Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41251) half333 válasza Dicker (#41243) üzenetére


half333
őstag

Kösz,szépen,ez hasznos tipp volt számomra!

(#41252) endreee válasza meroly (#41249) üzenetére


endreee
csendes tag

Már nem kapni 3720-as úgy látom :(

(#41253) meroly válasza endreee (#41252) üzenetére


meroly
veterán

Deeee.
Bár így kicsit húzós, én a helyedben használtat vennék.

Impossible is nothing

(#41254) Krissz5435


Krissz5435
aktív tag

Szerintetek ez a kártya jó lenne egy telenor one touchba? Azt tudom, hogy microsd megy bele és ez az, csak hogy ez cl6-os. És azt is tudom, hogy a cl6 az azt jelenti, hogy 6 mega a minimum írási sebesség. Vagy esetleg vegyek cl10-est? Kihasználná az OT? Vagy mi az amit max ki tud használni?

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

(#41255) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

A külföldi andoidos telókban is ugyanúgy megtalálható a magyar nyelv mint az itthoniakban?
Konkrétan erre gondolok: San Diego Android 2.3 van rajta. Gondolom van benne magyar nyelv is. Nem mintha annyira számítana ott, de ékezetes betűk miatt érdekelne.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#41256) Khelben válasza Mr.Grincs (#41255) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nekem úgy rémlik, hogy csak a 4.0-tól került be mindegyikbe a magyar nyelv, előtte különböző területi romok voltak a telefonokra és csak a magyar romokban volt magyar nyelv.

(#41257) ablack válasza Mr.Grincs (#41255) üzenetére


ablack
senior tag

Ha letöltessz egy magyar nyelvű billnetyűzetet mint például AnySoftKeyboard akkor az ékezetes betűket akkor is be tudod állítani hogyha nem magyar nyelvű a telefon.

(#41258) B1T3


B1T3
addikt

Az okostelefonok tömkelegében kicsit nem vagyok most képben az alsókategóriában, szóval az én elképzelésemen felül a ti tanácsaitokat is meghallgatom. Egy ismerősöm keres független vagy T-Mobile-os mobiltelefont max. 25000 Ft-ért, újonnan.

(#41259) ablack válasza gOldie (#41231) üzenetére


ablack
senior tag

Esetleg még a galaxy ace 2-t érdemes megnézni a 256mb-tal több ram miatt, de a sola is jó telefon, a processzor ugyanaz benne mint az ace 2-ben.

(#41258) B1T3

Huawei Ascend y200 szerintem jó választás lehet, és a t-mobilenál lehet kapni
használt telefon is számításba jöhet?
a t-mobilenál hűségidőt vállalna?

[ Szerkesztve ]

(#41260) ablack válasza Storms (#41235) üzenetére


ablack
senior tag

szerintem vagy Sony live With Walkman-t vagy Motorola Defy-t vegyél ezek közöl az 512mb RAM miatt.

[ Szerkesztve ]

(#41261) tresh válasza ablack (#41260) üzenetére


tresh
addikt

lww a ICS miatt lehet érdekes választás...defy pedig mert nagyon jó user támogatottsága van és nem mellesleg nagyobb kijelző,kicsit jobb strapa bíróság :)

(#41262) B1T3 válasza ablack (#41259) üzenetére


B1T3
addikt

Ja, tényleg, azt kifelejtettem, hogy kártyás konstrukcióban venné (ezért jöhet szóba független készülék is). A nem érintőképernyős telefonokat preferálja.

(#41263) capafog23


capafog23
őstag

Sziasztok, most egy "eldobhatós" telefonom van, ezt kaptam céges előfizetéshez (nokia 100)
korlátlan internet hozzáférés van hozzá és szeretném ezt kihasználni olyan szinten hogy napi 2-3x körbenéznék a neten a megszokott oldalaimon.
Öcsémnek Zte blade-je van neteztem rajta wifin, (nem leszólva a telefont) katasztrófa össze vissza akad ha görgetni vagy nagyítani szeretnék gondolom a hardver vagy az alap szoftver behatárolja, na ilyet nem szeretnék. Játszani se volna rossz néhány játékkal pl angry birds és egyéb népszerű telefonos játékok.
Elolvastam az első hsz-t úgyhogy írnám a paramétereimet.
- Árkategória: Nincs, de nem szeretnék felesleges pénzt kidobni az ablakon. SGS3 pl tetszik de annyi pénzt nem adnék érte. HTC One X képeken nézve túl nagy nekem ahhoz hogy zsebbe hordjam.
- Új telefon, kártyafüggetlenül, hosszútávra.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
- Mire használnád?
- Nem ragaszkodom semmilyen oprendszerhez, érintősbe gondolkozom, nem vagyok márka fan, arra használnám amit fentebb leírtam, kamera minősége nem lényeg, mivel van egy jó fényképezőm.

