Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:48:13

LOGOUT.hu

"A MIUI felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait" :D

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Sziasztok ! anyósnak van egy pár hónapos MI10-e és folyamatosan jönnek neki felugró sex hírdetések -randi üzenetek ez valami vírus lehet ? Nem telepített semmit a telóre , mi lehet a megoldás ? :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#6452) Viktor0610 válasza jozefgucci1 (#6451) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem a Chrome -ban nyomott rá valami oldalon az értesítések megjelenítése opcióra.
A legegyszerűbb, ha a Chrome adatait törlitek.

De amúgy, ha hosszan nyomsz az értesítésen, akkor kiírja, melyik app dobálja.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6453) vegyszer válasza jozefgucci1 (#6451) üzenetére


vegyszer
addikt

Lehet, hogy csak a relevancia alapú keresés dobja az eredményeket..
:DD

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6454) jozefgucci1 válasza Viktor0610 (#6452) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszi ott volt a gond , be voltak kapcsolva az értesítések , így 43 oldal küldte neki a baromságokat. :R

vegyszer : 75 évesen furi lenne :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#6455) vegyszer válasza jozefgucci1 (#6454) üzenetére


vegyszer
addikt

A lenyugvó napnak is van ereje a reklám szerint.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6456) janakbacsi


janakbacsi
őstag

A fekete háttérképet nem tudom megváltoztatni a telefonomon. Találkozott már valaki ilyennel? Ez a rendszer van rajta.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#6457) Landsmann válasza janakbacsi (#6456) üzenetére


Landsmann
addikt

VaLószínűleg a Google Play általm letiltott Témák app miatt nem tudod megváltoztatni. Ha majd frissül az app, akkor tudsz képet cserélni.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#6458) crok válasza Landsmann (#6457) üzenetére


crok
nagyúr

Ha az a baja arra volt/van megoldas [link]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6459) kovacss72


kovacss72
aktív tag

Ma reggel óta nem működik a gesztusvezérlés. RN10S - MIUI Global 13.0.1. Valamint nem jegyzi meg az előzőleg kiválasztott Kezdőalkalmazást. Egyedi probléma lehet?
Újraindítás nem segített.

[ Szerkesztve ]

(#6460) kovacss72 válasza kovacss72 (#6459) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Az Alapértelmezett Kezdőképernyő választási lehetőségek között megtaláltam a FitPro -t is, amit nem is értek hogy került oda. Mivel régóta nem is használom az alkalmazást, töröltem, és meg is oldódott minden problémám.

[ Szerkesztve ]

(#6461) Surplus


Surplus
tag

Tud valaki információt arról, hogy mikor lesz MIUI 13 a redmi note 8 pro-hoz? :R

[ Szerkesztve ]

(#6462) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Az milyen beállítási gond lehet ha autórádióval összekötve hívásfogadáskor nem írja ki a hívó nevét csak a számát. Eddig minden telefonom kírta.

(#6463) zsola400 válasza zolya1973 (#6462) üzenetére


zsola400
aktív tag

Bluetooth > párosított eszköz > névjegy megosztása.

(#6464) zolya1973 válasza zsola400 (#6463) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Köszi de ez be van kapcsolva.

(#6465) janakbacsi válasza Surplus (#6461) üzenetére


janakbacsi
őstag

tessék: [link]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#6466) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok Fórumtársak!
Mi 10 Pro
Jelenlegi rendszerem: MIUI EU stabil 13.0.4
[link]

EOL jelzésű, kereséseim alapján utolsó kiadás, ami éppenséggel developer, és azóta nem lett belőle a készülékre stabil kiadás: 22.7.19 cmi, lmi, umi

Lesz ebből még stabil update?
Ha igen, nem telepíteném újra teljes telepítéssel a rendszert. Ha nem, úgy nincs egyéb lehetőség, csak úgy tudok frissíteni a kb. 1 hónap difivel kiadót developerre.

Vakaki használja utóbb említett friss kiadást?
Köszönettel, zsoltip

[ Szerkesztve ]

(#6467) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok! Van egy mi max 3 készülékünk! Olyan mint egy note 5 csak nagyobb. Csak a logóig jut, ha kikapcsolom, vagy kiveszem az akkut, akkor is mindig visszakapcsol. Így rezetelni se tudom. Mit lehet vele kezdeni?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#6468) juve600


juve600
nagyúr

sziasztok !

BL nyitás :
- több éve meglévő accountnál is ki kell várni a 168 órát ? még nem volt vele nyitva egyetlen teló sem
:R

(#6469) juve600 válasza Viktor0610 (#6448) üzenetére


juve600
nagyúr

szia

[link] ezen a csatornán keress rá ,van róla egy részletes bemutató

(#6470) Viktor0610 válasza juve600 (#6469) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi, már megtaláltam én is egy oldalt, ami alapján fel is dobtam a frissítést. :K

Samsung Galaxy A54

(#6471) juve600 válasza Viktor0610 (#6470) üzenetére


juve600
nagyúr

EUXM/MIXM csere volt ?
nekem SLIMIXM-ről kellene SLITWXM-re

azt az oldalt/leírást megosztanád velem ?

