Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24101) meroly válasza Telomanikus (#24100) üzenetére


meroly
veterán

Jó a 2730, bár a menü szinte teljesen megegyezik a 6303-al. 5th Edition S40. Ha nem kell a 3G, akkor meg 2700.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#24102) balintXD


balintXD
tag

Hello mindenkinek!

Azt szeretném kérdezni, hogy a Samsung Jet mennyire gyors vagy lassú telefon? (a Samsung s5230-hoz kell viszonyítani)
Tegnap délután voltam a t-nél és azt mondták : kifutó széria , még nekik itt (Békéscsaba) 1 db van raktáron. Ugyan nem vettem meg ,de erősen gondolkodok rajta hogy Kedd délelőtt első utam a t-hez vezet a Jet-ért de előtte itt meg akarom kérdezni a rendszer gyorsaságát, kezelhetőségét, mert hallottam hogy nincs a helyzet magaslatán, de jött ki hozzá frissítés és azzal jobb lett.

Na igazából összefoglalva az érdekel hogy: Mennyire gyors, kezelhető? Vajon az új szoftver van -e benne a t-mobilosba? És hogy vajon megér -e 5 db ropogós tíz ezrest?

Ja és még valami, mennyiért lehet elpasszolni egy féléves új hátlappal rendelkező Samsung s5230-at?

Tudom hogy hosszú lett ez így... :B

Aki tud az segítsen. Előre is köszi a válaszokat :))

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#24103) rizso válasza balintXD (#24102) üzenetére


rizso
addikt

50-ért inkább vegyél szerintem Spicat! :K
Ha gyorsan el akarod adni a samsungodat, akkor 15-20k között hirdesd meg(ismerősöm most akar amúgy olyat venni ;) )!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24104) balintXD


balintXD
tag

Azért nem akarom a spicát mert nekem nem a netezés meg ilyenek a fontos hanem a minél jobb kamera. zenelejátszó, FM-rádió, Dvix lejátszás... Ezekben jobb sokkal a JET szerintem.
Csak a gyorsasága a kérdés??? :K

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#24105) rizso válasza balintXD (#24104) üzenetére


rizso
addikt

S5230-nál mindenképpen gyorsabb :D

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24106) Sly Bp. válasza balintXD (#24104) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Vegyél használt i8510-et :)

(#24107) korpicschess


korpicschess
veterán

Mit ajánlanátok nekem telefonnak? Előéletem az adatlapomon..

Amik engem főleg érdekelnek:
- zenehalgatás
- legyen szép (szerintem szép pl: E66, Diamond, Magic, stb)
- nagy tudás
- gyorsaság (!)
- viszonylag értéktartó, keresett modell, könnyen eladható
- viszonylag jó kamera (használni lehessen)
- esetleg a játékoknak is örülnék
- NE legyen Omnia (1) és iPhone-t se szeretnék igazán, mert egy néptelefon, agyonhypeolt cucc, ráadásul a kamerája nem ér semmit (3G), ha már szifont vennék akkor inkább egy telefon + iTouch kombináció
- használt telefon érdekel, árkategóriát még nemnagyon lőttem be, a javaslatoktól függően eltérhet, 20-60.000 forintig kb., akár tovább is
- ne legyen (ha egy mód van rá) vastag és/vagy nehéz
- használhatóság, (testreszabhatóság)

Várom mit hoztok ki belőle:)
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24108) Sly Bp. válasza korpicschess (#24107) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Samsung i7110!

(#24109) korpicschess válasza Sly Bp. (#24108) üzenetére


korpicschess
veterán

Köszi ez nem rossz tipp, ha 40 körül lehetne szerválni akkor jó is lenne. Bár a gyorsaságról vannak kétségeim.. N86tal sem vagyok teljesen kibékülve ezen a téren.
Egyéb tipp?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24110) rizso válasza korpicschess (#24107) üzenetére


rizso
addikt

Maradtál volna az n86-nál :K

De ott van mondjuk még az n82, n85, n79, e66, e72, e52 a nokiák közül, Samsungból mondjuk a Spica, i8510, i8910, i8000 vagy Sly Bp. által ajánlott i7110 is korrekt készülék. SE-t ugye nem csíped, pedig ott lenne a w995, c905, satio vagy vivaz. És még egy pár készülék ömlesztve: Hero, S100, LG gw620, Milestone, Diamond2, BB 8900, 9700, motorola zn5 és még elég sok készüléket lehetne sorolni szerintem...Árban eléggé különböznek :B

