Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8751) natë válasza chab7 (#8750) üzenetére


natë
nagyúr

Annyira nem gond ha ez a folyamatos erős megvilágítás nem teszi tönkre. :F

A gyári launcher ugye cserélhető, bár fura, hogy az elég fürge froyo stock launcher után ennyire lomha a Defy+ launcher...Mintha nem lenne hw gyorsított.

Más: WiUi-val egy problémám van, ha valamikor a későbbiekben úgy döntök, hogy MiUi launcherrel akarom használni mégis a romot, akkor utólag nem tudom mellé telepíteni a LP-t, mert folyamatosan fc-t kapok. Ez minden verziónál fönnáll. :U

[ Szerkesztve ]

(#8752) pallacko válasza natë (#8747) üzenetére


pallacko
tag

A Motogingerben nincs magyarítás ugye?

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#8753) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Nah, a mai 0834-essel már jól működik a kamera. :)

<-ƘƘ->

(#8754) RootRulez válasza Kendek (#8753) üzenetére


RootRulez
félisten

Mármint a maiban (0926)?

mod:
Látom az, az idő 08:34...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#8755) mira72 válasza RootRulez (#8754) üzenetére


mira72
őstag

szerintem az augusztus 34.-i-ben :D

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#8756) RootRulez válasza mira72 (#8755) üzenetére


RootRulez
félisten

Igen ez bennem is megfogalmazódott... De ugyebár az lehetetlen, hiszen már szeptember van...

═════════════════════════════════════════

(#8757) natë válasza pallacko (#8752) üzenetére


natë
nagyúr

Passz, sosem használom a romokat magyarul, most meg már visszakerült a WiUi :D

(#8758) RootRulez


RootRulez
félisten

Nem látom a WiFi-met, más WiFi-ket látok, de az itthonit nem. :N Se a listába nincs benne, se sehol. A háztartás másik okostelója (ZTE Blade) látja és csatlakozott is hozzá, tehát router gubanc kizárva...

Dalvik meg wipe megvolt 0918 nightly telepítéskor

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#8759) natë válasza RootRulez (#8758) üzenetére


natë
nagyúr

Hihetetlen, hogy képtelenek kijavítani CM7-ben ezt (és az összes többi) wifi hibát...

(#8760) Kendek válasza RootRulez (#8754) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért írtam úgy, hogy mai és időponttal, mert van, hogy egy nap feltölt 3-4-et is és törli az előzőket. Így teljesen világos, hogy pontosan melyikről beszéltem. :)
Egyébként a másikból meg megjött a hatodik, azt is ki kéne próbálni.

(#8758) RootRulez: Nekem otthon routerrel tökéletes, itt a melóhelyen meg a notival osztottam meg a netet, azzal mindig újra kell kapcsolódni, hogy lássa a teló, de egyébként jó.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#8761) RootRulez


RootRulez
félisten

Csinált olyat, hogy nem látott egy hálózatot sem, de akkor kitörölten az eddig ismerteket és újra látta mindet, de ez most más :) Itt lát hálózatokat csak épp azt nem amihez kapcsolódnia kéne és eddig is tudott rá csatlakozni. :(

Szal lehet megy fel a mai nightly, meglássuk javult-e valamit...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#8762) natë válasza Kendek (#8760) üzenetére


natë
nagyúr

Melyiket érdemes most föltenni (kimaradt pár hét CM7 témában), a tanguy-os ftp-set avagy a hivatalos oldalról származó 6-ost? Egyáltalán mi a difi? :F

(#8763) Kendek válasza natë (#8762) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Őszintén szólva én nem láttam sok különbséget. Sőt, most, hogy gondok voltak a kamerával, mindkettővel ugyanúgy rossz volt. De elvileg előbb megjönnek az újdonságok a tanguy-osba még, bár jelenleg nem látok benne semmit, a kezdetleges VLC-t is hamar kivették. Én most asszem felrakom a hivatalos oldalról a hatost, az szimpatikusabb.

