Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:48:13

LOGOUT.hu

"A MIUI felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait" :D

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Landsmann válasza yanna (#7998) üzenetére


Landsmann
addikt

Ismerősömnek a navigáció szokott elindulni. Még valami útvonalat is kitalál, mert azzal kezdi, hogy induljon észak felé, (vagy amerre éppen aktuális) Eleinte a frászt hozta rá mikor teljes hangerőn megszólalt. :) Már kezdi megszokni, de csinál furcsaságokat a telefonja.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#8002) fila válasza poirot (#8000) üzenetére


fila
senior tag

Este újra rakom, ha nincs más ötlet.

Kb 1 hetes a telefon, alig van rajta valami program.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#8003) crok válasza fila (#7997) üzenetére


crok
nagyúr

Meg azért nézz szét nincs-e fent valami mókás kis távvezérlő alkalmazás véletlen.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#8004) Graphics válasza fila (#7997) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagyon régóta MIUI-zok, illetve Viber is fut, viszont kérdés.

Ez a készülék honnan van? A ROM elvileg Global Stable, tehát nem valami variált cucc.

A másik, szerintem azonnal mentsetek mindent, és gyári beállítás nullára.

A random képek a telefonról származnak? Nem lett társítva esetleg asztali viber gépen?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8005) fila válasza Graphics (#8004) üzenetére


fila
senior tag

gshopper, vadi új telefon

nem probléma a gyári beállítás, play-ről lett pár program telepítve rá,
fényképezésen, és viberen kívül semmire nincs használva (gyerkőcé->family link van rajta)

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#8006) Graphics válasza fila (#8005) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nullázzátok ki.

Family Linkkel sajna nincs tapasztalatom, még nem merült fel igény rá :D

De kérdés, milyen random képekről van szó, a telefonon vannak?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8007) Narxis válasza yanna (#7998) üzenetére


Narxis
nagyúr

Vagy csak Pekingben unatkozott valaki... :)

Thanos was right.

(#8008) fila válasza Graphics (#8006) üzenetére


fila
senior tag

igen, a telefonon lévő képek közül küldözget.
mindig csak a tesójánál lévő telefonra mennek.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#8009) Graphics válasza fila (#8008) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem itt valami gyerekcsíny lesz a háttérben . :D

Avagy el lett nyomkodva, a Vibernek elvileg van időzített üzenetküldés funkciója. :K

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8010) fila válasza Graphics (#8009) üzenetére


fila
senior tag

max ha elnyomogatott valamit, valahol :K
de ilyen ütemezett küldésről még nem hallottam.
volt olyan, amikor néztem, hogy miért csinálja, kezemben a telefon, küldtem egy képet a tesójának, de amellett amit kiválasztottam küldött még egyet.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#8011) yanna válasza Narxis (#8007) üzenetére


yanna
őstag

Vuhanban is tudnak huncutkodni... :B

(#8012) Nerazim


Nerazim
őstag

Udv!
Bocs, hogy ide is beirom, de sos kellene egy kis segitseg.
Kollégám kislányának Redmi 9C van (eléggé halott a topic azért jöttem ide). Kikapcsolás után próbált belépni a telójába, de a mintát - amire esküszik - nem fogadja el a telefon. Mit lehet ezzel így kezdeni szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#8013) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

HyperOS [link]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#8014) fila válasza fila (#8010) üzenetére


fila
senior tag

Újra telepítettem a vibert, két napja nincs probléma.
Remélem így is marad.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#8015) Graphics válasza fila (#8014) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mondtam, hogy valami be volt állítva. :)) :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8016) user26


user26
aktív tag

"Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy nem lehet bekapcsolni az a2dp harver tehermentesítésének a letiltását. Ha bekapcsolom kiírja, hogy ehhez újra kell indítani a telefont, de újraindítás után kikapcsolva marad. Ötletek? Xiaomi 11 Lite 5G NE - rootolt (magisk) MIUI 14 xiaomi.eu ROM (STABLE, lisa)
"


Szeretnék segítséget kérni hozzá.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#8017) laracroft válasza D1L1ZS (#8013) üzenetére


laracroft
aktív tag

És akkor most vége a MIUI-nak? Vajon régebbi telefonok is megkapják?

(#8018) kidnou válasza laracroft (#8017) üzenetére


kidnou
senior tag

Weibo-n at irták fokozatosan átveszi a MIUI-t az új szériákon. Régiekre valószinüleg nem lesz, legalábbis én igy értelmeztem

(#8019) kanyi51 válasza kidnou (#8018) üzenetére


kanyi51
senior tag

Szerintem se. Veszünk uj telót ha kiváncsi leszel rá :C

[ Szerkesztve ]

(#8020) Plug Life válasza kanyi51 (#8019) üzenetére


Plug Life
senior tag

Akkor nem veszek 😂

(#8021) D1L1ZS válasza kidnou (#8018) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Az szerintem elég gáz lenne, ha csak az új xiaomi 14 és az utáni modellekre jönne...

