Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) Vicoo válasza korpicschess (#24850) üzenetére


Vicoo
senior tag

6700 Classicot sem lehet?

Sly: Néztem mobilarena tesztet, és jól is néz ki, meg a képei is elviselhetőek... A többiek kicsit félreértettek, ami az én hibám : egy 6230i leváltása van tervben, aminél kb minden mai Nokia jobb képet csinál, tehát akár egy 6300 is jó lenne, de mivel árban nincs korlát ( na jó kb 100.000) így minden ami candybar , és nem kisebb 1,3mpnél a kamerája , illetve rádió van benne, az szóba jöhet. Tehát akár ExpressMusic teló is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#24852) Sly Bp. válasza Vicoo (#24851) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az jó teló és van belőle dögivel :D

(#24853) meroly válasza Vicoo (#24851) üzenetére


meroly
veterán

5630?
Sztem szép képeket csinál, jó kis optika van benne, vagy ott van a 6700 valóban.

Impossible is nothing

(#24854) rizso válasza Vicoo (#24851) üzenetére


rizso
addikt

Mondjuk én csak symbianban gondolkodtam...De ha számodra nem fontos, hogy "okos" legyen, meg a kameránál is az a lényeg, hogy 1,3mp-nél jobb legyen, akkor jó lehet a 6700...Szerintem is jól néz ki amúgy :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24855) IAMX


IAMX
csendes tag

Sziasztok!

Egy mobil választási preferenciákról szóló tanulmány készitéséhez kérném a segitségeteket. Légyszi töltsétek ki ezt a rövid kérdőivet (mindössze 6 kérdés), hogy hatékonyabb termékválasztó honlapokt tudjanak késziteni a cégek.

Előre is köszi! :R

Link: http://www.surveymonkey.com/s/TDGQDSL

[ Szerkesztve ]

(#24856) meroly válasza IAMX (#24855) üzenetére


meroly
veterán

Kész, remélem segítettem.
Bár a válaszok elég szélsőségesek, nagy a szórás köztük ;)

Impossible is nothing

(#24857) madarasz92 válasza IAMX (#24855) üzenetére


madarasz92
őstag

Kitőrlőttem remélem tudtam segiteni... :)

(#24858) Sly Bp. válasza meroly (#24853) üzenetére


Sly Bp.
addikt

6700 szerintem jobb egy 5630-nál minden téren! Külső minőség anyaghasználat multimédia!

(#24859) meroly válasza Sly Bp. (#24858) üzenetére


meroly
veterán

Ja végülis az ár nem számított neki. :U

Impossible is nothing

(#24860) korpicschess válasza korpicschess (#24850) üzenetére


korpicschess
veterán

Sry ez elég hülye kijelentés volt :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24861) Shiku válasza IAMX (#24855) üzenetére


Shiku
aktív tag

Én is kitöltöttem :3
Komolyan kíváncsi lennék az eredményekre :D

[ Szerkesztve ]

(#24862) goodboy007


goodboy007
senior tag

Hali!
Most tervezek telefont venni, de sajnos a kinézett Nokia N82 már nem kapható sem a T-mobile-nál, sem a Pannonnál, sem a Nokia-nál. Függetlenül még biztos van itt-ott, de 65k-t meg nem ér számomra.
Új alternatíva, hogy mivel édesanyám kórházi dolgozó és most lép be a Matrix-csomagba, vihet magával négy embert, úgyhogy én is előfizetéssel vehetnék T-mobile-os telefont.

Négy telefon nyerte el a tetszésemet a manapság kaphatóak közül.
Rendre:
iPhone 3GS
Nokia N97 mini
Samsug i8000 Omnia II

valamint ott van még a Samsung i8910 Omnia HD, amiről ezidáig nem is hallottam, de tegnap mikor olvastam a teszteket, véletlenül megtaláltam és hát abszolút ez az álomtelefon számomra. Persze ezt sem lehet kapni már, csak függetlenül vagy használtan, de egyben 80k-t nem szeretnék és nem is tudok kicsengetni telefonért, úgyhogy ez mindjárt bukta.

