Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25651) kkrisi válasza D@niel (#25650) üzenetére


kkrisi
senior tag

t-mobilnál ha még nem szeretném megvenni, tehát ha pl nem tetszik akkor is kiadják?
és mi a véleményed a telórol?

(#25652) Heartness


Heartness
csendes tag

Motorola?

(#25653) D@niel válasza kkrisi (#25651) üzenetére


D@niel
addikt

Mond, hogy meg nem dontottel azert szeretned megnezni. De nem mondom biztosra, hogy kiadjak, uj mobilt nem fognak felbontani, csak remelni lehet hogy van egy bontott "hatul", elotte azert nezz szet az uzletben nincs-e kirakva.

BB-n en is gondolkozok hogy vegyek. Biztos nagyon jol lehet vele rajta gepelni, most epp egy iPhone-rol irok, kivancsi lennek ehhez kepest milyen a BlackBerry billentyui.
Ezek munka mobilok, csak akkor eri meg ilyet venni, ha ezen szandekozik az ember e-maileket irni. Masra nem igazan alkalmas. Lehet persze zenet hallgatni,fotozni,netezni, de nem olyan jo szinten. BB phone = e-mail phone!

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25654) Anulu79


Anulu79
addikt

Helló!
Tudnátok mondani egy olyan dual simes készüléket amiben egyszerre aktív mind a két sim és nem kell 2 hónap múlva új készülék után néznem?

(#25655) kkrisi válasza Anulu79 (#25654) üzenetére


kkrisi
senior tag

Samsung D900i

(#25656) kkrisi válasza D@niel (#25653) üzenetére


kkrisi
senior tag

oké köszi!viszont ha ez csak email-ra jó akor nekem nem nagyon érdemes! Mert én minden másra használnám csak arra nem:P Esetleg megnéznéd nekem a T-mobile oldalán h 2éves hűséggel melyik telefont éri meg a legjobban elhozni most? 40-50k a keret rá!

előre is köszi!

(#25657) Heartness


Heartness
csendes tag

Motorola Zn5 telefonja van valakinek? Megéri venni olyat? és lehet kapni más szinben is mint lila?

(#25658) rObika8802


rObika8802
aktív tag

üdv!

teló váltás előtt állok most van egy SE w705-öm(megvok elégedve vele maximálisan :R ),szal nekem annyira nem fontos,hogy érintős legyen,akksi üzemidője legyen min 3 nap(laza használattal :U ),Wi-Fi,BT legyen benne és pofás legyen és új kb 80-100 között(ha olcsóbb az se baj :DD ).Esetleg várjak még? :P

elképzelésem eddig Elm vagy GD880 mini vagy S5620 Monte

véleményeket várnám pro és kontra :C

[ Szerkesztve ]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#25659) rizso válasza D@niel (#25653) üzenetére


rizso
addikt

Nekem eddig bármilyen mobilt megmutattak! Ha nem volt bontott csomag, akkor bontottak egyet! Persze ez üzletenként változó lehet, hogy mennyire készségesek, de nem szabad hagyni, hogy lerázzák az embert!

Az viszont, hogy csak munkamobil nem igaz!
Én használtam BB 8900-t, és mindenre használtam, kivéve a BES/BIS-t! Szóval nem úgy van, hogy azok nélkül halott készülék, hanem úgy, hogy annyival több egy sima készüléknél! Pl. multimédiában elég jó(Af kamera, divx/xvid, profi zenelejátszó - főleg egy korrekt fülessel), dokumentumkezelés, netezés, telefonálás, sms is teljesen rendben van vele!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25660) D@niel válasza kkrisi (#25656) üzenetére


D@niel
addikt

Szia!

Nézd meg a Nokia E71-et, ez az egyik legjobb qwerty-s mobil, bár inkább ez is e-mailesézre jó. Ott van az E72 is, ezen viszonylag jól lehet netezni, 3.5-ös fülhallgató bemenete van, szval azt raksz rá amit akarsz (E71-nek 2.5-ös), ott van a Nokia E66 is, E75, E52.
Ez a pár mobil nagyon minőségi modell: kifogástalan összeszerelési minőségük van!

Melleseg iPhone 3G! 59.990Ft 5ezres havi díjjal. iPhone-al a legjobb zenét hallgatni, és internetezni! Válaszd ezt ha ezekre kell. Másrészt a legjobb mobil is :K
Ha gondolod nézd meg még az SE Yari-t.

rObika8802: Válaszd ezek közül az Lg mini-t! Remek mobil: csak rá kell nézni, gyönyörű, elegáns design, baromi jó az egész menü rendszere, 3.5-ös fülhallgató kimenet, telitalálatnak érzem.

