Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:48:13

LOGOUT.hu

"A MIUI felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait" :D

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Hogy lehet kivenni sötét módból egy alkalmazást, ami elvileg már ki van véve...?
Printer Share (Amazon-ról) frissült, nincs benne téma állítás. Telefon sötét módban, betettem a kivételek közé, mégis sötét marad.
(Ha kikapcsolom a sötét módot, akkor persze világos lesz az alkalmazás is.)

#?*@&!

(#5302) dzsordzs69 válasza crok (#5300) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszönöm!

Az elejét értem, a végét megnéztem és true. :) Akkor valamikor nekifutok a frissítésnek.

(#5303) trialboj


trialboj
őstag

Használja valaki a ShareMe funckiót?

Nem értem hogy működik, állandóan változtatják a nevét, és most nem találom melyik a legutolsó, hivatalos oldala sincs ahonnan PC-re le tudnám kapni.
A telefonban is van Shareit meg ShareMe ikon, eredetileg meg MiDrop volt.
Youtube videókban is katyvasz az egész, nem jövök rá mi a pontos menete.

Nekem olyan kellene mint a samsung flow, de inkább a PushBullet, mert az magától kapcsolódik, viszont nem tud direktbe fájlokat küldeni, vagy ha már lehet kívánni az airDrop

Szóval tud valaki segíteni honnan lehet letölteni windowsra a hivatalos xiaomi által készített appot? Illetve még az érdekelne hogy ennek van reklám mentes verziója?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#5304) crok válasza trialboj (#5303) üzenetére


crok
nagyúr

Nem tudok rola, hogy ez menne Windows-on, ugy tudom csak Android-on hasznalhato a ShareMe. En erre a Snapdrop.net-t hasznalom PC-n bongeszobol es a Snapdrop app-et Android-on (@PlayStore). Szepen osszefutyulnek a keszulekek csak legyenek azonos alhalozaton, akar HotSpot-al is. Vagy ott van a SHAREit is.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5305) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Hát nem sikerül telepítenem a fastboot romot...

Az eszközkezelő látja a telefont fastboot módban, ha beírom a "fastboot devices"-t, akkor is azonosítja, de hiába próbálom futtatni a hosszúnevű.bat fájlt, csak annyit ír, hogy hozzáférés megtagadva. Ha rendszergazdaként futtatom, akkor hosszabb üzenetet dob, miszerint hiányoznak engedélyek. Sőt egyszer parancssorban írt egy olyan üzenetet, miszerint a rom "apollo", de az eszköz "unknown".

Van valakinek hasonló tapasztalata? Mit próbáljak ki? Esetleg az illesztőprogramokat frissítsem?

(#5306) crok válasza dzsordzs69 (#5305) üzenetére


crok
nagyúr

MiFlash-ben ott vannak a driverek.

Pontos hibauzenet?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5307) Viktor0610 válasza zeon.hu (#5301) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megjelenítés - További Sötét mód lehetőségek - vedd ki a pipát az Egyéni alkalmazások részen az app mellől.

Samsung Galaxy A54

(#5308) dzsordzs69 válasza crok (#5306) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Igen, időközben frissítettem a drivereket, de nem változott semmi...

(#5309) crok válasza dzsordzs69 (#5308) üzenetére


crok
nagyúr

Az a baja, hogy ahonnan a .bat-ot futtatod ott nincs ott a fastboot.exe. Vagy legalabb az eleresi utban.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5310) dzsordzs69 válasza crok (#5309) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

hm, elvben annyit írnak, hogy csomagold ki a fastboot zip-et, és futtasd az oprendszernek megfelelő fájlt.

(#5311) crok válasza dzsordzs69 (#5310) üzenetére


crok
nagyúr

Persze, meg hogy telepitsed fel a fastboot kornyezetet,
ha pl. az XDA-s Minimal ADB-t teszed fel akkor az beirja a konyvtarad a PATH-ba.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5312) crok válasza crok (#5311) üzenetére


crok
nagyúr

A platform-tools-bol kellene szednie a dolgokat. Adsz egy pontos zip linket?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5313) zeon.hu válasza Viktor0610 (#5307) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"Betettem a kivételek közé..."
Tehát ki van véve a pipa, mégis sötét módban jelenik meg pár napja.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#5314) Viktor0610 válasza zeon.hu (#5313) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó, nem mindig megy már az értő olvasás. ;]
Ha ez az app, amiről írsz, akkor szerintem ez app hiba. Rosszul kezeli a sötét módot.

