Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25501) korpicschess válasza sanzi89 (#25499) üzenetére


korpicschess
veterán

E52-vel az a gond, hogy vagy jó vagy rossz példányt fogsz ki!
Többen is panaszkodnak a fórumon, hogy milyen szörnyű, lötyög, nyikorog, mások szerint pedig frankó.
A szerencsén múlik!

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25502) madarasz92 válasza korpicschess (#25501) üzenetére


madarasz92
őstag

Ja Joe bácsi már sokszor javitottták ki is van akadva rendesen az E52-re..

(#25503) kkrisi


kkrisi
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy komoly kérdésem! Van egy Nokia 5310 készülékem és az lenne a gondom h az unokatesómnak kölcsönadtam mert nekem nem kellett per pillanat ő meg kicserélte a telefonnak SZÓ SZERINT az egész tokját! (tehát az előlapot hátlapot a kamerasapkát és végül azt a "tokot" amin csücsül a hangszóró antenna és egyéb kis kütyük...) tehát ő foga és azokat is átragasztotta az új tokra ami persze kínai... Na már most nincs vele semmi gondom csak valamikor bezavarodik és össze-vissza csinál mindent!

Ebben kérném a segítségeteket, hogy esetleg olyat lehet csinálni, hogy az alaplapon és a kijelzőn kívül mindent ki lehet cseréltetni rajta? esetleg ezzel a problémámmal a Nokiához forduljak vagy egy GSM-hez?

a válaszoakt élőre is köszönöm!

(#25504) kaller1 válasza kkrisi (#25503) üzenetére


kaller1
veterán

Ügyes kis unokatesód van. ;]
Vidd szervízbe, rakják össze rendesen.

.::> <::.

(#25505) korpicschess válasza kkrisi (#25503) üzenetére


korpicschess
veterán

Hú ez szívás. Nekem is 5310em van de én nem merném szétszedni!

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25506) kkrisi válasza kaller1 (#25504) üzenetére


kkrisi
senior tag

márkaszervíz foglalkozna ilyennel? Vagy csak sima szervíz?

Most ott tartok a telefonnal h szét van kapva tahát csak az alaplap van most! Az jó ha úgy odavinném a szervíznek?
Esetleg még vaterán keresztül meg tudom venni hozzá alkatrészeket és össze tudnám rakni!

(#25507) kaller1 válasza kkrisi (#25506) üzenetére


kaller1
veterán

Ezt egy sima szervíznek is meg kell tudnia csinálni.

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#25508) kkrisi válasza kaller1 (#25507) üzenetére


kkrisi
senior tag

és akkor ők is vadonat új gyári alkatrészeket használnak? 100%ra

Mert ha arról van szó akkor megveszem cuccoakt vaterán és akk én össze tudom rakni ha szépen szét is tudtam szedni!

[ Szerkesztve ]

(#25509) kaller1 válasza kkrisi (#25508) üzenetére


kaller1
veterán

Hát ez már passz. :D Ha úgy is van, nem lesz olcsó a dolog.

.::> <::.

(#25510) kkrisi válasza kaller1 (#25509) üzenetére


kkrisi
senior tag

Szerinted szervíz olcsóbban kihozza mint ha én megvenném a darabokat külön?

(#25511) kaller1 válasza kkrisi (#25510) üzenetére


kaller1
veterán

Nem írtad, mi kell hozzá, az eddigiekből nehéz kihámozni.

.::> <::.

(#25512) kkrisi válasza kaller1 (#25511) üzenetére


kkrisi
senior tag

inkább adok linkeket!
1
2
3
iylen alkatrészek kellenek!

(#25513) kaller1 válasza kkrisi (#25512) üzenetére


kaller1
veterán

Hát hallod ezekre még rájön a munkadíj, és ott vagy hogy majdnem vehetsz egy használt 5310-est. :U

.::> <::.

(#25514) kkrisi válasza kaller1 (#25513) üzenetére


kkrisi
senior tag

akkor jobbanjárok ha én teszem össze...:P
de legalább majdnem új telefon lesz!