írd le mire akarod használni a mobilod (e-mailezés, internet, zenehallgatás, fotózás, stb.).

rizso: Elhiszem, hogy nem csak e-mailezni lehet a BB telefonokkal, viszont pl. internet: nem annyira erős benne más hasonló kategóriájú mobilokhoz képest. Kicsit a kijelzője, nem annyira jó a böngésző, stb. stb.
Filmezés miatt ugye a kis kijelző sem annyira előnyös, nyilván lehet rajta divx-ezni meg akármi, de másokhoz viszonyítva nem ez az erőssége.
Multimédiában akkor jó a mobil, ha az egész e köré épül: vagyis alapból minőségi fülhallgatót kapsz a mobilhoz, nem kell bővíteni mert gyárilag kellő tárhelye van, könnyen kezelhető a zenelejátszó program, esetleg play / pause, dedikált multimédia gomb van rajta (lásd SE W-, Nokia N series).
E-mailezésre azért jó a BB máshoz képest, mert ugye full qwerty, másrész a BlackBerry-nek van egy saját e-mailes szervere, amire külön elő lehet fizetni, és rengeteg előnnyel jár.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25661) rObika8802 válasza D@niel (#25660) üzenetére


rObika8802
aktív tag

e-mail,internet,sms,1-2 fotó aztán semmi több,zene hallgatás nagyon ritkán :) ja meg telefonálás :D am a 3 közül nekem is az jön be a legjobban ha ránézek olyan ,hogy akarom csak hát az akksija az nem vmi erős azt olvastam vagy bír 3 napot? :F

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#25662) D@niel válasza rObika8802 (#25661) üzenetére


D@niel
addikt

ugye 80-100k között gondolkodsz? Mert akkor N97 mini! Ezen jól lehet e-mailezni, ill. netezni is. A 3 napos üzemidő sajnos egy általános érték, ettől jobb okos telefont ami tovább bírja, nehezen lehet találni. Nézd úgy, hogy nem egy telefon, hanem egy kézi számítógép. Így szerintem mindjárt más. pl. okos telefonon netezel 5-6 órát, középkategóriás laptopon meg mondjuk 2-3at max. (persze van macbook is 10 órával:) ).

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25663) littlelion21 válasza csimave (#25645) üzenetére


littlelion21
addikt

0,2"-al nagyobb kijelző, xenon villanó, igen jó optika.

Míg a C902 előnye kimerül a fém házban.

#25641: bravó :U

[ Szerkesztve ]

(#25664) rObika8802 válasza D@niel (#25662) üzenetére


rObika8802
aktív tag

na várj akk elírtam vagy félrenéztem vmit :O maradjunk a középkategóriában :U
a 3-on kívül amit írtam van még vmi hasonló színvonalú és árú mint a GD880 mini? :))
megmondom neked őszintén nekem N97 mini annyira nem jön be kinézetre...

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#25665) D@niel válasza rObika8802 (#25664) üzenetére


D@niel
addikt

iPhone 3G / 3GS? Ezeken is lehet mailezni, netezni meg mi az hogy...! Nokia E72? E-mailre kiváló, netre jó.

A GD880 Mini-t ugye most mutatták be, asszem még nem is lehet kapni. Azon sajna nem olyan jó a netezés, bár kinek mi a jó persze.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25666) rObika8802 válasza D@niel (#25665) üzenetére


rObika8802
aktív tag

na az E72 szimpibb kinézetre ,mint az N97 hát az az,hogy ... :DD
Mini-t Kapni a T-nél 5400 meg 11*5400 ebben gondolkodom erősen :)
Iphone nekem kicsit sok és nagy nincsenek akkora igényeim :B :P
szval akk ezek jöhetnének még szóba?(amiket írtál) :U

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#25667) D@niel válasza rObika8802 (#25666) üzenetére


D@niel
addikt

Az Lg mini meg az E72 nem egy kategória, az LG azért ilyen "drága", mert most jött ki. Válaszd a Nokiát, csak nézd meg előtte élőben. Szeretni fogod ;)

Amúgy N97 mini-t említettem, nem sima N97-et

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25668) matyibalogh


matyibalogh
csendes tag

Az N97 mini nagyon szimpatikus: több havernak is van és zsír:DD

●A lányok röpiznek, a fiúk fociznak..A Férfiak pedig EDZŐTEREMBE járnak!●

(#25669) visszamennyé


visszamennyé
csendes tag

Üdv
BenqSiemens S68 típusú telefonomat cserélném le 1 mai modernebb darabra...
...de nem vagyok 1 telefonguru.. szvsz a segítségeteket szeretném kérni:)
amiket eddig nézegettem:
Nokia E52 talán Nokia C5 vs
Nokia 6303 v 6303i
esetleg Nokia 7230 de annál hátrány a gyenge akksi ill a csúszka, de amúgy meg tetszik...
vagy valami ezekhez hasonlító esetleg..
köszönöm előre is a segítséget..

