Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:48:13

LOGOUT.hu

"A MIUI felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait" :D

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Galériában hogyan lehet rejteni bizonyos albumokat? Teleszórja a zenéim borítóképeivel. MIUI 13, A12, Xiaomi 12X

Maine coon

(#6552) gabenh


gabenh
tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne ami már egy ideje piszkálja a csőröm.
Rengeteg helyen olvasom hogy szidják a MIUI-t hogy problémás, optimalizálatlan.
Volt szerencsém One UI-hoz, Oxygen OS, EMUI felülethez az évek alatt
Nekem a MIUI sem volt egy fikarcnyit sem rosszabb soha semmiféle anomáliát nem tapasztaltam ami egy One UI nál előfordult mondjuk, tényleg ennyire vészes lenne a helyet vagy csak nálam nem volt gond soha... (Mi 9, Mi 10, Mi 11)

Galaxy S23 Ultra

(#6553) Viktor0610 válasza gabenh (#6552) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindamellett, hogy :R nem tettél fel kérdést. ;]

Amúgy szerintem is sokszor user error, amit MIUI-hibának rónak fel, de lehet akár app hiba is.
De igen, a MIUI sem tökéletes, az biztos.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6554) this is life válasza atosan (#6551) üzenetére


this is life
Ármester

A galéria alján csak bökj a kamera feliratra , akkor csak az általad készített képeket jeleníti meg , balra swipe után pedig az összes többi mappát laphatod majd . Az összes alatt , ha az adott mappán tartod az ujjad , akkor fel kínálja annak a rejtését.

Gabenh
Dettó , redmi 3,mi 4c,mi mix 2, note 10 lite ...etc egy két frissítés utáni anomáliát leszámítva , ami hr-el javítható volt , gondom még nem volt .
A stock felület inkább taszító számomra , sem mint a miui .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#6555) trebrona válasza Viktor0610 (#6553) üzenetére


trebrona
nagyúr

Elég lett volna egy üres HSZ az aláírásoddal. :D

De, hogy komolyan is hozzászóljak, valóban be lehet állítani a MIUI-t igazán jó rendszerré, de fordítva kell hozzá gondolkodni, mint más androidon. Tehát alapból minden tiltva, mindent külön-külön engedélyezni kell, nem fordítva, ahogyan a többi rendszernél, ahol amit nem szeretnél, azt tiltani kell. Nyilván ez sokaknál kiveri a biztosítékot, miért nem működnek a dolgok a megszokott módon.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6556) Plug Life válasza gabenh (#6552) üzenetére


Plug Life
senior tag

A memóriakezelés egy vicc.

(#6557) atosan válasza this is life (#6554) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm,
Ha hosszan bökök a mappára, nekem nem adja ki a rejtés opciót

Maine coon

(#6558) vegyszer válasza atosan (#6551) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha a kívánt mappában létre hozol egy .nomedia nevű üres fájlt, el fogja dugni a képeket (és a média tartalmakat is).

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6559) vlevi válasza vegyszer (#6558) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, de akkor a zenét is. Legalábbis úgy emlékszem.

(#6560) crok válasza Plug Life (#6556) üzenetére


crok
nagyúr

Annyira hogy errol kulon is irtam [link]..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6561) vegyszer válasza vlevi (#6559) üzenetére


vegyszer
addikt

De ezt bele is írtam a posztomba. Hogy ez elrejt mindent IS a mappában.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6562) atosan válasza vegyszer (#6558) üzenetére


atosan
addikt

Hát igen, ezt a megoldást ismerem, de a zenék kellenének :)

Maine coon

(#6563) this is life válasza atosan (#6557) üzenetére


this is life
Ármester

Próbáld úgy, hogy a mappát kiválasztod rányomsz az áthelyezésre , a felugró menüben válaszd az eltávolítás az ismétlődő albumokból , majd okézd le az áthelyezés egyéb albumokból felugró üzenetet, utána onnan már engedi rejteni.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#6564) atosan válasza this is life (#6563) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm szépen! Így már sikerült :R