:R :R :R

(#6472) crok válasza juve600 (#6471) üzenetére


crok
nagyúr

[link] Az elv ugyanaz, csak kinaival ne keverd, ja es a format data / factory reset nemigen elkerulheto, keszulj fe hogy vesztesz mindent is. Gyak. letoltod a sajat, epp futo ROM-ot hogy ijra feltedd, leellenorzi hogy minden okay es restart-ot ker - na ekkor nem restartolsz hanem a csere ROM zip-et atnevezed arra amit mar leellenorzott es csak utana restart-oltatod.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6473) juve600 válasza crok (#6472) üzenetére


juve600
nagyúr

Global helyett lenne Taiwan ,
de kellene leírás nekem is pontról pontra
:R :R :R

(#6474) Viktor0610 válasza juve600 (#6473) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amit linkelt crok ( -> [link] <- :D ) az a leírás.
Vagy magyar nyelvűt szeretnél?

Samsung Galaxy A54

(#6475) juve600 válasza Viktor0610 (#6474) üzenetére


juve600
nagyúr

jó ez köszi
:R :R :R

(#6476) Viktor0610 válasza juve600 (#6471) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt kihagytam.
Nem cseréltem végül ROM-verziót, mert időközben kijött a MIUI 13 EUXM-re is.

Samsung Galaxy A54

(#6477) liksoft


liksoft
nagyúr

Sziasztok!
Redmi 7A. Valamilyen frissítés óta a csengőhangok beállíthatatlanok. Szerintem a témák adatokat sikerült kitörölnöm, de azóta nem jelez az SMS, és csak az első SIM-re érkezik be. A második SIM mintha nem is létezne! A rendszer visszaállításon kívül ötlet?
Létezik, hogy a SIM kártyákhoz visszakerülhetne a csengőhang kiválasztása, vagy én vagyok az öreg?
Ja, és a témáknál rózsaszín macik meg szívecskék jelennek meg, mintha alsós lány lennék. Katasztrófa.... :O

Szerk: SMS megy mindkettőről, újraindít, utána küldés ismerősnek. Már csak a csengőhangok beállítása, és az SMS pittyenése kellene... :O

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6478) juve600 válasza Viktor0610 (#6476) üzenetére


juve600
nagyúr

Sajnos nálam nem működik ez a megoldás, Mi 12 lite

(#6479) Viktor0610 válasza juve600 (#6478) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem próbáltam, de szerintem ez a 11T-men sem működne.
Azokon a telefonokon működik, amik újraindítás után telepítik fel a frissítést.
Ha jól sejtem, az A/B partíciós készülékek (a frissítést újraindítás előtt telepítik) esetén nem működik ez a módszer.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6480) juve600 válasza Viktor0610 (#6479) üzenetére


juve600
nagyúr

:R :R :R

(#6481) aakosh94


aakosh94
csendes tag

Sziasztok!
Régóta halogatom, hogy lefrissítsem a Mi Note 10 Lite telefonomat MIUI 13-ra, leginkább azért mert azt látom sok újdonságot nem tartalmaz.
Ti akik itt többen is jártasabbak vagytok a témát illetően, mit gondoltok erről, érdemes-e mégis lefrissítenem, milyen negatív és pozitív változásokkal szembesülnék MIUI 13 alatt?
Köszönöm előre is a segítségetek!

(#6482) Viktor0610 válasza aakosh94 (#6481) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Három készüléken használok MIUI 13-at.
Nincs negatív tapasztalat, ami fura szokott lenni a tulajoknak, hogy droid 12 alatt a Google appok a háttér színvilága szerint változtatják a színüket, plusz a sötét mód nem kapcsolható apponként külön, mint droid 11 alatt.

Samsung Galaxy A54

(#6483) mizoli válasza Viktor0610 (#6482) üzenetére


mizoli
addikt

Szerintem negatív: csak a MIUI launcheren működik a gesztusvezérlés. Persze, ha valaki azt szereti, annak mindegy.
Én inkább visszatértem Android 11/MIUI 12.5... -re.

[ Szerkesztve ]

(#6484) Viktor0610 válasza mizoli (#6483) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A gesztusvezérlés már a droid 11-gyel is csak a gyári launcherrel működik, szóval ez nem a MIUI 13/droid 12 hibája.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6485) #12732928


#12732928
törölt tag

sziasztok!
gyári appokat root nélkül lelehet vhogy gyalulni? Lehetőleg úgy, hogy ne okozhasson problémát a rendszer működésében. :R
csak böngészőből 2-t feltesz ez a szemét meg minden hülyeséget, amikre van bőven értelmesebb alternatíva. :)

[ Szerkesztve ]

(#6486) Viktor0610 válasza #12732928 (#6485) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Crok Logoutján van erre is egy írás: [link]

Samsung Galaxy A54

(#6487) mizoli válasza Viktor0610 (#6484) üzenetére


mizoli
addikt

Launchertől függ. Nem néztem végig az összeset 🙂, de pl. a Poco launcheren megy A11-en is 🙂

Az FNG gesztusvezérlést használom.

