Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29848) opr


opr
veterán

Üdv!
Sajna a jó öreg k800-am kezd megdögleni, testületileg, úgyhogy kénytelen leszek 1-2 hónapon belül telefont venni. Azért most írok, mert nem akarom elkapkodni, pláne, hogy elég hosszútávra veszem. Szal a lényeg:
- Árkategória:
Hát ez egy jó kérdés, az biztos, hogy vagy független, vagy vodás előfizus lesz, szerintem max 50k-ig el lehet menni.
- Használt vagy új:
Új, használt szóba se jöhet, esetleg szürkeimportos nullperces használt, de inkább kiadok plusz 5k-t a normális garanciáért.
- Hol vennéd meg?
Voda, 2 éves előfizu (200plus), vagy függetlenül, újonnan.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
A lehető leghosszabb távra.
- Mire használnád?
Természetesen telefonálás (sokat beszélek eléggé)
zenehallgatás
fontos lenne, hogy rámenjen az iGO, ugyanis pár hónapon belül valszeg veszünk valami kocsit, és nem nagyon akarok GPS-re külön költeni.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?-
Nem ártana, ha széles választék lenne jól megírt, stabil, használható programokból, és nem függenék egy adott gyártó szeszélyeitől.
Milyen kialakítású telefont keresel?
Pont lesz@rom
Ami még fontos:
gyors legyen, mint a villám (egyszerűen gyűlölöm ha egy telefon lassú, vagy hajlamos a lassulásra)
stabil legyen, nagyon extrém über-multitaskos dolgoknál évente egyszer lefagy akkor nem lesz harag
3,5mm-es jack csatlakozó, jófajta media player(valszeg nagy elvárás, de mp3, wma, flac, ogg sem árt ha megy)
bluetooth
multi-touch nem árt, de max. a képek nagyítgatásánál használom, egyébként nem kritikus
kamera nem érdekel milyen, nem árt, ha jobbfajta, legyen azért, de 100% hidegen hagy
akku lehetőleg akkor is bírjon minimum egy napot, ha szénné nyomkodom a telót
wifi, normális, nem belassulós böngésző -> vagy mindkettő, vagy egyik se legyen
kb. ennyi, de lehet hogy valamit kihagytam.

ui1.: sry, nagyon hosszú lett
ui2.: sry, hogy ide is beírtam, meg az okostelós topikba is, de nem biztos, hogy okostelót akarok, illetve az én fogalmaim szerint ma már a legalsó kategóriát kivéve nem nagyon van nem okostelefon :DDD

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.