Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22001) Matada2.3 válasza zsolt19900 (#22000) üzenetére


Matada2.3
veterán

[link] tessék

Finn the human

(#22002) natë


natë
nagyúr

Ha valaki az ícsé nélküli MiUi-t használná, ne az us verziót használja, a miuiandroid.com-os UK változat érezhetően gyorsabb (többször próbáltam).
A 4way reboot addon is lassítja a rendszert.

[ Szerkesztve ]

(#22003) bruti01 válasza Z0C! (#21976) üzenetére


bruti01
őstag

nagyon király! :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#22004) zsolt19900 válasza Matada2.3 (#22001) üzenetére


zsolt19900
őstag

nagy a valószínűsége, hogy ez van nekem is akkor még :) köszönöm

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#22005) bruti01


bruti01
őstag

igazábol arra vagyok kiváncsi hogy a cm9-röl vissza lehet térni a 2.2 sea-ra? mert kiprobálnám ha vissza lehet térni!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#22006) szabof1 válasza bruti01 (#22005) üzenetére


szabof1
őstag

Vissza

(#22007) Davebowman válasza bruti01 (#22005) üzenetére


Davebowman
senior tag

ez nem downgrade-elés? Azt simán nem lehet ugye? CEE kell előbb.
Akkor hüleséget írtam, viszont akkor mi az amit nem szabad visszatenni?

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#22008) bruti01 válasza szabof1 (#22006) üzenetére


bruti01
őstag

ugyanugy mint mondjuk a cm7 röl? simán felflash-elek egy sea-t és kész?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#22009) defygaben77


defygaben77
tag

BUÉK mindenkinek!
Tudnátok nekem segíteni? Szeretném letörölni a Super One Click programot a laptopomra, de a NOD nem engedi, mindig kiírja hoyg TRÓJAI vírus. Próbáltam szabof1 kolléga részletes leírásából, az XDA fórumról, de mindig ugyanoda jutottam: TRÓJAI. Nem vagyok egy nagy agy az informatika világában, ezért kérnék egy kis segítséget, hogy hogyan, honnan tudnám letölteni! Köszönöm előre is a segítséget!

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#22010) Lapoen válasza defygaben77 (#22009) üzenetére


Lapoen
csendes tag

Üdv !

Miért nem kapcsolod ki ideiglenesen a NOD - ot ?

(#22011) defygaben77 válasza Lapoen (#22010) üzenetére


defygaben77
tag

Gondoltam rá, de nem szeretnék semmi vírust bekapni! Ráadásul miden egyes vírusellenőrzéskor kilöki.

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#22012) Thief válasza defygaben77 (#22011) üzenetére


Thief
aktív tag

Én 7 hónapja nem használok semmi tűzfalat vagy vírusírtót és semmi baja a laptopomnak. Ha én eddig húzom, csak nem fogsz bekapni egy vírust 5 perc alatt...

(#22013) YAS-dude válasza Thief (#22012) üzenetére


YAS-dude
őstag

"és semmi baja a laptopomnak"

Vagy legalábbis nem tudsz róla, hogy esetleg zombiként szórja a spam emaileket szerte világba.

(#22014) #71562240 válasza YAS-dude (#22013) üzenetére


#71562240
törölt tag

+1

(#22015) szabof1 válasza defygaben77 (#22009) üzenetére


szabof1
őstag

Ha az én leírásomban linkelt SOC-okat próbálod, akkor nyugodtan lekapcsolhatod addig a vírusírtót, nem vírusosak.

(#22016) Thief válasza YAS-dude (#22013) üzenetére


Thief
aktív tag

Senki nem panaszkodott még...

(#22017) polcsa válasza Matada2.3 (#21996) üzenetére


polcsa
aktív tag

Rosszul emlékszem, hogy az MB526-os defyk romjai a vaku gyilkos kínai romok?
Vigyázz vele!