[ Szerkesztve ]

(#6488) Fall-N válasza mizoli (#6487) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen, mert a Poco Launcher is "gyári" a MIUI számára. Persze nehezítettek a dolgokon, mert a Play Áruházi Poco Launcher jóval régebbi és nem is kerül fel a 4.x verzió.

(#6489) aakosh94 válasza Viktor0610 (#6482) üzenetére


aakosh94
csendes tag

Tegnap este lefrissítettem, minden oké eddig, kivéve, hogy a Google Discover nem elérhető hiába van aktiválva. Elég gyakran szoktam ott olvasni a híreket.

(#6490) Viktor0610 válasza aakosh94 (#6489) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Fura.
Nálam nagyon alaphasználaton van a Mi Note 10 Lite, de most engedélyeztem, lefrissítettem a Google appot, bekapcsoltam a Discovert, betölti simán. 🤔

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6491) aakosh94 válasza Viktor0610 (#6490) üzenetére


aakosh94
csendes tag

Upsz, én voltam hülye, volt egy új frissítés a Google apphoz, frissítés után tökéletes. Köszi!

(#6492) vegyszer válasza aakosh94 (#6481) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem is Mi Note 10 Lite van, mindig frissítem.
Nem tetszik, hogy számos olyan értesítés jön fel a MIUI 13 alatt, ami előtte nem volt. pl külső tárcsázó appot használok, és jelzi, hogy lehallgat az app, a kamera, mikrofon, hangszóró hozzáférés után tartósan ott tud maradni ez a kikapcsolhatatlan fals értesítés. Engem ez pl zavar.

@#6483 mizoli & #6484 Viktor0610
Nekem műlödött a fizetős Apex alatt a gesztusvezérlés, csak oda-vissza keleltt a gombok, és a geszus között váltani. Csak képtelen vagyok megszokni. :)
Jó vétel volt, mitagadás...
A nálam a mára 7 éve halott Zeam Launcher volt az egyetlen, amit hosszabb távon el tudtam viselni. Minimalista kis izé, rengeteg fícsőrrel, csak elveszett mögüle a fejlesztő...
:(

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6493) Fall-N válasza vegyszer (#6492) üzenetére


Fall-N
veterán

Ha minimalista launcher kell akkor Niagara vagy az AIO launcherekre nézz rá.

(#6494) MDanny


MDanny
senior tag

Sziasztok,

Mi 11i, illetve 11T digis VoWiFi működőképessége érdekelne. Fontos: gyári EUXM ROM esetén, gyakorlati tapasztalat alapján. Tud valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#6495) trivilian


trivilian
újonc

Sziasztok! A mi 11 lite 5G és a redmi 9T készülékeinkről eltűnt az ujjlenyomat azonosító,de olyan szinten,hogy a beállításokban sem találjuk, még a MIUI verzió sem ugyanaz a két készüléken.Esetleg tud erről valaki valamit? Előre is köszi

(#6496) vegyszer válasza trivilian (#6495) üzenetére


vegyszer
addikt

Sógornőm pont szervizeltet egy 11 Lite készüléket. Állítólag nem egyedi giba, hogy leszáll az ujjlenyomat érzékelő. Bár én csak tőle hallottam ilyet...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6497) aakosh94


aakosh94
csendes tag

Sziasztok!
Volna egy újabb problémám is, illetve egy régebb óta fennálló. A telefon képernyőjének kivetítése nem működik az én telefonomon (Mi Note 10 lite) valamiért, szinte mióta megvásároltam. Tudom, ez a TV beállításaitól is függ, és fontos hogy a két eszköz azonos hálózaton legyen, de nekem nem működik akkor sem ha ezek stimmelnek. Van a családban másik xiaomi (Redmi Note 11) is, annak tökéletesen megy az átvitel.
Kivetítés során a "Mi Note 10 Lite képernyőmegosztást kér a TV-jére" felirat alatt egy Mégse lehetőséget dob csak fel az LG tv-m, utána pedig nyilván sikertelen lesz a csatlakozás.

Mi lehet a probléma?

(#6498) crok válasza aakosh94 (#6497) üzenetére


crok
nagyúr

Próbáld meg úgy, hogy a fejlesztői menüt bekapcsolod, ott megkeresed a Networking szekcióban a Wireless display certification-t és visszamész a kivetítés indításához.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6499) aakosh94 válasza crok (#6498) üzenetére


aakosh94
csendes tag

Sajnos minden változatlan.

(#6500) szanozs


szanozs
aktív tag

Stabil Eu romon vannak alkalmazásaim (pl. google naptár, facebook) melyeknél a hang értesítés be van kapcsolva, látszólag hang is van társítva, "gyári" az app által beállított hang, de egy ideje már nem jelez hanggal együtt. Korábban működött. Mi lehet ennek az oka?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.