Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:48:13

LOGOUT.hu

"A MIUI felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait" :D

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) janakbacsi válasza trivilian (#6495) üzenetére


janakbacsi
őstag

Mi 11 Lite 5g esetén típushiba. Tele vannak vele különféle topikok.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#6502) Landsmann


Landsmann
addikt

Ismerősömnek az FM rádió nem megy. Találtam egy tesztelési módot, ott elindul. Tehát nem hardveres a hiba. De hogy mi a megoldás rá, azt nem tudjuk. Többször jött rá frissítés, de s rédiót továbbra sem tudja elindítani. Talán Redmi note 11 5G

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#6503) crok válasza Landsmann (#6502) üzenetére


crok
nagyúr

Akkor a frissitesek eltavolitasa + teljes adattorles? A gyari ROM sajat elso alkalmazasaval csak mennie kellene.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6504) Viktor0610 válasza Landsmann (#6502) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Fülhallgató szükséges hozzá, úgy próbáljátok?

Samsung Galaxy A54

(#6505) Landsmann válasza Viktor0610 (#6504) üzenetére


Landsmann
addikt

Természetesen.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#6506) Landsmann válasza crok (#6503) üzenetére


Landsmann
addikt

Az a baj,.nem tudja,.hogy az erefeti szoftverrel ment-e. Gyári visszaállítást nem akar, annyit nem ér neki a rádió.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#6507) crok válasza Landsmann (#6506) üzenetére


crok
nagyúr

Nem gyari visszaallitast irtam csak az FM radio alkalmazas frissitesenek torlesere ami igy mar a ROM-ban levo verzio lenne (ha esetleg valamelyik frissites torte volna el).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6508) gigabytman


gigabytman
tag

Sziasztok!
A MI-8-asom 4 éves Xiaomi EU rommal már nagyon gyengélkedik, akku stb. Vettem egy új 11 LITE 5G NE-t. Nyilván van már egy xiaomi fiókom a MI-8-hoz, azzal nyitottam a bootloadert.

A tervem amit szeretnék:
Az új telóra is Xiaomi EU-t tenni, és majd átrakni a régi SIM-et, hogy az legyen a fő telóm.
De, vettem egy feltöltős kártyát az új telóba is. Szeretném kevés kockázattal kipróbálni az új MIUI13 / A12 EU Romokat, mondjuk a stabilt. A telefon napi munkaeszköz nálam, tehát a régi SIM-em csak akkor kerülhet át az új készülékbe, ha látom hogy elég stabil az EU ROM, be tudom fogni munka telónak (vagy nem).

Amiben Ti tudtok segíteni, mi a célszerűbb, mi lehetséges?
Létrehozni egy új MI fiókot az új készüléken a feltöltős SIM-mel regisztrálva, vagy a régi fiókomból lehet az új teló bootloader nyitását is kezdeményezni? Nyilván, ha beválik az új EU ROM, szeretném migrálni az SMS-eket, hívás előzményeket a Xiaomi Cloud-ból. A feltöltős SIM csak teszt célokat szolgálna. A Xiaomi fiók lehetőségeket sajnos nem vágom.

Előre is köszönöm.

(#6509) Viktor0610 válasza gigabytman (#6508) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért jó, ha alapból már a fő fiókkal haszálod az új telót is, mert addig is ketyeg a várhatóan 1 hét, amit várnod kell a nyitásra.

Max. nem szinkronizálod a dolgaid.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6510) Masooo


Masooo
aktív tag

Sziasztok.

Segítségre lenne szükségem.
A Android új generációra való frissítés után megjelent egy olyan hiba, hogy a kamera rendszeresen de rendszertelen időközönként magától bekapcsol. Olyan is van, hogy gyorsan pörgetek lefelé vagy felfelé egy cikkben és ilyenkor indul el. Néha azt látom, hogy a számológép tesz ilyesmit de ez elenyészően ritka.

Találkozott valaki ilyesmivel?

Automatikus indítás nincs engedélyezve kamera számára sem, egyéb gombra sincs felpakolva a kamera appja ami elinditaná.
A kamera app viszont ahogy látom nem törölhető mert akkor újra raknám.

