Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24651) Sly Bp. válasza madarasz92 (#24650) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ne a Spicát ujjazd 17 évesen :DDD :P

(#24652) madarasz92 válasza Sly Bp. (#24651) üzenetére


madarasz92
őstag

:DDD :D
Mást is de most inkább arról nem beszélek.. :D
Amugy a telefon és gépmániámról nem tehetek.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24653) rizso válasza madarasz92 (#24650) üzenetére


rizso
addikt

Ujjazni mást kell, nem a spicat ;] :P

Gaborz1: igazából csak a wifi emeli ki a 20-30k-s mobilok közül, meg esetleg a kapacitív kijelző :F

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24654) madarasz92 válasza rizso (#24653) üzenetére


madarasz92
őstag

:DDD :DDD
He he..
Na azért kiderűl hogy jobb a Spica mint az Omnia.. ;) :DD

(#24655) rizso válasza madarasz92 (#24654) üzenetére


rizso
addikt

Hát ha már ez is szempont, akkor az omnia jobb, mert cerkával is lehet b@sztatni :P

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24656) madarasz92 válasza rizso (#24655) üzenetére


madarasz92
őstag

Tudod mennyit használtam az Omnia-hoz a cerkát?
Semenyit 1percet sem.. :D

[ Szerkesztve ]

(#24657) korpicschess válasza rizso (#24655) üzenetére


korpicschess
veterán

Fúj reszisztív fúj! :DD
Eszméletlen a különbség szerintem ha egymás mellé teszel egy reszisztív és kapacitív kijelzőt, én nem is gondoltam volna, pedig mégis! :K

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24658) rizso válasza korpicschess (#24657) üzenetére


rizso
addikt

De finnyásak vagytok ;] Akkor is omnia az egyik legjobb telefon ár/értékben! Spicahoz képest fényévekkel jobb kamera, belső tárhely! Ami miatt kipróbálnám a sicát, az az android és a 800mhz-es proc(bár ez állítólag nem hozza azt a szintet, ami elvárható lenne tőle) - más nem vonz benne...Na jó, talán még az előlapon lévő hardveres gombok :B

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24659) Sly Bp. válasza madarasz92 (#24656) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem is még bontatlan simán kézzel tolom!

(#24660) korpicschess válasza Sly Bp. (#24659) üzenetére


korpicschess
veterán

Add nekem, jó lesz dísznek :DDD
Engem úgysem győztök meg az Omniáról, mindörökkön örökké Diamond ;] ;] :P Tényleg, lesz Dia3?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24661) rizso válasza Sly Bp. (#24659) üzenetére


rizso
addikt

Én sem használtam(főleg nem MS3.5-tel), csak mikor nagyon unatkoztam, és képeket szerkesztettem rajta ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24662) Sly Bp. válasza rizso (#24661) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én nem unatkozom annyira hogy képet szerkesztgessek :D

(#24663) madarasz92 válasza rizso (#24658) üzenetére


madarasz92
őstag

Az biztos csak én nem használok nagyon kamerát telefonba és ugy feltalálták tárhely szempontjábol a memoriakártyát.. :)
Nekem viszon nagyon tetszik a Spica ugyhogy holnap megveszem.. ;] ;]

(#24664) rizso válasza Sly Bp. (#24662) üzenetére


rizso
addikt

Az egyetemi előadások adnak rá lehetőséget ;]

madarasz92: hát akkor neked tökéletes lehet :K

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24665) Sly Bp. válasza rizso (#24664) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ne járj be!

(#24666) shevago válasza rizso (#24634) üzenetére


shevago
csendes tag

Nem fontos hogy szolgáltatótól vegyem. Kártyásat szeretnék, nem elöfizetésest. tehát mindegy.... csak egy jó modelt kellene keresni. Mivel úgyis a netten venném meg, ez bármilyen lehet.

(#24667) rizso válasza shevago (#24666) üzenetére


rizso
addikt

Okés, és mi a telefonra szánt max keret? :U Mert nem nehéz olyat ajánlani, ami jól zenél, mennek rajta játékok, és szép kijelzőn lehet visszanézni a kamerával készített képeket, csak nem mindegy, hogy ezt mennyiért...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24668) qwerty123 válasza shevago (#24666) üzenetére


qwerty123
tag

Pont ma olvastam, hogy a T-Mobile-nál, ha neten rendelsz Nokia 5130-as telefont, akkor 5000 Ft-tal olcsóbban adják Domino csomagban. A számlám mellé dobták be egy szórólapon.

(#24669) shevago válasza rizso (#24667) üzenetére


shevago
csendes tag

Mivel remélem hosszútávú a befektetés, kb 40-50 körulire gondoltam

(#24670) rizso válasza shevago (#24669) üzenetére


rizso
addikt

Esetleg "használtan" egy SE w995? :U

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24671) picur220 válasza korpicschess (#24643) üzenetére


picur220
veterán

Nekem abból csak a 3GS kéne, de az meg aranyárba van!:DDD 3G már nem kéne, akkor inkább maradok a spicánál!:D

shevago: 50-be belefér akár egy Nokia 5530 is! Elég jó telefon, sztem az anyagával sincs gond (persze nem szereti, hogyha ritmikusan földhöz csapkodják), XpressMusic, tehát zenében jó, a fényképező része annyira nem profi, de a telon nézegetni tökéletes, van benne wifi is, így élvezheti a gyerek, hogy ingyen netezik:DDD
Akár egy használt, de tökéletes állapotú Nokia N79-et is nézhetsz, 45-ért vannak, az még jobb! Nem érintős, de a kamerája az egyik legjobb 5MP-s (nappal, éjjel a dupla LED miatt nem), van benne GPS is, bár az biztos nem kell neki, max a haveroknak vagánykodni:DDD. Vagy van az N78, még újonnan is belefér a keretbe függetlenül.
Ha azt nézük, elég lehet neki egy LG Arena is, függetlenül 50 alatt van sztem, elég jó a kamerája, és szintén Wifis, zenére is jó a 3,5-es jack miatt.