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24111) Sly Bp. válasza rizso (#24110) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát ja maradt volna az N86-nál :)

(#24112) korpicschess válasza rizso (#24110) üzenetére


korpicschess
veterán

Akkor lassan kielemzem őket :DDD szerk: ellentmondás, mert gyorsan írtam és ezt a végén is lejegyeztem :DDD

N86 még megvan, csak árában már késöbb nem bírnám normálisan eladni. Bajom vele, hogy vastag és bitang nehéz + sebességben sem olyan hűdejó.

N82, N85, N79, E66 <- ezek gondolom sebességben ugyanott vannak, E66 külsőre viszont nagyon begyere.. ;]

E72, E52 <- ezekben már izmosabb a proci, sajna E72 drágább kategória, inkább valami olcsóbbal is beérném, E52 meg szutyok képeket csinál

W995 nem is rossz annyira, mivel ott is van kamera driver moddolás, az nem csinál olyan rossz képeket ha jól tudom, ott ami riaszt az a SE menürendszer (zéró bővíthetőség, bár erre amúgy sincs szűkség -> két út közül szeretnék választani: érőntős és akkor buherálom, hagyományos és akkor használom)

Diamond2 volt, árban túlárazott és marhadrága, én anno 82ért adtam el de annyiért adják most is ha jól tudom.. nincs 3,5es jack, nem akkora cucc, gagyi a proci, akkor már inkább Diamond1-et vennék.

Blackberry - szerintem nem túl keresett, nehéz lesz eladni, azért sem akarok annyira, nem vonz az első qwerty gombsor, mert a kijelző méretének rovására megy

Motorola zn5. hát designre nem annyira jön be, de használt nincs és szintúgy nem keresett modell

Samsungokból. Spicát annyira nem ismerem, olyan semleges véleményem van róla

i8510 - nagy, nehéz, lassab, mint az N86

i8910 - ez már kiesik az árkategóriából, számomra túl nagy, kopós műanyagból összepakolt, + az érintős symbian sem túl jó pont

i8000 - árában már inkább kapok jobbat, de nekem ez is túl drága, túl sokat fog esni hónapok alatt

Acer S100 korrekt nagyon, tetszik is, de azt max 70ért vennék, használt nincs (ez a fő kizáró ok), van szériahibás, vannak nyűkjei, annyira nem is keresett

HTC Hero - régi idők procija, árban drága

Milestone nagyon tetszik, viszont az is az általam megjelölt ár felett van bőven, használt alig van

Gyorsan most ezeket sikerült leírnom róluk :)

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24113) rizso válasza korpicschess (#24112) üzenetére


rizso
addikt

Hát én nem tudom akkor mi kellene neked :DDD Azt vágom, hogy e66 nagyon bejön neked, de hát multimédiában nem egy nagy durr :(
Most ha saját részre akarsz venni, akkor ne azon agyalj, hogy mennyiért tudod eladni majd, hanem azon, hogy minél jobb állapotban vegyél minél olcsóbban ;)
Túl sok feltétel, és elég relatív dolgok, mint pl. sebesség, méret, stbstb...Kicsit pontosíts a feltételeken! ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24114) Sly Bp. válasza rizso (#24113) üzenetére


Sly Bp.
addikt

i7110-et szeretne kisebb méretben :D

(#24115) rizso válasza Sly Bp. (#24114) üzenetére


rizso
addikt

Hát akkor maradnak neki a kínai telefonok, ott már szinte mindenből van "mini" változat is ;] ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24116) Sly Bp. válasza rizso (#24115) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Vagy egy VK 2000! Nekem volt, nagyon jó! :K

(#24117) korpicschess válasza Sly Bp. (#24114) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem, i7110 méretre már megfelel! Nagyon hajlok felé, de nem akarok 50et adni érte! Annyiért i8510-et is kapok, viszont az meg nagy..

