Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41451) kuntics


kuntics
aktív tag

hello

Lg gd880 minihez hasonló mobilt tudtok mondani amin android fut?Nagyon tetszik ez a telefon csak a tudása már kicsit kevés számomra.

(#41452) Dicker válasza kuntics (#41451) üzenetére


Dicker
őstag

Hogy hasonlítson hozzá? Kinézetre? Méretre? Vagy mire gondoltál? Mekkora a keret? Legfőbb elvárás? 1. hsz? Új vagy használt is szóba jöhet? Függő vagy független? :R

[ Szerkesztve ]

(#41453) Siera válasza ablack (#41448) üzenetére


Siera
senior tag

Tetszik, bár az árcédula nem túl barátságos.

Sztem marad a Primo. Valaki tud linkelni olyan offline térképes megoldást ami tuti használható ezen a telefonon?

(#41454) akom


akom
senior tag

Sziasztok!

Létezik olyan telefon amely még a régi fapados gombos, és van benne wifi, illetve microSD kártyát fogad?
Nagy előny lenne ha lenne benne GPS.
Minden olyan 30.000 Ft körül.

:R

(#41455) kuntics válasza Dicker (#41452) üzenetére


kuntics
aktív tag

Bocs,ezek lemaradtak.Kinézetre hasonlítson hozzá,tetszik ez a minimalista stílus.Jelenleg egy xperia minit nyúzok,tudásban és árban hasonlót keresek.Tmobilos vagy független kellene és lehet használt is.

(#41456) mercenaire válasza akom (#41454) üzenetére


mercenaire
tag

Esetleg Nokia e52. Bár abban nincs gps vevő...szerintem. Bluetooth vevővel működhet.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mercenaire

(#41457) ablack válasza mercenaire (#41456) üzenetére


ablack
senior tag

de van benne

(#41458) mercenaire válasza ablack (#41457) üzenetére


mercenaire
tag

Akkor megvan az ideális telefon, akom kolléga számára :C

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mercenaire

(#41459) akom válasza mercenaire (#41456) üzenetére


akom
senior tag

Köszönöm szépen!

Tudnátok valami online shop ot ajánlani ahol érdemes lenne megvennem?

Illetve ezekhez a Nokiákhoz milyen GPS programot adnak?
Eddig csak az IGO-t használtam.

(#41460) Dicker válasza kuntics (#41455) üzenetére


Dicker
őstag

Az egyik legminimalistább telefon az LG Prada-ja, de az ár miatt az kiesik.

Akkor egy 40-50-es kategóriában, amit ajánlanék:

Sony Xperia U - szerintem ez szépen is néz ki, na meg nagy előrelépés is a minihez képest.
Samsung Galaxy Ace 2 - ennél az előző jobb vétel, de ha olcsón találsz ilyet, akkor nyugodtan vedd meg.

(#41462) Siera válasza akom (#41459) üzenetére


Siera
senior tag

Szerintem már csak használtan találsz...
Amúgy NaviGo,ha jól tudom. :)

(#41463) akom válasza Siera (#41462) üzenetére


akom
senior tag

Az sajnos nem jó, csakis új készülékben gondolkozom.

(#41464) ablack válasza akom (#41463) üzenetére


ablack
senior tag

akkor Nokia C5
gyári garanciával itt a legolcsóbb vagy a Telenornál feltöltőkártyával

[ Szerkesztve ]

(#41465) capafog23


capafog23
őstag

Xperia S-t ajánljátok? Esetleg mi mást ugyanebben az árkategóriában 100 körül
Még régebben írtam, nincsenek speciális igényeim, csak röccenésmentesen menjen a böngészés, meg pár játék.

(#41466) ablack válasza capafog23 (#41465) üzenetére


ablack
senior tag

hol vennéd?

(#41467) capafog23 válasza ablack (#41466) üzenetére


capafog23
őstag

Függetlenül, árgép/árukereső legjobb hely 24 hónap garanciával.