Mini globál 13.0.4 stabil. Android 12ön. Pocohoz

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#6511) Plug Life válasza Masooo (#6510) üzenetére


Plug Life
senior tag

Nincs bekapcsolva a hátlap dupla koppintásra indítás?

(#6512) gthomma


gthomma
senior tag

Sziasztok! 2 dologban kérek segítséget. MI11i ügyében.

Az egyik a twrp, az xda leírását követvetve feltettem működik bootloader nyitott,, szerettem volna feltenni az EU ROM-ot hiba nélkül végig ment a telepítés, reboot és ennyi. Recoverybe sem lépett be. Tégla lett.
Újra kellett húzni a telót gyári szoftverrel a miflash-el, megint működik.
A másik a mikrofon, füles be volt dugva, egy Samsung AKG USB-C, hívás közben kihúztam, azóta sokszor egyáltalán nem hall a hívott a fél, vagy csak sistergést hall, vagy kattogást, kihangosítva jobb de ott is sistereg néha.
Ha telefont újraindítom 3-4 hívás jó, utána sistergés, vagy semmi. Erre van megoldás ? Beázva, leejtve nem volt soha.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#6513) Masooo válasza Plug Life (#6511) üzenetére


Masooo
aktív tag

Basszus de. Nálad a pont. Köszönöm szépen! A 3on meg a számológép volt....

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#6514) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak.
Sound recordert megnyitom, elindítom a felvételt, háttérbe küldöm az appot, és megjelenik egy kék "ellipszis" a bal felső sarokban, ami a felvételi időt jelzi.

Xiaomi.eu MIUI 13.0.5 stabil ROM.
Settings, Privacy protection, Privacy, Receive notification about app behavior: ki van kapcsolva.
Minden értesítés ki van kapcsolva az appban és annak beállításai közt is.

Hogyan tilthatom le ezt vajon?

(#6515) crok válasza zsoltip (#6514) üzenetére


crok
nagyúr

A Recorder beallitasaiban kell kikapcsolni nem a Privacy protection-ben: van egy home screen indicator es egy Lock screen indicator, irja is hogy ez az a kek valami.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6516) zsoltip válasza crok (#6515) üzenetére


zsoltip
őstag

Minden ki van kapcsolva. Ezért nem értem.

(#6517) crok válasza zsoltip (#6516) üzenetére


crok
nagyúr

Töröld az alkalmazás adatait, az a két gomb alapértelmezetten be van kapcsolva, majd kapcsold ki utána - hátha csak "beragad".

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6518) zsoltip válasza crok (#6517) üzenetére


zsoltip
őstag

Megvolt. Nem oldotta meg. :/

(#6519) MrRL19


MrRL19
senior tag

Csao sziasztok!
Xiaomi Note 11 pro

Esetleg olyan szoftver frissítést/appot/ bármit, ami fel tudja javítani a kamera , kép és videó készítések minőségét?
Mert ez a fhd 30fps videó elég kiábrándító tud lenni :DDD
Köszönöm előre :R

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#6520) Viktor0610 válasza MrRL19 (#6519) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Gcam a képpel tud valamit kezdeni, de a videóra (tudtommal) nincs így app.
Ha ennyit tud felbontásban, fps-ben, akkor az a max.

Samsung Galaxy A54

(#6521) MrRL19


MrRL19
senior tag

Értem, köszönöm akkor ezzel hanyagolni kell kamerat ;]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#6522) Viktor0610 válasza MrRL19 (#6521) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem gyenge hozzá a proci. :(
Mármint a 11 Pro+ 5G gyorsabb prociban, és videóban is tud nagyobb felbontást vagy nagyobb fps-t.

Samsung Galaxy A54

(#6523) MrRL19 válasza Viktor0610 (#6522) üzenetére


MrRL19
senior tag

Sajnos keresnem kell valami mást ez meg marad asszonynak :) , valszeg pro+ jobb lett volna igaz nem néztem utána csak hirtelen vásárlás volt ... :(

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#6524) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok,
Van valami trükk arra, hogy a helyhozzáférést mindigre lehessen állítani olyan appoknál is amelyeknél az engedélyek között csak a "rákérdezés" az "alkalmazás használata közben" és az 'egyszer" van megadva?
Konkrétan a Here we go appról van szó.
MI9 eu rom, MIUI 12.