<-ƘƘ->

(#8764) kano válasza natë (#8759) üzenetére


kano
nagyúr

Nem jött be a Teaser v5? Gondoltam, hogy én is felrakom.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8765) natë válasza kano (#8764) üzenetére


natë
nagyúr

Bejött, csak "parázok" a vakító gombok miatt... :U

@Kendek : Szükséges még az uccsó RC a kernel frissítés miatt a nightly előtt?

[ Szerkesztve ]

(#8766) RootRulez válasza Kendek (#8763) üzenetére


RootRulez
félisten

Itt és itt nem ugyanazok vannak... Most figyelem...

═════════════════════════════════════════

(#8767) Kendek válasza RootRulez (#8766) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem, nem ugyanazok, ezekről beszéltünk. Amúgy most jobban megfigyelve, például a DroidSSHd nincs benne a hivatalos hatosban, ezzel együtt több libet is tartalmaz a tanguy-s.

(#8765) Mozzarella: Én őszintén szólva 2.2.2-vel megvettem a telót, majd akkor nyomattam egy Factory Resetet és feltettem a CM7 RC1.5-öt. Utána elkezdtem Nightlyzni, ami úgy néz ki nálam, hogy nyomatok egy Wipe (Dalvik) Cache-t és betallózom neki a letöltött zipet, majd még a google-apps legújabb (08.28.) verzáját is. Így még sosem volt gondom, és remekül megy a teló. Eddig a kamerával volt a legtöbb problémám, hogy nem adott képet tegnap.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#8768) CoolBoy323 válasza Kendek (#8767) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

gapps nélkül is megy, észrevételeim szerint felesleg...

(#8769) lmisi


lmisi
senior tag

Hátha: Bluetooth fülesen keresztül (HK 100 no A2 izé profile, azaz mono) audio hallgatás pl. mp3-as hangoskönyv. Alapvetően nem lehetséges by Android, de hátha
(Megbízhatatlan fizetős app van rá, de ez inkább összekuszálja a még műkődő dolgokat is hozzászólások alapján ez derült ki számomra)

(#8770) Kendek válasza CoolBoy323 (#8768) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én nem sajnálom azt a fél pillanatot amíg felteszi, biztos ami biztos. Egyébként van azért még újítás, a kioldó gomb is megújult, amit el kell csúsztatni.

<-ƘƘ->

(#8771) RootRulez válasza RootRulez (#8758) üzenetére


RootRulez
félisten

Azért elsőre csinálok egy dalvik meg delete partitiont, hátha meggyógyítja a WiFi nyűgöm...

═════════════════════════════════════════

(#8772) RootRulez válasza RootRulez (#8771) üzenetére


RootRulez
félisten

Nem ez se jó, akkor csak leszedem/felteszem az "augusztus 34"-ei nightlyt...

═════════════════════════════════════════

(#8773) chab7 válasza RootRulez (#8772) üzenetére


chab7
addikt

Aug 34 . ez jóóóó :)) (Tudom, olvastam, hogy óra percet írt valaki, de akkor írhatta volna, hogy a huszonhatodikai 0834-es, mert csak óra percre hivatkozni, elég butaság.

(#8768) CoolBoy323: Megy gapps nélkül persze, hiszen az "csak" a google appok. De ha már valaki felteszi a legfrissebb rom verziót, akkor szerintem érdemes a google appokból is a legfrissebbet használni.

