Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49951) Kaba válasza ASnipper (#49950) üzenetére


Kaba
veterán

Ezt a 60 colosat megtalálod az edigitálnál 169990 Ft-ért.

(#49952) ASnipper


ASnipper
lelkes újonc

Köszönöm
És az tényleg igaz, hogy a direct led esetében a függőleges fekete csíkok látszanak gyors mozgású tartalom esetén?

(#49953) rainman72 válasza ASnipper (#49948) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Q60 és Q67 ugyanaz a tv más a szín!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#49954) rainman72 válasza ASnipper (#49952) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Te mindig ennyit kérdezel? :DDD
Ha igy akarsz tvt venni sose lesz jó egyse ;]
Tegnap még Sony kellett ma Samu,holnap Lg....
Miért nem mész be egy Mediába megnézni a tv-ket,vannak ott szakavatott eladók és segítenek! :D

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#49955) NORBl


NORBl
aktív tag

Hisense 65u8qf en előjövő pixelhibáim vannak.

Milyen más gyártók típusai hasonlóak tudásban 300 körül, amit nézegessek a közeljövőben, hátha találok jó áron?

Tudtok segíteni?

(#49956) ASnipper válasza rainman72 (#49954) üzenetére


ASnipper
lelkes újonc

Nem szoktam de ez nehéz kérdés.
MM-ben voltam Esztergomban, az van viszonylag közel, de ott sajnos nincs nagy választék. Az általatok javasolt TCL nem volt pl. A Samsung QE65 Q60T-t láttam élőben, szép volt, csak ott a DTS bizonytalanitott el.. (bár ahogy utána kerestem, megoldható más formátummal is a filmezés, így ezért kanyarodtam vissza a Samsunghoz).
A Sonyra azt irtátok Linuxos, azért nem annyira ajánlott.
Az LG a méret miatt (60") került elő.
Az MM-ben egyébként sem a panel tipusára, sem a frissitési frekvenciára, sem a DTS hangra nem tudott válaszolni az eladó, ezek mind innen derültek ki a segítségetekkel. Köszönöm eddig is a válaszokat, és bocsánat a zavarásért.

(#49957) KD6-3.7 válasza ASnipper (#49956) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Nem zavarsz senkit! Kiskutya ajánlott egy nagyon jó TCL TV-t, én is azt ajánlom! Azzal nem nagyon lehet mellé lőni! Az Android miatt kb. Bármit rá tudsz tenni, a képe kiváló! Jó kontrasztja és fényereje van. Hanggal sem lesz gondod. Nekem Hisense van, azon sem volt eddig semmiféle hang és videó formátummal! Simán választom a DTS-t, Dolby Audio Plus-t, bármit! Akár ezen márkán belül is U7Q, U8Q is szóba jöhet nálad. HBO GO ami még nincs rá.

[ Szerkesztve ]

(#49958) Kiskutya válasza KD6-3.7 (#49957) üzenetére


Kiskutya
veterán

220ba most nagyon jó sok tekintetbe veri a q60t Samsungot ami így jóval drágább!

hmm...

(#49959) rainman72 válasza ASnipper (#49956) üzenetére


rainman72
Topikgazda

65 colba most jelenleg,de lehet már csak ma az egyik legjobb ár/érték a TCL!
Wide color gamut(széles színskála) és Dci-P3 93%,ami már nagyon jó lcd tvknél tökéletesebb szín vissza adást eredményez,a többi ebben az árban lévő tvhez viszonyitva!
Dolby Vision a Netflixhez
Android,HBO GO és rengeteg app
DTS dekóder stb...szóval sok minden szól mellette!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#49960) Veron


Veron
őstag

Philips pus78xx és 75xx esetében hova teszitek a soundbart? Nagyon kicsi a lába, nem takar a soundbar?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#49961) dudrob válasza Veron (#49960) üzenetére


dudrob
tag

(#49962) trogerarc


trogerarc
csendes tag

Sziasztok!

Okostévét szeretnék venni otthoni használatra, filmnézés, képnézegetés célból. Méret: 43". Ár: kb. 150e. Fontos a minél jobb színmegjelenítés. A betekintési szög annyira nem lényeg, nem nézzük egyszerre olyan sokan, hogy valaki kiszoruljon a perifériára. Ezt a kettőt néztem: LG 43NANO793NE és Samsung QE43Q60RATXXH. Mi a véleményetek?

Köszi előre is.

(#49963) hunlipi88


hunlipi88
csendes tag

Sziasztok!