(#22018) bruti01


bruti01
őstag

nem rossz de a kép oldalán van egy szép 1 cm-es sáv ami fekete+ nem megy a hivás meg a kamera! most probálok visszatérni a cee-re de nagy bootloop!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#22019) gkrisz78


gkrisz78
tag

Boldog új évet!

A Domiui és a sima ics-miui romnál is rosszul viselkedik a wifim. Hosszabb-rövidebb idő után ledob, az ikon marad, de nincs adatforgalom. A wifi ki.be kapcsolásával általában rendbe jön. A Cm-es romoknál nem volt vele probléma.
Másnál is jelentkezett ilyen hiba?

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#22020) Lacopapi válasza tarnagy (#21985) üzenetére


Lacopapi
addikt

Adatforgalom engedélyezése (data enabled),ha szinkronizálsz,netezel,satöbbi.

(#22021) gkrisz78 válasza Lacopapi (#22020) üzenetére


gkrisz78
tag

Anélkül már az el sem indulna letöltés/internet, nem?
Ha jól láttam sambfan kollégának volt hasonló problémája, de még nem értem az olvasásában odáig, hogy megoldódott-e. Elvileg a 2.2-es és 2.3-as romok különbözőségéből adódik (legalábbis eddig ő ezt feltételezi).

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#22022) Matada2.3 válasza polcsa (#22017) üzenetére


Matada2.3
veterán

Köszönöm a figyelmeztetést! (szerintem nem) De most nézem torchal megy a LED :R
[link] itt a rom amúgy.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#22023) Lacopapi válasza gkrisz78 (#22021) üzenetére


Lacopapi
addikt

Persze.

(#22024) laja80


laja80
tag

sziasztok!
jelenleg CM7 van a telomon,érdeklödnék hogy hallotam a cm9röl,érdemes felrakni,és ha igen mik az elönyei cm7hez képest?és megkösszönném a hozzá tartozo linket is... :)

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#22025) Lacopapi válasza laja80 (#22024) üzenetére


Lacopapi
addikt

Van ami még nem megy benne (nekem az egész el sem indult),úgyhogy szerintem várj még vele....
TESSÉK

[ Szerkesztve ]

(#22026) laja80


laja80
tag

ja és a másik,miért van az hogy sürün befagy az ora a telomon?

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#22027) laja80 válasza Lacopapi (#22025) üzenetére


laja80
tag

köszi az infot :)

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#22028) Lacopapi válasza laja80 (#22026) üzenetére


Lacopapi
addikt

Csinálj egy cache ürítést az óránál....

(#22029) laja80 válasza Lacopapi (#22028) üzenetére


laja80
tag

uh azt hogykell?:D

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#22030) Lacopapi válasza laja80 (#22029) üzenetére


Lacopapi
addikt

Beállítások-alkalmazások-alkalmazások kezelése-óra (vagy clock)...rákatt,aztán cache törlése

[ Szerkesztve ]

(#22031) Thief


Thief
aktív tag

Próbálta már valaki az új msgingert? msginger3 test3. Nekem állandóan force closeol a social network...

(#22032) 1stror


1stror
csendes tag

Hali!
Próbálnék defymen belépni a bootloader menübe, az android figura be is jön, de hiába nyomom a hangerőszabályozó gombokat egyszerre nem történik semmi, (hozzáteszem, hogy fél órája röhögve bejött a menü, csak kiléptem belőle) hiába veszem le az aksit nincs változás, ilyenkor mit lehet tenni?