S23

(#6525) zeon.hu válasza alex devil (#6524) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezt telepítés után, első indításkor szokta feldobni.
Ha ezután telefon beállítások, alkalmazások között kikeresed, ott az engedélyeknél már lennie kell(ene) "mindig" opciónak is.

#?*@&!

(#6526) Peeeet


Peeeet
csendes tag

Sziasztok!
Mi11T-re fel engedtem települni a MIUI13-at, azóta viszont az akku jóval hamarabb lemerül.
Másnál is előfordul ilyesmi?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#6527) alex devil válasza zeon.hu (#6525) üzenetére


alex devil
senior tag

Nem dobta fel a mindig opciót és igen, az alkalmazás használata közben van kiválasztva nem a rákérdezés.

S23

(#6528) Viktor0610 válasza Peeeet (#6526) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem is 11T van.
Az első 13-as update valóban gyengébb volt akkuban, de a legfrissebb (13.0.7.0) már jó.

Samsung Galaxy A54

(#6529) DJango19


DJango19
csendes tag

Helló. A haverom szerzet 1 Redmi 9-es telefont. De valami nem kerek, ki lett resetelve meg minden. de nem lép be a telefonba mindig vissza ugrik. A kérdés, észre vette a kijelzőn, hogy van 1 kis bezárt lakat ikon, ez mit jelent??????

(#6530) Viktor0610 válasza DJango19 (#6529) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tippre: nem léptek ki a Gmail/Mi fiókból.
Azok adatait kéri a készülék.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6531) DJango19 válasza Viktor0610 (#6530) üzenetére


DJango19
csendes tag

Az baj. A teló dual simes és független. ----------Jelentkezz be 1 olyan Google fiókkal, amelyet korábban szinkronizált ezen az eszközön. Amit ügye nem tud a haverom :W Megoldás? A hard reset se volt sikeres.

(#6532) mobilizmo válasza DJango19 (#6531) üzenetére


mobilizmo
addikt

Beszéljen az előző tulajjal.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#6533) Viktor0610 válasza DJango19 (#6531) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Erre a mobilizmo által is említett megoldáson kívül nem sok van.

Samsung Galaxy A54

(#6534) BMizutani válasza DJango19 (#6529) üzenetére


BMizutani
tag

Üdv a telefon frp lockos lett leírás link .
A megoldás az elözö tulajdonos lépjen ki minden fiókból vagy az ő fiókjából törölje a készüléket .

Az egyéb megoldás az nagyon mély vizes dolog szét kell szedni a telefont megfelelő teszt pontokat összezárva lehet esetleg flashelni a telefont.

(#6535) DJango19


DJango19
csendes tag

Rendben, élő keresi a gyereket akié volt. Köszi a válaszokat. :R

(#6536) O.Lajos


O.Lajos
tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy készülékfüggő-e, de hátha tudnak a guruk valami általános okosságot. Mivel a MIUI friss "élmény" az is lehet, hogy én értem félre a funkciót. :U
Az appok teljes képernyős futása nem azt jelenti, hogy elrejti a status bar-t felül és a virtuális gombokat? (ahol lehetséges)
Ha ez így van, azt mi okozhatja, hogy a kamera appot és egy játékot leszámítva semmilyen más app nem fut teljes képernyős módban, hiába a csúszka és mindegy melyik csoportban van a listában (leginkább alkalmas vagy eleve optimalizált). :F
Mi 9T Pro, Android 10, a ROM Stock Global EU 12.0.5, Xiaomi/ADB debloating toollal kilőttem néhány felesleges(nek vélt) cuccot.

Köszi előre is a segítséget!

(#6537) joeperry1


joeperry1
újonc

Sziasztok!

A Zene alkalmazás az utolsó frissítés óta csak mindenféle videókat jelenít meg, ha elindítom, egyszerűen képtelen vagyok visszahozni a korábbi lejátszási listámat (csak mp3 hallgatásra használom, az online funkciók ki vannak kapcsolva a beállításokban). Ez nekem így használhatatlan,valahogy vissza lehet állítani?