Legfontosabbakat akkor összeszedem:
- jó összeszerelés
- viszonlag jó kamera
- sebesség
- kinézet (jól nézzen ki azért na.. :DDD )
- értelmes súly és méret

szerk: na a kínai szutykokkal haggyatok :C

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24118) Sly Bp. válasza korpicschess (#24117) üzenetére


Sly Bp.
addikt

i7110 viszont nagyon értéktartó!

(#24119) korpicschess válasza Sly Bp. (#24118) üzenetére


korpicschess
veterán

Azért, 40ért tudnék venni akkor mehetne a menet :DDD (de 50ért úgy érzem tudok jobbat is venni)

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24120) rizso válasza korpicschess (#24119) üzenetére


rizso
addikt

Nehéz eset vagy :P

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24121) Sly Bp. válasza korpicschess (#24119) üzenetére


Sly Bp.
addikt

50-ért van jobb is de neked az nem kell az igényeknek ára van :D

(#24122) korpicschess válasza Sly Bp. (#24121) üzenetére


korpicschess
veterán

Fene vigye az egészet :DD Siemens C45 lesz ebből :U

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24123) Sly Bp. válasza korpicschess (#24122) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor vegyél azt! De abban semmi nincs ami neked kéne :) :U

(#24124) korpicschess válasza Sly Bp. (#24123) üzenetére


korpicschess
veterán

Van itthon :DDD de akkor már inkább az Z530i-t üzemelem be. Arénát nyúzok pár napja és nem is rossz!
Próbálok alkudozni az i7110esekkel.
Ha aközött és E66 között kéne választani melyik lenne jobb szerintetek? Vagy fölösleges is összehasonlítani, mert más kialakítás?

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24125) rizso válasza korpicschess (#24122) üzenetére


rizso
addikt

Legyen okos, gyors, minőségi, de ne legyen nehéz, nagy, drága, és mindezt úgy, hogy ne veszítsen hosszabb idő alatt az értékéből? :D Ilyet nem igazán találsz ;]

Én a samut venném! :K

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24126) korpicschess válasza rizso (#24125) üzenetére


korpicschess
veterán

De csak azért, mert direkt nem csinálnak tökéletes telefont :D i7110 azért elég jó ebből a szempontból nézve :)

Más téma: nektek bejön az új design? Nekem kicsit fura eligazodni itt a fórumon.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24127) Sly Bp. válasza korpicschess (#24126) üzenetére


Sly Bp.
addikt

i7110 nagyon jó de próbálj pénzt szerezni az N86-ra :D vagy Arena 1-1! E66-ből meg csak a fehér :D

[ Szerkesztve ]

(#24128) korpicschess válasza Sly Bp. (#24127) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem a pénz a gond, csak az, hogy alapból nem látom szűkségét olyan drága telefonnak. Ismétlem, jó az N86, de kicsit nagy, és főleg nehéz (meg elég nagy értékű). Aréna méret teljesen jó! E66-ból van most egy fehér itt, de 40ért adják, az meg engem 30 körül érdekelne, kicsit többért.

Aréna is nagyon jó, bár kicsit lehetne gyorsabb, de gondolom custom fw-vel jobb lenne, de az rendben van, csak a zárt OS kicsit hátráltat, illetve a kamera sokkalta gyengébb, mint az N86.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24129) Sly Bp. válasza korpicschess (#24128) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem is totál jó az Omnia :) Nem is vészes az ára, + mondhatni mindenben jó!