Maine coon

(#6565) Plug Life válasza crok (#6560) üzenetére


Plug Life
senior tag

Jó cikk 👍

(#6566) tasiadam


tasiadam
veterán

üdv

Van aki már termuxban átírta a ram extensiont többre? És ha igen, volt pozitív hatása 3/64-es note 9-et szeretnék a 3+1-ről 3+3-ra.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#6567) crok válasza tasiadam (#6566) üzenetére


crok
nagyúr

Ne tedd.. amikor eleri a threshold szintet olyan lesz mintha 10 evvel ezelotti telefonod lenne. Nem veletlen dobta az XDA nepe 8..10 eve a swap file-t.. Inkabb azt csinald vegig amit irtam itt [link]
@Plug Life: koszi!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6568) tasiadam válasza crok (#6567) üzenetére


tasiadam
veterán

Látom ram truth-ban, hogy igazából van egy nem kapcsolható swap alapból, és ehhez csap hozzá még 1 gb-t az miui, azaz 3+2 a tényleges ram és swap. Miondjárt átolvasom, mit tud amit írtál

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#6569) crok válasza tasiadam (#6568) üzenetére


crok
nagyúr

Hiaba van barmennyi hasznalaton kivuli RAM-od, felszabadithato cache-ed es|vagy ures ZRAM-od/swap file-od (es semmilyen memory pressure sincs..) ha a rendszer kidobalha akar az aktiv alkalmazasaid is ha ugy tartja uri kedve a MIUI PeriodicCleaner-nek.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6570) tasiadam válasza crok (#6569) üzenetére


tasiadam
veterán

igen, azt tudom, hogy ide írok valamit, majd szépen megnyitom a képfeltöltést, már el is tűnt amit írtam

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#6571) crok válasza tasiadam (#6570) üzenetére


crok
nagyúr

Na, pl. ez ellen pont jo amit ott irtam.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6572) szetib


szetib
tag

Xiaomi.eu rom-ról szerettem volna visszamenni a gyárira, de vmi Antirollback error kaptam. Nem lehet visszamenni alacsonyabb verzióra vagy vmi más a hiba?

(#6573) tasiadam válasza szetib (#6572) üzenetére


tasiadam
veterán

Mennyire fájdalmas egy rom-ra való költözés? graphene vagy hasonló szűz android-like rom érdekelne 1 próbára

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#6574) dethroner


dethroner
veterán

Hello!
Meg lehet azt valahogy csinálni, ha egy youtube linkre kattintok, ne a beépített hivatalos yt app nyissa meg, hanem a youtube vanced?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#6575) crok válasza dethroner (#6574) üzenetére


crok
nagyúr

Csak ha a Vanced jól van megírva, beregisztrálja a deep link-et (vagyis mégpontosabban app-linket).. és még te azt is választod ki hogy az nyissa meg. Namost.. a régi vanced ugyanazt a pkg ID-t használja mint az eredeti Youtube - így rendesen összeakad.
TL;DR #1:
Azt próbálhatod meg hogy a Vanced app alkalmazás infónál (ahol a force close is van meg az adattörlés) törlöd az alapértelmezéseket (ha Youtube app is van akkor annak is) és Vanced verziótól függően ha még jól van az app link regelve benne a manifest-ben akkor Youtube-os URI megnyitáskor fel fogja dobni hogy melyik alkalmazást akarod megnyitni ha több is van ami kezelni tudja az URI-t (böngészők és YT alkalmazások..). De ennyi.
TL;DR #2:
Ha így nem akkor adb parancsokat tudok mondani hogy hogy lehet un. verified-ra állíttatni ha minden rendben van a szerver oldalon is meg az alkalmazás oldalon is:
Megnézni melyikhez milyen URI van beregisztrálva:
adb shell pm get-app-links com.google.android.youtube
adb shell pm get-app-links com.vanced.android.youtube
Verify-t kerni a Vanced-re:
adb shell pm verify-app-links --re-verify com.vanced.android.youtube
Úgy tudom a régi Vanced (vagy ha root-al használod) még a com.google.android.youtube pkg ID-t használta, a ReVanced-t megnézem ha kell..
Offba írtam, ha van kedved megnézed, ha nincs meg nem :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6576) crok válasza tasiadam (#6573) üzenetére


