Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:48:13

LOGOUT.hu

"A MIUI felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait" :D

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) Viktor0610 válasza pinnacle (#5649) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Írtam nekik.
Kértem őket, hogy javítsák ki vagy biztosítsanak más védelmi opciót.

Samsung Galaxy A54

(#5652) crok válasza draco31 (#5650) üzenetére


crok
nagyúr

Azt akkor tudod visszaállítani amikor egy üres, factory reset-elt készülékbe bejelentkezel és rákérdez a Google hogy szeretnél-e eszközről visszaállítást - na akkor tudod megadni melyik készülékről akarsz visszaállítást. Ez nem szinkronizáció. Csak te már belaktad a készüléket.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5653) draco31 válasza crok (#5652) üzenetére


draco31
veterán

Értem.
Akkor majd legközelebbi költözéskor már fogom ezt tudni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#5654) pinnacle válasza Viktor0610 (#5651) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Én is újra. Ezt válaszolták.
We have received your feedback and our technicians will speed up the time to resolve the issue. I hope you will be patient. If you have other questions, you are welcome to mail again.
Mondjuk továbbra sem értem, hogy nincs erről semmi panasz. Igaz írják, hogy
A kétlépcsős hitelesítés már nem elérhető, mivel biztonságosabb fiókellenőrzési módszerekre váltottunk. Az viszont nem derült ki, mi ez a biztonságosabb módszer. Nem is működik.

(#5655) Csari93


Csari93
aktív tag

Sziasztok, két napja használok MIUI-t eddig egész boldogan. :) Tegnap este óta viszont fixen ott van lebegő értesítésben (ha ez a neve a lezárt képernyőnél fent lévőeknek) a tegnap este elindított zene stream alkalmazás (Tidal) lejátszója, nem tudom eltűntetni és rohadtul nagy ill szükségtelen. Bezárom (az app sem fut persze), aztán megjelenik. :D Az alkalmazásnak letiltottam mind a lebegő értesítéseit mind a képernyőzáras megjelenéseit (bár ezt most meg sem találom, hol csináltam). Mit kéne tegyek szerintetek? Köszönöm előre is!
MIUI 12.5 asszem, 11 Lite NE

[ Szerkesztve ]

www.flickr.com/csari

(#5656) draco31 válasza Csari93 (#5655) üzenetére


draco31
veterán

Beállítások, keresésbe beírod, hogy lebegő értesítések, és ott kikapcsolod ami nem kell.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#5657) Viktor0610 válasza Csari93 (#5655) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyomj rá a memóriaürítésre.

Samsung Galaxy A54

(#5658) aprokaroka87 válasza Viktor0610 (#5657) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehetséges rosszul tudom, de ez a maradjon az értesítési sávban a média lejátszó alkalmazás dolog nem ki mondottan Miui-hez köthető dolog, hanem Android 11-hez.

(#5659) Viktor0610 válasza aprokaroka87 (#5658) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem egy időben a Facebook lejátszó maradt ott, mikor egy videót kidobtam tévére.
Aztán egy frissítés megoldotta. Azóta törölhető a vezérlő.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5660) paolinho


paolinho
őstag

Bocs, lehet amatőr a kérdés, lehet nem is ide való, de ha a Xiaomi Flash Tool-lal zárom a bootloadert, akkor azt, ha később nyitni szeretném, megint végig kell várni a 168 órás protokolt? A másik, hogy a visszazárás után FR történik, vagy megmaradnak a telepített progik?

(#5661) kidnou válasza paolinho (#5660) üzenetére


kidnou
senior tag

Nem kell várni, viszont FR lesz, csak úgy lehet újra nyitni

(#5662) paolinho válasza kidnou (#5661) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi. Ez (FR) egyébként a zárásnál is meglesz?

(#5663) kidnou válasza paolinho (#5662) üzenetére


kidnou
senior tag

Arra már nem emlékszem, de van rá esély

(#5664) paolinho válasza kidnou (#5663) üzenetére


paolinho
őstag

Rendi, köszi! :R

(#5665) Viktor0610 válasza kidnou (#5663) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is úgy tudom, a BL zárás is gyári visszaállítással jár.

Samsung Galaxy A54

(#5666) paolinho válasza Viktor0610 (#5665) üzenetére


paolinho
őstag

Ettől féltem! Köszi Neked is! :)

(#5667) crok válasza paolinho (#5666) üzenetére


crok
nagyúr

De igazából ennek van értelme.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5668) XtremLor


XtremLor
őstag

Hali

Szivok egy teloval, kapott egy 60 fokos mosast sogornom teloja... :D
Wipe nem segit, miui logonak megallunk... fastboot ...recovery minden mukodik...viszont a BL zart nem volt Mi fiokja igy nem tudom unlockolni....es feldobni uj fw-t se... otlet lenne valakinek ? :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#5669) crok válasza XtremLor (#5668) üzenetére


crok
nagyúr

Testpoint.. de ahhoz is authorized Mi account kellene utána (kiv. ha valami borzasztórégi készülék - de ugye azt nem mondod milyen készülék). Úgyhogy szervíz leginkább. De talán még az se mert egy ilyen mosás után ebből megbízható készülék már sose lesz.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5670) Csari93 válasza Viktor0610 (#5657) üzenetére