Az ikonok is olyan régiek. :))

Szerintem indíts MIUI-visszajelzést, de talán inkább az app készítőinek írj, hátha ők gyorsabban javítják.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5315) zeon.hu válasza Viktor0610 (#5314) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ügyes frissítés akkor...
Mondjuk a Samu Tabon megmaradt rendesen fehérnek, pedig azon is sötét mód van beállítva.

Ikonok nem zavarnak, baromi jó nyomtató program és ami a lényeg, bármilyen nyomtatót felismer kábelen, BT-on vagy wifin, míg a többiek szenvednek ugyanolyan tabletekkel.

Szerk.

Amazon-ról zsákoltam be pár éve ingyen, ott szerintem hiába írok nekik.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#5316) dzsordzs69 válasza crok (#5312) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

(bocsánat, dolog volt) Ha a rom zip-re gondolsz, akkor ez az.

Nekem szerintem az van fenn (minimal adb and fastboot), az látja is a telót rendesen.

(#5317) crok válasza dzsordzs69 (#5316) üzenetére


crok
nagyúr

Persze, gondolom úgy, hogy a Start menüből kikeresed és elindítod. Az nyit egy parancssort abban a könyvtárban ahova maga a telepítés történt.

"Sőt egyszer parancssorban írt egy olyan üzenetet, miszerint a rom "apollo", de az eszköz "unknown"." -- letöltöttem a ROM-ot, megnéztem a script-et, azért mondja hogy unknown, mert így kezdődik a script - megpróbálja kideríteni a készülék típusát:

@echo off
cd %~dp0
set DEVICE=unknown
for /f "tokens=2" %%D in ('platform-tools-windows\fastboot %* getvar product 2^>^&1 ^| findstr /l /b /c:"product:"') do set DEVICE=%%D
if "%DEVICE%" neq "apollo" echo This package is for "apollo" devices; this is a "%DEVICE%". & exit /B 1
set /p CHOICE=You are going to wipe your data and internal storage. It will delete all your files and photos stored on internal storage. Do you agree? (Y/N) 
if /i "%CHOICE%" neq "y" exit /B 0

Szóval mikor azt mondja, hogy "apollóra való de ez unknown" akkor ugye lement az első három sor és a DEVICE változó unknown lett, majd a negyedikkel volt "valami".. viszont a fastboot getvar után már az ötödik sorig eljutott viszont nem írta át a DEVICE nevű változót - gyanítom azért mert ott megállt a tudomány a negyedik sorban, mert a ROM ZIP platform-tools-windows\fastboot.exe valamiért a script számára nem elérhető, futtathatatlan.. talán esetleg nem-e PowerShell-ben akarja futtatni azt a .bat-ot? Megmagyarázná.. Nyiss a kicsomagolt ROM könyvátárában egy sima cmd-t és onnan add ki a windows_fastboot_update_rom.bat parancsot, ne közvetlenül két klikkel.

Szerk: megnéztem a Xiaomi.EU telepítési útmutatót, PowerShell-t nyit és a leírás úgy indítja el hogy ./windows_fastboot_update_rom.bat és úgy már fontos elé az a ./ ha PS alatt csinálod és nem cmd alatt. [YT link]

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5318) Fall-N


Fall-N
veterán

Persze, hogy rosszul kezeli, ez még a régi Holo UI-t használja és ezer éves a Target API. Sok mindent nem tehetsz vele. Ha van a Playen újabb verzió, akkor csak az az alternatíva marad.

(#5319) dzsordzs69 válasza crok (#5317) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszi, ha hazaérek, kipróbálom.

(#5320) janakbacsi


janakbacsi
őstag

kezdőképernyőre hogyan lehet kitenni egy mappába bizonyos képeket?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#5321) Viktor0610 válasza janakbacsi (#5320) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Konkrétan a képeket szerintem sehogy, max. a parancsikonjaikat.
Azt szerintem bármelyik fájlkezelő tudja. Aztán a főképernyőn mappába tudod tenni őket.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5322) #12732928


#12732928
törölt tag

sziasztok!

lenne egy problemam:
2 simkartyaval lenyegesen hamarabb merul a telefon.
totalisan abnormalis. nincs valami beallitas, amivel megoldhato a dolog (vagy legalabb novelheto az akkuido)? mind2 kartyara szuksegem van sajna.
barki tud segiteni, nagyon megkoszonom. :R

nem hiszem, h miui specifikus problema (azert nem zarom ki teljesen), de xiaomi keszulekrol van szo es am sincs normalisabb topic.

