Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:48:13

LOGOUT.hu

"A MIUI felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait" :D

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) Andris246 válasza Andris246 (#5450) üzenetére


Andris246
tag

Találtam egy videót ahol alapértelmezett értékek visszaállítását kell nyomkodni és megjelenik utána a lehetőség. de nálam így sem jött elő.

(#5452) makoss válasza Füleske (#5443) üzenetére


makoss
addikt

Mármint mivel própálkozzak meg?
Zsír új volt a teló, úgy bontottam ki.

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#5453) Füleske válasza makoss (#5452) üzenetére


Füleske
addikt

Boltban vetted, vagy mondjuk hardveraprón valakitől? Ha boltban, akkor a garanciával próbálkozz. (nem lehet frissíteni, olasz szolgáltatói miui függő a telefon) Ha kéz alól, akkor ez valószínűleg nem játszik. Értem, hogy zsír új a telefon, de ezt valaki az olasz szolgáltatónál vette meg, valószínűleg töredék áron.

(#5454) janakbacsi válasza Füleske (#5444) üzenetére


janakbacsi
őstag

Azokat már régen töröltem. Az az első, hogy ezt a sok sz....t mindet törlöm a rom telepítés után.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#5455) makoss válasza Füleske (#5453) üzenetére


makoss
addikt

Semmit nem veszek használtan, meg mástól sem, kizárólag boltból, ezért nem értem miért kinlódjak vele :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#5456) makoss válasza Füleske (#5453) üzenetére


makoss
addikt

De ha nem lehet frissíteni akkor valahol a közelben megcsinálja valami szervíz?
Mert én vissza már nem küldöm.
Amúgy van róla számla, az ishop webáruházból van...

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#5457) virkir válasza makoss (#5455) üzenetére


virkir
veterán

Semmit nem veszek használtan, meg mástól sem, kizárólag boltból
Ez a vásárlás is milyen jól sikerül.
Ugye?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5458) makoss válasza virkir (#5457) üzenetére


makoss
addikt

Nem értelek

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#5459) nullpoint válasza makoss (#5456) üzenetére


nullpoint
senior tag

Ez az ishop olyan mintha jófogásról vagy hardverapróról vásárolnál. Semmi garancia, semmi jogorvoslati lehetőség. Próbáld hívni jövő héten azt a mobilszámot amit megadtak, gondolom nem fogja senki felvenni, ahogy az emailre sem fognak válaszolni. :(

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#5460) virkir válasza makoss (#5458) üzenetére


virkir
veterán

Mit nem értesz azon, hogy az aláírásod egy demagóg baromság, erre olyan "bolt"-ból vásárolsz ami egy külföldi webshopnak max előre köszönhet.
Lásd, itthon sikerült egy olasz szolgáltatói telefont megvenned.
Ha vigasztal a telefon topikjában más meg sikeresen indiai verziót vett, NFC meg B20 nélkül hasonló, "megbízható" sufniból.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5461) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Miuinál van egy olyan elterjedt bug hogy a képernyő nem vagy lassan hosszabb nyomásra reagál se, úgymond olyan érzés mintha nagy késésbe lenne a reakcióideje. Pedig nem így van, mert ahogy kikapcs a gombbal, majd újra be, azon nyomban helyreáll hogy rövid idő után megint kezdje. Erről volt már szó itt, lett e megoldás?

(#5462) Tompika777 válasza nullpoint (#5459) üzenetére


Tompika777
senior tag

Ne legyen igazad, de sajnos szinte biztos, hogy úgy lesz...
Régebben rendeltem az iShop-tól egy telefont(mert abban a színben amiben kellett csak ők hirdettek) , le akartam velük egyeztetni, hogy megkapom e karácsonyig, de se e-mailre se telefonra nem reagáltak semmit...Utána olvastam róluk a vásárlói véleményeknek, és hát nagyon sok volt a negatív.. Emailban leírtam, hogy a kommunikáció teljes hiánya miatt visszamondom a rendelést, nem kérem a készüléket. Rá egy hétre hívtak a megadott csomagpontról, hogy ott van egy utánvétes csomagom, közöltem, hogy nyugodtan küldjék vissza, nem veszem át.