A maradék három készülékről elolvastam a Mobilarena-s teszteket, de ez alapján nem tudok dönteni. Symbiant már sokszor láttam, bár az újabb modellek közül csak N95/N82/N79-et fogtam a kezemben egyszer-kétszer, viszont 2005 óta van 3650-es készülékem, akkoriban nagyon bejött a nagyfokú szabadság, nézegettem videókat, hogy a gyroscope, a gyorsulásérzékelő és az érintős kijelző segítségével milyen elképesztő dolgokat tudnak megvalósítani manapság és már jó ideje a piacon van, kinőtte már a kezdeti gyermekbetegségeit.
Windows Mobile fronton abszolút tapasztalatlan vagyok, bár gondolom erre is vannak programok dögivel.
Az iPhone pedig azért tetszik, mert gyönyörű grafikájú, már-már PSP szintű játékok készülnek rá, ami nem egy utolsó szempont a sokszor unalmas egyetemi előadásokra járni kényszerülő diák számára (én ilyen vagyok :O ).

Eddigi ismereteim, tapasztalataim alapján - Nokia telefont már kismilliót láttam életemben volt/van is - egyértelműen az N97 minit választanám, de a teszt alapján megjelenésekor bőven voltak hibái és nem tudom, hogy azokat kijavították-e azóta. A tudás és minőségbeli előny pedig manapság már nem annyira egyértelmű, a másik két gyártó telefonja is tud annyit, mint a finnek ketyeréje, viszont az iphone iszonyat drága nekem - ha jól vettem ki a t-mobile oldalán található infókból a 16gb-os verzió 2 éves hűségnyilatkozattal 80k+24*5k, ami szvsz vicc kategória - a Samsung meg számomra sosem volt szimpatikus, elismert telefongyártó.
Unokatesóm most vett Omnia II-t, hétvégén elvileg találkozunk, akkor lecsekkolom, hogy milyen, de majd az N97-est is megnézem közelebbről az itteni (pécsi) Nokia-szervízben.

Fontos számomra, hogy melyik rendszer mennyire moddolható, melyik kezelhető jobban, kényelmesebben - a cikk alapján egyértelműen az N97 - vagy például Windows Mobile-ra van-e Garmin, ugyanis a GPS funkciót is szeretném majd kihasználni, a Symbian esetében világos, hogy tudok rátenni, de a másik rendszer, mint írtam, idegen a számomra.

Szóval a nagy kérdés, Nokia N97 vagy Samsung i8000 Omnia II?

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#24863) Kalmi27


Kalmi27
csendes tag

Mit gondoltok az se p1i-ről

30-ért megéri? (összes tartozék, szép állapot)

(#24864) Csádám válasza rizso (#24800) üzenetére


Csádám
tag

rizso: köszi! :)

Na az történt, hogy ismerősöm elment egy GSM-be, ahol 20ért beszámították a 6500c-t (máshol 10-12t adtak volna), úgyhogy elhozott egy Samsung S5320-ast. Mondtam neki, hogy nem lesz elég jó a fényképezője(fix fókusz 3.2MP), de 8ezer ráfizetéssel talán megérte. Viszont lehet, hogy így még egy telefon le lesz cserélve(6230), és talán SE c901-re... (ami abban a GSMben 50 lett volna). Még mindig várom az alternatívákat, csak új jöhet szóba!
Köszi

(#24865) rizso válasza goodboy007 (#24862) üzenetére


rizso
addikt

OmniaII-t vedd szerintem! Főleg ha szeretsz telón filmezni, és nem akarsz szórakozni a konvertálással! Kijelzője is nagyon szép! Ha TW nem jön be, akkor van mellette rengeteg telepíthető today/kezelői felület is, és a winmo egy teljesen átszabható/formálható rendszer! GPS-re ott az iGO, ami szerintem a legjobb naviprogram!
És árban is ezzel jársz a legjobban! ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24866) madarasz92 válasza rizso (#24865) üzenetére


madarasz92
őstag

Szerintem is Omnia II..
Az Omnia I is nagyon jó volt..
A Nokia is nagyon jó de inkább Omnia 2.. ;)

(#24867) Land


Land
veterán

Üdv!

Jelenlegi SE C905-ömet eladom, mivel hibás, ezért kellene 30k-ig használtan egy hasonlóan jó kameramobil. Ez annyit jelent, hogy kb 5 MP és Xenon vaku legyen benne. A Xenon vaku alapfeltétel nálam.