Nem nagyon tudok dönteni, fiamnak vennék vmi future proof dolgot amin fogyaszthatja a kontentet(tv, youtube, netflix) vagy játszhat(Xbox, de lehet később PS). Keret max 100e, de inkább 8xe. Kicsi a szobája ezért a méret 32" viszont nem tudom mivel járok jobban: fullhd smart TV, vagy gamer monitor egy tv dobozzal.

Amiket eddig kinéztem:

https://m.emag.hu/lg-smart-led-tv-80-cm-full-hd-hdr-webos-thinq-ai-32lm6300pla/pd/D8SW8QBBM/?utm_source=price_comparer&utm_medium=cpc_emag&utm_campaign=arukereso_new_2018&utm_content=arukereso_hu&cmpid=72648

https://m.emag.hu/aoc-ivelt-gaming-monitor-31-5-full-hd-1-ms-144hz-freesync-dp-hdmi-c32g1/pd/D26SHJBBM/

Ha van jobb ötletetek, szívesen várom! És persze a nagy kérdés, hogy monitor vagy tv?

(#49964) AL válasza BigBlackDog (#49937) üzenetére


AL
addikt

Szia. Mint tegnapi leveleimben írtam, fontos a megfelelő felhasználáshoz illő és Neked tetsző panel kiválasztása ( VA, IPS ), különben nem lesz megfelelő a kép.
Ha már a kijelzőt eldöntötted, akkor még a méret is fontos ( mi fér el ), mert ugyanolyan képátmérőjű készülékeknél is lehet több centiméter eltérés.
VA paneles : Sony Bravia KD-55XG7096B ( 7077, 7005 ) : ezek 2019 es készülékek, az idei X, XH még drágább.
LG NanoCell 50NANO793NE : ez idei készülék.
LG 50UM7600PLB : ez tavalyi, de jó készülék.
Itt a méreteket és a fontosabb adatokat láthatod : [link]
IPS paneles : Sony Bravia KD-49XG7096 : ez 2019 es.
LG 55UN74003LB : 2020 as modell.
Adatok : [link]
Több gyártónál : Sony, LG, stb. méretenként változnak a panelek ( VA, IPS ).
Jelenleg ezek most 150 alatti áron vannak, de naponta változnak az árak. Az MM üzletek kínálata, árai nincsenek fent az árukeresőn, érdemes személyesen megnézni a kínálatot.
Azt, hogy melyik meddig bírja senki sem tudja. Én már többszázezres készülékeket cseréltem garanciában ( szerencsére garanciában ) többször is, mások meg 10 évig használják hibamentesen. Bármelyiket veszed ajánlatos + 3 év garanciát venni hozzá.
Az MM ben ezt utólag ( tudtommal fél éven belül ) is megteheted.
Ha Sonyt veszel hivatalos kereskedőtől, akkor a Sony márkaboltokban 1 éven belül vehet hozzá + garanciát.
Samsungok mind VA panelesek. A Panasonicok most drágábbak.
A Philipset, TCL, Hisense márkákat nem ismerem, de többen írnak itt róluk.
Végső döntés előtt nézzétek meg őket, mert mindenkinek más tetszik . Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#49965) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Egyszerű a kérdésem, ha épp most vennék valamit, mm vagy euronics akciósan, milyen 55 tv most a bestbbuy? 250 ezer környéke?

LG 91 nano 55 méret állítólag lesz majd 23an bf akcióban 200 ezer körül? Samsung qledekhez viszonyítva az milyen? Jobb, vagy gyengébb?
Ps5, vagy Xbox series gépek miatt lépnék följebb a jelenlegi, számomra eddig tökéletes sadung 55nu7500amról. Kellene hdr 10, meg 100 Hz. Köszönöm.

(#49966) amarna


amarna
tag

Üdv mindenkinek!
Tévévásárlás elött állok, és nagyobb kijelzőre szeretnék válltani. Jelenleg egy full HD, 40 collos készüléken Telekom iptv-t nézek 4 méter távolságból. A keret max a két készülék árkategóriája.
Tehát jelenlegi kiszemeltjeim:
[link]
Illetve
[link]
Segítséget, tanácsokat előre is köszönöm.

(#49967) Kiskutya válasza amarna (#49966) üzenetére


Kiskutya
veterán

Dolby vision meg az ambilight miatt én a philipset venném egy negatívum van a saját rendszer saphi úgy todom arra nincs hbo go ha fontos neked.

hmm...

