Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) szabof1 válasza CoolBoy323 (#4000) üzenetére


szabof1
őstag

Ez a stock vagy a custom recovery?
Ha a custom recovery, akkor szerintem menj vissza 2.2 CEE-re és onnan kezdd el elölről.

errtu:
Szerintem igen. Mindjárt linkelek SBF-et. Bocsi
Hirtelen nem találom az "eredetit". Az enyém kicsit lassú: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4002) chab7 válasza CoolBoy323 (#4000) üzenetére


chab7
addikt

Akkor az sd kártyára kiterjesztett részével van baja. Töröld azt a mappát és próbáld úgy.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#4003) CoolBoy323 válasza szabof1 (#4001) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

custom természetesen...

de mitől romlott el? csak úgy? :o

lehet újra kéne rakni a recoveryt inkább, nem? most nem akarom sbf-ből kezdeni, mert ahhoz sokat kéne telepítgetni a laposra, amihez nincs kedvem...

chab7: nincs ext partim természetesen, hisz nem app2sd-t használok ;)

(#4004) szabof1 válasza CoolBoy323 (#4003) üzenetére


szabof1
őstag

Lehet, hogy Class6 vagy gyorsabb SD kártyád van?
Vagy csak úgy elromlott épp most?
Másik kártyával?

Megértem, hogy kihagynád, de végül is csak 10-20 perc.

Szerk.: Pár hozzászólással fentebb nem azt írtad, hogy telepíteni való kedved van? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4005) CoolBoy323 válasza CoolBoy323 (#4003) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

üröm és bódoccság :DD

tettem még egy próbát... most lett stable recoverym... abba wipeoltam, és lássunk csudát, végigvitte :D

de mostmár nem merek, akarok kísérletezni a custom-mal...

hú de megfingatott most ez a majom recovery :C

szerk: C4es kártyám van, és eddig jó volt, most is mint utólag kiderült :D

valszeg csak úgy elromlott... így esett jól neki, vagy nemtudom... érdekes...

romot VOLT kedvem telepíteni, de már elment ezek után :D

miért "pittyegteti" a kamerát bekapcskor ez a bolond miui? :o

[ Szerkesztve ]

(#4006) errrtu


errrtu
aktív tag

nem érzékeli a szgép ha rádugom usb-n! mit tegyek?

szabof1: köszönöm a linket

[ Szerkesztve ]

OnePlus3

(#4007) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

CM nightlyhoz a link miért nem jó ami a cm xda-s oldalán van??

(#4008) szabof1 válasza errrtu (#4006) üzenetére


szabof1
őstag

RSD Lite előtt vagy közben dugod rá?
Melyik RSD Lite? Próbáld meg a legújabbal: [link]

Másik USB slot? Esetleg ez is segíthet: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4009) szabof1 válasza CoolBoy323 (#4007) üzenetére


szabof1
őstag

Próbáld meg ezzel: [link]

Bocs a dupláért!

[ Szerkesztve ]

(#4010) zolnagy válasza mira72 (#3956) üzenetére


zolnagy
őstag

Nekem
download: 9884
upload: 5545
2.2 CEE Froyo
Linksys WRT54GL Router

(#4011) Kevin's válasza szabof1 (#4009) üzenetére


Kevin's
senior tag

Sziasztok
Vki tudná linkelni honnan szedhetem le a WajkIUI 1.7.29 verziót , mert nekem csak az 1.7.15 ös van meg hálás lennék érte Köszönöm aki linkeli nekem :U :R

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#4012) szabof1 válasza Kevin's (#4011) üzenetére


szabof1
őstag

Itt mindet megtalálod az 1. hsz-ben: [link]
A txt állományokban vannak a tényleges linkek - több helyről is.

[ Szerkesztve ]

(#4013) Kevin's válasza szabof1 (#4012) üzenetére


Kevin's
senior tag

Köszönöm csak épp a rom nincs fent van egy txt ami 562 byte és ennyi maga a rom honnan érhető el :F
Aha.. Thy így már oké a dolog köszönöm :R Elnézést a tudatlanságomért még csak most kezdek bele tanulni :B Ma vagyok Defy Tulajdonos így ez az első amit fel teszek :)

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#4014) Kevin's válasza Kevin's (#4013) üzenetére


Kevin's
senior tag

Bakker :DDD Pont a te leírásod alapján tettem fel a 2.2.2 es froyo-t :D Nagyon jó egyébként gratula hozzá !! Megjegyzés a 3.6 lépésnél nekem tökéletesen be boot-olt a telefon így 3.7 es lépest ki is hagyhattam . Szerintem a 3.7 es lépés az felesleges :U be is zavart egy kicsit ;)