Ezeket találtam:

LG Viewty
Nokia 6220 classic
Sony Ericsson K850i
Sony Ericsson C901: sajna használtan nem árulja senki
Motorola ZN5
Samsung G800

Ezek mind 5MP-esek és Xenon vakusak. Fontos szempont még, hogy zenehallgatásban is jeleskedjen a készülék. És persze alapból se legyen rossz a többi szempont szerint sem. Ha van még telefon, amit tudnátok ajánlani az itt nem felsoroltakon felül, szívesen meghallgatom.

Land

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#24868) Wictor válasza Land (#24867) üzenetére


Wictor
senior tag

Még mindig az N82-re szavazok. :K Szép állapotú, Finn változat van már 30000 Ft alatt, csak keresni kell.

[ Szerkesztve ]

(#24869) Land válasza Wictor (#24868) üzenetére


Land
veterán

GPS, Wifi meg minden van benne?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#24870) goodboy007 válasza Land (#24869) üzenetére


goodboy007
senior tag

Van alapból is valami szutyok, de lehet rá rakni Garmint is akár.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#24871) norbest


norbest
aktív tag

pár napos samsung monte mennyiért eladható nem tudjátok véletlen??? Sehol nem találok használtat csak újat.... :F :F :R

(#24872) Wictor válasza norbest (#24871) üzenetére


Wictor
senior tag

Ha jól láttam, 30000-ért volt fenn itt egy nem is olyan régen... :F

UPDATE! Még mindig fenn van... Ennél olcsóbban még nem láttam sehol.

[ Szerkesztve ]

(#24873) Scyber


Scyber
csendes tag

Én a Sony w810i-t nagyon melegen ajánlom.

A legszebbdolog a GÉP!

(#24874) norbest válasza Wictor (#24872) üzenetére


norbest
aktív tag

Oké köszi, nekem is 30e ért ajánlottak egyet, tmobile os, a gyerek is üzletelte és nem vállal rá garit, hogy nem tiltják le, úgyhogy szerintem ki is hagyom :) :R

(#24875) picur220 válasza Scyber (#24873) üzenetére


picur220
veterán

Én meg nagyon hidegen nem ajánlok senkinek sem ilyen vackot. Az egyik ismerősömnek ilyen van, és szét van kopva az egész, pedig vigyáz rá. Fülhallgatócsati szintén szar, mint minden más SE-ben is:D

Land: az N82-ben minden van, ami kell, csak az OS kicsit lassú tud lenni néha, az FP2 sokkal gyorsabb. Egyetlen előnye az újabbakhoz, pl N79-hez képest a xenon vaku.

[ Szerkesztve ]

(#24876) norbest válasza Scyber (#24873) üzenetére


norbest
aktív tag

Én sem ajánlom, már túl régi készülék, és árában sokkal stabilabb készülékeket lehet kapni.....

(#24877) picur220 válasza norbest (#24876) üzenetére


picur220
veterán

Nagyon hsz-gyűjtögetőnek tűnik nekem valahogy, nézd meg az adatlapját!:D

(#24878) norbest válasza picur220 (#24877) üzenetére


norbest
aktív tag

Lehet mondasz valamit :)
De mondjuk aki vásárol től, biztos megnézei azt is hány napja reggelt....
:C

(#24879) rizso válasza Land (#24867) üzenetére


rizso
addikt

Ahogy a többiek is, én is az n82-t ajánlom! Nekem volt, és lehet, hogy az omnia helyett megint lesz :U

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24880) picur220 válasza norbest (#24878) üzenetére


picur220
veterán

Ja, nem épp egy hatalmas számot lát majd:DDD

(#24881) Sly Bp. válasza rizso (#24879) üzenetére


Sly Bp.
addikt

N82 helyett N79 most már inkább nem? Vagy egy N85... :K

(#24882) rizso válasza Sly Bp. (#24881) üzenetére


rizso
addikt

Neki xenon-os kell...Nekem valóban jó lenne n79 vagy n85 is, de i8510, w995, c905 is megfelelne az omnia helyett :U Ja ha már omnia: visszakaptam a kicsikét! ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24883) Sly Bp. válasza rizso (#24882) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Miért mi volt mert már nem emlékszem!

(#24884) norbest válasza rizso (#24882) üzenetére


norbest
aktív tag

6220 classic is xenon vakus, és a formája is classikus teló...... az ára meg nagyon lement...

(#24885) Vardar


Vardar
tag

Sziasztok!
Alcatel OT-505ről van valakinek valami tapasztalata? Nem tudjátok, lesz róla teszt itt mobilarénán?