Csari93
aktív tag

Köszönöm a válaszokat! Mindkettőt megtettem egyébként már mielőtt írtam, de aztán magától eltűnt, rájött hogy már egy napja nem kéne ott lennie. :D
A másik ilyen most, hogy csináltam egy külön albumot a céges képeimnek, ahová gondoltam néhány naponta beszórom a melós képeket áthelyezve, így azok nem spamelnék a privát képeim, és fordítva. Hiába állítom be, hogy ne mutassa a mappát a Fényképekben, persze ugyanúgy ott van... :D Lehet egy-két nap és ezt is feldolgozza.

www.flickr.com/csari

(#5671) XtremLor válasza crok (#5669) üzenetére


XtremLor
őstag

Note 9 pro.... Szerviz gari itt mar ugrott kicsit kifli a telo. Addig akarnam elvinni hogy tudjak mount-olni v. Induljon el hatha data recovery segit par kep video visszaallitasaban.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#5672) crok válasza XtremLor (#5671) üzenetére


crok
nagyúr

Nyilván nem garanciális javíttatásra gondoltam.. de ha nincs a nyitáshoz olyan Mi account-od amivel nyitni lehetne (mert ugye hozzá nem adtál, kérvényed se volt nyilván) hogy aztán a fastboot ROM-ot felvarázsold akkor ez ennyike. A nyitás alapból userdata format, szóval ott már vakarhatod a semmit a data recovery-vel. Ha most nem indul el akkor ez ennyi volt - ha nincs szerencséd.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5673) body007 válasza crok (#5672) üzenetére


body007
addikt

És ezután elgondolkodnék vmi automata cloud backup-on a fontos dolgoknak :K

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#5674) XtremLor válasza body007 (#5673) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem kellett neki gondolkodni mondom nekik evek ota 4 ilyen telefont hoztak ki, mind a 3-on beallitottam, az ove nem kerult hozzam....de attol meg megprobalok segiteni ahogy tudok.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#5675) paolinho válasza crok (#5667) üzenetére


paolinho
őstag

Ez így első olvasatra nem tűnik túl bonyolultnak, de tartok tőle, hogy valóságban ennél cifrább. Lehet tényleg az a legtisztább, ha felteszek egy xiaomi.eu-s romot a telóra, abból nagy galiba nem lehet.

(#5676) crok válasza paolinho (#5675) üzenetére


crok
nagyúr

Azzal szerintem mindenki jobban járna ha neked belefér újra belakni és valamiért mindenképp MIUI-t akarsz (most még ;]).. a gyárinál jobb, a banki app-ek nem sírnak, akár a GPay is megy out-of-box.. és nem kell visszazárni ha mégis meggondolod magad és teszel rá valami jobbat.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5677) paolinho válasza crok (#5676) üzenetére


paolinho
őstag

Igen, azt hiszem ez lesz a legjobb megoldás. Én perverz módon szeretem a MIUI-t, megszoktam már a kezelését :), úgyhogy nem variálok vele (még) :DDD. Köszi a tanácsot. :R

(#5678) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget szertnék kérni.
Hogy kell a Sim kártyáról a telefonszámokat a telefonra másolni?
Sehol nem találom.Nincs se exportálás se inportálás lehetőség a névjegyeknél.

(#5679) body007


body007
addikt

Lecseréltem a mi 9-et egy 11t-re és ezen már nem lehet lekapcsolni (nem gyári launcher-el) a gombokat. Mondom neki, h gesture vezérlés és erre mindjárt visszarakja a miui launcher-t :W Pedig megvettem az fng-nek a pro verzióját is, h hátha segít. Megcsináltam az adb-s dolgot:
adb shell pm grant com.fb.fluid android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS
de mivel ha gesture vezérlésre akarom áttenni a rendszert mindjárt vált is miui-ra így semmi értelme...
De találtam egy ilyet:
►►► HOW TO USE GESTURE NAVIGATION WITH THIRD-PARTY LAUNCHERS IN ANDROID 11 ◄◄◄
Ha lesz lélekjelenlétem nekiállok (az új telón nincs még twrp sem...)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#5680) Zsolty20 válasza body007 (#5679) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Én úgy tudom, hogy amit te el szeretnél érni az jelenleg semmilyen formában sem lehetséges, legalábbis gyári rendszeren. De majd javítanak a jobban tudók. :)

(#5681) c177


c177
csendes tag

Sziasztok!
Próbáltam rákeresni, de sajnos egy picit elvesztem a találatokban. Pár napja vettem egy 11T-t, viszont nem tudok témát beállítani, mert a szerver nem elérhető. Másnak is jelentkezik ez a probléma?
Köszi a választ. :R

(#5682) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Tegnap vettem egy 11 T-t, nem találtam rá topikot. A BT füles nagyon halk, még Poco X3 pro után is. Maximumon alig éri el annak az kétharmadát hangerőben. Lehet erre megoldás vagy ez van? ADB és romolásra nincs lehetőségem.