(#41468) Dicker válasza capafog23 (#41467) üzenetére


Dicker
őstag

Gsmline áraira, és a hasonlókra még dobj rá minimum egy 10-est. Ha csak nem német készüléket akarsz tartozékok nélkül. :)
Ennyiért pedig már bőven akad jobb választás is.
Egy s4-es HTC One S.
Minimálissal többért: Htc One X, Motorola Razr MAXX (ha fontos az üzemidő.)
De szerencsét lehet próbálni az új LG-vel is. Őt még nem ismerem, de jónak néz ki.

(#41469) tes7h


tes7h
csendes tag

Sziasztok kellene egy kis segítség,nagyjából 2 hét múlva szeretnék venni egy androidos okostelót,csak bajban vagyok h milyen legyen.Eddig tuti biztosra vettem hogy HTC ONE V lesz,de aztán olvastam h elég régi a procija.Szóval vmilyen kétmagos masina kellene, hogy 2-3 évig minimum meglegyek vele.Nagy igényeim nincsenek wifizésre néha-néha játékra,zenehallgatásra használnám kb.Mostani viszonylatokat nem nagyon vágom eddig samu s5230-am volt...Előre is köszi,ja és t-mobile ajánlatából kellene.Előre is köszi:)

(#41470) Rotate válasza tes7h (#41469) üzenetére


Rotate
veterán

Samsung Galaxy Ace 2? kb egy árban van a One V-vel :)

(#41471) capafog23 válasza Dicker (#41468) üzenetére


capafog23
őstag

Itt néztem azt írják hogy minden tartozékkal van.

(#41472) Dicker válasza capafog23 (#41471) üzenetére


Dicker
őstag

Akkor az úgy szuper! De előtte a garanciájára, azért kérdezz rá. Biztos, ami biztos alapon. Meg, ha a közelében vagy a boltnak, akkor inkább személyesen vedd át. Gyakoriak a hibák a telefonnál, és jobb, ha átnézed.

(#41473) tes7h válasza Rotate (#41470) üzenetére


tes7h
csendes tag

galaxy s2 vagy xperia s szted melyik?

(#41474) Rotate válasza tes7h (#41473) üzenetére


Rotate
veterán

kijelzőfelbontásban jobb a Sony, talán anyaghasználatban, talán kamerában, minden másban S2... hardver, aksi, bővíthetőség, nekem speciel jobban is tetszik, kevésbé fakó színek... mindkettő remek telefon, neked kell eldönteni mi a fontosabb :)

(#41475) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

A céges katasztrófa Nokia C1-01 helyett (t-s hálózatot használunk) keresek olyan telót, ami az alábbi feltételeknek megfelel:

- normális beszédhangminőség
- jó vételi képesség (ez térerő terén is elég béna)
- aránylag kis méret + nagy kijelző
- hagyományos jól kezelhető gombok
+ automatikus beszélgetés rögzítés (mindkét fél hangját)
+ aránylag jó kamera
+ T-nél forgalmazott, vagy kábel nélkül is függetleníthető

Lehet használt is, sőt! (ahogy nézem a jelenlegi dominós/új mobil kínálat elég drága és siralmas)

A +-al jelzettek nem kötelezőek, de a hangrögzítés jó lenne ha működni.
Nokia vagy SE a preferált és lehetőleg 2009-esnél ne legyen régebbi (így talán kevésbé leharcolt darabokat lehet kifogni)
:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41476) capafog23 válasza Rotate (#41474) üzenetére


capafog23
őstag

Sok a talán.
Mobilarena xperia s idézet:
"Az összeszerelési minőség elsőrangú, az Xperia S abszolút prémium kategóriás készülékházban ücsörög, amely ráadásul igen szép is"

(#41477) Rotate válasza capafog23 (#41476) üzenetére


Rotate
veterán

amit írtam ezt nem zárja ki...

(#41478) kuntics válasza Dicker (#41460) üzenetére


kuntics
aktív tag

Köszi,ez a Sony is elég jól néz ki,valószinűleg erre fogok majd cserélni.

(#41479) #35692544 válasza Mercutio_ (#41475) üzenetére


#35692544
törölt tag

szia

ezt nézd meg samsung s5610 primo
dominóban 25k

[ Szerkesztve ]

(#41480) prolad válasza Mercutio_ (#41475) üzenetére


prolad
őstag

Nokia e52

(#41481) D@ni88


D@ni88
addikt

sziasztok.

