Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25451) korpicschess válasza rizso (#25450) üzenetére


korpicschess
veterán

Na igen :DDD Mindig elfelejtem, hogy ilyen olcsón adod bazd.. :P

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25452) rizso válasza korpicschess (#25451) üzenetére


rizso
addikt

Hát igen :U :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25453) sanzi89 válasza korpicschess (#25449) üzenetére


sanzi89
addikt

Lehet használt is, csak legyen rá még rendesen gari, meg ne legyen leharcolva kívülről.

A Spica rendben is volna, jó az Android-os oprendszer, de nekem nem nagyon jön be a formavilága. Meg a Samsung, mint telefon se cseng számomra olyan jól, de ez az én hibám.

Nokia 5800-ra gondoltam, csak annak is vannak azért hiányosságai.

@rizso
Ment vissza is. :)

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#25454) Peace válasza sanzi89 (#25453) üzenetére


Peace
nagyúr

Mit értesz hiányosságok alatt? Én rosszat még nem nagyon olvastam róla. Csak azért kérdezem, mert ilyet szándékozok venni, és ebben a árkategóriában nem igen láttam jobbat.

Más is nyugodtan meggyőzhet arról, hogy Nokia 5800 rossz vétel, hátha meggondolom magamat.

(#25455) D@niel válasza Peace (#25454) üzenetére


D@niel
addikt

Mihez képest rossz az 5800? Előzményekhez kapcsolóan: inkább Samsung Spica, mint az 5800.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25456) Peace válasza D@niel (#25455) üzenetére


Peace
nagyúr

Indoklás? Kicsit részletesebben?

(#25457) narii


narii
tag

Sziasztok !!

Mobil vásárlás közepén járok, de mivel nem nagyon vagyok otthon a témában ( nah jó kicsit), nem tudok dönteni.

Legfőképpen zenére kéne a telefon + pár extrát is nyújtson...
olyan 40-50et adnék érte.

Nokia, SE, esetleg samsung között nézelődtem

köszi a válaszokat előre is.

(#25458) D@niel válasza Peace (#25456) üzenetére


D@niel
addikt

Nem sokszor volt a kezemben, de nem hibátlan az összeszerelési minősége (nálam ez fő szempont, ezért is preferálom az Eseries Nokiákat).
Symbian: érintős felületre nem lett túl jó az átírás, másrészt már egy elavult rendszer: kevés benne a lehetőség.
Az érintésre sem mindig reagál a kijelző, nyilván ez nem állandó probléma, de igenis előfordul, hogy néha 3-4. "koppintásra" indul be a művelet.
Egy idő után nem kapott hozzá az ember tokot, sem pengetőt, rövidebb lett az USB kábel is. Nem eget rengető dolgok ezek, csak nem ártott volna az elején végig gondolni mit raknak bele a dobozba, minthogy félúton amikor már sikertermék 'gyorsan módosítunk hogy csökkenjenek a kiadások'.
Kihangosítva viszont jól szól, kamerája átlag felhasználónak elég.

Egy 5530-at szívesebben bevállalnék, még ha gyengébb is. Ezek csak személyes vélemények.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25459) D@niel válasza narii (#25457) üzenetére


D@niel
addikt

Szia!

Nézd meg a Nokia Xpress music modelleket. Azok jók multimédiában. SE-nél most lesz 2 új walkman mobil, egyik a Spiro, nekem ez tetszik, én megvárnám a megjelenését. Másik pedig a Zylo.

Ezeket akkor válaszd, ha csak zenét akarsz hallgatni, esetleg néhányat fotózni.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25460) narii válasza D@niel (#25459) üzenetére


narii
tag

2 kezemen se tudnám megszámolni, már annyiszor átnéztem az összes xpressmusic telókat de valahogy egyik se fogott meg az 5800án kívül :S, annyit meg nincs szívem kiadni érte..

(#25461) D@niel válasza narii (#25460) üzenetére


D@niel
addikt

5530? Színtiszta 5800. Nekem jobban bejön. Asszem csak wifi antenna nincs benne.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25462) sanzi89 válasza Peace (#25454) üzenetére


sanzi89
addikt

Első sorban én is a rossz anyagminőségtől illetve az összeszerelés milyenségétől félek. Nomeg oltári nagy hülyeségnek tartom, hogy az oldalára kellett tenni egy külön kis rekeszt, amit ilyen kis pattintós műanyag fed, ahova a memória kártyát meg a SIM-et lehet tenni. Dobják be a hátlap alá, ne legyen nekem plusz ajtó, ami kotyoghat, kophat, letörhet. De a hátlapjának a felfogatása is gyalázatosan rossz, gondolom ezért nem tették alá.
Amúgy tesómnak 5530-asa van, ma egész nap nyomkodtam a kezelésével nem volt gondom. Tény, hogy mondjuk egy Andoridnak jobban örülnék, mint a Symbiannak, de ez legyen a legnagyobb gondom.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#25463) rizso válasza narii (#25457) üzenetére