crok
nagyúr

Nem MIUI topik téma. Egyébként kinek mi a fájdalmas. Ha van root (legalább a mentésig a régin és a visszaállításig az újon) akkor azért van vastagon lehetőséged (itt keress rá hogy "biztonsági mentés" és Migrate, Swift, Neo..)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6577) vlevi válasza vegyszer (#6561) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igazad van, nekem egyértelmű volt a dolog, csak azert írtam, mert nem tudom, hogy a kérdező is ugyanígy tudja-e.

(#6578) zeon.hu válasza crok (#6575) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

LG Wing -en sehogy se tudom rávenni, hogy a Vanced nyíljon meg...
Miui -n minden eszközön jó.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#6579) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok! Feleségem redmi note5 telefonjára, települt valami alkalmazás kártya. Eltüntette a főmenüből az alkalmazások nagy részét,, és berendezte magának. Hogy lehetne ettől megszabadulni? Meg egyáltalán mi ez? A családban 4 xiaomi telefon van, egyikre se jörtt ilyen.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#6580) dethroner válasza crok (#6575) üzenetére


dethroner
veterán

Kellett nekem kérdeznem, amit írsz, a 75%-át nem is tudom elolvasni :DDD
A második bekezdést értem csak, megnéztem, semmi alapértelmezés nincs beállítva neki. Amúgy érdekes, hogy a ph appban van olyan youtube link ami automatikusan a gyári yt appal nyílik meg és vannak olyanok, amik megkérdezik hogy vanced youtube vagy böngősző. Ez esetben fel se merül a gyári yt app. Mitől függ vajon hogy alapból gyári, vagy van választási lehetőség, de a gyári pont nem szerepel benne :U

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#6581) Viktor0610 válasza dethroner (#6580) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hasonlítsd össze a két linket. Gondolom, különböznek.

Samsung Galaxy A54

(#6582) crok válasza Viktor0610 (#6581) üzenetére


crok
nagyúr

"Hasonlítsd össze a két linket. Gondolom, különböznek." -- Nem-nem, nem az a lényeg hogy simán mi az URL (mi a Youtube link maga, az akár ugyanaz is lehet) hanem az hogy azt az alkalmazás amiben "kattintod" mikor meg akarod nyitni na AZ hogy hívja meg, hogy a rendszerben hogy van felvéve az URI host része, hogy van "regisztrálva" a rendszeredben. Ebben (is) kölönbözik a deep link és az app link (ez van leírva a leírásokban). Maga az URL ami benne van az "csak" a második lépés abban hogy mi nyílik meg, de nem feltétlen lesz ahhoz köze hogy miben (melyik alkalmazásban, azon belül melyik intent-ben) nyílik meg. Erre volt ott az a pár parancs hogy kideríthető legyen mi lesz handler ebben az esetben meg egy kvázi Venn diagram hogy melyik minek a még specifikusabb része (deep link -> (web link -> (app link) ) ).