(#49968) amarna válasza Kiskutya (#49967) üzenetére


amarna
tag

Abszolute megvagyok nélküle. Tulajdonképpen tv nézés, néha egy HBO film. Azt nem tudom viszont, hogy a 40c után elég "látványos" ugrás e az 50c?

(#49969) Kiskutya válasza amarna (#49968) üzenetére


Kiskutya
veterán

10c nagy ugrás de ha nagyobb kell ettől kicsit többet kell költeni. Én 55röl váltottam 65re km 4m-röl nézem kisebbet már nem vennék.

hmm...

(#49970) AL válasza HagaNRG (#49965) üzenetére


AL
addikt

Szia. Ha jó a VA panel, akkor ez a 2 hete sztár Sony a legjobb jelenleg . 250 ezer : [link] .
Az MM ben is 250 volt, de az internetáruházból kifogyott. Az üzleteket még érdemes végigkérdezni, ha érdekel. 9096, 9077 ugyanaz kisebb eltérésekkel ( pl. szín ). Üdv.

(#49971) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

49993?Valaki? Hátrányai, előnyei?

(#49973) Fancy-boy válasza AL (#49970) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Szia!

Láthatólag Te eléggé képben vagy a TV-kel kapcsolatban, így szeretnék kérdezni.
A jelenlegi készülékeknél mindnek fényes / tükröződő a panel bevonata?
Például a Rtings tesztelte a Samsung Q60-at és tiszta tükör: [link]
A matt bevonat már kiment a divatból? Nem zavaró a tükröződés?

S-PVA paneles TV-t már nem gyártanak?

:R

[ Szerkesztve ]

(#49974) rainman72 válasza amarna (#49966) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Alap színben az 50s Philips olcsobb [link]
Va paneles a tv,jó képminőséggel plus az ambilight sokat dob a tvzésen!
Viszont az 55s TCL tv is jó abban az árban,szinte VA panellel,jó kontraszttal,jó fekete színnel,nagyobb képátló!
De ez az ár már csak ma van!
Nekem 42 után jött az 50,érezhető volt a különbség!
130ért van Philips 58PUS7505,itt nincs ambiligth viszont van jó nagy VA panel!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#49975) lastmohican2


lastmohican2
tag

Sziasztok!

Gondoltam belekóstolok a HDTV-k világába, de nem igazodok ki a bőséges felhozatal láttán, hogy nekem "laikusnak" mibe lenne érdemes befektetni.

Első alkalommal vennék TV-t, eddig mindent PC+monitoron (jelenleg 21,5") keresztül csináltam. Filmnézés, netes TV-zés (TV Go), játék. Most kipróbálnám milyen ha HDTV-n néz filmeket (játszik) az ember.

Kb. 150 ezer környékén húznám meg a határt (ha van ami pár ezerrel több, de lényeges jobb, akkor azért tudnék többet is rászentelni).

A következőket szeretném rajta, vele "csinálni":
- Filmnézés (ncore - HD filmek, pendriveról, külső winchesterről)
- PC-vel összekötve monitorként használni játékokhoz (lehet idővel egy konzolt is vennék hozzá, ha bejönne) - ebben az esetben kérdés, hogy a hangot is át tudom vinni, vagy marad a PC-hez csatlakoztatott hangfal vagy füles
- TV Go, ha tudja kezelni (ez kevésbé fontos, mert ha kell pár ezerért kérek inkább TV csomagot is az internet mellé)
- Netes streamek (meccsek) nézése - ez inkább csak egy plusz lenne, mint szükséges kitétel, opció
* talpas /masszív/ kellene, nincs opció falra szerelni

Előre is köszönöm a segítségetek!

(#49976) amarna válasza rainman72 (#49974) üzenetére


amarna
tag

Ha már philips, akkor ambilight. Nagyon nem tudom eldönteni, melyik legyen. Elég az 50? Tartok attól, hogy az 55 sok lesz 4 méterről sima mezei tévézéshez.

(#49977) Kiskutya válasza amarna (#49976) üzenetére


Kiskutya
veterán

4re kell én még az 55öt is kevésnek tartom!