rizso
addikt

SE w995? :U Fém ház(kb. nokia E-széria minőség), zenében nagyon profi(dedikált gombok, ClearBASS, walkman sw, 3,5jack, shake-kontrol, 2 füles egyszerre...), extrák közé sorolható a wifi, GPS, 8.1MP kamera+AF+vaku, kitámasztó, és még van pár extra benne ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25464) D@niel válasza rizso (#25463) üzenetére


D@niel
addikt

67.000Ft. Már említeni akartam , csak nem fér bele neki a limitbe.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25465) Peace válasza D@niel (#25458) üzenetére


Peace
nagyúr

Elolvastam most egy hosszabb Spica tesztet. Ami zavaró benne:

-2giga(egyes oldalak szerint csak fél vagy 1 gigás kártya jár hozzá) vs. 8 giga(Nokia 5800-al szemben ugyebár).
-Bluetooth hiánya.
-kamera csak dísznek van, se led, se villanás, se semmi.

Tudom, nem sok, de akkor is zavaró dolgok. Még filózok kicsit, de holnap szeretném megvenni a telómat. :F Ami probléma, hogy 5800-as nem kapható egyik budapesti T-mobile üzletben sem, és rendelésre sem tudnak hozni. :(

[ Szerkesztve ]

(#25466) D@niel válasza Peace (#25465) üzenetére


D@niel
addikt

Előfizetésesen fogod megvenni? Mert ha nem, néhány gsm üzletben biztos van most is raktáron 5800. Zenére inkább ezt venném meg, mint a Spica-t.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25467) narii válasza rizso (#25463) üzenetére


narii
tag

az ára is elég extra :)

kicsit olcsobb kategóriában, gondolkodom.

(#25468) rizso válasza narii (#25467) üzenetére


rizso
addikt

És mi van a "használtakkal"? :U Az tökéletesen megfelel az általad írt 40-50k-nak ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25469) Peace válasza D@niel (#25466) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen, T-mobile előfizetéssel venném meg, de ugyebár nem lehet kapni náluk. :(

Már a harmadik tesztet olvasom Spica-ról, és mindegyikben elküldik a halál fa**ára a lassulások miatt. 800MHz-es proci ellenére folyamat belassul és megakad, még sms írásnál is. És akkor még nem is beszéltünk az IGO futtatásról. :F

(#25470) rizso válasza Peace (#25469) üzenetére


rizso
addikt

Ne hagyatkozz csak tesztekre! Próbáld ki valahol! Én is olvastam régen a satio-ról, sokan fikázták a sebessége miatt! Megvettem, érdekes módon abszolút nem volt lassú, és bármelyik nokiát utcahosszal verte!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25471) D@niel válasza rizso (#25470) üzenetére


D@niel
addikt

mihez képest nem volt lassú..... :U én is megnéztem már, nekem is lassúnak tűnt. angliában meg ugye sorozatosan vitték vissza mivel mindenkinek gondja volt vele, válaszul a szolgáltató ki is vonta a kínálatból egy időre. aztán jött a szoftver frissítés egyből, lett eredménye gondolom. színtiszta N97 téma.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25472) Peace válasza rizso (#25470) üzenetére


Peace
nagyúr

Most utolsó tesztből kiderült, hogy zenelejátszóban se equalizer, se rádió funkció, szóval ezzel meg is pecsételődött a sorsa. Nokia 5800 Xpress Music a legjobb választás, csak épp nem kapok. :W

(#25473) rizso válasza D@niel (#25471) üzenetére


rizso
addikt

Lehet, hogy újabb sw volt az enyémen, mint a tiéden :U De pl. n82, 5800, 6120c, n97 - ezeknél gyorsabb volt!

Peace: android=lehet pótolni bizonyos hiányosságokat ;) Mindenképpen érintős mobilt akarsz?

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25474) D@niel válasza rizso (#25473) üzenetére


D@niel
addikt

Nekem nem volt Idou-m, csak amikor kézbe vettem egyből lejött a történet. De ugye jó dolog a szoftver frissítés.

"n82, 5800, 6120c" - mondjuk ezek nem annyira új modellek, nem is abban a kategóriában vannak mint a Satio, nem ezzel kellene összehasonlítani 1. körben. Másrészt ha N97-el hasonlítottad össze, lehet azon is a legelső szoftver volt, szintúgy voltak vele gondok, mint ahogy már említettem.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25475) narii válasza rizso (#25468) üzenetére


narii
tag

hát használt telóért, annyit tuti nem adok, akkor már keresek annyiért újat.