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#4015) CoolBoy323 válasza Kevin's (#4011) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

WajkIUI 1.7.29 - MULTiLanguage
oooooooooooooooooooooooooooooo
danish - dutch - english
french - german - hebrew
hungarian - italian - polish
portugese - russian - slovenian
spanish - turkish
oooooooooooooooooooooooooooooo
PRIMARY mirrors:
-------------------------------------
http://www.multiupload.com/1JVN6ZHDMQ
-------------------------------------
Other mirrors:
http://www.fileserve.com/file/KBgDFsK
http://depositfiles.com/en/files/vjb9r9xyh
ooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooo
oooooooooo
ooo

a téma szerkesztő normális, h kifagy mindig? a miuinál is fagyott, de most a wajkosnál is kifagy :(

amúgy jó ez a MIUI, tetszetős, furcsa, szokatlan, de sokkal instabilabb mint a cm, sok az FC nagyon már ennyi idő után is :(

[ Szerkesztve ]

(#4016) Kevin's válasza CoolBoy323 (#4015) üzenetére


Kevin's
senior tag

Köszönöm , de már meg van időközben ! Azért köszi , hogy be másoltad :B Egyébként mennyire jó a Wiui :F Sokan dicsérik a CM7 et is :U

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#4017) Titi76 válasza Maximum1 (#3990) üzenetére


Titi76
aktív tag

Market Enabler még mindig befigyel néha :(

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#4018) CoolBoy323 válasza Kevin's (#4016) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

én a CMre szavazok...

(#4019) Kevin's válasza CoolBoy323 (#4018) üzenetére


Kevin's
senior tag

Hát majd meglátom egyenlőre jó a wiui :) A másik mivel lehet húzni a procit 1Ghz re :F SGS nél kernel csere kellett ami OC-s volt és egy progi. Pl voltage control volt itt is van ilyenre lehetőség esetleg ez , hogyan működik ennél ha vki leírná :U :F

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#4020) chab7 válasza Kevin's (#4019) üzenetére


chab7
addikt

Én is a CM7-re szavazok, bár még a többi nem volt fent. Viszont a screenshotok alapján nem tetszik. A Wajk féle meg sajnos egy emberes fejlesztés lévén lassabb ütemben halad (kevesebb a verzió - érthető, élete is van a srácnak nem csak a romfőzés), de mivel honfitársam egyszer mindenképpen kipróbálom azt a romot is, csak még várok vele kicsit. (Én is jobban ismerjem a Defy-t meg a rom is hadd fejlődjön).

(A CM7-ben a húzásról már gondoskodtak és alapból 1000-en fut.)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#4021) Xes750


Xes750
tag

Hello mindenki!
Ismét kisebb problémába ütköztem.
Újra lett rakva a telóm
http://www.androidunderground.info/telefonok/motorola/defy/790-motorola-defy-a-cyanogenmod-7-cm7-telepitese-kezdknek

http://www.androidunderground.info/telefonok/motorola/defy/788-motorola-defy-felkeszueles-a-cyanogenmod-7-cm7-illetve-a-miui-rom-telepitesere-kezdknek

szerint

Froyo 2.2.2 alatt minden rendben volt (JRDNEM_U3_3.4.2_155-002_DEBLUR)

de mikor az XDA- rol letölött cm7 rc1 est feltettem (cm7.1.0-RC1-jordan-signed)
eltünt a MARKET :S !!!
Nem tudom hova lehet olvastam utána hogy lehetne vissza varázsolni... de nem nagyon találtam semmit ami használt volna... gondoltam valamit telepítésnél néztem el újra raktam ,és ugyan ez a hiba!

Előre is köszi a helpet!
Xes

(#4022) Kevin's válasza chab7 (#4020) üzenetére


Kevin's
senior tag

Ennek nagyon örülök ,de gondolom a Wiui-n is lehet valahogy 1Ghz re húzni a procit .. Ha CM7 en van ilyen lehetőség akkor valahogy a Wiui-n is lehet .Egyébként nekem jobban tetszik a Wiui (HD2 -n is miui-t használtam és nagyon bele szerettem ) ;] És most el cseréltem Defy-re remélem jól jártam vele azért ez még is csak egy Androidos készülék :) :B

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#4023) chab7 válasza Xes750 (#4021) üzenetére


chab7
addikt

Az általad említett - és egyben a legjobb - leírás szerint is 177-es nordic, vagy 179-es cee van javasolva. Amúgy ha frissíted a telót a gyári programjával akkor JOREM_U3_3.4.2_179-2 lesz rajta (vagy neked nem az lett? :O Vagy nem is frissítettél?
Most hogy már nem a gyári van fent nálad így JRDNEM_U3_3.4.2_179-002_DEBLUR_CEE.sbf fájl formájában tudod megtalálni és vissza feltenni a gyárit. (Mármint ami legutóbbiként jött ki a Motorolától. (Egyezünk meg abban, hogy ugyanaz mint a JOREM, nem igazán láttam írást arról mi lenne a különbség köztük)
Nem biztos, hogy emaitt történt, de lehet egy próbát megérne erre tenni a CM7-et. Nálam ezzel minden jól megy.