(#5463) Füleske válasza janakbacsi (#5454) üzenetére


Füleske
addikt

Akkor ez az update valamiért törölhetetlen, letilthatatlan nálad. Más ötletem sajnos nincs. Rom frissítés előtt ez még letiltható volt? Mert akkor ez szerintem ennek a rom-nak a bug-ja, véletlenül letiltották a lehetőséget.(mert ugye azt a kapcsolót nem véletlenül tették oda...)

(#5464) Füleske válasza makoss (#5456) üzenetére


Füleske
addikt

"kizárólag boltból"
A boltnak akkor van értelme, ha a garanciát tudod érvényesíteni. Máskülönben bárhonnan vehetnéd, sőt mondjuk a hardveraprón vannak megbízhatóbb eladók, mint az ilyen ishop féle "boltok", ami mondjuk holnapután megszűnik, vagy mondjuk az üzemeltető kft neve hetente cserélődik. Ha mindenképp itthoni boltból akarsz vásárolni, akkor legalább legyen egy fizikai boltja a webáruháznak, ahova visszaviheted az ilyen és egyéb garanciális esetekben a telefont. És a bolt lehetőleg ne az ország túlsó végén legyen. Még jobb ha márkaszerviz, vagy bemutatóterem. Igen, nem a legolcsóbb, de ha el akarod kerülni az efféle eseteket...
"nem értem miért kinlódjak vele"
Nem kell kínlódnod, használhatod így is. Frissíteni nem fogsz tudni, ennyi.
"valahol a közelben megcsinálja valami szervíz?"
Ezt én honnan tudjam? Kérdezd meg a "valami szervizt" a közelben.

(#5465) makoss válasza nullpoint (#5459) üzenetére


makoss
addikt

És miért hívjam őket?
Semmi baja a telefonnak, hívást tudok fogadni, kezdeményezni, netezni, fényképezni, appokra is jön frissítés. A note 3-nak ami még mindig meg van is csak a fizikai gombja szarakodik de még mindig megy...

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#5466) makoss válasza virkir (#5460) üzenetére


makoss
addikt

nem muszáj elolvasni az aláírásom, de van nyugodjál meg, van ami rád is vonatkozik barátom! :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#5467) makoss


makoss
addikt

Amúgy meg elárulnám, hogy az egyik kolegám kérdezte jött e frissítés a telómra, én ennél meg a korábbi telómnál sem néztem sosem, nem igazán értettem akkor sem, most sem mire jó ez, vígan elvagyok ezzel is :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#5468) mobilizmo válasza makoss (#5467) üzenetére


mobilizmo
addikt

"nem igazán értettem akkor sem, most sem mire jó ez, vígan elvagyok ezzel is"
Akkor miért kérdezted?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5469) nullpoint válasza makoss (#5465) üzenetére


nullpoint
senior tag

Semmi, ne foglalkozz vele. :R

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#5470) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Mindenkinek BÚÉK ! Kérdésem ha nyitott a botloader sebzhető a telo ? Menyire van bitonságban a fizetés teloval ?

(#5471) Viktor0610 válasza muszi0521 (#5470) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem a fizetésnél jön ki a sebezhetőség a nyitott bl miatt, hanem ha pl. illetéktelen kezekbe kerülne a teló.
Zárt bl-lel sem lehetetlen a feloldás, de ha nyitott a bl, van custom recovery (pl. TWRP), akkor pikk-pakk levehető a képernyőzár, kinyerhető minden érzékeny adat a készülékről.

Samsung Galaxy A54

(#5472) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Köszi !!