(#25476) rizso válasza D@niel (#25474) üzenetére


rizso
addikt

Mindegy, igazából nem lényeg, meg nem is tartozik ide ;) Lényeg, hogy érdemes kipróbálni 1-1 telefont, hogy mindenki saját maga döntse el, hogy lassú vagy sem :))

narii: hát te tudod...De ha egy teló ~70k újonnan, akkor azt nem kapod meg 20k-ért :( Használt sokszor annyit jelent, hogy nem te bontod ki a csomagot, de attól még a telefon teljesen karcmentes, teljesen hibátlan! Ne arra gondolj, hogy használt=leharcolt ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25477) D@niel válasza rizso (#25476) üzenetére


D@niel
addikt

Ne értsd félre, de engedd meg hogy hozzátegyem a teljesség igénye végett: egyes GSM boltokban a drágább okos telefonoknál lehet olyat csinálni, hogy megveszed áfa-mentesen, vagyis az üzlet nem adózik utána, pl. Moto Milestone áfával 130k, áfa nélkül 104e Ft. ugyanúgy bontatlan a mobil, az üzletben bontják fel előtted.
Az olcsóbb telefonoknál nemigazán van ilyen opció.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25478) Peace válasza rizso (#25473) üzenetére


Peace
nagyúr

Ahha. 5800 szimpatikus is, volt is alkalmam kipróbálni. Csak kiakaszt, hogy nincs sehol. Vagyis nincs más mód kideríteni melyik eldugott kis T-mobile partnernél van a polcon, csak ha végighívogatom az összeset. :(

Galaxy Spica-ban egy vonzó van, hogy bemegyek bárhova, és megveszem. :(((

[ Szerkesztve ]

(#25479) rizso válasza D@niel (#25477) üzenetére


rizso
addikt

Persze, tudom mi a legális kiskapu az adó elkerülésére :U De én arra gondoltam, hogy valaki megveszi jelen esetben a w995-öt, használja, vigyáz rá, óvja mindentől, és mikor eladja, akkor olyan, mint az új...Persze használta meg minden, szóval nem '0 perces használt', de nem is az ütött-kopott kategória. Szóval erre gondoltam :R

Peace: én annak idején HTC Kaiserrel voltam így...Mikor meg akartam venni, pont akkor fogyott el, és csak néhány T-nél volt még készleten 1-1 darab, csak ott nem, ahol én meg tudtam volna venni...De szerencsére aznap kapták meg az omniát, és ugyanannyi volt, mint a Kaiser - szóval jól jöttem ki a helyzetből :))

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25480) narii válasza rizso (#25476) üzenetére


narii
tag

jó, értem én, csak kicsit parázok a használt cuccoktól, de majd hétfőn beugrok egy boltba aztán, érdeklődök :)

(#25481) D@niel válasza narii (#25480) üzenetére


D@niel
addikt

...csak ne a sarki GSM-be :U

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25482) sagesz93 válasza narii (#25480) üzenetére


sagesz93
addikt

Küldtem privát üzenetet, olvastad? :)

Egyébként egyre többet tájékozódom android téren, a két kiszemelt(t-mob. pulse vs. galaxy spica) olvasok rosszat is jót is, és döntésképtelen vagyok.
Melyiket vegyem? A pulse felé jobban hajlok.

(#25483) narii válasza D@niel (#25481) üzenetére


narii
tag

áá, dehogy is, sokan mondták milyen az :P

(#25484) xXmartXx válasza sagesz93 (#25482) üzenetére


xXmartXx
tag

Sziasztok!
szeretnék vásárolni valamien sony ericsson telefont max 20-25 ezer forintom lenne rá, szerintetek milyent vegyek? ha esetleg van valakinek k850 c902 w705 w715 dobjatok pü-t!
de meghalgatok minden ajánlatot! :R

Üdv. xXmartXx

(#25485) D@niel válasza xXmartXx (#25484) üzenetére


D@niel
addikt

Szia!

Egyszerű a dolog: ha zenét akarsz, akkor SE Wseries, ha fotózni, akkor pedig Cseries. Nincs mit ezen mit mondani, neked kell döntened, válaszd amelyik tetszik :)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25486) littlelion21 válasza D@niel (#25485) üzenetére


littlelion21
addikt

A C902 és a K850i is bőven jó zenehallgatásra, véleményem szerint nem kellene így különválasztani.