Tudom hogy így elég nagy a választék, hogy nem írtam árat, de tényleg nem tudom mennyit volna érdemes kiadni egy telefonért.
Azt várom tőletek hogy írjatok különböző árkategóriákba nekem megfelelő telefonokat.

Előre is köszönöm.

(#41264) ablack válasza capafog23 (#41263) üzenetére


ablack
senior tag

szerintem ezeknek a telefonoknak már élvezhető a sebsségük, és játszani is lehet velük:
Sony Ericsson Live with Walkman
Sony Ericsson Xperia Neo (v)
Sony Ericsson Xperia Mini
Sony Ericsson xperia Arc (S)
Sony Ericsson Xperia Ray
Motorola Defy (+) (főzött rommal)
LG Optimus Black

[ Szerkesztve ]

(#41265) akom


akom
senior tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni mobilvásárlás kapcsán.
Az első post alapján a következő telefonra lenne szükségem:

Maximum 90.000 HUF, új, T-mobil kínálatából.
Hosszú távra tervezek.
Legfőképpen telefonálásra (80%), sms (20%) írásra, néha egy-egy fotó készítésére, illetve zenehallgatásra, és weboldalak nézegetésére (wifi) használnám.
Ragaszkodnék az android rendszerhez.
Jó lenne ha a mostani 8GB-os microSD kártyámat is fogadná.
A kialakítás és a márka tekintetében nincs elképzelésem.
Fontos lenne, hogy valamennyire strapabíró legyen, illetve az akkumulátor is bírjon legalább 2-3 napot.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#41266) allando válasza capafog23 (#41263) üzenetére


allando
tag

Hello,

Csakis Ájjjjfon

Motorola 3200 - A738 Android 2.2 - Nokia 8800

(#41267) Rotate válasza akom (#41265) üzenetére


Rotate
veterán

Samsung Galaxy Ace 2? a strapabírót később láttam meg, hát nem tudom mennyire bírja... illetve egyáltalán bármi mennyire bírja... ott lenne a Defy+, de annál sokkal jobb telefonra is futja a keretedből, szóval ahelyett szerintem mindenképp mást válassz :)

[ Szerkesztve ]

(#41268) tresh válasza Rotate (#41267) üzenetére


tresh
addikt

Egy jó tok+ kijelző fólia azért sokat véd ;) szóval az Ace 2 is jó választás én inkább ezt a 2-3 napos üzem időt érzem nehéz dolognak..nem igazán tudnék rá olyan készüléket mondani ami ezt tudja ill de a razr maxx de az más ár kategória :)

(#41269) Khelben válasza akom (#41265) üzenetére


Khelben
nagyúr

A családban van egy Defy, a tulaj elég sokat telefonál és smsezik, viszont nem játszik, így simán megy 3 napot, néha még 4-et is.

(#41270) tevike válasza punky10 (#41250) üzenetére


tevike
senior tag

Szépen fogalmaztál, ez így van:) Én egyébként most nagyon kokettálok a smart 2-vel ( ugye alcatel ) és elismerem, jó ár, és minőség arányú :K

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#41271) endreee


endreee
csendes tag

Üdv

Egy új mobilt keresek 30k alatt.
Telefonálásra, sms-ezére és számítógépről feltelepíthető játékokra. 128x128-asnál nagyobb kijelzővel kellene azért, hogy élvezhető legyen. Kártyafüggetlent és újat szeretnék. A legjobb az lenne, ha soha nem menne fel a készülék az internetre, nehogy költse a pénzemet fölöslegesen. Persze a wifi az jöhet(ne, de nem lesz benne ennyiért :D)
Életemben még csak Nokiám volt, de ha létezik más megbízható gyártó, akkor az is jó lehet. Addig használnám amíg össze nem törik (merthogy nokia még csak összetört, el nem romlott soha). Ha valaki utazik új telefonokban a hardveraprón akkor onnan venném, így talán a keretbe kicsit jobb készülék is belefér mint egy webshopban, de ezeket ti jobban tudjátok, akik benne vagytok a témában napi szinten.