(#5473) Füleske válasza makoss (#5467) üzenetére


Füleske
addikt

ishop mögött álló kereskedés: Inter Trade Europe sro.
Cím: 94501 Komarno, Hradna 3.
Nem téged akarlak basztatni, csak okulásképp másoknak...

(#5474) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok!
MIUI EU 12.5.7 rendszeren alábbi üzenetet kapom mindkét SIM kártyámról próbálkozva.
Telenoros vagyok. APN beállítások rendben vannak, szolgáltatói részről ellenőrizve, minden ok.

"mms service not activated on network"
Ezen üzenetet kapom, hogy jelezze nem tudok MMS-t küldeni.

Mi a lehet a gubanc?

[ Szerkesztve ]

(#5475) Landsmann válasza zsoltip (#5474) üzenetére


Landsmann
addikt

Nem lehet, hogy a szolgáltatónál nincs aktiválva az MMS szolgáltatás?

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#5476) zsoltip válasza Landsmann (#5475) üzenetére


zsoltip
őstag

Nem.

(#5477) Viktor0610 válasza zsoltip (#5474) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam így beállítva most elküldte, majd megérkezett az MMS. (Saját számomra küldtem egy üzenetet. :D )

Samsung Galaxy A54

(#5478) zsoltip válasza Viktor0610 (#5477) üzenetére


zsoltip
őstag

Érdekes megoldás született.
1.) MMS szolgáltatás deaktiválsa, majd ismételt aktiválása a technikai háttércsoport által.
2.) Repülőgép üzemmód be, majd ki.
(nem k készülék ki és be kapcs, mert az állítólag nem törli az "antennával összefüggésben lévő beállításokat")

3.) Kikapcs
4.) Wipe dalvick cache és sima cache
5.) Bekapcs
Működik.

A 2.) ig mondta a technikai háttércsoport, utána csak saját fejem után, nem is biztos, hogy kell.

(#5479) Viktor0610 válasza zsoltip (#5478) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi a választ!
Örülök, hogy megoldódott. :K

Samsung Galaxy A54

(#5480) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Megoldható, hogy ha olyan sms-t kapok, ami több embernek lett küldve, akkor lássam a teljes névsort?
MMS esetén látható (bár igaz, hogy csak a számok, neveket nem mutatja, mint pl más telefon, mondjuk Huawei).

#?*@&!

(#5481) Viktor0610 válasza zeon.hu (#5480) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az SMS szerintem nem tudja ezt.
Tehát te nem tudod, hogy az az üzenet kinek lett még elküldve.

Samsung Galaxy A54

(#5482) zeon.hu válasza Viktor0610 (#5481) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem jó hír ..
És az MMS vajon miért nem mutat neveket a számok helyett?

#?*@&!

(#5483) Viktor0610 válasza zeon.hu (#5482) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Háttö, passz.
Esetleg azért, mert a szám 06-tal/+36-tal került mentéste, és az MMS-ben pont a másik módon szerepel?

Samsung Galaxy A54

(#5484) zeon.hu válasza Viktor0610 (#5483) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem, ezek általában céges számok, mindenkié egységesen van mentve.
Megnéztem a számokat, ugyanúgy vannak mentve nálam is.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#5485) Viktor0610 válasza zeon.hu (#5484) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az OK, de az a kérdés, hogy az MMS-ben hogyan látod?
Ugyanazzal a kezdéssel?

Samsung Galaxy A54

(#5486) zeon.hu válasza Viktor0610 (#5485) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen!
+36...

#?*@&!

(#5487) kanyi51


kanyi51
senior tag

Szeretném kérdezni, hogy a Google hihetetlen Messages vackával hogyan kell SMSt küldeni? Pl parkolásnál, nekem nem megy -- nem találom.

