Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Projektor topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Kezdő vagyok, szeretnék projektort vásárolni, tudnátok segíteni?
Természetesen! Mindenképp olvasd végig ezt az összefoglalót és ha úgy érzed, hogy nem kapod meg a válaszod, akkor tedd fel a kérdésed nyugodtan!
Ami mindenképp fontos lesz tudnunk ahhoz, hogy segítsünk:
- mire szeretnéd használni a projektort (pl.: házimozi, iskolai célok, prezentációk, csak videó, főleg állóképek (bemutatók)),
- mire szeretnél vetíteni,
- mekkora méretű képet szeretnél vetíteni, illetve milyen távolságból néznéd azt,
- mekkora a szoba,
- van-e korlátozás arra, hogy hol helyeznéd el a projektort (plafonról, vagy asztalról esetleg a szoba másik végéből szeretnél egy polcról vetíteni),
- mennyit szeretnél rá költeni (cég esetén ha kell számla, akkor nettó vagy bruttó árról beszélünk-e?),
- mennyire világos/sötét a szoba/terem/iroda.

A topik általánosságban foglalkozik mindenféle vetítővel és ahhoz kapcsolódó kiegészítőkkel és megoldásokkal (üzleti, low budget projektorok, falra vetítés stb.).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) péjé válasza Real_Necro (#35996) üzenetére


péjé
őstag

szia,
pár ötlet:
usa prémiumkategóriás gyártó 720p-s vetítője, nálunk nem ismert így nagyon nyomott ára van de amúgy über kategória..Runco...[link]
- egy régebbi felsőkat. vetítő a Benq w5000, [link] szintén csak jókat lehet róla olvasni, sajna nálam a vetítési távja miatt nem jöhetett szóba.

MIndkettőnek kell a táv, 4m-ről már 100" felett vetítenek és DLP-s vetítők, kell a próba mindenképp mert lehet szivárvány.
-szintén prémium, Sim2 D30 720p...[link]
Szintén DLP, jó áron egy 720p-s acer h5360, ilyen volt nekem, kezdőnek tuti..[link]

LCD-t nem találtam, egy régebbi sxrd paneles sony vw40-et láttam bár 133eft, talán alkuképes és biztos h nem csalódsz benne. Sajna a 100eft kb erre elég, egy 720p v. kicsit hozzáteszel és egy régebbi (de ettől nem rossz) FHD. Szervízest tudunk ajánlani, lámpacserétől nem kell félni, kb. 25eft.
Próbanézés legyen mindenképp mielőtt elhozod. Falra is lehet vetíteni, később majd szerzel egy jó vásznat mert azzal az igazi...:-)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Projektor topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.