Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:48:13

LOGOUT.hu

"A MIUI felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait" :D

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) hroberto válasza mizoli (#5600) üzenetére


hroberto
veterán

Az EU-n kívüli régió sem segít. A ROM csere a megoldás.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#5602) user26 válasza hroberto (#5601) üzenetére


user26
aktív tag

Csak és kizárólag rom csere segít ebben, semmi mókolás, fizetős nem fizetős app? Csak kérdem.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#5603) hroberto válasza user26 (#5602) üzenetére


hroberto
veterán

Valahol olvastam róla, hogy van olyan alkalmazás amivel megoldható, de nem használom. TruePhone talán.
Biztosan van több is. Próbálkozz a telefon topikjában.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#5604) zeon.hu válasza hroberto (#5603) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ACR Phone
Rögzíti a beszélgetést, méghozzá jó minőségben.
(Tárcsázó alkalmazás egyébként)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#5605) amdni


amdni
aktív tag

Sziasztok!
Xiaomi Redmi Note 9S (Miui12.06 android 10) telefonommal van az alábbi problémám már legalább 1 éve, most jöttem rá mi a gond:
Hotspot-ként használom a telefont (internetmegosztás) pc, telefon stb. felé.
Egy Xiaomi Redmi note 4 mindig probléma nélkül tud kapcsolódni a Redmi note9s-hez.
De a Linuxot (Ubuntu) futtató pc-k nem.
HIBA: A BSSID megváltozik mikor kikapcsolom, újra indítom a telefont, és így sem a Linux OP rendszer, sem egy AccessPoint nem tud csatlakozni hozzá, mivel a BSSID nem egyezik az előzővel(elmentettel).

Hogyan lehet beállítani hogy a BSSID ne változzon meg?
Nagyon köszönöm!

(#5606) Viktor0610 válasza amdni (#5605) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sosem találkoztam ilyen hibával Windows alatt.
Nem lehet, hogy Linuxon kellene valamit átállítani, hogy ne legyen érzékeny a BSSID változására?

Samsung Galaxy A54

(#5607) amdni válasza Viktor0610 (#5606) üzenetére


amdni
aktív tag

Lehet hogy a Linux allithato, de a TPlink routerben ugy tunik nem kapcsolhato ki a bssid erzekenyseg. Ezert gondoltam hogy a telefonon kellene allitani.

(#5608) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Bootloader nyitáskor vissza kell tenni a sim kártyát a telefonba? Vagy anélkül is ki lehet nyitni?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#5609) Viktor0610 válasza janakbacsi (#5608) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell hozzá.
Be sincs kapcsolva a készülék a folyamat közben.

Samsung Galaxy A54

(#5610) erzol


erzol
őstag

Sziasztok!
Samsungnál jó volt, hogy az ébresztő bemondta az időt.
Miui-nál van ilyen opció, vagy óra appot kell keresni hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#5611) tibike8 válasza erzol (#5610) üzenetére


tibike8
őstag

Én az AMdroidot használom erre. Nekem is hiányzott a samu ezen fícsöre.

(#5612) Headbang


Headbang
aktív tag

Sziasztok

Valaki le tudná írni, hogy miui alapú droidnál hogyan kell biztonságos adattörlést végezni? Miui fiók kijelentkezés, google fiók kijelentkezés utána mehet a gyári visszaállítás? Köszi

(#5613) Viktor0610 válasza Headbang (#5612) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen. Ennyi elég.

Samsung Galaxy A54

(#5614) kanyi51 válasza erzol (#5610) üzenetére


kanyi51
senior tag

Óra app kell , Pl: Beszélö óra (Playrol)

[ Szerkesztve ]

(#5615) erzol válasza tibike8 (#5611) üzenetére


erzol
őstag

Köszönöm az ajánlást, remek app.
:R

(#5616) tibike8 válasza kanyi51 (#5614) üzenetére


tibike8
őstag

Mint amit írtam én is. Magyar fejlesztésű, nagy tudású óra app.

[ Szerkesztve ]

(#5617) erzol válasza tibike8 (#5616) üzenetére


erzol
őstag

Szívesen megvenném az app-ot, de hiába nyomok a vásárlásra nem történik semmi. Nálad működik?

(#5618) crok válasza erzol (#5617) üzenetére


crok
nagyúr

Benne maradt a végén hogy &gl=US..
Ezen megnyitja jól, nincs sallang a végén.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5619) erzol válasza crok (#5618) üzenetére


erzol
őstag

Köszönöm, már sikerült telepíteni. Alkalmazáson belül nem engedi a vásárlást. :F

(#5620) tibike8 válasza erzol (#5619) üzenetére


tibike8
őstag

Én már rég megvettem így most azt nem tudom nálam megnézni, de írj a supportnak. Mindig válaszoltak mikor írtam nekik. Magyarok.