Kevin's: a CM7-ben nem kell állítani sem mert rom szinten be van állítva, már első indításkor 1000MHz-en megy.
Akkor te is "hekkelted" a HTC-re az Androidot. Én is, egy Polarisra. :) Csak hát a vas már kevés volt neki, pedig ment szépen azon is.
...és a végére egy nagyon OFF: olvasgatom az aláírásod. A Pistikés részt nem igazán értem :S privátban elmondhatnád a poént :) lehet már csak öreg vagyok hozzá és azért nem értem.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#4024) Kevin's válasza chab7 (#4023) üzenetére


Kevin's
senior tag

I9= Internet Explorer 9 :DDD I7 =Intel legújabb Processzora :)

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#4025) Kevin's válasza Xes750 (#4021) üzenetére


Kevin's
senior tag

Na én is felraktam a CM7 et tényleg nagyon jó viszont tényleg nincs market :( :((( hogyan tudom elő varázsolni :F :F :F vki segíthetne :B

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#4026) forintuser válasza Kevin's (#4025) üzenetére


forintuser
őstag

Recoveryböl fel kell telepíteni a gapps-ot.Xda-n fent van.

Holnapkészítést vállalok.

(#4027) nbukta77


nbukta77
addikt

CM7 telepítése után ezt mindig használni kell?Defy Baseband Switcher

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4028) nbukta77


nbukta77
addikt

Valaki linkelhetne képet a cm7 menüről. Az a kép kéne ahol a programok vannak.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4029) kano válasza nbukta77 (#4028) üzenetére


kano
nagyúr

Te meg kereshetnél a fórumban és használhatnád a szerkesztést is. :U
CoolBoy323
Rakj fel egy alap 2.2.2 CEE-t és arra egy 1.7.29-es alap MIUI-t. Ha az stabil akkor tedd fel a WIUI-t.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4030) nbukta77 válasza kano (#4029) üzenetére


nbukta77
addikt

Köszi a választ!

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4031) nbukta77 válasza kano (#4029) üzenetére


nbukta77
addikt

Kerestem a fórumban. Már végig olvastam az összes cm7 hozzászólást,de képet nem találtam.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4032) szabof1 válasza errrtu (#4006) üzenetére


szabof1
őstag

Szia errrtu!

Mik a fejlemények?

(#4033) BitiOne


BitiOne
tag

CM7 RC1-el kapcsolatban lenne 1 kérdésem:
a calendar widget csak a következő eseményt jeleníti meg, és a widget fele üres. Miért nem tud 2-3 eseményt is egyszerre kiírni? Ez bug? Ha bug akkor csere marad, ti mit használtok? Nekem nem kell bonyolult csak azt tudja, hogy a google calendarom eseményeit mutassa a képernyőn.

//=// (( )) (( )) //-\\ //=//

(#4034) errrtu válasza szabof1 (#4008) üzenetére


errrtu
aktív tag

Köszönöm a segítséget. A "másik" usbport volt a tuti tipp.

miért kerülhettem ilyen helyzetbe? a gapps-gb-20110613.zip és a CM7.1.0-RC0-jordan-signed.zip szerettem volna felrakni illetve fel is ment de ez lett a vége. Tanácstalan vagyok..

OnePlus3

(#4035) Bundás86


Bundás86
csendes tag

Urak!

Egy kérdésem lenne Önökhöz!
Melyik az az ÓRÁS alkalmazás, amely benne van a CM7-ben is és a WIUI-ban is...
Mármint ahol megnyomom az órás alkalalmazáson belül fent a sarokban a gombot és a fényerő minimálisra változik, de még az óra látható!

Köszönöm szépen, egy linket is elfogadok majd hozzá!

Üdv!

by Bundás

(#4036) nbukta77


nbukta77
addikt

Lenne egy kérdésem cm7-ből titanium backup-al eltávolítható a dev tools,spare parts,terminal emulator,defy basaband? Egyáltalán mik ezek?
Megköszönném,ha valaki normálisan válaszolna nem azt irná,hogy olvass utánna,mert már végig olvastam az összes hozzászólást.