(#25487) D@niel válasza littlelion21 (#25486) üzenetére


D@niel
addikt

Szerintem meg ezekhez még kell egy normális fülhallgató, mármint nekem. Nem tudom neki milyen igényei vannak, de amit adnak egy Cseries-hez, nem feltétlen a minőségi zene hallgatást jelenti.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25488) littlelion21 válasza D@niel (#25487) üzenetére


littlelion21
addikt

Ez igaz, de normális fülest bármikor tud vásárolni a telefonhoz (3-5k magasságában), AF-t meg xenon villanót viszont nem.
Tehát ez ne legyen már indok.

[ Szerkesztve ]

(#25489) D@niel válasza littlelion21 (#25488) üzenetére


D@niel
addikt

Amit adnak hozzá már alapból 3k,bár szerintem több is (SE logó rulz), tehát minimum 5e egy normálisnak mondható fülhallgató.
Olyan árban amit említett, le lehet vonni, hogy nem akar komoly mobilt, tehát költeni sem szándékozik rá utólag.

Én vennék egy C SE-t, + egy jó fülest, jó napot! :)

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25490) littlelion21 válasza D@niel (#25489) üzenetére


littlelion21
addikt

Ezt rosszul tudod, a zenehallgatásra bőven jó HPM-70 2,5k-nál kezdődik (boltból, nem pedig neppertől), a távirányítós HPM-82 meg 5k-tól.
Az esetleges használt árakról nem is beszélve (én is árultam fehér HPM-82-t 2k-ért pár hónapja).

Amúgy egyetértünk, C-s SE + normális füles kombo lenne az ideális.

(#25491) MIFtIli


MIFtIli
aktív tag

Nincs valami jo tippetek mobil vasarlashoz?
Amilyet szeretnek:
vekony, lehetoleg fem haz, sima mobil forma
alaptudas, csak gyors legyen
olcso
valamilyen kamera
szep kijelzo

Most egy Motorola L7-es van (csak kezd meghalni) es valami ilyesmit szeretnek helyette.
Köszi:)

(#25492) karl_fischer válasza MIFtIli (#25491) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Nokia 6303c

(#25493) Peace válasza Peace (#25478) üzenetére


Peace
nagyúr

Na kicsit utánaolvasgattam ,és Android 2.1-el már van equalizer a Spica-n, bluetooth fájlcsere is megy, és megszűntek az akadások. Ráadásul a frissítést garanciavesztés nélkül elvégzik a Westendben, szóval így már egy fokkal vonzóbbá vált a készülék számomra. Már csak egy kérdéses pontja maradt, hogy vajon mekkora kártyát ad hozzá a T-mobile. :F

(#25494) #40835072


#40835072
törölt tag

eten x500+ jó telefon? megbízható? :R

(#25495) kaller1 válasza #40835072 (#25494) üzenetére


kaller1
veterán

Nem kell beírni minden topikba, a pda-sba ment a válasz. :D ;)

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#25496) Quan-Chi válasza #40835072 (#25494) üzenetére


Quan-Chi
őstag

itt van róla egy elég átfogó teszt :R

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#25497) #40835072 válasza Quan-Chi (#25496) üzenetére


#40835072
törölt tag

kösz! :R

valakinek személyes tapasztalata? :F

(#25498) dussy


dussy
őstag

Hello!

LG Mini GD880-ról vmi vélemény?

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#25499) sanzi89 válasza sanzi89 (#25462) üzenetére


sanzi89
addikt

Ma bementem az MM-be és megtapogattam az 5800-át, és az összes félelmem az anyaghasználatra beigazolódott. Gyűjti az ujjlenyomatokat, vastag, kopogós műanyagok mindenhol.
Azonban a telefon mellett megláttam az E52-est is, és kb egy árban van a kettő. Funkcióban ugyan azt tudja nagyjából mind a két készülék, de az E52-es háza olyan, mint amilyenre vágytam. Azt a telefont élmény megfogni ellenben az 5800-val.
Ugyan úgy Symbian, GPS, WiFi, Bluetooth. Egy nagy különbség van, az pedig a kijelző illetve a szövegbevitel. Érintő kijelző nélkül meglennék, de netezni, GPS-t használni biztos, hogy kényelmesebb egy nagyobb kijelzőn. Igaz csak ünnenpanokon használnám kb a WiFi-t netezésre, mivel egy 5530-ason is kínszenvedés.
Kinek mi a véleménye a két telefonról illetve az összehasonlításról?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#25500) madarasz92 válasza #40835072 (#25497) üzenetére


madarasz92
őstag

Nekem X650-es Eten-em volt hát én nem nagyon szerettem volt egy pár hibája is visszhangzott ezt tőbben is mondták telefonálás kőzben..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.