(#5621) erzol válasza tibike8 (#5620) üzenetére


erzol
őstag

Köszi, reggelre rendbe jött, meg tudtam venni. Kedves a hangja, remélem egyszer a számát is elmondja... :DDD

(#5622) pitiless


pitiless
senior tag

Sziasztok!

Android Auto hívásfogadás után nincs hang problémára van valakinek valami megoldása?
Hívok vagy hívást fogadok, utána a waze vagy youtube music "elnémul", mivel a telefonon folytatja a lejátszást az autó hangrendszere helyett.

Annyit találtam eddig, hogy autótól és telefontól függetlenül sokan szívnak vele.
(Nálam PSA fejegység, Mi 11 Lite 5G stock 12.5.7 EEA)

(#5623) body007 válasza erzol (#5621) üzenetére


body007
addikt

Én is feltettem.
De nem kapcsoltam ki az összes miui-s riasztást, biztos ami biztos :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#5624) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!
Adott két telefon, két külön MI fiókkal, de egy Google fiókkal. Hogyan tudom át vinni Mi fiókból a névjegyzékeimet Gooogle fiókba, hogy mindkét telefonon meglegyenek ?
20db névjegyzékkel több van a MI fiókba, mint a Google fiókba jelenleg.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#5625) crok válasza user26 (#5624) üzenetére


crok
nagyúr

Nevjegy app export import megoldja szerintem. Meg inkabb duplikatumot keresnek, amit osszefesult.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5626) user26 válasza crok (#5625) üzenetére


user26
aktív tag

Köszi, sikerült.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#5627) body007 válasza body007 (#5623) üzenetére


body007
addikt

Na ez nem tudja bekapcsolni a telót - még jó, h nagyából magamtól kelek (és hagytam miui-s ébresztőt is)
Így kuka :(

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#5628) Viktor0610 válasza body007 (#5627) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A telefont bekapcsolni wgyik ébresztő app sem tudja, max. a gyári, ha annak van ilyen funkciója.

Samsung Galaxy A54

(#5629) zeon.hu válasza body007 (#5627) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A MIUI tudja az ütemezett be- és kikapcsolást.
Ha ezt beállítod, akkor már tudsz külső ébresztőt állítani.

#?*@&!

(#5630) body007 válasza zeon.hu (#5629) üzenetére


body007
addikt

Így van beállítva 23:30-kor ki 07:00-kor be.

De ha ébresztés van (6:00, 6:30, 7:00) akkor bekapcsol a teló hamarabb (gyári ébresztő app)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#5631) zeon.hu válasza body007 (#5630) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, a gyári ébresztő be tudja kapcsolni.
Arra írtam, ha valaki külső alkalmazást szeretne használni ébresztésre.

#?*@&!

(#5632) jozefgucci1 válasza pitiless (#5622) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szia ! Ez nem Miui gond lesz szerintem , mert nálam is ez van Iphone +PSA fejegység !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#5633) pitiless válasza jozefgucci1 (#5632) üzenetére


pitiless
senior tag

A Nord 2 ebből a szempontból jól működik, illetve a 7T Pro-val sincs gond. Redditen és xiaomi.eu-n is elég sokan panaszkodnak rá...

(#5634) tibike8 válasza body007 (#5627) üzenetére


tibike8
őstag

Nálam még nem volt olyan élethelyzet, hogy be kelljen kapcsolni az appnak a telót. Éjszaka megy repülőben a töltőre és kész.

(#5635) body007 válasza tibike8 (#5634) üzenetére


body007
addikt

Nemrég szoktam rá, h kikapcsoltatom. Én is repülőre raktam régebben, de egy újraindítás nem árt neki (inkább használ) :K

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#5636) Landsmann válasza body007 (#5635) üzenetére


Landsmann
addikt

Én is hetente szoktam egy automatikus újraindítással megoldani. Legalábbis a Redmi 6-ot. A 9-esnél elvetettem ezt a technológiát, mert újraindulás után mindig törölte a Google térkép kezdőképernyőre kirakott célállomásainak ikonját. Így aztán nyista újraindítás. Utolsó újraindítás óta eltelt idő: 1295 óra 2 perc 55 másodperc. :D Ekkor volt a legutóbbi rendszerfrissítés.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#5637) Max_218


Max_218
tag

Sziasztok!

Olyan problémám van ,hogy a privát fájlokba amiket raktam képeket, teljesen eltűnt az egész album. Ujjlenyomattal vagy mintával felold, de tök üres minden. Van rá mód hogy visszalehessen állítani? miui 12.5 / mi10t pro.