[ Szerkesztve ]

(#25515) kaller1 válasza kkrisi (#25514) üzenetére


kaller1
veterán

Próbálkozni lehet. Annó én is magam csináltam a Ku990 ház és digitízer, meg a P1i komplett ház cserét. Pepecs munka volt, de megspóroltam vele vagy 8-10k munkadíjat, az biztos. :D

.::> <::.

(#25516) sanzi89 válasza korpicschess (#25501) üzenetére


sanzi89
addikt

Esetleg mik azok a sarkallatos pontok amire figyelni kellene? Mi szokott a probléma lenni? 60e-ért veszek telefont, addig el nem viszem a boltból, míg ki nem bontottam, meg nem tapogattam, mégha elküldenek a fenébe is.
Ha meg neten rendelem 8 napon belül egyszerűen visszaküldöm.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#25517) Michi


Michi
tag

Sziasztok!

Nokia 5800 VS Samsung Monte!

Ki a győztes?

Várom a téteket :D ;] :DDD

(#25518) Fuksza


Fuksza
tag

részemről az 5800 :D

(#25519) Michi válasza Fuksza (#25518) üzenetére


Michi
tag

Ühüm... Viszont úgy vettem ki 1-2 fórumtárs szavaiból,hogy ujjlenyomatgyűjtőnek k*rvajó. Ez azért annyira nem fogott meg... Kicsit mintha mattabb lenne a kijelzője mint Monte-nak.

(#25520) Michi válasza Michi (#25519) üzenetére


Michi
tag

Viszont felszereltségben veri a Monte-t.... Monte szegény elég gagyinak tűnik... :S Mind hardware mind software téren. Vagy csak én látom így?

(#25521) P100


P100
senior tag

Sziasztok,

Sürgős: Blackberry 9500 Storm --> megéri/nem éri meg? Jó telefon/szar? Tizes skálán?

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#25522) DemonDani


DemonDani
addikt

Petíció a Hello Kitty telefon tesztért!
Mert mindenki megérdemel egy esélyt :DDD (meg ráfér az idegborzolás az arénás srácokra) ;]

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#25523) P100 válasza P100 (#25521) üzenetére


P100
senior tag

Naaa, valaki válaszoljon a kérdésemre.

Esetleg egy LG KM900 ARENA jobb lenne?

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#25524) littlelion21 válasza P100 (#25521) üzenetére


littlelion21
addikt

Az ilyen idióta kérdéseket elkerülendő (mert nagyon megszaporodtak), kellene már egy velős 1.hsz.

(#25525) P100 válasza littlelion21 (#25524) üzenetére


P100
senior tag

Ja bocs, akkor csak úgy szabad kérdeznem, hogy "sziasztok, milyen mobiltelefont vegyek?"?
Szóval az a baj, hogy konkrét típusról kérdeztem, vagy mi?

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#25526) littlelion21 válasza P100 (#25525) üzenetére


littlelion21
addikt

10/7, jó telefon.
Most komolyan, ki vagy segítve...?

Talán ha leírnád NEKED mi a fontos egy telefonban, mennyid van rá, stb..., akkor érdemben tudnánk segíteni.

(#25527) P100 válasza littlelion21 (#25526) üzenetére


P100
senior tag

Jó, akkor úgy kérdezem, hogy: "Kinek van ilyen telefonja? Mennyire van vele megelégedve?"

Most így jobb?

Hogyhogy mi a fontos? A funkciók szerint már kiválasztottam, nyilván ezért írtam konkrét típust. Most már csak az a kérdés, mint minden más telefonnál: érintőkijelző kezelhetősége, sebesség, minőség, ropog-e mondjuk a hátlap, tapasztalt-e valaki vele valami típushibát, stb. stb.

[ Szerkesztve ]

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#25528) kkrisi


kkrisi
senior tag

szerintem meg nem itt kéne izzítani a feszültséget! Szépen nyugodtan meg lehet beszélni a dolgokat!

Utángyártott LCD kijelzőkről mi a tapasztalat? megéri megvennem? vagy inkább gyárit?

