Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44144) Wlac


Wlac
Ármester

Sziasztok!

Telefon vásárláshoz/választáshoz szeretnék egy kis segítséget kapni. Tulajdonképpen egy olyan készülékre van szükségem, ami megbízható, több napig lazán elvan töltés nélkül, és lejátszik mp3-at is. Nem kell nagy belső/bővíthető tárhely, mivel az mp3 lejátszás csupán az ébresztéshez fog kelleni, valamint a hívásokhoz. A kamera nem hátrány, de a megléte nem előny, sohasem fotóztam mobillal.
Gondolom a fentiekből tisztán látszik, hogy nem okostelefont keresek, hanem inkább a régi vonalakon mozgok. Tulajdonképpen egy Nokia 3120 Classic szintű készüléket keresek, volt olyan telefonom, és egyszerűen imádtam.
Használt és új telefon is érdekel, valamint Vodafone kártyával használnám, tehát vagy 70-es függő, vagy független kellene, hogy legyen. Árban - használt telefon esetén, állapottól függően - 10 ezer forint körül tudnék rá áldozni, új készülék esetében nyilván magasabb a korlát pár ezressel, de tisztában vagyok vele, hogy ennyi pénzért a használt készülék megszerzése az esélyesebb.
Fontos lenne még a fentiek mellett a megbízhatóság, a kevésbé jó cégeket hanyagolnám (pl. Siemens).

Előre is kösz a segítséget!

Wlac

“The wha-"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.