(#5323) Landsmann válasza #12732928 (#5322) üzenetére


Landsmann
addikt

Nekem időnként merült abnormálisan a telefon. Nem a két SIM a hibás. Van valami program, ami beragad, de ezt nem mutatja az akkunál ahol megnézed mi mennyit fogyaszt. Képes akár 1 nap alatt is teljesen lemerülni úgy, hogy szinte nem is használtam a telefont. Máskor meg elmegy 3 napig is. Próbáld ki a következőt. Beállítások/Akkumulátor és teljesítmény, majd a jobb felsőp sarokban a kis fogaskerék. Itt a gyorsítótár törlése képernyőlezárás után, válaszd ki a neked szimpatikus időtartamot. Alapból azt hiszem a soha van beállítva. Én 10 percre állítottam. Másfél év alatt egyszer fordult elő az abnormális akkumerülés, éppen tegnap. Ilyenkor az újraindítás oldja meg. Hetente 1-szer van újraindítva automatikus ki és bekapcsolással.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#5324) crok válasza #12732928 (#5322) üzenetére


crok
nagyúr

Esetleg ajánlom magamat: Android telefon merülésének kiderítése - roottal vagy root nélkül

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5325) janakbacsi válasza Viktor0610 (#5321) üzenetére


janakbacsi
őstag

a parancsikont hogy? nem találok a fájl kezelőben ilyen opciót.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#5326) Viktor0610 válasza janakbacsi (#5325) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen fájlkezelő?
Általában a hosszú nyomás lehetőségei között van.

A gyári Fájlkezelő valóban nem tud ilyet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5327) #12732928 válasza Landsmann (#5323) üzenetére


#12732928
törölt tag

lehet igazad van. a vodafone alkalmazast bezarasra ajanlotta, pedig nem mutatta, hogy fut. ez lehetett a gond. koszi szepen. mintha nem merulne annyira, pedig most youtubeoztam egy orat.

[ Szerkesztve ]

(#5328) dzsordzs69 válasza crok (#5317) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Sajnos így sem lett jó. Powershell ablakban hozzáférés megtagadva, parancssorból ismeretlen apollo helyett... link link mindenesetre érdekes, hogy egy egyébként tök egyszerűen működő dolog miért nem megy?

(#5329) crok válasza dzsordzs69 (#5328) üzenetére


crok
nagyúr

100% biztos hogy helyi a gond. Egyébként is elírtad mert .\-t írtál de ./ kell ha PowerShell.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5330) dzsordzs69 válasza crok (#5329) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Próbáltam mindkét módon .\ és ./ , de ugyanazt az eredményt kaptam. És azért próbáltam a sima per-rel is, mert én úgy láttam, hogy a videóban azt használja.

Megpróbálok utánajárni, mi lehet a gond, köszönöm a segítséget! :)

(#5331) this is life válasza dzsordzs69 (#5330) üzenetére


this is life
Ármester

A driverek rendben vannak , nem lehet , hogy egy nem megfelelő drivert használ a win ?
Pár hete hasonlóval szívtam amazfit pace bl nyitás kapcsán , a megoldás a manuális driver frissítés, telepítés volt .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5332) crok válasza this is life (#5331) üzenetére


crok
nagyúr

Biztosan nem mert addig nem jut el - a script már magát a fastboot.exe-t nem tudja futtatni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5333) this is life válasza crok (#5332) üzenetére


this is life
Ármester

Értem. Nem járna jobban ha rom telepítést a xiaomi adb fasboot tools-al hozná össze (már amennyiben az automatizált telepítés a cél) vagy cmd /adb és manuálisan ? Esetleg a fastboot boot twrp alól indított telepítés , befejezésképp tárhely formázás majd reboot ?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5334) crok válasza this is life (#5333) üzenetére


crok
nagyúr

A Szati féle Fastboot tools-al ezt nem tudja feltolni, a XiaoMiTool V2 is a gyárihoz való.

