de mindig csak azt látom, hogy probléma van velük.
Arra pedig nincs időm, hogy heti rendszerességgel rakjam újra a rendszert.
Ennek a HSZ-nek az lenne a célja, hogy erre rácáfoljatok de én sem tudom, hogy meg tudnátok-e győzni...
Igazából beírtam annyit a keresőbe, hogy WIUI és az utolsó 20 HSZ arról szól, hogy még senkinek sem volt stabil és pár nap után FC hegyek...

(#9295) RootRulez válasza #41635072 (#9294) üzenetére


RootRulez
félisten

CM7, csak kíváncsiságból rakosgatom újra a romokat, egyébként az RC1-el is elvoltam napi szinten. :K Persze ez az újabb ROM jobb annál tegnap tettem fel a 13-as nightlyt, erről is csak babonából fogok váltani, mert elennék vele "RC2"-ig :U

═════════════════════════════════════════

(#9296) kano válasza domerator (#9277) üzenetére


kano
nagyúr

Próbáld meg úgy feltenni, hogy előtte felteszel egy tiszta 2.2.2 CEE-t és utána a CMIUI 1.7b-t. Nekem semmi FC és minden működik tökéletesen (kivéve a pulzálás, az itt is megvan).
Tel Elek
Teljesen tiszta 2.2.2 CEE-re tegyél fel egy alap MIUI-t vagy egy CMIUI-t.
Nekem semmilyen problémám nincs vele, de mondjuk lehet, hogy én vagyok a kivétel. :U

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9297) domerator válasza #41635072 (#9294) üzenetére


domerator
veterán

Tegnap éjjel tettem fel a CMIUI-t, úgyhogy még ilyen tapasztalat (1-2 hetes) nincs...DE... amit már 1-2x leírtam: szerintem BÁRMILYEN rom esetén egy hetenkénti wipe cache/dalvik nem árt... ezzel is azt fogom tenni, meglátjuk.

Itt bizonyíthatják, hogy mennyit vajúdtam a rom csere előtt... hát az elmúlt 3-4 óra alatt nem bántam meg... :C :C

(ja... én is láttam a sok hibajelentést az xda-n meg itt is, de aztán a cmiui-ról a végén nem sok rosszat olvastam)

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9298) RootRulez válasza domerator (#9297) üzenetére


RootRulez
félisten

Olyan volt ez mint az érettségi, előtte (hónapokig) fosol, mint állat. Utána meg "Ettől féltem?", én legalábbis ahhoz tudtam hasonlítani a feelinget. :)

═════════════════════════════════════════

(#9299) Z0C! válasza kano (#9296) üzenetére


Z0C!
őstag

ez lesz nekem is amint lejár az 5 nap.

full új 2.2ről fogom felrakni...
csak előtte egy halálbiztos diagnózis elnevezésü programot rakok össze magamnak a használt progikból :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#9300) domerator válasza RootRulez (#9298) üzenetére


domerator
veterán

Így is lehet mondani :DDD :DDD

Bár én nem a folyamattól féltem, hanem a sok hibajelentéstől... a frodó meg jól működött...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.