(#8762) Mozzarella: Fentebb már szösszentem egyet a különbségről a két verzió közt. Majd ha beáll az új rend akkor csak a hivatalos oldalon lesznek a nightly verziók. A tanguy-on meg a próbák, mint a vlc stb.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8774) RootRulez válasza RootRulez (#8772) üzenetére


RootRulez
félisten

Nos, miutána nightly felpakolása se oldotta meg a problémát, újraindítottam a routert :W

Most már jó, csak akkor a Blade, miért látta és csatlakozott hozzá? :F

═════════════════════════════════════════

(#8775) chab7 válasza RootRulez (#8774) üzenetére


chab7
addikt

x akta :DD

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8776) domerator válasza RootRulez (#8774) üzenetére


domerator
veterán

Ááááááááááá...... :W :W :O :O

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8777) Kendek válasza chab7 (#8773) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem meg az a buta aki abból, hogy "mai 0834-es" nem tudja beazonosítani, hogy melyikről beszélek. :P

<-ƘƘ->

(#8778) CoolBoy323 válasza chab7 (#8773) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

de ha nightlyzol, akkor nem kell felpakolni mindig, én arra gondoltam...

(#8779) natë


natë
nagyúr

Na vissza a CM7-re. Újból megjelent a hotboot :O

(#8780) RootRulez válasza domerator (#8776) üzenetére


RootRulez
félisten

Mindegy, tesztelem a frisset...

═════════════════════════════════════════

(#8781) domerator


domerator
veterán

Tegnap meglepetéssel vettem tudomásul, hogy a Defy tud dokkoló üzemmódot, mindjárt kettőt: autós és otthoni. Ki is próbáltam egy mágnessel, működik, csak éppen az nem világos, hogy mi dönti el, hogy az otthoni, vagy az autós dokk üzemmód kapcsolódjon be... nekem mintha teljesen rapszodikusan kapcsolt be hol ez, hol az.

Valakinek van ebben tapasztalata? Lehet, hogy megbuherálnám az autós tartót és itthonra meg csak valami jópofa mobilállvány kell, meg egy mágnes.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8782) szabof1 válasza domerator (#8781) üzenetére


szabof1
őstag

Attól függ, hova teszed a mágnest.
Valaki régebben már megírta vagy itt vagy az erdeti "döfi" fórumban. Én nem emlékszem, hogy, melyik sarokban milyen dokkolást indít. (Talán az egyik felső az autós.)

(#8781):
Nem tudom, de így rémlik. Valahonnan meg kell állapítania, hogy milyen dokkolásról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#8783) domerator válasza szabof1 (#8782) üzenetére


domerator
veterán

Felső sarok? Én csak a bal alsó sarkot azonosítottam a videók alapján (ha függőlegesen tartod a telefont)... szóval két helyen van benne érzékelő?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8784) atedg válasza domerator (#8783) üzenetére


atedg
tag

az a dokkérzékelő az usb csati fölött van a hátoldalon

polaritás érzékeny a dolog ...forgatod a mágnest és pl É-i oldal autós D-i home

házi dokkoló meg itt

az aljába meg érdemes valami súlyt rakni mert nekem felborítja a töltőkábel

[ Szerkesztve ]

(#8785) kano válasza natë (#8765) üzenetére


kano
nagyúr

Te próbáltad a 720p-s felvételt benne? Nekem nem akar felvenni csak belső memóriába, de ott meg állandóan azt írja, hogy nincs elég hely. Így nem is működik. :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8786) natë válasza kano (#8785) üzenetére


natë
nagyúr

Nem, azt pont nem. Este próbálgattam sötétben, a beállításokat néztem, a jellemzően fc-ző helyeket/alkalmazásokat, a sebességét.

Szerintem nagyon fürge lett, kivéve a launcher scroll, nem fczett, ami különösen bejön minden "stock" romnál az a képernyő elfordítási effekt (nem is értem miért nem lehet belerakni a CM7-be vagy társaiba).

A 720p felvételig el sem jutottam, megriadtam a vakító alsó "gombsortól" :B

(#8787) kano válasza natë (#8786) üzenetére


kano
nagyúr

Most felrakom a 0-ról újra. Kíváncsi vagyok...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8788) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Nagyon azon vagyok hogy felrakjam a CM7-et!