Viszont fastboot-al kézzel egyesével is fel lehet tenni a partíciókat amúgy.. azt még összeírhatom ha kell..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5335) this is life válasza crok (#5334) üzenetére


this is life
Ármester

Nem az övére gondoltam , van egy hasonló (talán olasz fejlesztő munkája) és emlékeim szerint azzal custom romot is lehetett telepíteni . Igaz nem mostanában használtam ilyen célra utoljára .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5336) crok válasza this is life (#5335) üzenetére


crok
nagyúr

Igen, az az olasz arc az konkrétan Francesco Tescari és az ő munkája a XiaoMiTool V2 amit a #5334-ben említettem.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5337) this is life válasza crok (#5336) üzenetére


this is life
Ármester

Megeshet , hogy neked van igazad , sőt biztos . Ami valahonnét képben van az erre hasonlít funkciók és egy kicsit gui tekintetében is :

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5338) crok válasza this is life (#5337) üzenetére


crok
nagyúr

Hát abban biztos lehetsz hogy amit leírtam az az amit leírtam :D Ez meg amit te képet adtál az a MIUIHU Multitool. De erre a melóra ez nem jó. Amire egyébként gondolsz pedig az a Miflash Pro ami mondjuk valahogy így néz ki - de szintén nem jó erre. Ezek mind vagy ROM ZIP-el vagy olyan fastboot ROM-al dolgoznak ami gyári és benne van a ROM-ban a gyári script.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5339) crok válasza dzsordzs69 (#5330) üzenetére


crok
nagyúr

Mindenesetre a ROM könyvtárában levő windows_fastboot_update_rom.bat kicsit átírva ezt darálja le ha amúgy átmegy a kezdeti pár sornyi ellenőrzésen (vagyis hogy le tudja ellenőrizni hogy apollo-e a készülék, ha az továbbmegy, ha nem megáll..):

fastboot flash cmnlib64 cmnlib64.mbn
fastboot flash xbl_config_5 xbl_config_5.elf
fastboot flash modem NON-HLOS.bin
fastboot flash cmnlib cmnlib.mbn
fastboot flash bluetooth BTFM.bin
fastboot flash keymaster km4.mbn
fastboot flash xbl_5 xbl_5.elf
fastboot flash tz tz.mbn
fastboot flash aop aop.mbn
fastboot flash featenabler featenabler.mbn
fastboot flash xbl_config_4 xbl_config_4.elf
fastboot flash storsec storsec.mbn
fastboot flash uefisecapp uefi_sec.mbn
fastboot flash qupfw qupv3fw.elf
fastboot flash abl abl.elf
fastboot flash dsp dspso.bin
fastboot flash devcfg devcfg.mbn
fastboot flash xbl_4 xbl_4.elf
fastboot flash hyp hyp.mbn
fastboot flash cmnlib64bak cmnlib64.mbn
fastboot flash cmnlibbak cmnlib.mbn
fastboot flash tzbak tz.mbn
fastboot flash aopbak aop.mbn
fastboot flash storsecbak storsec.mbn
fastboot flash qupfwbak qupv3fw.elf
fastboot flash ablbak abl.elf
fastboot flash devcfgbak devcfg.mbn
fastboot flash hypbak hyp.mbn
fastboot flash boot boot.img
fastboot flash logo logo.img
fastboot flash dtbo dtbo.img
fastboot flash vbmeta vbmeta.img
fastboot flash vbmeta_system vbmeta_system.img
fastboot flash cust cust.img
fastboot flash super super.img
fastboot reboot
Ezt kell bedarálni soronként úgy, hogy mindezt egy olyan parancssorban csinálva ami be van lépve a kicsomagolt ROM images könyvtárába ÉS onnan a fastboot parancs (mondjuk környezeti változóból felszedett PATH-al) elérhető. Csak nálad vagy valami file vagy könyvtár jogosultság vagy rosszul elindítás(?) miatt le se fut a fastboot getvar se hogy megnézze milyen készüléked van.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5340) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Van már megoldás arra, hogy a navbar-t személyre lehessen szabni?
Plusz gombok, egyedi ikonok, stb.
Céges Samun oly egyszerű:

MIUI theme editor-t próbáltam, de nem csinál semmit...
Korábban volt a téma áruházban olyan, ahol ikont is cserélte a készítő, mostanában egyet se látok ilyet.