(#22033) bruti01


bruti01
őstag

nos kiprobáltam a cm9-et! nagyon tetszett a menü felépitése meg az egész rendszer de sajna még napi használatra totál alkalmatlan! se hivás se kamera! de ha megcsinálják normálisra akkor tuti váltok :) nagyon jónak tünik!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#22034) Nataniel válasza 1stror (#22032) üzenetére


Nataniel
senior tag

Próbálkozz újra, vagy bökdösd a képernyő jobb alsó sarkát (bár nem hiszem h régi bootos a telód) - ha jól értem,neked gyári

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#22035) nortol válasza Thief (#22012) üzenetére


nortol
senior tag

Szomorú, hogy rengeteg ilyen felelőtlen ember van még a világban...
És még csodálkozunk, mikor jönnek a hírek a több millió gépből álló zombi hálózatokról...

(#22036) nortol válasza polcsa (#22017) üzenetére


nortol
senior tag

"MB526-os defyk romjai a vaku gyilkos kínai romok"

Ez mit jelent konkrétan? kifejtenéd bővebben?

(#22037) Tézé81 válasza laja80 (#22026) üzenetére


Tézé81
tag

Lehet, hogy taskkillert használsz? Ha igem, tedd ignore-ra... :U

(#22038) kat10


kat10
tag

na megint zaklatlak benneteket az aksi problémával sorry! eddig egy nokia 6500 töltővel töltöttem de most egy motorola FMP5202A töltőt kaptam hozzá és azzal is ugyanaz a problémám van de valószínű hogy nem aksi baj csak a kijelzője rosszul adja meg az adatokat kb 10 óra alatt 90 % -ot merül simán csak kb1.5 óra telefonálás se wifi se mobilnet se game se zene aztán amikor 1% szinten van 10-15 óra alatt se kapcsol ki magától simán lehet vele bármit csinálni marad az 1% kérdésem az hogy nem az aksi kijelző szivat? egyébként a Wajkui 1.12.16 van jelenleg fennt de előtte akár miui vagy cm-nél is ugyanezt produkálta ja és a bootloader az meg revolution ary vagy itt kell keresgélnem tulajdonképpen minden jó kivéve ezt az idegesítő dolgot hogy nem tudom ténylegesen mikor kapcsol ki a telefon magától töltsek rá most vagy nem előre is köszönöm türelmeteket és Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek! :C
remélem lesz ötletetek ezzel kapcsolatban
kikapcs bekapcs kalibrálás is megvolt de nem változott semmi találkozott már valaki ilyen problémával?

Go Pats

(#22039) natë


natë
nagyúr

Új CM7 nightly : [link]

(#22040) tzl


tzl
senior tag

Mindenkinek szépséges jóreggelt és boldog új évet :)
Az ünnepek alatt kicsit hanyagoltam a fórumot, erre ma reggelre majdnem 900 olvasatlan hsz fogad. Termékenyek voltatok, nem mondom :)
Reménytelen, hogy visszaolvassam mindet, úgyhogy megpróbálom majd újra felvenni a ritmust és elnézést, ha olyat mondanék, ami az előző 900 hsz-ben már szerepelt :)

(#22041) tib78 válasza domerator (#21969) üzenetére


tib78
tag

BUÉK minden kedves DEFY-os fórumozónak.

#19944 w333 2011-12-16 01:27:00
Wajkiui 1.10.21 Stable
Ezt a ROM-ot használtam szépen, rendben, hiba nélkül. Ünnepek között, úgy 10-15 fénykép készítése után elkezdett fc-zni a camera app és a MIUI camera is, de olyan szinten, hogy már a telefon is újra indulgatott (hotboot). Töröltem a programoknál az adatokat, meg nyomtam egy wipe cache+dalvikot is, de ugyanez. Odáig jutott, hogy már telefonálás közben is egyszer csak hotboot magától. Persze mindez akkor, amikor vidéken vagyok és semmi wifi lehetőség. Végül már a képernyőzárat sem tudtam feloldani, szóval muszáj voltam ROM-ot cserélni. Szerencsére még itthon letöltöttem a domiuiDSJ-1.11.25light-ot, amit azóta is megelégedettséggel használok. :)

Domi:
Működik a wifi teather, képernyőzárral is!

