Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) chab7 válasza MurdR (#6998) üzenetére


chab7
addikt

Jók az ilyen hozzászólások :D :D :)) :)) Ütősebb Motorolát :)) :))

(#6999) w333: Az almés kinézeten túl még ami nem jön be, hogy a changelogban folyton ilyemit látok, hogy drivers from cm7, xy from cm7. Na mondom ha ennyi mindent áttesznek akkor jó nekem a cm7 ;)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#7002) MartonRob válasza MartonRob (#6992) üzenetére


MartonRob
csendes tag

Jessz. Működik. Telefon kikapcs, akksi ki, akksi vissza, bekapcs és már szedem is az alkalmazásokat. :))

(#7003) MurdR válasza chab7 (#7001) üzenetére


MurdR
veterán

mi a baj a hszemmel meg az ütősebb motorolával? :(( :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#7004) Lacopapi válasza chab7 (#7001) üzenetére


Lacopapi
addikt

Kérdés,hogy minek nézegeted a changelog-ot...ha jó a rom,nekem tökmindegy,honnan,ki meg hogyan lopta,vette át,vagy bármi.... :DD

(#7005) w333 válasza chab7 (#7001) üzenetére


w333
félisten

Igen lehet hogy át teszik a cm7-ből a drivereket de viszont lehet hogy jobban össze van rakva a rom :)

Más: cm7 miért kell az ADW és miért van cm7 beállitások nem tudom én feleslegesnek tartom mind kettőt :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#7006) croli válasza RootRulez (#6871) üzenetére


croli
aktív tag

Bocs láma egy kérdés de azt honna tudom hogy cl6-os vagy cl10-es

(#7007) chab7 válasza croli (#7006) üzenetére


chab7
addikt

Van a kártyán egy pici C betű és bele van írva ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#7008) w333 válasza chab7 (#7007) üzenetére


w333
félisten

Viszont szerintem a defy+ rom biztos hogy jó lesz a sima defy-re legalább 1000mhz pörgeti a gépet ráadásul stabil gyári lesz amiben már van magyar nyelv is :)

Szerintem még 1 hónap és meglesz :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#7009) croli válasza chab7 (#7007) üzenetére


croli
aktív tag

Na mindjárt megnézem teló kipacs....

Na nézem ez van rajta: C08G ez mit jelent??
vagy pedig ott fent benne van a szám ugye?? C és abba a szám??(ott a HC felirat mellett)

[ Szerkesztve ]

(#7010) chab7 válasza w333 (#7008) üzenetére


chab7
addikt

Várom ezerrel én is ;)
Addig is ma este még kipróbálom a MIUI-t , nehogy már kirekesztő legyek. Az MS2Gingert sajna jegelnem kell így, kissé használhatatlan - nekem a zöld Defy-al - CM7 után.

croli:
Így kell lenni mint a képen a C-ben a 6-os

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#7011) croli válasza croli (#7006) üzenetére


croli
aktív tag

Háhá egyik se Cl4-es 8 gigás és NOKIA...

okok látom mind a 6 sd-t megnéztem a microtól kezdve a normálig de amit gyárilag adtak a telóhoz nincs rajta semmi

[ Szerkesztve ]

(#7012) w333


w333
félisten

Más : gyári 2.2 -ben settings/applicacions/runing services ??? hogy állapitom meg hogy mennyi memoriát eszik ? a piros sáv az ? jah és mi az hogy zöld sáv és pl.146mb+52mb in 12 vagy 14 stb ???

chab7: ne a miui-t próbáld hanem a wajkiui-t mert az stabillab és át van nézve illetve több minden van javitva :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#7013) Moon_Walker válasza natë (#6954) üzenetére


Moon_Walker
tag

Szintetikus tesztek nélkül is érezhetően lagos. A kapacitív gombok kiégetik a szemet.
Ezen kívül eddig falja az aksit is...
Megy vissza a cm7

(nem kötelező megadni)

(#7014) RootRulez válasza chab7 (#7010) üzenetére


RootRulez
félisten

Ezt a MIUI-t fogom és ráhuzhatom CM7 RC1.5-re? Majd ha nem jön be, visszarakhatom rá a CM7-es, simán install zip-pel?

═════════════════════════════════════════

(#7015) mszl


mszl
aktív tag

Sziasztok!

Hogyan tudnék a telo file rendszerére (a gyári csengőhangok közé) felmásolni a 3-4 csengőhangomat??
QtADB-vel próbáltam , de csak törölni tudtam, felmásolni nem.
Valami ötlet?

Előre is köszi!

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#7016) nash2


nash2
tag

Sziasztok,

A WIUI és a MIUI 1.9.2-ben a kamera és a MIUI kamera wide módra váltáskor (és utána folyamatosan) nektek is FC-zik ?