(#5488) Viktor0610 válasza kanyi51 (#5487) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értelek.
Csevegés indítása gomb (jobb alul), beírod a számot, amire küldenéd, majd Enter (pipa ikonja lesz), bedob a szerkesztőbe, végül elküldöd.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5489) kanyi51 válasza Viktor0610 (#5488) üzenetére


kanyi51
senior tag

Nem tudom de eddig nem sikerült nekem, köszi. próbálgatom.( Nálam: -Cimzett név, telszám, e-mail - van.) Meg csoport létrehozása, leggyakrabb ismerősők, és névjegyzék- A fene se gondolta volna , mindegy, köszönöm

(#5490) Viktor0610 válasza kanyi51 (#5489) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Látom már a problémát.
A Cimzett név, telszám, e-mail rész a megoldás.
Kattints a címzett utáni név, telszám, e-mail részen, és ott tudod beírni a számot, ahova küldenéd az üzenetet.
Majd Enter (pipa ikonja lesz), bedob a szerkesztőbe, végül elküldöd.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5491) kanyi51 válasza Viktor0610 (#5490) üzenetére


kanyi51
senior tag

Köszönöm, megy már, egye a fene ezt a különlegességet. Nem szoktam SMS- eket küldeni, de egyszer kellett volna akkor se tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#5492) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok.
"menetrend.app" és "Here We Go" nagyszerű appok. Letölthető térképpel és adatbázissal az offline használathoz.
Viszont nem frissítenek maguktól a háttérben.
Mit kell erre állítanom? Automatikus indítást? Vagy akku optimalizálás kikapcs hozzájuk?
Nem terhelném a telóm plusz automatikus indulásokkal ha van egyéb opció.

Köszönöm.

(#5493) Bali27 válasza zsoltip (#5492) üzenetére


Bali27
addikt

Here We Go nekem elég fura volt.. Kb +5 km-t akart vinni hogy megfordítson azon az úton ahol épp mentem :) Igaz ez Szeptemberben volt (akkor használtam utoljára) :D
Azóta remélem fejlesztgettek rajta.

[ Szerkesztve ]

(#5494) DonTomika válasza zsoltip (#5492) üzenetére


DonTomika
csendes tag

Szia,
A menetrend.app értesítéseit ("Frissítés érhető el: Budapest") megkapod, csak automatikusan nem frissít, vagy egyáltalán nem jönnek meg az értesítések sem?

(#5495) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!
Van valahogy lehetőség a gyári jegyzet app tartalmát kimenteni, exportálni? Egyesével láttam van valami opció, de számomra egységes kimentes kellene, egy az egyben mi de t.
Köszi.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#5496) zsola400 válasza user26 (#5495) üzenetére


zsola400
aktív tag

Ha van Mi fiókod és Xiaomi készülékre akarod átvinni, ezzel átmegy egyben.

(#5497) zsoltip válasza DonTomika (#5494) üzenetére


zsoltip
őstag

Nem értesítest szeretnék. Azt direkt kikapcsapltam. Azt szeretném, h automatikusan frissítsenek.

(#5498) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Nem tudom jó helyre írok-e, ha nem akkor bocs. Van valakinek Mi Tv stickje? Szeretném megkérdezni, hogy az RTL Most megy-e rajta vagy a Puffin Browserrel tudnám-e nézni weboldalon keresztül?

(#5499) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok!

Adott egy Mi11 lite amire nem akarnak megjönni a Messenger üzenetek. Nincs korlátozva az energia használata és még rögzítve is van, hogy ne zárja be, de a küldő is azt látja, hogy nem ment el az üzenet. Olyan, mintha a netet kapcsolná ki a telefon. Szerintem nem Messenger hiba, egy tucatnyi telefonnal próbáltam ugyanazzal a fiókkal és ott hibátlan. Van erre megoldás?

(#5500) crok válasza diegho (#5499) üzenetére


crok
nagyúr

Egyaltalan nincs ertesites vagy van de csak ha megnyitod a Messengert?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.