Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#707) pancelos válasza lecso.gsm (#706) üzenetére


pancelos
tag

Átbaszás?
1. A szolgáltató részéről ez profit termelés. :)
2. A flotta-szervező részéről is, ez ugyanis egy vállalkozás, amelyből a flotta tulaj és a tagok is profitálnak. Jelenleg mit keresel Te a meghívottak után? :)
3. Engem, mint felhasználót nem az motivál, hogy 16 vagy 9 Ft, mivel a nulla érdekel. Az én rokonaim, barátaim és üzleti partnereim nagy részét ugyanis 2 hónap alatt behoztam. Egyiknek sem kellett ugyanis bérmálkozni egy flottaigazoláshoz, összeköltözni egy köztisztviselővel, stb. stb. Csak regisztrált az oldalon, megkapta az igazolást postán és bebattyogott a Vodához, mindezt úgy, hogy Ő maga a szerződő! A legtöbben azért sírnak, hogy tudnának ehhez vagy ahhoz a flottához jogot szerezni. Ha nekik nem megy, hogy lépnek majd a haverok, rokonok, üzleti partnerek???
Ennél egyszerűbben és gyorsabban nem nullázhatom le a beszélgetést. Akkor mennyit is spóroltam a jellemzően nulla forintos percdíjammal? :)

Az átverés az az 50 forintos percdíj! Legszívesebben egy regisztrációs sátrat húznék fel a szolgáltató képviselete előtti járdán. Hülyére keresném magam! :D

Visszatérve arra, hogy ki a tökös, ki nem... Nem feltétlenül látod, hogy egy flottaszerződőnek milyen kötelezettségeket kell vállalnia egy-egy áralku esetén.
A CSEP flotta ezeket a feltételeket úgy érte el, hogy nem vállalt volument, semmiféle darabszámot és szerződéskötéssel, ill. kezeléssel kapcsolatos adminisztrációs terheket.
A tagoknak viszont így maximális szabadságot és biztonságot nyújt bármilyen belépési díj, kaució, tagdíj vagy hűségidő, stb. nélkül!
Most azonban, hogy elérte a 12 ezer tagot, indult el az új ár-tárgyalás - megsúgom, a versenyeztetés is egy további telefontársasággal egy új flottaszerződésről. Elképzelhető, hogy több szolgáltató versenyzik majd egy több tízezres, akár közösségért, amelyek között a regisztrált tagok szabadon dönthetnek. :)
Várjuk az új infókat!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.