Nash

(#7017) natë válasza w333 (#7012) üzenetére


natë
nagyúr

Honnan tudod, hogy stabilabb? Próbáltad már? ;]

(#7018) MurdR válasza w333 (#7008) üzenetére


MurdR
veterán

Van a Defy+ban magyar nyelv? nem tudtam :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#7019) MurdR válasza mszl (#7015) üzenetére


MurdR
veterán

az esetleg nem működne ha felülírnád ugyanolyan néven az új ringet? :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#7020) leeka


leeka
tag

MIUI OTA Update müködéséről tudna nekem valaki valami infót csepegtetni?
Romba kell ágyazni az app-ot vagy egyszerűen fel tudod tenni,és h műkszik-e WIUI-val?
;)

Fear the future !

(#7021) mszl válasza MurdR (#7019) üzenetére


mszl
aktív tag

Szerintem nincs írási jogom rá. Csak azt nem értem hogyan törölte akkor??!!

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#7022) natë


natë
nagyúr

Ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalat?

(#7023) chab7 válasza natë (#7022) üzenetére


chab7
addikt

Még nincs, de a MIUI már most bootolt be, jön a tesztelése ;)

Elsőre ez is tetszetős :D

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#7024) MurdR válasza mszl (#7021) üzenetére


MurdR
veterán

Na azt már nem tudom. Akkor valami nem kerek, mert ha törölni tudsz, akkor létrehozni is, nem? Ez elvileg egy egyszerű írásvédettség lenne, hm?

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#7025) natë válasza chab7 (#7023) üzenetére


natë
nagyúr

Az original MiUi eléggé bugos, azért kérdeztem a Galnetest. Fölrakom akkor, kipróbálom :K

(#7026) Nxn908xxx válasza chab7 (#7023) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Hogy raktad föl?Ment a CM7-re rögtön install zippel:) ?Vagy feltetted először a 2.2-t?

[ Szerkesztve ]

(#7027) chab7 válasza Nxn908xxx (#7026) üzenetére


chab7
addikt

Inkább most már mindent úgy teszek fel hogy előtte friss 2.2, hátha az MS2Gingerrel is ez volt a baj, majd még az is kap másik esélyt ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#7028) Nxn908xxx válasza chab7 (#7027) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

ok, várjuk az értékelést szeretettel.:D

(#7029) kano válasza natë (#7025) üzenetére


kano
nagyúr

Nem tudom, de szerintem az alap MIUI a legstabilabb, ha jól van felrakva.
Én felraktam már az általad említett Galnetet de nem fogott meg.
Ez a mostani 2.3.4 bejön nekem. Felraksz előtte egy 2.2.2-t vagy egyből rakod rá a MIUI-t?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7030) natë válasza kano (#7029) üzenetére


natë
nagyúr

Fönn van a Chameleon RC3....első blikkre...aztabetyárdeszép. :Y

Froyora csusszant föl.

Ez a launcher amit használnak...még nem láttam, de baromi gyors!

Sötét?? Használj világos csillámpónis hátteret :DDD (vicc)

[ Szerkesztve ]

(#7031) kano válasza natë (#7030) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem nem tetszett. Nagyon sötét volt. :Y

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7032) Krugszvele válasza Keny. (#6880) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Szia!

A total recall írja is a leírásban, hogy nem minden készüléknél támogatott, hogy mindkét hívó felet rögzítse! Sajnos Defy-on csak a másik felet rögzíti, téged csak nagyon halkan. Ez a leírás szerint hardveres dolog, nem igazán tudsz mit kezdeni vele, azon kívül, hogy kihangosítva beszélsz, mert akkor vesz mindkettőtöket.

(#7033) kano válasza kano (#7031) üzenetére


kano
nagyúr

Egyébként ebben az MS2Gingerben alapból benne van egy beszélgetést rögzítő prg és működik is. :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7034) chab7


chab7
addikt

MIUI első blikkre. Ennyi próbálgatás alatt nem volt még semmi bug. Kivéve - de ez szerintem nem bug hanem feature hiány - nincs RDS a rádióban, cserébe nagyon jól veszi. Avi megy, bele is lehet tekerni. kamera működik, mondjuk nincs benne wide video lehetőség, csak sima. Quadrant alatt nem akad a 3d, szép, fps is jó, értékek 2100-2300.
Szerintem ez is kiforrott , tudom ajánlani mindenkinek.
Sajna egy két helyen beleakadtam kínai karakterekbe, de nem olyan helyeken ahol lényeges dolgok vannak, nem is emlékszem hol volt csak megütötte a szemem.

A nagyon eltérő menüt szokni kell, és nem is találok drawert benne ahol az összes telepített program lenne, pedig csak van benne ilyen is.Amúgy ha valamit telepítek akkor azt kiteszi az egyik home képernyőre.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#7035) kano válasza chab7 (#7034) üzenetére


kano
nagyúr

Hali!