Ha mégis így lesz, biztosan lesznek custom ROM-ok az új rendszerrel.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#8022) Tompika777 válasza D1L1ZS (#8021) üzenetére


Tompika777
senior tag

Evolúciós fejlődésként kell tekinteni az új HyperOS-re,ezt nyilatkozták... Ez alapján az újaknál lesz bevezetve, és nem lesz visszamenőleges a régebbi készülékekre...Custom romok biztos készülnek majd, kérdés, hogy sikerülnek.

(#8023) Plug Life válasza Tompika777 (#8022) üzenetére


Plug Life
senior tag

Megjelent egy [link] lista ami szerint régebbiek is megkapják, persze lehet hogy kamu...

(#8024) kanyi51 válasza Plug Life (#8023) üzenetére


kanyi51
senior tag

Én örülnék neki, ha a Redmi Note 9 Prom is benne lenne, de nincsen a listába sajna.

(#8025) this is life válasza Plug Life (#8023) üzenetére


this is life
Ármester

Kb ez a lista volt,van miui 15-ről. Lehetne úgy is nevezni, hogy a hyperOs az átkeresztelt miui 15. A többi csak maszlag és mókus vakítás. :D

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#8026) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Üdv! Nem tudom jó helyen járok vagy nem, de nem igazán tudom hol érdeklődjek. A telefon Xiaomi Redmi Note 10S. Régóta fent van az AdGuard a telefonon. Sokáig nem volt bajom vele de egy ideje kiakaszt. Igazából nem is vele van a bajom, szerintem a rendszerrel van valami. Hiába van zárolva az alkalmazás, hiába van az akkumulátor "nincs korlátozásra" állítva, állandóan visszavált "akkumulátor kímélő" módba. Ebből kifolyólag pedig sűrűn le is áll az AdGuard és jönnek a reklámok. Tud valaki valami megoldást rá hogy ne álljon át kímélő módra és normálisan működjön a reklámblokkolóm?

(#8027) Viktor0610 válasza Tökimanó (#8026) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ilyet egy telefonon sem tapasztaltam, nem is olvastam.
Szerintem valami akkukímélő beállítás aktív nálad, csak úgy nem kapcsolja át magát a teló (hacsak nem állítottad be, hogy ívy tegyen).

Samsung Galaxy A54

(#8028) Tökimanó válasza Viktor0610 (#8027) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Most tettem egy próbát. 10 másodperc alatt átváltott. Nem értem. Helyesbítek. Újabb próba. Beállítottam hogy nincs korlátozás és visszaléptem a beállításokhoz. Aztán visszaléptem az akkuhoz, már vissza is állt a kimélőre.

[ Szerkesztve ]

(#8029) Viktor0610 válasza Tökimanó (#8028) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most rákerestem a beállítások között, van pl. arra is lehetőség, hogy x órától kapcsoljon be az akkukímélő.
Szóval ezeket nézd át, plusz a Biztonság appot, azon belül az akkumulátorral kapcsolatos menüpontokat.

Samsung Galaxy A54

(#8030) Tökimanó válasza Viktor0610 (#8029) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Elvileg mindent átnéztem. Elvileg minden úgy van állítva hogy ne legyen az akku kímélő bekapcsolva. Gyakorlatilag mégis átvált és bekapcsol. Hihetetlen. Ma már nem foglalkozom vele tovább. Holnap újból végigmegyek mindenen. Aztán lehet falhoz vágom a telefont :((( :o

(#8031) Viktor0610 válasza Tökimanó (#8030) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem előtte próbáld meg újratelepíteni az appot, a falhoz vágás előtt pedig egy gyári visszaállítást mindenképp' próbálj meg! ;]

Samsung Galaxy A54

(#8032) crok válasza Tökimanó (#8030) üzenetére


crok
nagyúr

A Beállításokban a Kapcsolatok alatt a VPN beállításokban van olyan hogy állandóan menjen.. vagy ilyesmi, most nincs MIUI-s készülék nálam :D De ott lehet még ilyet állítani hogy az AdGuard VPN-je legyen mindig aktív.

Plusz egyébként van bármi mókás mókolás amit előtte csináltál? Debloat, bármi? Háttérben cache ürítés sincs ugye bekapcsolva az akkukímélés alatt? MIUI kanossza, etc..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#8033) Graphics válasza Viktor0610 (#8029) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem maga az akkukímélő kapcsol be neki, hanem a MIUI optimalizáció által ez.