Ennek viszont inkább csak dizájnbeli okai vannak..
Vagyis tetszik a fekete színű notifikációs sáv és annak zöld ikonjai, az abba integrált Power Control vezérlők, az app drawer oldalra lapozhatóságának lehetősége, és persze a smooth érzés...

Alapvetően unom a 2.2CEE küllemét, bár a teljesítményével leszámítva a gyér másfél napos akkuidőt nincs nagy problémám.

Szóval? CM7 telepítését bátran ajánljátok?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#8789) natë válasza volvoguy (#8788) üzenetére


natë
nagyúr

Mostanában köhög a wifi és a kamera, de alapvetően a legstabilabb rom. Nyugodtan rakd föl, szerintem első nekifutásra az uccsó RC-t.

chab: továbbra is az a véleményem, hogy a WiUi az egyik legjobb ROM, de a CPU beállítása nem igazán jó...persze lehet ezt állítgatni, de nincs túl sok kedvem hozzá. Inkább romot váltok :D

[ Szerkesztve ]

(#8790) chab7 válasza CoolBoy323 (#8778) üzenetére


chab7
addikt

Akkor valóban nem kell felpakolgatni. Ugyanazt többször felrakni felesleges.

(#8779) Mozzarella: Húúú, ez durva.
(#8786) Mozzarella: A gingerben nekem is bejön az elfordítás effekt, hiányolom én is a többiből.

(#8788) suti_88: Ajánljuk, és meglásd nem csak a küllem fog tetszeni benne.
Ahogy Mozz mondja, RC 1.5 tegyél fel.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8791) domerator válasza atedg (#8784) üzenetére


domerator
veterán

Na köszi.... akkor nem vagyok vak, csak egy érzékelő van, de nem mindegy, hogy miként teszed oda a mágnest...

Akkor kénytelen leszek próbálgatással megoldani.

Thx még 1x! :R

Szerk:
A videót is köszönöm, láttam én is, ez zavart össze (meg a saját próbálgatásom), hogy ugyanazt a mágnest használva ugyanott a másik dokk jön elő. :F

(magamnak ennél valamivel szofisztikáltabb dokkolót képzeltem) :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8792) kano válasza volvoguy (#8788) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem most az alap MIUI a legjobb és legstabilabb ROM.
Mozzarella
Most nem a CEE-t tettem fel alapnak hanem a nordicot. Egy kicsit használva nincs nagy különbség gyorsaságban a 2.2.2 nordic és a 2.3.5 ROM-ok között szerintem. Pláne még, ha ki is lenne kicsit gyomlálva a Nordic...

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8793) chab7 válasza natë (#8789) üzenetére


chab7
addikt

Én meg ugyanígy vagyok a cm7-el már. Az automata háttérvilágítás pulzálása a sírba visz :O folyton hol felvilágosodik hol elsötétedik. Közben meg sem mozdulok. Miért nem lehet a defaultot rendesen belőni? Ne nekem kelljen már értékeket állítgatni benne.
Érdekes módon a walter féle romoknál rendesen működik. Ha kimegyek a szabadba akkor felvilágosodik. Bent a szobában meg normál közepes végig. Este sötétben meg minimális.
De amúgy meg olyan jól megy minden hogy ezen ragadtam. Néha van pici röccenés ha napok óta nincs reboot, de az meg belefér. Kamera képe sem olyan zajos mint a cm7-nél. Bár lehet, sőt biztos, hogy ez a greenbreadmod miatt van.
Az olasz srác romját meg pont amiatt nem próbáltam még ki ami most történt a topicban.
Te írod neki hogy "the "button's" light still so strong" erre ő: "what mean?"
Pedig egyértelmű volt. Neki fel sem tűnik? Olvasgattam a topicját, de nem tetszik a srác. Így nem bízok a munkájában sem. Hozzáteszem ez magánvélemény, ettől még lehet jó.