Egy Titanium backuppal lementenéd nekem a Monitor nevű kis csodát a telefonodról és feltennéd valahová?
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7036) nbukta77


nbukta77
addikt

Nekem CM7 van soha semmi bug nem volt. Sem fc sem újraindulás.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#7037) forintuser


forintuser
őstag

Nos tegnap elkezdett rakoncátlankodni a MIUI-m.Gondoltam kipróbálom az új CM7 másfeles csodáját.Lássam mitől vagytok annyira oda.
Első röccre.: Aláírom gyorsabb mint a MIUI.Egy nap után nem volt FC, semmi röcc.Tényleg össze van rakva.Meg merem kockáztatni, hogy jobb mint a MIUI.

DE.!!Biztos voltatok már úgy, hogy vettetek egy új ruhát.Jó, meg szép, de valahogy mégsem az igazi.Én a hibáival is jobban szeretem a MIUI/WIUI vonalat.

Holnapkészítést vállalok.

(#7039) Wajk válasza #99499520 (#7038) üzenetére


Wajk
addikt

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#7040) Edge


Edge
veterán

Skacok, az alsó gombok háttér világítását lehet vhogy szabályozni CM7-ben? a CM settings/display/backlight settings befolyásolja?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#7042) Wajk válasza forintuser (#7037) üzenetére


Wajk
addikt

Hogy tetted fel?, SBF-től indítva vagy csak Recovery?

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#7043) forintuser válasza Wajk (#7042) üzenetére


forintuser
őstag

Csak recovery volt.

Holnapkészítést vállalok.

(#7044) Heimdallr75


Heimdallr75
őstag

no gondoltam írok a 3500-as akkuról megígértem :D

mit mondjak az biztos hogy nem 3500, de 3000 körül van.
első teljes estes töltés után tegnapi nap:
-közel 2 óra telo
-rom töltögetés (wifi on egész nap)
este 10 kor állt 60%-on,
-majd kemény 2 óra NFS shift játék után (mar én untam az nfs-t de jobb 5letem nem volt a merítésre) 38% na mondom ezt nem fogom este csontra meríteni :D
ja igen megnéztem egy frizbi xvid avit is az kb 40 perc volt.
szóval szerintem ezzel 2 nap (tényleges használattal).

egyenlőre ugyfest hogy a battery monitor nem tud pontos képet festeni róla mivel ugye feszszintekhez köti a jelzéseit, de ez nem olyan gyorsan dobja le a feszt, szóval mikor csipog hogy töltő kell neki meg szerintem lazán bír 1-2 óra telefonalast.

Az új hátlappal kissé olyan nagy akkus Nokia 3310 feelingje van. szerintem nem zavaró, sőt mivel van egy 4mm kidomborodás hátul valahogyyy jobban passzol a tenyerembe stabilabbnak érzem benne (198cm-es nagytenyerü vagyok :)

الغريبة في هذا الكوكب

(#7045) forintuser válasza Heimdallr75 (#7044) üzenetére


forintuser
őstag

198 cm-s a tenyered? :)) :D

Holnapkészítést vállalok.

(#7046) natë válasza Edge (#7040) üzenetére


natë
nagyúr

Ez engem is érdekel, ső az is, hogy mitől függ, hogy világít-e vagy sem, mert nekem úgy tűnik, hogy totál random az egész... :F

(#7047) YAS-dude válasza Edge (#7040) üzenetére


YAS-dude
őstag

Igen, lehet, ott ahol mondod van valami egyéni szintek szerkesztése menüpont, azon belül szabályozható a képernyővilágítás ereje, meg a gombok háttérvilágítása is, adott fényviszonyok esetén.

Elmentettem egy postot, ahol valaki leírta a saját beállításait, mert ezek nálam is egész jól beváltak:

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=17275744&postcount=11096

(#7048) Wajk válasza natë (#7046) üzenetére


Wajk
addikt

elméletileg az AutoHáttérvilágítás beállításainál be lehet állítgatni, hogy melyik lépcsőnél kapcsoljon be/ki és milyen intenzitással világítson. Legalábbis nálam működik a dolog... :K

YAS-dude: megelőztél, pont ott

forintuser: kicsit részletesebben? Melyiket tetted fel? az RC 1.5 újabb verzióját? vagy valamelyik WifiTEST-et? WipeData/Dalvik aztán nyomtad is fel?

köszi

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#7049) Edge válasza Heimdallr75 (#7044) üzenetére


Edge
veterán

Hát sry de ennyit majdnem hoz az 1700-as mugen power is... és attól nem vastagabb a cucc :)

Yas-Dude: thx!

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#7050) forintuser válasza Wajk (#7048) üzenetére


forintuser
őstag

Nos legelőször az xda-ról leszedtem a sima 1.5-s CM7-t.Wifitest -ről nem is hallottam, tehát tuti sima CM.Wipe data kétszer, wipe cache kétszer.Install CM, wipe dalvik kétszer.Imstall gapps.Ennyi.Ezért nem értettem a kérdésedet, mert alapból így kell(ene) csinálni.Vagy valamire készülsz? :)

Holnapkészítést vállalok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.