Köszönöm.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4037) Xes750 válasza forintuser (#4026) üzenetére


Xes750
tag

Köszi!
Problem solved!
Yeee :K

(#4038) croli válasza mira72 (#3986) üzenetére


croli
aktív tag

ezt már láttam én is nem kérdeztem volna ha jó lenne ezt írja: This app is incompatible with your DEFY.

de láttam hogy Maximum1 is írta már!

[ Szerkesztve ]

(#4039) croli válasza zolnagy (#4010) üzenetére


croli
aktív tag

És ezt hogyan elmondanád mit tettél??

Előzőt nem engedte már szerkeszteni :U

chab7
Én is újraraktam agyári froyo-t mert nem lehetett telefonálni vele
ezt raktam fel: JRDNEM_U3_3.4.2_179-002_DEBLUR_CEE.sbf
és ez volt: JOREM_U3_3.4.2_179-2
és miután felraktam megnéztem ez várt: JOREM_U3_3.4.2_179-2

tehát sztem nem változott semmi (mintha kicsit gyorsabb lenne de nem hiszem de még csak 1x fagyott be pedig sokat nyüstölöm, a hivatalos updaterrel meg befagyott sokszor meg mint említettem nem lehetett telefonálni mert mindig újraindult)

[ Szerkesztve ]

(#4040) hawok09


hawok09
csendes tag

Sziasztok! Gyári 2.2.3-at használok és a quadrant teszten a 3d/2 grafikai teszten hibás a textúra és csak 6-10 fps van. Ez hardveres hiba lehet vagy szoftos? Épp most telepítem a 11/07/31 CM7-et, remélem ezzel megjavul.

(#4041) hawok09


hawok09
csendes tag

Nem akar felmenni rá a szoft. Zip fájlból próbálom felrakni, és azt írja:
E: Failed to verify whole-file signature
E: Signature verification failed
Installion aborted.

[ Szerkesztve ]

(#4042) morfondőr válasza hawok09 (#4041) üzenetére


morfondőr
őstag

Milyen 2.2.3-at használsz? Én csak 2.2.2-ről tudok...

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4043) hawok09 válasza morfondőr (#4042) üzenetére


hawok09
csendes tag

Ja 2.2.2. De most nem ez a lényeg.

(#4044) kano válasza nbukta77 (#4031) üzenetére


kano
nagyúr

Csak egy kérdés: Hol van a CM7 fő fóruma? (Válasz: XDA) Ott kellene képeket keresni és egyből találnál is.
De próbálok értelmesen válaszolni a feltett kérdéseidre is (bár elég nehéz, mert azt látom, hogy inkább szeretsz kérdezni mint, hogy keresnél a 2 itteni fórumban[de ne sértődj meg]) :
A terminal emulator,defy basaband biztosan eltávolítható, a dev tools is eltávolítható, de szerintem nem érdemes, a spare parts pedig nem tudom mire jó (nem használok CM7-et, csak fent volt egy darabig).
hawok09
Nézd meg, hogy jó-e a zip fájl.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4045) hawok09 válasza kano (#4044) üzenetére


hawok09
csendes tag

Jó a zip fájl, mielött kérdeztem keresgettem és csak olyan értelmetlen válaszok voltak amik semmit nem segítenek nekem. De elvileg valami ellenörzést csinál és azt kéne kiiktatni.

(#4046) nbukta77 válasza kano (#4044) üzenetére


nbukta77
addikt

Köszönöm a válaszaidat. És nem sértődtem meg,de sokszor egyszerűbb kérdezni,mint keresgetni. Sajnos idő szűkében vagyok.
Mégegyszer köszi.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4047) kano válasza nbukta77 (#4046) üzenetére


kano
nagyúr

Azt elhiszem, hogy egyszerűbb de nem járható út az, hogy mindent 100x leírunk. Ott az első hsz abban benne van nagyon sok minden és jobbra fent van a kereső. 2mp és már találatokat olvashatsz. ;)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4048) hawok09


hawok09
csendes tag

Még mindíg tanácstalan vagyok. akárhol olvasok semmi megoldást nemtalálok rá. Másik CM7-el is próbáltam de ugyan az :S

(#4049) Moon_Walker válasza hawok09 (#4048) üzenetére


Moon_Walker
tag

van valami toggle signature check a custom recoveryben...
amúgy recoverizni akarsz vagy install zipezni? :-)

(nem kötelező megadni)

(#4050) nbukta77 válasza kano (#4047) üzenetére


nbukta77
addikt

Amugy te mit hasznalsz?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.