(#8792) kano: és miért visszafelé? cee 179-es kernel nordic meg 177. Akkor már inkább a sea kellett volna, az újabb mint a cee ;) én érlelem már annak a kipróbálását is

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8794) natë válasza kano (#8792) üzenetére


natë
nagyúr

A Nordicról ugyanezt írtam le én is. :K
A stock launcher, mivel 3d gyorsított, kellemesen gyors. Maga a rom is stabil és ráadásul jól is néz ki! Barenones mehetne neki, de azt ha jól tudom a SEA froyo-ra írták (ami kb. egál a Nordiccal). Hozzá még egy battery egy 720p és egy recovery reboot patch, s fenének se' kell a GB. :D

Szerk.: Yay. Kedvet kaptam egy ilyen próbára, rakom fel a SEA-t majd bbones ;] Vélemény később.

chab : én is váltanék egy leaked defy+ romra, ha nem zavarna a rettenetesen erős fénye a ledeknek. Úgyértem nem az zavar, hogy jól látható, hanem hogy nem tudom mennyire nyírja ki a ledeket.... :F

[ Szerkesztve ]

(#8795) chab7 válasza natë (#8794) üzenetére


chab7
addikt

Igen, igazad van, én is féltem tőle, de nekünk zöld kamerásoknak kell a greenbreadmod, és azt feltéve normális lesz ez a gomb világítás. Ha nem lett volna én sem maradtam volna ezen.
A greenbreadmod-ból meg kellene tudni mely rész felelős ezért és csak azt/azokat a fájlokat feltenned. Sajna ennyire nem vagyok szakértő hogy tudnám mit hol kell ehhez keresni, de lehet az xda-n valaki tudná. De talán wajk kolléga is innen.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8796) natë válasza kano (#8792) üzenetére


natë
nagyúr

A MiUi-t én is fölraknám, ha létezne hozzá (létezik, de nem publikálják) működő battery 1% step patch. Csak ez az egy dolog tart vissza, hogy fölrakjam... :W

Szerk: létezik KLIKK :C

[ Szerkesztve ]

(#8797) roypapa válasza natë (#8796) üzenetére


roypapa
tag

Pont most akartam linkelni http://goo.gl/ZBsc3

S III

(#8798) #71562240 válasza croli (#8733) üzenetére


#71562240
törölt tag

Hótt egyszerű: Contacts>menü gomb>Import/Export. Nem kell hozzá külső progi, bár amiket ajánlottak biztos jók.

(#8799) vazzz


vazzz
őstag

OFF
Nálam már megint megbukott a miui... pedig szépen belaktam, örültem is neki, hogy végre minden tuti, elég gyors és minden működik... ment 2 napig, és elkezdődött a folyamatos fc, kamera fagyás, stb. Pl. ha megnyitva marad egy progi és leteszem az asztalra a telefont, 1 perc múlva már azt látom, hogy bootol.... Eddig minden héten felraktam, mert alapjában véve tetszik, de 1 napnál tovább nem bírta. Tudom, most jön az, hogy user error, de ez nem az. Minden wipe megvolt többször is, cache ürítések, stb. Sajna ez van, nem nekem találták ki ezt a romot. Goingolok is vissza cm7-re.

(#8800) natë válasza vazzz (#8799) üzenetére


natë
nagyúr

Úgyérted hotboot-od volt? Csak a rom indult újra? Minden esetben megtörtént avagy esetleg csak GPS-t használó alkalmazásoknál?

Akkor a WiUi-t használod/tad, nem a MiUi-t. :N
Az újraindulások a cpu beállítások miatt vannak valószínűleg, amikor fölhoztam a problémát közellenséggé váltam, így nem írom be xda-n a topikba, hogy ugyanaz a történet...
WiUi-nál 1,1 Ghz-en pörög a proci (fölösleges sztem), azt meg sem néztem, hogyan van beállítva, mindenesetre nem komálja az összes Defy...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.