(#25529) P100 válasza kkrisi (#25528) üzenetére


P100
senior tag

Mit képzelsz, hogy ilyen h*lyeségeket kérdezel? Elkélne már egy jó bő 1. hsz. az ilyen fogyatékos kérdések elkerülése végett. :DDD

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#25530) Narina


Narina
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni én is a következő telóm kiválasztásában.
Amit tudnia kéne: wifi, 3g, legalább közepes minőségű kamera, gyors üzenet írás, jó alkalmazások a készülékre, jó hangzás ( fülhallgatóval leginkább)
Én konkrétan gondolkoztam a Nokia e75-ön és akinek esetleg ilyen készüléke van vagy ismeri megköszönném ha írna róla pár sort !!! ( samsung mobilokat nem ismerem annyira)
Ár: 40-80 e ( de nem az ár a lényeg :D nagyjából mind 1 is :D )
Előre is köszi!

Eladó: Ps2 2db Eredeti karral + Namco Fegyverrel + 11 eredeti játékkal

(#25531) kkrisi válasza P100 (#25529) üzenetére


kkrisi
senior tag

már belém is belém kötsz? ....azon még nem gondolkodtál h benned lehet a hiba? Jó mind1 nem fogok lesüllyedni a te szintedre! További jó vitázást!! :W

[ Szerkesztve ]

(#25532) D@niel válasza Narina (#25530) üzenetére


D@niel
addikt

Szia!

Az E75-nek sajnos nincs tökéletes qwerty-je. Elég zavaró, mert már rég meglenne...
E71 / E72-t megnézted? Ezekkel jól lehet gépelni, mondhatjuk közepes minőségű kamera, viszont Symbianra nem annyira sok program van.

Visszatérve az E75-re: legjobb, ha megnézed élőben a billentyűjét. Sokaknak nem jön be, én azért tudtam rajta írni elég jól.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25533) rizso válasza Narina (#25530) üzenetére


rizso
addikt

Írtam neked egy pü-t! ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25534) Narina válasza D@niel (#25532) üzenetére


Narina
csendes tag

Hát igazából próbálgattam már a billentyűzetét de nincs sok gond vele nekem megfelel
de inkább az aggaszt hogy alkalmazásokban mint mondtad nincs eleresztve :S Esetleg a fülhallgatós cuccról tudsz valamit hogyan szól stb. ?

Eladó: Ps2 2db Eredeti karral + Namco Fegyverrel + 11 eredeti játékkal

(#25535) littlelion21 válasza P100 (#25527) üzenetére


littlelion21
addikt

Ácsi!
Kezded egy finoman szólva is gyermeteg kérdéssel, majd szűk fél óra múlva írsz egy nógatást, de azért gyorsan megkérded hogy nem lenne helyette jobb egy Arena...

Ebből effektíve az jön le, hogy fingod nincs az egészről.

Nem egy elterjedt típus, nincs minden második embernek, nem fogsz 5 percen belül 10 választ kapni.
De látom annyi eszed nem volt a nagy sietségben, hogy a saját topic-jában kérdezd.

A cinikus(nak szánt) hsz-id pedig talán megtarthatnád annak, aki kíváncsi rá.

[ Szerkesztve ]

(#25536) narii


narii
tag

LG Arenaról mi a véleményetek ?
Tényleg nagyon lassú ?
Szoftverfrissítéssel ez kiküszöbölhető ?

(#25537) fateless válasza P100 (#25521) üzenetére


fateless
veterán

A BB 9500 egy roppant jó telefon, tele a RIM-től megszokott kimagasló tulajdonságokkal és egy igen különleges kijelzővel.
Ugyanakkor ha nem igényled a BB-k specialitását, akkor ne válassz ilyen készüléket, mert nem játéktelefon, hanem munkaeszköz.
Ennek tükrében igen, inkább egy Arénát válassz, sokkal jobban meg leszel vele elégedve, mint a BB-vel.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#25538) P100 válasza fateless (#25537) üzenetére


P100
senior tag

A BlackBerry Storm2-t lehet valahogy magyarítani?