(#5638) tibike8 válasza body007 (#5635) üzenetére


tibike8
őstag

Persze és lehet is állítani, hogy automatikusan induljon x időnként újra. De a részemről ez sem érdekelt. Időnként magamtól újraindítom 1-2 hetente, de naponta nem szoktam.

(#5639) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Xiaomi fiókban hiába van bekapcsolva a kétlépcsős azonosítás, semmi értesítést nem kapok ha másik telefonról/böngészőből lépek be (mindegy melyik beállítást választom)!
Ez nálatok is így működik, mármint, hogy sehogy? :F

Talán nem off téma.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#5640) crok válasza vacs (#5639) üzenetére


crok
nagyúr

Ehhez mintha kellene valami Xiaomi Authenticator is meg Mi Cloud belepes meg hogy ne legyenek Mi komponensek pl. letiltcva (debloat?).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5641) vacs válasza crok (#5640) üzenetére


vacs
veterán

Most akkor ez mit is jelent?

(^)(>.<)(^)

(#5642) Viktor0610 válasza vacs (#5639) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tényleg nem küld semmit.
Amit azért nem értek, mert pár éve volt rendesen működő 2FA-megoldásuk (SMS-alapú), aztán kivezették.
Most -ezek szerint- visszavezették, de nem működik. :(((

Samsung Galaxy A54

(#5643) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Gyerek Note 9 Pro-ján lezárt képernyőnél is müködik a Google segéd.
Nálam Mi Max 3-on nem.
Megoldható?
(Nekem csak 10-es droid van)

Az opció be van kapcsolva pedig:

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#5644) crok válasza vacs (#5641) üzenetére


crok
nagyúr

Hogy ugyanugy megszunt ahogy az Authenticator ami kellett hozza [link] :DD :W

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5645) Viktor0610 válasza crok (#5644) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Xiaomi, én így szeretlek! :))

Samsung Galaxy A54

(#5646) pinnacle válasza vacs (#5639) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ez hihetetlen, hogy gondolják ezt egy ekkora cégnél? :Y Ráadásul a support sem mondta ezt nekem. Ezek után egyáltalán ajánlott még a Xiaomi "biztonsági" kamera? Le is írják, hogy megszűnt a kétlépcsős hitelesítés. Mi lehet az a biztonságosabb módszer? Másik lakásban, laptopról, amit soha nem használtam belépésre, simán beléptem a fiókomban, MiHome-ba.

Egyáltalán miért van lehetőség a kétlépcsős azonosítás bekapcsolására, ha nem is működik?

[ Szerkesztve ]

(#5647) pinnacle válasza pinnacle (#5646) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Írjatok ti is légy szíves a Xiaominak. service.global@xiaomi.com
Leírtam a problémát erre ezt válaszolták. :Y Pedig azt is mellékeltem, hogy nincs 2 lépcsős hitelesítés 2018. dec.31-től.
According to your description, we would like to confirm with you wether you have enabled two-step verification. If you have 2-step verification turned on, verification is required when logging into a new device.

(#5648) Viktor0610 válasza pinnacle (#5647) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Széééééép. :D

Mondjuk, az mindenképp', hogy milyen hamar válaszoltak. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5649) pinnacle válasza Viktor0610 (#5648) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Másnapra válaszolnak, csak összevissza beszélnek. Mondjuk az furcsa, hogy nincs is már 2018. dec.31-től, de azért be lehet kapcsolni. :D Biztonsági kameráknál nagyon kellemetlen, bárki beléphet a felületükre, de gondolom az sem jó, hogy a Xiaomi Cloud-ra is érvényes ez. Egyszerűen nem értem, hogy lehet ez. Rákerestem, de nem találok ilyen panaszt, pedig gondolom azért másnak is feltűnt volna.
Azért kellene, hogy többen is írjunk, talán megértik végre. :)

[ Szerkesztve ]

(#5650) draco31


draco31
veterán

Hello!

Samsung A50-esem volt 3 évig, előtte Redmi Note 4 2 évig, szóval nem ismeretlen a rendszer. Most Redmi Note 9 pro-ra váltottam.
Meg is van minden amit akartam.
Viszont írták az Android alkalmazás topicban, hogy ha a régi telefonon Beállítások-Google-Biztonsági másolattal csinálok egyet, akkor az újra bejelentkezve meg kellene jelenjenek az sms-ek, híváslista, WiFi jelszavak.
Viszont ez nem akar megtörténni.
Ha ide belépek az új mobilon, akkor a tárhely kezelésnél mutatja, is, hogy van egy mentés az samsungról.
Ötlet?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.