Ő erre gondol.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8034) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak!
Mi 10 Pro 5G készülék, xiaomi.eu 14.0.4.0 ROM

Yettel nem támogatja a WiFi hálózaton keresztül történő telefonálást, vagy a MIUI?
A rendszerben elő hívtam, elérhető a SIM card settings menüpont alatt, de nem látok váltást.

(#8035) Narxis válasza zsoltip (#8034) üzenetére


Narxis
nagyúr

Yettel

Thanos was right.

(#8036) n2066 válasza Tökimanó (#8026) üzenetére


n2066
tag

A kapcsolatok és megosztás menüpont alatt a dns módnál válaszd a privát dns-t és ezt pötyöd be: dns.adguard.com majd okézd le. Ez minden telón működik. Az Adguard appot sem kell telepíteni. El is távolíthatod az Adguard appot hogy ne zabáljon felesleges módon akksit egyebet. Én így használom... Pipa

[ Szerkesztve ]

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#8037) Tökimanó válasza crok (#8032) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ezek a beállítások:
Ez meg az eredmény : [link] Hihetetlen, de semmi nem változik és marad ahogy volt. Kimaradt valami?
Mókolva nem volt, mivel nem értek különösebben a variálásokhoz. Így aztán jobb ha nem piszkálom.

Bocs! Most nézem hogy elég homályos a kép. Remélem azért kivehető a lényeg!

[ Szerkesztve ]

(#8038) sp33dypr0


sp33dypr0
tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a következő hiba megoldásával kapcsolatban.

Xiaomi 12T telefonom általában néma üzemmódban használom, ilyenkor mindig rezeg, nem tapasztaltam még problémát. Ha visszaváltok normál üzemmódba, akkor rezgés csak bejövő hívás esetén van, értesítés esetén csak hang, rezgés nélkül (Outlook, Gmail, stb.).

Amiket eddig próbáltam:
Beállítások / Hangok és rezgések / Rezgés híváskor, rezgés néma üzemmódban --> bekapcsolva;
Rezgés és haptikus visszajelzés / Értesítések rezgése --> bekapcsolva

A haptikus visszajelzések ki vannak kapcsolva.

MIUI verzió: MIUI Global 14.0.15

Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#8039) n2066 válasza sp33dypr0 (#8038) üzenetére


n2066
tag

Hasonló bajom régen a Samsung telómmal. Állitsd vissza a beállításokat alaphelyzetbe vagy kezd behalni a vibra motor

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#8040) sp33dypr0 válasza n2066 (#8039) üzenetére


sp33dypr0
tag

Fura, mert néma üzemmódban minden kifogástalanul működik.

(#8041) kosinalajos


kosinalajos
csendes tag

Miui 14 frissítés után nem jelenik meg az ébresztőóra ikonja az állapotsorban, csak ha "lehúzom". Azt nem lehetne valahogy visszaállítani? Hogy amint beállítok egy ébresztést megjelenjen? Nekem az jelentette azt, hogy be van állítva az ébresztő. Így bizonytalannak érzem. Köszi. XiaomiRedmiNote12pro5G

(#8042) Landsmann válasza kosinalajos (#8041) üzenetére


Landsmann
addikt

Redmi Note 10 5G-n ugyanúgy kint van az ikon mint korábban. A héten volt frissítés.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#8043) kanyi51


kanyi51
senior tag

Érdeklödnék, hogy lehetne elérni sima Android12-őn a képen látható (MIUI) beállitást, Vagyis hogy a Visszagomb kilép az éppen futo appból. Vagy ez csak a MIUI.ban megy?

(#8044) hroberto válasza kosinalajos (#8041) üzenetére


hroberto
veterán

Szerintem Android 14 frissítésre gondolsz, mert azota ilyen az óra.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#8045) Viktor0610 válasza hroberto (#8044) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vat?
Megkapta volna egy középkategóriás teló a droid 14-et?
Kétlem.

Samsung Galaxy A54

(#8046) kosinalajos válasza Landsmann (#8042) üzenetére


kosinalajos
csendes tag

Nincs kinn.

(#8047) kosinalajos válasza hroberto (#8044) üzenetére


kosinalajos
csendes tag

Miui14-re most frissített a telom. Akkor azon nem lehet állítani, hogy mindig látható legyen az ébresztőóra piktogramja? Nincs ott [kép]

[ Szerkesztve ]

(#8048) kosinalajos válasza Viktor0610 (#8045) üzenetére


kosinalajos
csendes tag

Igen, meg [kép] .

[ Szerkesztve ]

(#8049) Viktor0610 válasza kosinalajos (#8048) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az Android verzió 13.
A MIUI az más, az persze, hogy 14.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8050) Tökimanó válasza kosinalajos (#8048) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Szerintem ezen a képen MIUI 14 és Android 13 van. Ami nem Android 14.
Megelőztek :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.