Volt a WajkUI-ban alapból valami forgalom figyelő, számláló, amit ebből hiányolok...

u.i.: 2nap 18óra 29p és 34%-on vagyok!

[ Szerkesztve ]

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#22042) Beavis05


Beavis05
csendes tag

BÚÉK!
Este 10kor letettem repülő módra 24%on és reggel arra ébredtem, hogy csontra merült.
Megnéztem az akksihasználatot és 24% facebook-t írt. Érdekes wifi és hálózat nélkül....
Mi okozhatta? Köszi

(#22043) pengemetal válasza tib78 (#22041) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Van ebben is adat számláló: felügyelet (app-ok között)

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#22044) domerator válasza kat10 (#22038) üzenetére


domerator
veterán

kat10:

Mindenekelőtt... nem tudnád egy kicsit jobban mondatokba tagolni a mondanivalódat? ... tudod... nagybetű, pont, stb. Így 3x kell elolvasni, mire megérti az ember.

Szinte biztos, hogy az akku kijelzés pontatlan, ha 2x 10-15 óráig megy a telefon. A kalibrálást teljesen (tényleg teljesen) feltöltve kell csinálni, legjobb, ha éjjelre a gyári töltőn hagyod és reggel megcsinálod a kalibrálást a kis progival.

---------------------------------------------

(#22041) tib78:

Az a forgalomfigyelő a Felügyelet lesz (ha angolul használod, akkor Monitor)
Akkuidővel gondolom meg vagy elégedve... :D

Wifi tether továbbra sem megy képernyőzárral, sőt: csináltam egy miui us light-ot is a legutolsóból és azzal se :W

---------------------------------------------

(#22042) Beavis05:

A Facebook régen is szenya volt, ezek szerint maradt is olyan... szerintem próbálkozott folyamatosan csatlakozni.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#22045) w333 válasza domerator (#22044) üzenetére


w333
félisten

Az uj miui 1.12.30 nem próbáltad ???

tib78 : Nem tudom hogy nálad mi lehet a gond de nálam azóta is hibátlanul müködik és én is készitettem vagy 50 képet meg vagy 10 videót és nálam nem jelentkezett semmiféle hiba :) az nem lehet hogy valami program miatt van ???

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22046) domerator válasza w333 (#22045) üzenetére


domerator
veterán

Letöltöttem, de még nem próbáltam.

Azt nem értem, hogy másnak miért megy képernyőzárral... ha hagyom lezáródni a kijelzőt, akkor fél percig, egy percig még megy a net, de utána megáll. Maga a wifi tether kapcsolat megvan, látja a netbook a telefont, csak net nem jön. :W

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#22047) w333 válasza domerator (#22046) üzenetére


w333
félisten

Az nem lehet hogy a baseband switcher leáll és azért van ez ???
Esetleg wifi beállitások ? :K Vagy Task manager ???
Még a szolgáltató miatt is lehet ...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22048) domerator válasza w333 (#22047) üzenetére


domerator
veterán

Szerintem a baseband switcher csak egyszer löki át a basebandet, utána nem csinál az semmit se. A wifi beállításokra gyanakszom, csak hát már kipróbáltam mindet. Task manager igen nagy baklövést csinálna, ha pont a netet lőné le a háttérben, de amúgy nem is piszkáltam, nincs autokill beállítva.
Szolgáltató miatt hogy csinálhat ilyet?

Hívom Muldert... :DDD

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#22049) natë válasza domerator (#22048) üzenetére


natë
nagyúr

Látod, hogy vannak megmagyarázhatatlan(nak) tűnő dolgok? ;)

[ Szerkesztve ]

(#22050) w333 válasza domerator (#22048) üzenetére


w333
félisten

Próbáld úgy telepiteni hogy kiszeded a task managert a rom-ból , esetleg ics framework miatt van ez ? probálj újabb vagy régebbi rom-ot , és nézd meg azzal is ugyanezt csinálja ? :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.