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#49978) rainman72 válasza amarna (#49976) üzenetére


rainman72
Topikgazda

4méterről 110-120"-os projektor képet nézek,nekem az se nagy :D

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#49979) friccccc


friccccc
tag

Sziasztok
Szeretnénk egy új tv-t venni, hosszú távra tervezünk vele (amennyire a mai világban lehet...).
A nappali ahová kerülne 5,5 x 4,5 méter. 5,5 ös falra kerülne fel (65"?). Még nem ástam bele magam túl mélyen a dologba, de nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre. Nem vagyunk a feleségemmel nagy tv-sek ( a háttérben megy elég sokat, fogyasztása érdekes lehet emiatt). Én a sporteseményeket nézem benne 80% ban ( foci+kézi).
Nagyon ritkán használtuk az előző tvnket netre, bár azt hozzá kell tenni, hogy wifin folyamat ledobta, lekapcsolás után kézzel újracsatlakozás jött, ha szükség volt netre ( LG 42LF652V ), ezért sem erőltettük...
Mostanin viszont iptv előfizetést is használnám, közvetlen kábellal fog menni NET. Még ami fontos infó lehet, hogy olyan tvt szeretnék , ami képes felvétel készítésére ( akár valami giga pendrive-ra ).
X-box vagy PS biztosan lesz rákötve a későbbiekben.
eddig a párom itt tart:
[link]
A keret valahol ezen a határon áll meg, na jó legyen 300-350 .
Melyik tvt ajánlanátok?Melyik márka(SONY?LG? SAMSUNG?)? Bármi hasznos infót szívesen veszek.
Köszönet előre is.
:R

(#49980) baboska válasza Kiskutya (#49958) üzenetére


baboska
tag

Háát már én is gondolkozom ezen a tcl65c715-ön ,220ból megvan a 65 méret és minden egyébb nagyrészt filmnézéshez! Ami legfontosabb , képminőség terén nem vall szégyent ahogy olvasom több helyen.
Tényleg itt már egyre többen próbálnak minden apró paraméterben hibát találni, de egy átlag tévéző ezt soha nem érzékeli ennyire meg annyira.
330ért lenne q70t v. sony 8596 300-ért de azt a 80-100 különbséget lehet okosabban is el tudom költeni :K

[ Szerkesztve ]

(#49981) amarna


amarna
tag

Ok. Akkor legyen a TCL, de ha nem jó, annyi nektek :DD
:R mindenkinek!

(#49982) rainman72 válasza baboska (#49980) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Okos meglátások :R

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#49983) thEndeR válasza Gabesz1992 (#49901) üzenetére


thEndeR
tag

Szia. En is pont ezen az LG 70UN7070 es TV-n vacilalok. Te mire jutottal a dologgal kapcsolatban? :D Az emagon volt egy 75 colos 196k ert de sajnos mar elfogyott az osszes.

200.000 forint kornyeken szerintetek mi lehet jo vetel ilyen meretben? En megmondom oszinten LG parti vagyok, egy 8-9 eves 3D-s FHD LG televiziot valtana. Legjobb egy OLED lenne, de annyit azert nem nezek tvt hogy megerje azt a 4-5-600 ezer forintot.

Black Fridayt szokta valaki figyelni megerheti varni? Ez az UN7070 196k az alzanal, ahogy nezegettem ebben a meretben jonak tunik az ara.

(#49984) Kiskutya válasza baboska (#49980) üzenetére


Kiskutya
veterán

220ba ebben a méretben szerintem most nincs jobb.

hmm...

(#49985) Palesztin994


Palesztin994
aktív tag

Sziasztok!
Arról tudtok valamit, hogy a tavalyi és idei samsung Q széria mennyire sokféle kodeket es formátumot támogat? Egy alap 4k LG-m van, de mindent lejátszik. A samsungoknal sokszor lattam ncoreon, hogy nem játssza le az x265 vagy 4k tartalmakat, akár fél milla feletti tvk sem, mikozben az én 200 ezres LG-m simán.

[ Szerkesztve ]

(#49986) freeapro


freeapro
senior tag

Kérlek segítsetek, az agyfasz határán állok. :O

55-ös, VA paneles kellene, Nertflix, HBO GO, hálózati lejátszással (DLNA vagy direkt SMB), 200k alatt

-LG (most UH661V van, megszoktam), de mindegyik IPS és a HBO GO nekem nem megy
-Pana: HX580E: talán a legjobb a képe van (dolby vision), de HBO GO nincs
-Samsung UE55TU7xxx, 8xxx: talán ezt tud mindent amit kell, de dolby vision nincs
-Sony KD-55XH8096: IPS és drága
-Philips: ambilight jó, de az MM-ben fikázták a homály képét
-Hisense H55U7B: MM-ben szép képe volt, de nem merem megvenni és a HDR-t fikázzák
-TCL 55P815: tesztek nem dícsérik, nem merek megvenni

(#49988) rainman72 válasza freeapro (#49986) üzenetére


rainman72
Topikgazda

A Philipseknek nincs homály képe :DDD
2 éve ezek a tv-im vannak!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#49989) Zsootii


Zsootii
csendes tag

Sziasztok.