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#25539) fateless válasza P100 (#25538) üzenetére


fateless
veterán

Nagyon-nagyon sok és kemény munkával megoldhatod ;]

Nem tudom :(
Vannak BB-khez magyarosítások, de még nem foglalkoztam olyasmivel, hogy akár BB-t akár WM-t magarosítsak, pedig biztosan jó lenne...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#25540) littlelion21 válasza P100 (#25538) üzenetére


littlelion21
addikt

Elviekben a BB Handheld Software v5.0.0.674 (Multilanguage)-ben van magyar nyelv.

(#25541) Karesz-chi


Karesz-chi
csendes tag

Szevasztok srácok van egykis problémám szeretnék venni egy LG Viewty Smile GT400-ast de igazat megvalva nem tudom hogy milyen típus hibái vannak vagy hogy egyáltalán vannak-e hibái!
Ha valamelyikőtök tudna valamit róla az jó lenne mert addig nem veszem meg

Ricsi

(#25542) teve08


teve08
tag

Sziasztok!

Igazából nem konkrét telefonvásárláson gondolkozom , csak kíváncsi vagyok arra , hogy mennyi az az ár ami napi pár fotózás és 1-2 óra zenehallgatás mellett megéri telefonra költeni.Tehát ezeknek az igényeknek milyen típus felel meg?És mi a helyzet ezekkel a 'drága' telefonokkal gondolok itt többek között a Sony Ericsson Satio-ra és az X10-re.Ezek alapfelhasználás mellett nyújtanának valami többet?Vagy teljesen felesleges megvenni ezeket vagy más drágább fajta telefont nekem?

Üdv. Teve08

(#25543) norbest válasza teve08 (#25542) üzenetére


norbest
aktív tag

Én inkább valami nokiában gondolkodnék, az tartja az árát is, napi 1-2 fényképhez gondolom nem kell satio... mert ezek inkább fényképezésre vannak kihegyezve!

(#25544) littlelion21 válasza teve08 (#25542) üzenetére


littlelion21
addikt

Szia!

Erre egzakt választ nem lehet adni, abszolút egyénfüggő, hogy ki mennyit szán az adott funkcióra. Valakinek egy használt K800i bőven elég 10k-ért, másnak a 100k-s i8910 sem elég jó.
A második kérdésedre: szintén Neked kell eldöntened annak függvényében, hogy mely funkciók fontosak, mennyire vastag a pénztárcád, mennyire vagy sznob.

(#25545) ludla


ludla
őstag

Sziasztok! Lenne egy fontos kérdés 2000ft-ba kapnám meg ezeket a készülékeket csak nem tudok választani, Alcatel Ot-880 vagy Samsung Corby vagy Sony Ericsson Naite kicsit az Alcatel fele hajlok.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#25546) littlelion21 válasza ludla (#25545) üzenetére


littlelion21
addikt

Ha kell a qwerty és a "megkapó" dízájn, akkor Alcatel.
Egyéb esetben SE.

(#25547) ludla válasza littlelion21 (#25546) üzenetére


ludla
őstag

Az Alcatel mellett döntöttem tettszik az új stílus és az MTK platform is, remélem 2évet ez is kihúzza mint a Motorola K1-em.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#25548) P100


P100
senior tag

Na BlackBerry 9520 Storm 2 megrendelve, remélem jól döntöttem :)

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#25549) P100 válasza littlelion21 (#25540) üzenetére


P100
senior tag

Ez az az operációs rendszer lenne, ami a BlackBerry 9520-on is fut? Mert abban nincs magyar nyelv...

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#25550) Narancs


Narancs
őstag

Sziasztok!
Olcsó, zenehallgatásra alkalmas mobil kéne, első blikkre 5130-at néztem ki (voda előfizummal 12K) de ha van más tippetek ne kíméljetek. Jack csati (mind1, hogy 3.5 vagy 2.5 mert van átalakítóm itthon) kéne legyen rajta. Másik tippem volt még a 2730, ami csak 8K, és tudásban kb ugyanazt hozza, csak nem zenetelefonnak van marketingelve. Az árkülönbségből meg tudnék venni egy rendes fülest hozzá.

Beauty is pain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.