(#25670) norbest válasza matyibalogh (#25668) üzenetére


norbest
aktív tag

Az biztos hogy jó, de az árából már vehetsz használtan jobb készüléket is

(#25671) meroly válasza visszamennyé (#25669) üzenetére


meroly
veterán

Hát ha kell a symbian, akkor a C5, ha nem kell akkor meg jó a sima 6303 is, az "i" nem tud többet, csak drágább.

Impossible is nothing

(#25672) kkrisi válasza D@niel (#25660) üzenetére


kkrisi
senior tag

iphone 3G??? tehát ha jól számolom akk egy évig kell rá fizetni havi 5k-t? azt cső?

(#25673) kmarton válasza kkrisi (#25672) üzenetére


kmarton
tag

24hónapig

http://www.youtube.com/watch?v=HKGiOY72ru4

(#25674) kkrisi válasza kmarton (#25673) üzenetére


kkrisi
senior tag

2évig havi 5k? na azért akkor nem éri meg!....

(#25675) D@niel válasza kkrisi (#25674) üzenetére


D@niel
addikt

Te sem vetted a fáradtságot hogy megnézd mit jelent az 5ezres előfizu iPhone-nál, ugye? :)

Havi 5k-ért ezt kapsz: 100sms + 200perc telefonálás + 1gb internet. Ergó 100%-ban felhasználhatod.

iphone.t-mobile.hu

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25676) 14adam


14adam
addikt

Hello mindenki,olyan telefon kellene amibe van bluetooth és navigációs rendszer,lehetőleg igo,vagy lehessen rá feltenni.A legolcsóbb de jó minőségű érdekelne.Az mindegy,hogy milyen márka.Független vagy pannonos legyen lehetőleg
Válaszokat előre is köszönöm :R

(#25677) D@niel válasza 14adam (#25676) üzenetére


D@niel
addikt

Nokia 6710, ill. pannonnál van az 5800-nak egy navigációs kiadása, ha jól emlékszem. Ezek direkt a navigációra vannak kihegyezve.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25678) 14adam válasza D@niel (#25677) üzenetére


14adam
addikt

oh,köszönöm :R
5800-ról épp most van kint egy írás logout-on :R

(#25679) jorgi22 válasza D@niel (#25677) üzenetére


jorgi22
tag

Jujj, a 6710-et elég sokan szídják..

(#25680) D@niel válasza jorgi22 (#25679) üzenetére


D@niel
addikt

Basszus, hát mire használják azok a telefonjukat....ez navigációs mobil, erre való, meg telefonálásra, that's all. Akinek nem jó, vegyen mást.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25681) 14adam válasza D@niel (#25677) üzenetére


14adam
addikt

5230-ról vélemény?

(#25682) D@niel válasza 14adam (#25681) üzenetére


D@niel
addikt

Nekem nem jön be, kicsit hülyén néz ki. 5530 esztétikusabb. Érintősön a symbian mindig érdekes téma marad.

Jut eszembe: most tudtam meg, hogy 5230 1 év garival újonnan 37k, 2 év garival 39ezer. természetesen függetlenül.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25683) jorgi22 válasza 14adam (#25681) üzenetére


jorgi22
tag

Jobb, ha a saját topikjában kérdezed!

Nekem egyébként volt, és nekem bejött! Mondjuk előtte korábban már volt 5800-ám úgyhogy én tudtam mire számítsák, és nekem az érintős Symbiannal sincs problémám!

Egyébként mire vagy kiváncsi??

(#25684) 14adam válasza jorgi22 (#25683) üzenetére


14adam
addikt

Ha jól olvastam akkor abba van gps,és arra lettem volna kiváncsi,hogy használható-e vagy nagyon ratyi.Meg a sebességére lettem volna kiváncsi,hogy milyen gyors :)

Esztétikailg tökmindegy,hogy hogyan néz ki,a Kaiserem ronda mint a bűn de nem az számít :) Amit most vennénk az lenne Fateré és mondta,hogy keresek neki olyan telót amibe van gps és egyben telefonként is működjön

[ Szerkesztve ]

(#25685) jorgi22 válasza 14adam (#25684) üzenetére


jorgi22
tag

Használható benne a GPS!!
Nekem az első indítást követően minden alkalommal 1 percen belül talált jelet aGps nélkül, és azt stabilan is tartotta! Ráadásul ingyenes az OVI Maps rá, ami külön jó pont! :)

A sebesség relatív, de ha ki vannak kapcsolva a menüeffektek, és rendes gyári téma van rajta meg nincsen szétberhelve, akkor bőven jó a sebesség is!