Hálás köszönet

[ Szerkesztve ]

(#41272) endreee válasza endreee (#41271) üzenetére


endreee
csendes tag

Ja és ami még fontos, nem lenne jó ha naponta kellene töltögetni, bírjon egy hetet vagy többet az aksi.
Bocs a dupláért

(#41273) meroly válasza endreee (#41271) üzenetére


meroly
veterán

Hűha, az egyetlen kritérium a játékok telepíthetősége, meg az akku.
Elég csak java játék vagy valami okostelefont keresel?
Egy hét vagy több??? Na ilyen nincs, max ha nem használod.
Én nagyon kritikus vagyok akku ügyben, nálam eddig minden telefon 2 nap alatt lemerült (igen, még a 6230i is!).
Használtan 30 alatt, egy E52, az akku miatt, de az nem túlzottan bírja a strapát. Vagy egy E72.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#41274) kNG válasza endreee (#41271) üzenetére


kNG
senior tag

Én nem értek annyira hozzá, de most pár napra beleástam én is magam a témába, mivel a k660i-m kezd tönkremenni (felfelé gomb nem működik, recseg a hangszóró, az én hangom sem tiszta beszélgetéséknél, be-kikapcsol stb. de hát leharcolta az idejét, 4-5 évet ment...).

Én most samsung galaxy mini-re váltottam, ez mindent tud amire szükséged lehet, konkrét felhasználói tapasztalatokat még nem tudok írni, mert még nem érkezett meg a telefon...ez kártyafüggetlenül az általad említett értékhatár felett van kicsivel, 32k...Alcatel OT-918D szintén jó választás lehet, szintén 32k!

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#41275) endreee válasza kNG (#41274) üzenetére


endreee
csendes tag

Találtam 30-ért új samsung s5380 wave y-t.
Úgy látom a google-ön, hogy ez megéri az árát.
persze ez netes, meg wifi meg minden, de csak le lehet tiltani, hogy ne böngésszen (wifi-only vagy ilyesmi)

[ Szerkesztve ]

(#41276) kNG válasza endreee (#41275) üzenetére


kNG
senior tag

Ha fontos a játék én mindenképpen a galaxy mini mellett döntenék, erre rengeteg játék van, meg ugye Androidos...youtube-on érdemes megnézni, vannak rá egész használható játékok! :)

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#41277) Lasy válasza kNG (#41276) üzenetére


Lasy
veterán

Játékra egy 600.- MHz-s telefont, ezt te sem gondoltad komolyan ugye. :W
Kicsit gyüjtessz és már 1GHz-es telót kapsz. persze nagyobb kijelzővel.

Még az OT 990 is jobb a mininél. :)

+36702778032

(#41278) Mr.Grincs válasza Khelben (#41256) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi a választ :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#41279) punky10 válasza Lasy (#41277) üzenetére


punky10
addikt

Még a procit fel is lehet huzni,de az Adreno 200-assal mit kezd...? :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#41280) tresh válasza punky10 (#41279) üzenetére


tresh
addikt

Amőbázik ;]

(#41281) tevike válasza Lasy (#41277) üzenetére


tevike
senior tag

Hát a 600mhz még hagyján a grafikus gyorsítóval lenne a legnagyobb gond szerintem :D
Am pl zte blade 600mhz-e a menüben látszódik, meg a töltési sebességén, hogy nem túl röccenés mentes, de tény, hogy játékra alkalmas, használható mobilok 800mhz-től vannak....
Iphone-t nem bele értve, mert a 3GS jobban optimalizált ilyen szempontból

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#41282) oliver7777


oliver7777
tag

Ti még megvennétek egy Sony Ericsson Xperia Arc S-et 49.900 Ft-ért? Igaz tavalyi modell, de az idei is szűk 1 év múlva tavalyi lesz, és a mostani Omniámat is 4,5 éve nyúzom, tehát nem 1 évre szoktam telefont venni.

Köszi!

(#41283) littlelion21 válasza oliver7777 (#41282) üzenetére


littlelion21
addikt

Simán.

(#41284) oliver7777 válasza oliver7777 (#41282) üzenetére


oliver7777
tag

És természetesen új telefonról van szó.

(#41285) tevike válasza oliver7777 (#41282) üzenetére


tevike
senior tag

:K :K

Azért szerencsére, még nem tart ott a világ, hogy az egy éves telefon hardveres tudása egy év alatt elavul :D és remélem nem is fog....már így is dúrva

[ Szerkesztve ]

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#41286) punky10 válasza tevike (#41285) üzenetére


punky10
addikt

Főleg hogy nem is alsokategoriás a telo...Ezzel a HW-rel kibir egy kis időt... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#41287) bianca3


bianca3
tag

Helló!
Három márka között vacilálok. Nokia lumia 800 vagy SE Arc S esetleg még a Motorola motoluxe között. Melyik miért jó, jobb?

(#41288) tresh válasza bianca3 (#41287) üzenetére


tresh
addikt

Mind 3 készülék jó választás lenne,de előtte jó lenne tudni mik az igények és milyen rendszert szeretnél mert lumia WP7 es telefon az utóbbi kettő pedig android rendszerű.