(#24886) rizso válasza norbest (#24884) üzenetére


rizso
addikt

Ja, nézegettem is, csak nincs benne wifi :( Most w995 is nagyon megtetszett :B

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24887) Sly Bp. válasza norbest (#24884) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Jaja! Jó telefon de nagyon műanyag!

(#24888) Fufiii


Fufiii
csendes tag

Nokia 6700 slide vagy LG Arena? sose volt érintős telefonom, ezt tart vissza az lg-től, viszont wifi van benne ami a Nokiában nincs( bár azt írják nem túl jó a böngésző :S. Nokián symbian van, lg-é nem nyitott cucc. Áruk köbö egyforma, szóval teljesen tanácstalan vagyok, mert mindkettőben vannak jó dolgok.

[ Szerkesztve ]

Engem nem az egyetem, hanem a világegyetem érdekel.

(#24889) Sly Bp. válasza Fufiii (#24888) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Samsung Omnia! Nyitott is és mindent tud amit ez a 2 összetéve :D

(#24890) Fufiii válasza Sly Bp. (#24889) üzenetére


Fufiii
csendes tag

a sima omnia? mer van belőle pro, meg II, meg lite, meg kitudja hányféle :D

[ Szerkesztve ]

Engem nem az egyetem, hanem a világegyetem érdekel.

(#24891) Orient84


Orient84
aktív tag

sziasztok,
x10 vagy legend?:)

(#24892) Sly Bp. válasza Fufiii (#24890) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Igen igen i900 Omnia!

(#24893) rizso válasza Orient84 (#24891) üzenetére


rizso
addikt

X10 erősebb multimédiában...Mire kellene?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24894) koboldsrac válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


koboldsrac
csendes tag

sziasztok!

én az LG BL40 telefonon gondolkodom ,hogy megveszem szerintetek jó ebben a kategóriában , árban? hallgatnék rajta zenét , néha filmet , txt dokumentumokat használnék...

köszi a segítséget

(#24895) picur220 válasza koboldsrac (#24894) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem bőven nem ér annyit, amennyiért adják.

(#24896) Joey_J


Joey_J
csendes tag

Helló

Segítségre lenne szükségem.Telefonvásárlás előtt állok és tanácstalan vagyok.
Maximum 25-35 között szeretnék mobilt használtan.

Ami Jó lenne:
-3.5 jack
-min 3.2m mpx kamera
-wifi
-Lehet érintős, de nem kötelező

Ennyi

THX :R

(#24897) Orient84 válasza rizso (#24893) üzenetére


Orient84
aktív tag

net,gps,office,pdf,esetleg ha ugy van nézni rajta vmi jó kis filmet,stb:)
e 2 között filózok,tetszik mind a 2,csa nem tudok dönteni:)
tetszik a sonyban a magyar nyelv és a bluetooth sztereó headset.
legendbe meg ugy minden:)időjárásos óra,stb.

(#24898) picur220 válasza Joey_J (#24896) üzenetére


picur220
veterán

Nokia 5530?

(#24899) norbest válasza koboldsrac (#24894) üzenetére


norbest
aktív tag

Annyi pénzért szerintem már ne egy LG -t vegyél..... :D

(#24900) Fufiii válasza Sly Bp. (#24889) üzenetére


Fufiii
csendes tag

Igazából az omniának nekem már magas az ára :S szóval ha csak a 6700 slide és az Arena közül választhatnátok akkor melyik? (LG-m sose volt, viszont Arena-t itteni tesztje nagyon díjazza, viszont egyik ismerősöm azt mondja hogy az LG-knek mindig valami baja van, sokat kell szervizbe járni O.o) Én igazából a fotót értékelem egy telefonban, az mindkettőben 5 megapixel, azt hogy a menü kinézetét testre szabhassam, itt nem csak az elrendezésre gondolok, hanem hogy letöltött témákkal az ikonokat és színeket is testre tudjam szabni. Tudjak szöveges file-okat rátenni olvasgatásra akár pdf-et txt-t vagy ilyesmit. A GPS egyáltalán nem izgat autó híján :D viszont a wifi meg elgondolkodtató. Ezek alapján így a 2 közül melyiket javasolnátok?

Engem nem az egyetem, hanem a világegyetem érdekel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.