Galaxy S II-vel szemezek. Tudtok ennél jobbat ajánlani ebben az árkategóriában?

Köszi

(#41482) ablack válasza D@ni88 (#41481) üzenetére


ablack
senior tag

attól függ mennyért vennéd?

(#41483) D@ni88 válasza ablack (#41482) üzenetére


D@ni88
addikt

106000 :U

(#41484) ablack válasza D@ni88 (#41483) üzenetére


ablack
senior tag

Az s2 jó választás lehet, esetleg még érdemes megnézni: xperia s
one s
galaxy nexus

(#41485) Mercutio_ válasza #35692544 (#41479) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kösz a tippet:R, de annyit nem szánnék egy munkához használt mobilra:(

prolad: 8-12k-t szánok a dologra :(

Az automatikus hangrögzítés ami lényeges lenne, az utólagos viták elkerülése végett :D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41486) TirGael


TirGael
tag

Nem tudom, jó helyen teszem-e föl a kérdést, tessék rámszólni ha nem.
Az a helyzet, hogy elég hosszas mérlegelés után a HTC ONE S (z520) nyert nálam, mint következő telefon, de kizárólagosan az alapján amit olvastam róla, ezért
1. szeretném megtapicskolni valahol egy kicsit, mert lehet, hogy nagy nekem. hol lehetséges ez?
2. hol a fenében vegyem meg, hogy ne csak az ár legyen korrekt, hanem ne szívjak ha garanciális ügyem van?
3. van-e hasonló képességekkel bíró másik telefon, ami nekem elkerülte a figyelmem?
örvendenék ha nem lenne köze a Sonyhoz, de csak babonából, mert eddig az összes ilyet ellopták tőlem, a többit meg sose

(#41487) Dicker válasza TirGael (#41486) üzenetére


Dicker
őstag

1. T-mobile üzletben biztos van kiállítva.
2. Függetlenül? Ipon. Nextel épp akciós :)
3. Van, de drágább. Ez a telefon tökéletes választás, de mindenképpen S4-es processzorral legyen szerelve. Ha biztosra akarsz menni, akkor HTC One XL. Azt 100% S4-es. :)

(#41488) TirGael válasza Dicker (#41487) üzenetére


TirGael
tag

1. akkor holnap megtámadom a westend city centert.
2. grandoról vásárolni mennyire cink? [konkrétan erre gondoltam] csak mert jóval olcsóbb itt, és nekem sajnos ez eléggé számít.
3. volt már a kezemben 4,7"-es telefon (Galaxy III), az irdatlan nagy számomra, de köszönöm a tippet. :)
borzasztóan nagyon szépen köszönöm a segítséget :R

(#41489) Dicker válasza TirGael (#41488) üzenetére


Dicker
őstag

Ezt nem a grandoról vásárolod, hanem a Gsmlinetól. Oda van írva, hogy ki az eladó.
Az ár pedig egy német nyelvű készüléket tartalmaz, tartozékok nélkül. Ha megnézed az oldalukat látod is. Persze felhívod őket, akkor elmondják neked mennyi is az annyi, egy normális gyári gari, minden tartozékos, és magyar nyelvű telefonnál. Erre az összegre számolj még rá bőven. :)

(#41490) TirGael válasza Dicker (#41489) üzenetére


TirGael
tag

Ohh a figyelmetlen mindenemet, akkor maradunk szépen ennél
Ha jól gondolom, akkor ha most rendelek egyet, akkor azt hétfőn tudom átvenni.

[ Szerkesztve ]

(#41491) valentinho válasza TirGael (#41490) üzenetére


valentinho
aktív tag

Olcsóbb is és 1+1 év garancia!

http://soundcloud.com/tinnyo

(#41492) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Azon töröm a fejemet, hogy a 2 mobilos megoldás helyett egy 2 sim-es droidos telóra cserélem a mostani ZTE Blade-et.

Kérdés 1: Van-e olyan teló, ami azt a működési sebességet, kijelző méretet és lehetőleg felbontást hozza mint a Blade és hibamentesen kezeli a 2 sim-et?