Maine coon

(#5683) Tökimanó válasza body007 (#5679) üzenetére


Tökimanó
senior tag

FNG-vel működik a gesztusvezérlés. Legalábbis nekem Nova launcherrel. De szerintem mással is. Az már más kérdés hogy a gombok is ott maradnak. Engem nem zavar és mivel megszoktam hogy huzogatással kezelem a telefont, így használom.

(#5684) Landsmann válasza atosan (#5682) üzenetére


Landsmann
addikt

Én már vagy 4 bt fülest próbáltam két telefonnal is. Nem vagyok se süket se nagyothalló, de kivétel nélkül mind hadználhatatlanul halk. Ha egy csendes szobában ülök, akkor még használható. De kocsiban, vezetés közben főleg országúton semmit nem lehet hallani, pedig maximumra tekertem a hangerőt. Szerintem valami uniós szabályozás állhat a háttérben, hogy védjék a fülünk egészségét. Csak éppen használhatatlan arra amire alapvetően kitalálták.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#5685) body007 válasza Zsolty20 (#5680) üzenetére


body007
addikt

A mi 9-en ment (gyári global rom-al). Igaz minden újraindításnál át kellett állítani a rendszert gesture vezérlésre, de ment :)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#5686) body007 válasza Tökimanó (#5683) üzenetére


body007
addikt

Persze, h működik. Én a gombokat akarnám eltüntetni ;)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#5687) atosan válasza Landsmann (#5684) üzenetére


atosan
addikt

Igen, az lesz benne, a szabályozás. Nekem az a furcsa, hogy a Poco X3 pro, a 11 lite 5g NE, mindkettő vállalható volt. Itt számomra drasztikus a külömbség. Mindegyik EUXM gyári rom.

Maine coon

(#5688) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nagy nap a mai. (Legalábbis nekem. :DDD )
2014-ben ezen a napon érkezett meg első Xiaomim, a Redmi 1. 😊
Kisebb-nagyobb kihagyással Xiaomi és MIUI-használó vagyok azóta. :K

🧡

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5689) crok válasza Viktor0610 (#5688) üzenetére


crok
nagyúr

Nalad akkor jo magas a Xiaomi egyutthato XD

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5690) cappa72 válasza Viktor0610 (#5688) üzenetére


cappa72
nagyúr

:C
Azta... az már olyan régen volt? :Y Visszakerestem a megfelelő topikot... és tényleg...

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5691) zsola400 válasza Viktor0610 (#5688) üzenetére


zsola400
aktív tag

Én is 2014 év elején vettem az első Xiaomi telót Hongmi (Red Rice) MIUIv5 volt rajta, de régen volt, azóta maradtam a Xiaomi vonalon.

(#5692) mizoli válasza Viktor0610 (#5688) üzenetére


mizoli
addikt

Szintén 2014.
Az első Xiaomi telefonom a Mi3 volt, azóta is megvan, kiváló állapotú, tökéletesen működik.

Igaz, már évek óta nem MIUI van rajta, de van róla mentésem, bármikor vissza tudom tenni a v5 MIUI-t egy kicsit nosztalgiázni 🙂

[ Szerkesztve ]

(#5693) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Én 2012-ben találkoztam először MIUI-val WajkIUI 2.5.27, Motorola Defy mókolás közben :D
Azután elég sokára lett meg az első xiaomim, 2018-ban vettem egy MI Mix 2s-t.

¯\_(ツ)_/¯

(#5694) dzsordzs69 válasza Zsoleszhun (#5693) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Szintén Defy+ és Wajk féle MIUI, majd a G2-n multi dev, és utána már Xiaomi telefonok, szintén ezzel a rommal. :)

(#5695) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Srácok!
Járt már úgy valaki,hogy eltünt a szuper háttérképe a telefonról?
Nekem 11T van és ma megakartam váétoztatni és nincs rajta? :Y
Hogy lehet ezt visszarakni rá?
Ilyet ember...

(#5696) csabi0805 válasza csabi0805 (#5695) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Közben az alkalmazáskezelőben megtaláltam őket de nem tudom életre kelteni. :Y
Olyan mintha kilennének lőve valahogy.

[ Szerkesztve ]

(#5697) csabi0805 válasza csabi0805 (#5696) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Visszaállítással megoldódott szerencsére.

(#5698) body007


body007
addikt

redmi note 2 - de nem tudom pontosan mikor vettem de tuti kínából... :D
miközben keresgéltem a mail-ek között, szembe jött a pandawill neve. Ki emlékszik rájuk?

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#5699) pitiless válasza body007 (#5698) üzenetére


pitiless
senior tag

Tavaly októberben csatlakoztam egy Mi 11 Lite 5G-vel. Ez nagyon gáz? :)
A Nord 2 hülyeségei felhúztak és hirtelen felindulásból vettem egy ilyet. Amíg nem javítják a Nord 2 hibáit... Azóta is ezt használom.

(#5700) atosan válasza pitiless (#5699) üzenetére


atosan
addikt

Dehogy gáz! Valamikor el kell kezdeni :D
Lényeg, hogy elégedett legyél vele.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.