(#6538) Midway


Midway
senior tag

Hello

1, Mi az ami bekapcsolás után bekapcsolja a helyadatokat ?
Kikapcsolom ,de restart után mindig aktív újra .

2, A Messenger automatikus frissítését hol tudom kikapcsolni ?
Valami háttér alkalmazás lefrissiti mindig .
A play áruházban nincs automata frissítés bekapcsolva , mégis az a retek mindig a legújabb verzió . Ami a fejlesztését nézve hátrány , mert állandóan variálnak rajta ,de sose jó.🙁

[ Szerkesztve ]

(#6539) this is life válasza Midway (#6538) üzenetére


this is life
Ármester

1: Passz (de lehet googlehoz kötött szolgáltatás. illetve bármi is)
2: A facebook updater service(appot, szolgáltatást ) kell törölni vagy fagyasztani , az intézi a a fácse frissítését a háttérben.

joeperry1
Egy próbát megér , a zene alkalmazás adatait töröld(összes adat) , majd újból állítsd be .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#6540) joeperry1 válasza this is life (#6539) üzenetére


joeperry1
újonc

Fél óra guglizás meg a beállítások bújása után végül feltettem egy normális zenelejátszót és megoldódott a probléma :) Igazából nem is értem, miért nem léptem már meg korábban.

(#6541) gthomma


gthomma
senior tag

Tudna valaki segíteni TWRP telepítésben ( MI11i) ?
1. Bootloader nyitva.
2. Reboot to bootloader kész.
3. fastboot boot twrp.img -> ok
4. elindul a twrp de se írni se olvasni nem tudja a telefon tárhelyét.
Mit rontok el ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#6542) liksoft


liksoft
nagyúr

Szervusztok!

Nem pont ide tartozik, de nem találtam telefon szervizes témát.
Redmi Note 10 5G telefonnak a gyereknél bepókhálósodott a kijelzője. Van aki Bp-en a hétvégén is meg tudja javítani? Vagy inkább a jövő héten nem SOS-ben? Mit tudtok javasolni?

Ha van ennek témája, kérnék átirányítást. Köszönöm.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6543) crok


crok
nagyúr

Vállalkozó kedvűeknek egy kis csemege, root nem kell csak adb: [link]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6544) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak.
Mi 10 Pro készülék, xiaomi.eu 13.0.5 stabil rendszer.

A laptopomhoz használt USB Type C - HDMI adapterrel próbáltam monitort csatlakoztatni a telefonhoz. De semmi nem történik. Nem támogatott ez a funkció hardveresen? Vagy mi a megoldás nyitja?

(#6545) Viktor0610 válasza zsoltip (#6544) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal egyik Xiaomin sem megy az USB - HDMI kapcsolat.

Samsung Galaxy A54

(#6546) crok válasza zsoltip (#6544) üzenetére


crok
nagyúr

Nem tamogatott.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6547) zsoltip válasza crok (#6546) üzenetére


zsoltip
őstag

Csak és kizárólag a vezeték nélküli megy?
Vagy USB C - USB C kábellel megy esetleg?

(#6548) crok válasza zsoltip (#6547) üzenetére


crok
nagyúr

USB-C-n nincs implementalva meg audio port se ha van 3.5 jack. Se HDMI se semmilyen video jel.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#6549) DaveJ


DaveJ
újonc

Sziasztok lenne egy kérdésem.
Adott egy Xiaomi Redmi Note 10 Pro biztonsági vizsgálat során átvizsgálásra kerül egy Ellenőrző kódhozzáférések korlátozása című dolog is. Mikor ezt vizsgálja egy kicsit megáll a vizsgálat aztán pörög tovább. Ez alap a telefonon vagy valami vírus lenne??

(#6550) crok válasza DaveJ (#6549) üzenetére


crok
nagyúr

Nem, csak sok az SMS-ed es app ami hozzafer amiben OTP lehetne (one time pass - ellenorzokod). Ha valami lenne irna.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.