Kérdés 2: A gyakorlatban, hogy történik a 2 sim kezelése, kimenő hívásnál hogyan választom ki a használandó sim-et, adatforgalomnál szintén hogy dől el, valamint bejövőnél hogy jelzi a készülék, hogy melyik sim-et hívták?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41493) salival


salival
aktív tag

Sziasztok!

Kb. 20k-ig kéne édesanyámnak új nokia telefon. Melyiket érdemes és hol venni?
Nincsen semmi extra igénye.

YNWA

(#41494) peti_s válasza salival (#41493) üzenetére


peti_s
addikt

Ha semmi sem kell, akkor Nokia 100, vagy vmi régebbi ami raktáron megmaradt. Tesco féle helyeken 8k-ért megkapod. A régebbieket még olcsóbban. Ha már minimális tudás kell, akkor 1 hete MM-ben voltak akcióban, 9k volt T-Mobile dominoval a C1-01.

(#41495) TirGael válasza valentinho (#41491) üzenetére


TirGael
tag

Ohh yummi, danke!

(#41496) TirGael


TirGael
tag

Teljesen más jelleggel mint az előző kérdésem:
barátnőmnek szeretnék újítani egy használható droidos telefont, lehetőleg nem túl drágán 50k alatt. nem azért mert sajnálom rá a pénzt, hanem mert felesleges
Függetlenül, vagy használtan, max voda függő
- néha fotózna vele
- zene hallgatás
- némi net és sok facebook.
- fusson rajta a viber.
- akadásmentes működjön és ne kelljen hozzá érteni, mert a kisasszony ugyan intelligens, de technikai antitalentum :B

(#41497) Gabe123


Gabe123
aktív tag

Sziasztok. Szerintetek érdemes megvenni a Galaxy Note -ot most?
T-mobilba megtudnám venni 117k -ért -részletre. Eddig Lumia 800-am volt de nem igazán jött be és eladtam, előtte meg Galaxy S-volt és visszatérnék a Samsunghoz. Igazából a Note 2-re vártam de az amire a t-mobilba kerül az kb október.A mostani telóm egy régi alcatel ami csak telefonálásra jó illetve arra sem mert nagyon halk és alig hallok valamit benne. Arra gondoltam,hogy most megvenném a note-ot és ha annyival jobb az új note akkor eladnám és december körül megvenném a note2. Kérdésem az lenne hogy szerintetek ennek volna e értelme, mármint a lényeg az hogy nem szeretnék nagyon sokat bukni rajta.
Előre is köszi a választ.

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#41498) Mercutio_ válasza peti_s (#41494) üzenetére


Mercutio_
félisten

C1-01-et nem ajánlom :( , elég pocsék a hangja, ahogy a tesztben is írják "A hangminőség telefonálás közben sajnos elég rossz, a hangok tompák, a hangerő alacsony, pedig egy mobiltelefonnál ugye pont a beszélgetés lenne a lényeg, főleg, ha mást nem is nagyon tud a cucc." és ezt személyes tapasztalattal is alá tudom támasztani :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41499) Dicker válasza TirGael (#41490) üzenetére


Dicker
őstag

Semmiképp se ezt vedd meg. 1 év bolti garancia nem ér semmit. Ezen nem érdemes már spórolni, ha 10-ért ott van a 2 év gyártói garis, amit még előtte linkeltem, ugyanezen az oldalon.

(#41500) ledgeri válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Üdv!
Szeretnék a következőknek megfelelő telefon típus ajánlatokat kapni:
Touch-kijelző
qwety(z)bill
3g,
WIFI

Árkategória: mostani piacot nem ismerve: olcsó, és közepes
Használt vagy új..
Hálózat független, mert külföldön is használatban lesz (használt vagy új állapotban)
Best buy, de ne csak holnapig legyen az.
Mire lenne használva:? főleg böngészés, meg mai alap funkciók
Op rendszer: bármi régi symbianon kívül

KB: az Xperia mini pro az eddigi legesélyesebb, de örömmel fogadom a konkurenciát is..

(köszi szakik! :R )

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.