@dethroner: "Mitől függ vajon hogy alapból gyári, vagy van választási lehetőség, de a gyári pont nem szerepel benne" -- hát attól hogy mit írtak bele az alkalmazás manifest-jébe annak az alkalmazásnak ahol a Youtube linket lekattintod mert meg akarod nézni és hogy a rendszeredben van-e un. ütközés (több alkalmazás ami megnyithatja az adott app linket vagy deep linket).
Amit leírtam azt tudom csak mondani, megcsinálni helyetted nem tudom :\
Sajnálom a dolgot mert ez egy mélyebb kérdés mint egy "ezt nyisd meg, ide kattints, ott nyomd ezt meg azt" féle megoldás mert az adott rendszeren ha össze volt már taknyolva valami vagy a rendszerben épp van valami bedrótozva azt nem tudja az ember előre megmondani, ezt meg kell nézni. Ezen a factory reset se mindig segít. Az alkalmazás újratelepítés pedig pont megkavarni szokta csak, főleg ha esetleg több olyan alkalmazás is van ami az URI-ban levő tartalmat tudná kezelni. A mindenféle alapértelmezések törlése azért szokott ajánlott lenni a neten (és általában meg tudja oldani a dolgot) mert relatív egyszerű megcsinálni az egyszeri felhasználónak (jó, hát nem one-click-solution) de egyébként elég baltával faragás kategória meg lehet nagyon sok alkalmazásnál meg kellene lépni és egyébként nem feltétlen van értelme: pl. egy Youtube videóra mutató link (a kattintott alkalmazásbeli link típustól (deep link / app link) függően) egyben lehet egy böngészőben is megnyitható link (lévén hogy a protokoll http vagy https) de lehet az URL domain része miatt a Youtube alkalmazásban vagy más Youtube kliensben megnyitható elem is DE pl. letöltő alkalmazások is bejelentkezhetnek, akár a http/https miatt vagy akár a domain miatt is. A Vanced, ReVanced, etc meg pont jól megkavarja ezeket a dolgokat. Plusz bónusz info: most mondom hogy a Vanced-et pár hete elkezdte módszeresen ellehetetleníteni a Google és a Vanced verziódban a deep link / app link intent hiába jó ha a Youtube (Google..) közben a signature-t átírta már és így a Vanced link verification hibára fut (a parancsok..).. akkor fel se fogja dobni mint lehetőség hogy megnyissa azt a Youtube cicás videót. A ReVanced-el pl. megy, de a ReVanced-el gyak. mindig friss Youtube-ból csinálsz patkoltat vagyis a signature a deep link / app link intent-hez mindig helyes lesz.
Ezt felhasználói szinten nem lehet úgy beállítani hogy akkor itt van az URL, nesze, ha ezt látod akkor ezzel az alkalmazással csináld, mert ugye erre van az app link, hogy ha match-el az URI akkor nem csak annyi hogy az alkalmazással nyissa meg a rendszer (mert ugye mit kezdjen az URL infoval az alkalmazás? Lejátsza készüléken, cast-olja ki valamire, etc?) hanem az alkalmazáson belül a megfelelő intent-et nyissa meg (pl. videolejátszás) és infóként tolja oda mellé magát a videó linkjét.

TL;DR:
Ne kérdezz :D Vicceltem ;) De legalábbis ha nem akarsz belemenni nagyon akkor max. menj végig az alkalmazásokon ami weblinket nyithat meg és töröld az alkalmazás alapértelmezéseket, majd nyiss meg egy Youtube linket Chrome-ban vagy a ROM saját böngészőjében pl. és lehet várni a csodát hogy bejelentkezzen a kis kiválasztó ablak hogy feldobja-e a Vanced-t.

Bocs mindenkitől az elején a hosszú offért de úgy kerek - azért van a TL;DR :D Ha lenne spoiler akkor használtam volna azt.. de az itt nincs.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6583) szetib válasza szetib (#6572) üzenetére


szetib
tag

Szóköz volt a mappa elérési útjában...

(#6584) dethroner válasza crok (#6582) üzenetére


dethroner
veterán

Uh :Y Köszönöm a részletes írást, de disznó elé dobtál gyöngyöt, nem tudok vele mit kezdeni. Nem is értem és nem is akarok ilyen mélységben belemenni. Én naív, azt hittem pár kattintással be lehet ezt állítani. Amúgy egyetlen app-nál se volt beállítva alapértelmezés. Ettől függetlenül bizonyos linkeknél nem lehet választani, megnyitja a gyári aztán kész.
Na mindegy, együtt fogok tudni élni vele, csak egyszerűbb lett volna linkmegnyitás után nyugiban, reklám nélkül hallgatni a zenét. Így kissé körülményesebb, többet kell nyomkodni ehhez az eredményhez.
Köszi hogy reagáltál :R