Erről a TV-ről mi a véleményetek?
Philips 43PUS7805
Emag-on 100k ért árulják...

Üdv. Zsolt.

(#49990) Kiskutya válasza freeapro (#49986) üzenetére


Kiskutya
veterán

Az a baj hogy 200bol te tökéletes tévét akarsz venni. Egyik tv sem tökéletes azt kell megtalálni szokásaidnak melyik felel meg! Ha számit a hdr akkor legalább q70 Samsung kell de inkább q80 ha dolby vision is kell akkor 9es szériás sony. Volt most akcióban 250 körül nem tudom van e még. 65-ös méretben kicsit drágábban tudom ajánlani ami nekem van most 220 emag akcióban 300ezres tv amúgy 65c715 egyedül a hdr ami valószínű nem olyan mint egy q70 vagy q80 as samsungon a többi elvárásod nak megfelelő!

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#49991) rainman72 válasza Zsootii (#49989) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Megéri az árát enyiért nagyon,főleg az ambilight miatt!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#49992) Zsootii válasza rainman72 (#49991) üzenetére


Zsootii
csendes tag

Nekem is nagyon bejön, amiatt is esett rá a választásom. :K

Üdv. Zsolt.

(#49993) rainman72 válasza Zsootii (#49992) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Philipseim vannak 2 éve,merem ajánlani!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#49994) Lall


Lall
veterán

Philips 55PUS7855-ben milyen panel van? IPS vagy VA? Nem találtam róla infót.

BF-én nem volt semmi értelmes ajánlat. Egész jó áron megy edigin + van kuponom. Megéri?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#49995) rainman72 válasza freeapro (#49986) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Ha 55" meg VA akkor nem sok lehetőség van!
A Dolby Vision támogatott Philips IPS 55be!Ha Philips és VA akkor az 58PUS7505 jó választás!
Vagy a Samsung 55TU8002 is megfelel,DV nélkül is ugyanúgy élvezhető a Netflix HDR-be,próbáltam TCL tv-vel,semmivel se rosszabb,mint a mostani DVs Philipsen!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#49996) rainman72 válasza Lall (#49994) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Az model IPS paneles!
Ha VA kell akkor 58PUS7805!
Az alap model a 7805 lehet olcsóbb nézd meg azt is!Ugyanaz a 2 tv,színben különböznek!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#49998) delibab válasza freeapro (#49986) üzenetére


delibab
senior tag

Én most vettem az emag-on philips 58pus8505 tv-t és biztosan állíthatom, hogy nincs homály képe. 180k volt, szerintem kb ajándék áron, de már nincs
[link]
Ha az emag le tudta akciózni akkor gondolom máshol is lesz és 200k alatt nem hiszem, hogy kapsz jobba! Mivel már androidos van hbo go és kb minden app rá

Az ajánlott sony 250k talán jobb de az sincs már és nem is 200 alatti.

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#49999) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Sziasztok
Ma a Google elém vágta az Euronics reklámjait benne Dyras BL-43EU86SL típusú tvvel. Mivel szülőknek kellene egy modern tv érdeklődnék hogy ez egy jó márka-e vagy ennyi pénzért egy LG 32Lm6300pla?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#50000) Lall válasza rainman72 (#49996) üzenetére


Lall
veterán

Mindegy, megvettem. :) Ezüstöt akartam, ez illik a környezetbe. IPS szerintem jó lesz, nappali-ebédlő, sokszor nézzük a konyhából oldalról. Este szokott film vagy tv nézés lenni az sem pont középről. Vekengek vagy három hete a 130-as kategórián, de nagyon ki akartam próbálni az ambit és nagyon tetszett ez a dizájn. Novemberben úgysem megyünk semerre, azt most rákötöttem. :D 161.500 lett a vége a kuponnal. Megkapja a Fire TV 4K-t a projektorból, aztán remélem kiszolgál, mint a Pana plazma tette.

Am furcsa ez a TV vásárlás. Mikor a Pana plazmát vettem kb 2x annyi volt mint az egy havi fizum. Mintha most vennék egy csúcs OLED-et. De ezt mire megszültem... Mintha a fogamat húznák. Mondjuk akkor még csak egy gyerekem volt, most meg három. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.