(#24130) korpicschess válasza Sly Bp. (#24129) üzenetére


korpicschess
veterán

Igen, hát ott nekem az a gondom, hogy a kijelző nagyon botrányos. De tényleg. Amúgy jó lenne! Viszont mindig arra nézek rá, nem tudnám elviselni :N

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24131) Sly Bp. válasza korpicschess (#24130) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát nem a legjobb de egy színes téma sokat javít rajta bár én gyárin használom és nem zavar :)

(#24132) rizso válasza korpicschess (#24130) üzenetére


rizso
addikt

Próbáld meg úgy nézni az omnia kijelzőjét, hogy leveszed a 4dioptriás szemüveget ;] :P Figyeld meg, egyből kisebbek lesznek a pixelek! :DDD Én is meg vagyok elégedve az omniámmal, pont jó méret, korrekt hardver, korrekt áron! Ha lenne benne egy xenon vaku, meg jobb videót venne fel :U

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24133) Sly Bp. válasza rizso (#24132) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Videója szerintem jó fényben és telón visszanézve eléggé jó! Én este videózom vele lámpafénynél és úgy a legjobb :) Jobb mint az utcán :)

(#24134) korpicschess válasza rizso (#24132) üzenetére


korpicschess
veterán

Nincs szemüvegem és jól látok :DDD
Omnia ellenszenvem nem tudom levetkőzni, akkor voltam a legnagyobb Diamondimádó, milyen lenne már ha most elárulnám szegénykét :P

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24135) Sly Bp. válasza korpicschess (#24134) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Okos lennél és nem kéne egy töltőt a nyakadba kötnöd :D

(#24136) korpicschess válasza Sly Bp. (#24135) üzenetére


korpicschess
veterán

Nagyobb akksi.. :U
Nem, nem lesz Omniám :C

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24137) Sly Bp. válasza korpicschess (#24136) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Na azzal a sufni tuning-al eléggé nagy méretű lesz :) és csúnyább is lesz :D

(#24138) rizso válasza korpicschess (#24134) üzenetére


rizso
addikt

Hát te tudod...30-40k között vennél egyet, simán megérné!

Sly Bp.: nekem eléggé fura a hang is videózáskor :F Van esetleg valami házipraktika, amiről lemaradtam? :U Amúgy tényleg nincs gond vele normál körülmények között, mert szép a kép és megvan a folyamatos 30fps, de félhomályban már veszít jó néhány fps-t...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24139) Sly Bp. válasza rizso (#24138) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem tudom nekem jó a hang! Már aki közel van kb 2 méteren belül a többi már nagyon elhalkul! Pl: Buliban a zene alig hallatszik ki a videón!

[ Szerkesztve ]

(#24140) korpicschess válasza Sly Bp. (#24137) üzenetére


korpicschess
veterán

Na igen. Ott az a baj, hogy nagyon kevés a szép állapotú :O Mindennel csak a baj van.... :U :O :B

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24141) Sly Bp. válasza korpicschess (#24140) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem van egy eladó! Hibátlan, garis full dobozos 50-es ajánlatom volt rá pár napja csak én nem küldök semmit utánvétellel! Kell?

(#24142) korpicschess válasza Sly Bp. (#24141) üzenetére


korpicschess
veterán

Mármint Dia? :B Nem köszi, ha visszatérnék hozzá, akkor olcsóbban, én nyár végén adtam el, autós cuccokkal, nagyon szép állapotban, 58ért.
Persze ami szép annak ára van.
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24143) Sly Bp. válasza korpicschess (#24142) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem Omnia :D Azt hittem arra mondod hogy nincs belőle már szép :)

(#24144) korpicschess válasza Sly Bp. (#24143) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem, abból éppenséggel van, mert nem ilyen szutyok anyagból van a háta. Ha fizetsz elviszem, egyébiránt -> :(
:))

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24145) Sly Bp. válasza korpicschess (#24144) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Oké fizetem a postát! Te meg adsz nekem 52 ezret :D

(#24146) dedike


dedike
addikt

Mondjatok nekem olyan minőségű és szépségű telefont, mint az E66! :U

Jó szerencsét!

(#24147) B L A C K


B L A C K
csendes tag

Sziasztok!

[link]
ez itt most miakar lenni? Vélemény?

(#24148) meroly válasza dedike (#24146) üzenetére


meroly
veterán

E51, E52 :DDD

B L A C K: sztem valami kínai másolat lehet.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#24149) rizso válasza B L A C K (#24147) üzenetére


rizso
addikt

Valami ipod-ra hajazó kínai mobil, aminek kör alakban vannak "kirakva" a gombjai...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24150) Sly Bp. válasza B L A C K (#24147) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Na az ilyeneket aki megveszi meg is érdemli :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.