#?*@&!

(#5341) this is life válasza crok (#5338) üzenetére


this is life
Ármester

Tudom hogy igazad van , csak kelletem magam , hogy ezt bevalljam :) , annyit tudok felhozni a saját védelmemre , hogy a fenti tool-ok valamelyikét még a redmi 3s , mi4c korszakban használtam . De csendben is maradok ,mert így eléggé elvittem a beszélgetést rossz irányba .

Az nem lehetne megoldás a problémára , hogy win-en létrehozni egy második/másodlagos " szűz " fiókot az alá összeszedni az összes motyót amire szükség van a script féle telepítéshez ,vagy "új" win fióknál is fent állna a jogosultságok nem megfelelő beállítása , kezelése ?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5342) crok válasza this is life (#5341) üzenetére


crok
nagyúr

Azokban az időkben a MIUIHU Multitool is még nagyon nagyon ász kis program volt amúgy, nem csodálom hogy megmaradt, mindenhonnan mindent is összeszedett ami kell(het)ett. :K

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5343) dzsordzs69 válasza crok (#5339) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszi szépen, de azt hiszem ennyi macerát nem ér meg a heti rom... :) legalábbis nekem. :)

Viszont más is belefutott ebbe a problémába, ő össze is tákolta, de én ezt inkább kihagyom.

"I don't know what happened, but I can't update my K40 pro (I usually do weekly update), I check all my drivers, dev option, usb debug etc, but the .bat file cannot recognize my device as "haydn" it always close the cmd after I double click the .bat file.
I came up with a solution by editing the .bat file (not recommended) by removing the line

if "%DEVICE%" neq "haydn" echo This package is for "haydn" devices; this is a "%DEVICE%". & exit /B 1

then save, I run again the bat file, then the installation start (cmd do not close), after finishing, my device boot up and work normally.

Just sharing my experience."

(#5344) crok válasza dzsordzs69 (#5343) üzenetére


crok
nagyúr

Igen, ezt akartam elkerülni hogy beleírj (vagyis törölj) a flash bat file-ba mert legközelebb valaki más elcseni az ötletet és egy másik készülék ROM-jának partícióit ráflash-eli valamire mert valamiért nem akart felmenni.. 3x elég volt visszarántani ilyesmit a félhalálból, többször nem állok neki :D Én úgy vagyok vele hogy inkább akkor egyesével menjen fel a sok image mint teljesen ész nélkül egyben.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5345) spiderpig820 válasza zeon.hu (#5340) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Navbar Apps alkamazást használtam egy ideig, azzal lehet alakítgatni kicsit.

4B

(#5346) zeon.hu válasza spiderpig820 (#5345) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nincs (nem látok) plusz ikon lehetőséget, se ikon cserét.
Thx, de ez nem nekem való :D

#?*@&!

(#5347) erzol válasza zeon.hu (#5346) üzenetére


erzol
őstag

EU rom-ot használok, így a téma áruház átment kínaiba, de ez a téma nekem változtatta az állapot sávot.

(#5348) zeon.hu válasza erzol (#5347) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Navigációs sáv kéne, ami lent van (korábban tettem be képet Samsungról), home, recent és vissza gomb.
Meg azt se tudom, Mi Max 3-ra van-e stabil EU rom.

#?*@&!

(#5349) laci1892


laci1892
senior tag

Üdv.

Szeretnék tőletek tanácsot kérni, ha szabad.

Boldog tulaja vagyok egy 11T-nek, de ezelőtt nem igazán volt Xiaomim és valamit nem értek.

Van ez a 120hz képfrissítés dolog. A PR szerint adaptív, azaz tud olyat a készülék hogy, ott tolja fel csak 120-ra a képfrissítést ahol kell. ( Ha jól értelmeztem ). Azonban menüben nekem egyszerűen van a 60 és a 120hz lehetőség.

Az adaptív beállítás valahol állítható, ha igen hol találom, vagy ez pontosan hogy működik?

Elnézést előre is az amatőr, vagy talán hülye kérdés miatt. :R

És hálás köszönet a segítségért. :R :R

(#5350) Viktor0610 válasza laci1892 (#5349) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha 60 Hz-re állítod, fixen 60 lesz, ha 120-ra, akkor lesz adaptív.
(Emlékeim szerint.)

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.