(#25686) matyibalogh válasza norbest (#25670) üzenetére


matyibalogh
csendes tag

Ez így van de tudod hogy van ez?:DD
A milliomos csemeték lesz@arják a használt készülékeket! :Y
:Y

●A lányok röpiznek, a fiúk fociznak..A Férfiak pedig EDZŐTEREMBE járnak!●

(#25687) matyibalogh válasza matyibalogh (#25686) üzenetére


matyibalogh
csendes tag

Nekem van egy Nokia E65-öm.
Ennél jobb telefon nem kell!
Minden van benne, GPS, meg minden ami az n97-ben, jó tudom nincs benne olyan hőmérő hogy belemutatsz vele napba és megmondja hány fok van:DD
De ez már csak olyan funkció amin látszik hogy nem tudnak már más értelmes dolgokat kitalálni a Finnek:DD

[ Szerkesztve ]

●A lányok röpiznek, a fiúk fociznak..A Férfiak pedig EDZŐTEREMBE járnak!●

(#25688) Heartness


Heartness
csendes tag

Telefon vétel eőtt vagyok! Segítsetek dönteni...

Motorola zn5 vagy Motorola VE66

Motorola telefonom volt mindig már megszoktam ezért csak ez a gyártó :) várom a véleményeket köszönöm annak aki segít!

(#25689) toshiba300


toshiba300
tag

sziasztok!

nagypapámnak szeretnék mobiltelefont vásárolni. a lényeg: nagy gombok, nagy kijelző, egyszerű kezelhetőség,és 15k alatt legyen. előre is köszönöm a válaszokat!

(#25690) 14adam válasza toshiba300 (#25689) üzenetére


14adam
addikt

Hello
[link]
Most nemtudom,hogy mennyiért dobálják,de karácsonykor az ára 15k körül volt

[ Szerkesztve ]

(#25691) krezna


krezna
tag

Sziasztok!

Gyorsan kellene a segítség 6700 vagy Nokia c5! Sürget az idő, súgjatok.... köszi nagyon

Forza Milan!

(#25692) D@niel válasza krezna (#25691) üzenetére


D@niel
addikt

Szia!

Én a C5-öt választanám. Szerintem jobban néz ki, minőségibb, internetes dolgokra is jobban fel van szerelve.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25693) meroly válasza krezna (#25691) üzenetére


meroly
veterán

A 6700 egy gyönyörű telefon, alap dolgokra, telefonálás, sms, fényképezés. Viszont a megjelenése magával ragadó.
A C5 egy nagyon jó ár/érték arányú okostelefon. Amivel internetezni, emailezni, stb lehet.
Nem egy kategória, de a sajátjában mindegyik kiváló. Neked kell dönteni, hogy mire szeretnéd használni.

Impossible is nothing

(#25694) krezna válasza meroly (#25693) üzenetére


krezna
tag

Hú, ti aztán gyorsak vagytok. köszi nagyon. Igazából az apróhirdetések között találtam ezt a két telót, a c5-öt 30-ért, csak fehér színben, a 6700 meg 35000 ért, de közben nyomozgattam és lehet a 6700 kicsit hibás.Mennyire csajos a fehér c5-ös, ugye nem nagyon????

Forza Milan!

(#25695) bendi806


bendi806
aktív tag

Én is szeretnék telefont!:) Vagyis van de majd idővel váltani...most LG KF750 van de olyat akarok

5-8 Mp kamera
érintőképernyő
GPS
QWERTY billenytűzet...

Na nekem ennyi kell...:) kb:D

(#25696) meroly válasza krezna (#25694) üzenetére


meroly
veterán

Egyáltalán nem csajos szerintem. A fehér amúgy is unisex szín. Én is rá vagyok állva, unom már a fekete telefonokat.

bendi806: mivel árat nem írtál: E72

Impossible is nothing

(#25697) krezna válasza meroly (#25696) üzenetére


krezna
tag

Nyert a C5! Remélem nem bánom meg, köszi a segítséget

Forza Milan!

(#25698) legiaap válasza bendi806 (#25695) üzenetére


legiaap
nagyúr

- Nokia N900
- Motorola Milestone
- Samsung B7610
- Nokia N97 ill. Mini
Én ezek közül a félkövérrel kiemeltet ajánlanám.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25699) meroly válasza krezna (#25697) üzenetére


meroly
veterán

Jó kis telónak mondják, ebben már észre sem veszed, hogy oprendszer fut.

legiaap: ez a milestone inkább már netbook, nem?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#25700) bendi806 válasza legiaap (#25698) üzenetére


bendi806
aktív tag

Köszönöm mindenki gyors segítségét:)

De ez a Milestone Nagyon bejön mégis mennyi az ára kb?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.