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#6585) crok válasza dethroner (#6584) üzenetére


crok
nagyúr

Sajnálom hogy nem ennyire egyszerű :| Ha YT és zene akkor esetleg YMusic / Songtube / SpoTube amivel tudnál reklámmentesen zenét hallgatni [link] A Vanced meg ki fog kopni úgyis nemsoká, ahelyett is jó he keresel valamit.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6586) dethroner válasza crok (#6585) üzenetére


dethroner
veterán

A YTmusicot használom ha magamnak keresek zenét, azzal minden f@sza :) A vanced csak arra kellene, ha linkre bökök. Pl a PH app-ban a metal topikba szoktak bedobálni, belehallgatok. Vagy ha nagyképernyőre tükrözök ki valamit, ott is utálnám a reklámokat.
A linket köszönöm. Az ott szereplő appok egyenértéküek a vanced/gyári yt appal? Megtalálnak minden videót, ami az oldalra fel van töltve? Nekem 2 dolog fontos, ne legyen reklám és minden másféle megnyitható ajánló, valamit ahol elérhető, ott alapból 1080p-ben nyíljon meg. Tudom, nagyon egyszerű vagyok, de tényleg semmi másra nincs szükségem :DDD

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#6587) crok válasza dethroner (#6586) üzenetére


crok
nagyúr

A ReVanced.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6588) zeon.hu válasza crok (#6585) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ReVanced:
Csúsztatási vezérlő nincs benne vagy csak én nem látom?
(Hangerő állítás a képernyőn, "sima" Vanceden jól müködik)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#6589) crok válasza zeon.hu (#6588) üzenetére


crok
nagyúr

Pedig benne kell lennie ha beleforgattad, [link] elso patch a listaban.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6590) zeon.hu válasza crok (#6589) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Benne van.
User error, nincs rá kapcsoló, mint korábban, én azt kerestem, de automatikusan megy.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#6591) juve600


juve600
nagyúr

Sziasztok !
Miui14/Android 13-rol van valami hivatalos, valós infó ?
:R

(#6592) dethroner válasza crok (#6585) üzenetére


dethroner
veterán

Ó, hogy az a :) Most jobban szemügyre vettem azt hogy mit nyitja meg azokat a bizonyos yt linket. Hát nem a gyári app. Hanem a francos mi video nevű app. És hiába nincs neki beállítva alapértelmezés, ő úgy gondolja neki az jár. De kib@sztam vele, töröltem az összes frissítését, így kussban van. YT linkre bökve jön a kérdés, Vanced vagy böngésző :D

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#6593) crok válasza dethroner (#6592) üzenetére


crok
nagyúr

Az adb megmondta volna egybol mi nyitna meg ;)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6594) vegyszer válasza dethroner (#6592) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem régen a Vanced volt az alapértelmezett yt app. De én azt hittem, hogy a mára már nem támogatott volta miatt nem működik a direkt linkkel való megnyitása a videóknak itt.

Akkor teszek egy újabb próbát.

Nem jött be, még mindig a Chrome nyitja meg. Mit és hol kellene még a Vanced érdekében piszkálni?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6595) zsola400 válasza vegyszer (#6594) üzenetére


zsola400
aktív tag

A ReVanced-t tedd fel, ez az utódja és frissítik van root és non-root változata, de előtte a régit töröld.

(#6596) dethroner válasza vegyszer (#6594) üzenetére


dethroner
veterán

Hogy lehet a vancedet alapértelmezetté tenni?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#6597) zsoltip válasza zsoltip (#6518) üzenetére


zsoltip
őstag

Valami egyéb javaslat a Recorder kék jelzés elrejtésére?

(#6598) zsola400 válasza dethroner (#6596) üzenetére


zsola400
aktív tag

Nálam a magisk modulos ReVanced van fent és első indításkor megkérdezi mekyik legyen az alapértelmezett, utána azzal nyitja meg.

[ Szerkesztve ]

(#6599) vegyszer


vegyszer
addikt

Azt hogy lehet elérni, ez a képernyő kicsit informatívabb legyen?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6600) dethroner válasza zsola400 (#6598) üzenetére


dethroner
veterán

Magisk nem kell, amikor fent volt, összeomlott a kamera alkalmazás ha HDR-t használtam.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.