(#41289) bianca3 válasza tresh (#41288) üzenetére


bianca3
tag

Még egyikhez sem volt közöm. Se androidhoz se windowzos telóhoz :-(
Az alap dolgokon kívül facebookozni és fotózni szeretnék az új készüléken. A képeket meg feltenni a facebookra. Meg netezni rajta néha, ha muszály.

(#41290) tresh válasza bianca3 (#41289) üzenetére


tresh
addikt

Ez esetben mind két rendszer megfelel ennek az elvárásnak viszont én az andriod-ot ajánlanám a jó testre szabhatósága és a több alkalmazás végett ;)

(#41291) bianca3 válasza tresh (#41290) üzenetére


bianca3
tag

Akkor vagy Arc vagy a Motorola marad. Már valaki említette, hogy a nokia nem jó az új.... akkor arra gondolhatott, hogy windowos....azt hiszem :)

(#41292) tresh válasza bianca3 (#41291) üzenetére


tresh
addikt

Semmi baj sincs vele nagyon jó készülék csak annyiért én inkább a "szabadságot" választom azaz úgy szabom testre a készüléket ahogy nem szégyenlem így picit egyedi lehet..én ezért favorizálom jobban az androidos vonalat de ettől függetlenül a wp7 is nagyon korrekt,gyors készülék :))

(#41293) bianca3 válasza tresh (#41292) üzenetére


bianca3
tag

Ok, így már értem! :DD

(#41294) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék egy "munkástelót" venni, ~max 6-7 ezerért.
Márka tulajdonképpen mindegy, nokiát preferálom. Klasszikus forma ( nem slide nem flip).
Tulajdonképpen nem is kéne másra mint telefonálásra és smsre.
Magyarul olyan tipikus nagypapamobilt keresek.
Szoftver / tulajdonságok terén semmi kikötés, de diktafon funkció eléggé fontos lenne. Ja és a diktafon az nem árt ha korlátlan hosszú( ameddig a memória megengedi... de akkor feltételezem már memóriakártya is kell hozzá... az meg nem nagyon passzol a fentebb leírt idilli szükségleteimhez :U)
Na de remélem tudtok ajánlani valamit.

Előre is köszi!

(#41295) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni, sürgôs lenne! Androidos okostelefont keresek, jelenleg 15e a keret rá, fizetésig ki kell bekkelni az idôt valamivel. A szempontom csak annyi lenne, hogy lehessen rajta videót nézni, tehát bírja egy ideig. 720p-t ebben az árban van ami elbírna (akár tuningolva)? (Jelenleg nincsenek konvertálva a sorozataim)

Xperia X8-at szemeltem ki, van ennél jobb? Esetleg más platform (iOS, bada)?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41296) prolad válasza Pszihonaranc (#41294) üzenetére


prolad
őstag

Nokia 100

(#41297) gameresboy


gameresboy
aktív tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni új, Telenoros mobiltelefon vásárlásával kapcsolatban!
Ár: max 70-80e Ft.
A telefon főleg telefonálásra lenne (napi szinten elég sokat), valamint internetezésre lenne.
Ragaszkodnék az Androidhoz, fusson rajta a 4.0.
Legyen gyors (ha lehet legyen 2 magos), valamint minimum 768 Mb RAM legyen benne.
Az akksija viszonylag jól bírja, a kamera minimum 5 megapixeles legyen (8 megapixelnek jobban örülnék).
Ha néha játszani szeretnék, akkor ez ne legyen probléma.
Ha videót nézek, akkor menjen szépen rajta.
Valamint a GPS is fontos lenne a navigáció miatt.
Samsungban (AMOLED kijelző), Sony-ban, esetleg Nokiában gondolkodok.

Köszönöm,
GBoy

[ Szerkesztve ]

(#41298) mercenaire válasza Pszihonaranc (#41294) üzenetére


mercenaire
tag

Szia. Nokia 1280 :) Bár nem tudom, hogy diktafon van e benne....

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mercenaire

(#41299) meroly válasza Pszihonaranc (#41294) üzenetére


meroly
veterán

Nokia C2-01
A korábban ajánlott típusokban (100, 1280) szerintem nincs diktafon, mivel memória bővítés sincs.
Talán még: X2-02, X2-05.
De böngészgethetsz voice memo-ra szűrve.

Impossible is nothing

(#41300) tevike válasza Mister_X (#41295) üzenetére


tevike
senior tag

Hát, az X8 nem rossz döntés, de a 720p-t nem fogja vinni szerintem, 15.000-ért talán tudnál X8-at venni, és az ilyen árkategóriában még talán az egyik legjobb lehet.
Esetleg ZTE Blade van 20.000 körül, van amikor 18.000ért is árulnak, szerintem annak a hardvere jobban bírná azt amire neked szükséged van, és a képernyője is 3.5", az X8-nak jóval kissebb :)

- NO PAIN ~ NO GAIN -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.