[ Szerkesztve ]

(#24672) korpicschess válasza picur220 (#24671) üzenetére


korpicschess
veterán

Jaja Aréna is elég jó, bár ott kiesik, hogy játékok... szóval ott a programok korlátozottak nagyon + kamerája szerintem csak telón nézegetni jó amúgymeg... nem egy N86. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24673) shevago válasza picur220 (#24671) üzenetére


shevago
csendes tag

Gondolkoztam egy SE W890i modellen is. Szerintetek ez milyen?

(#24674) kaller1 válasza shevago (#24673) üzenetére


kaller1
veterán

Jól sikerült darab, és már nem is drága.

.::> <::.

(#24675) rizso válasza kaller1 (#24674) üzenetére


rizso
addikt

De AF sincs benne, ami azért jól jön fotózáskor...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24676) meroly válasza shevago (#24669) üzenetére


meroly
veterán

Hát ha ekkora a keret (te keresel a kisfiadnak nem?), akkor egy Nokia 5630?

Bár ha megnő a csemetém, én tuti nem vennék első nekifutásnak ilyen drága telefont.... :U

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#24677) Sly Bp. válasza kaller1 (#24674) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Annyira jó azért nem lett de sima átlagos telefonnak elmegy :)

(#24678) shevago válasza Sly Bp. (#24677) üzenetére


shevago
csendes tag

Ha összehasonlítjuk a nokia 5630 és SE W890i-t, akkor melyikkel járnék jobban? . minöségileg?

(#24679) Sly Bp. válasza shevago (#24678) üzenetére


Sly Bp.
addikt

5630 egyértelműen!

(#24680) meroly válasza Sly Bp. (#24679) üzenetére


meroly
veterán

Igen :K

Impossible is nothing

(#24681) Samus


Samus
addikt

Felteszem kérdésem, többen többféle választ tudtok adni, hátha így megtalálom azt, amit keresek...Tehát mobiltelefont vennék. Sőt, inkább érintős telefont. Viszont vannak ám elvárásaim dögivel...Miután sok helyen olvastam, hogy az olcsó értinősök (KP500/502, S5230) nem a legjobbak, úgy döntöttem használtam próbálok beszerezni egy kategóriával jobb készélket. De elakadtam. Az ár olyan 35-40000 maximum. Elvárások: WLAN, 3G/HSDPA (videotelefon miatt), GPS. Jó, ha van 3.5 jack is, zenehallgatás miatt, de ha adapter van mellé, abba sem halok bele. Nézegetem régóta a Samsung Omniát. Az egyetlen bajom a Winmobil. Ugyan a pakkok szépen átszabják (SPB Shell pl.), de a hívásfogadás, kezelés gyári marad...Nézegettem LG Arenát, nagyon jó, nagyfelbontású kijelző, csodás kép, fémek mindenhol, de hiába a GPS, ha egy normális navigációs program nem érhető el rá...A netezés még Opera mini-vel úgy, ahogy megoldható...Viszont az S-Class szép, csak a telefonkönyv ne töltene... Ultimate mobil van, Samsung Omnia HD, Symbiannal...Vagy esetleg 5800, de valamiért a gyári Symbian annyira macerás (Barátnőmnek van ilyen...). Remélem értitek a problémám...Jelenleg egy N82-m van, szeretem...Lehet jobban járnék, ha csak a tapi maitt vennék egy mezei olcsó érintőst? Navigávióra és netezésre jó lenne az aránylag nagy érintőkijelző, de akkor kellene WLAN és GPS, és nomrális oprendszer, akkor pedig ott vagyok, ahol elkezdtem...
Köszi a válaszokat, és bocsi a nyafogásért.

(Ezt a hozzászólást beírtam még a "Milyen okostelefont vegyek" topikba is, biztos, ami biztos.)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#24682) messias2 válasza Samus (#24681) üzenetére


messias2
tag

hali
szerintem egy Nokia 5800 XM-vel nem jársz rosszul
viszonylag olcsók is de tudnak is és benne is vannak abban az árkategóriában amennyiért keresel.

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#24683) sirszevenap válasza messias2 (#24682) üzenetére


sirszevenap
őstag

Én is ezt ajánlottam volna... Voltak kétségeim az 5800-val, de miután utána néztem kicsit megváltozott a helyzet. :K Na és ugyebár mégis csak Nokia :K

üdv.

Bankkártyával? Hát persze!

(#24684) picur220 válasza shevago (#24678) üzenetére


picur220
veterán

5630-cal.
SE-t eleve nem vennék, egyik sem éri meg az árát.

Samus: keress egy samsung spicát, sztem 40-párezerért lesz. Nagyon jó telefon, a kategóriájában, és ár/értékben az első!

[ Szerkesztve ]

(#24685) rizso válasza Samus (#24681) üzenetére


rizso
addikt

Omnia! MS3.5 úgy átszabja neked, hogy észre sem veszed a wint! "hívásfogadás, kezelés" nem marad gyári, arra is vannak programok! Átalakítós headset jár hozzá, szóval a 3.5 jack is kipipálva! Navigációra iGO!

5800 nagyon elmarad az omniától, hidd el!

Aréna telefonnak még jó lenne, de ugye navigáció felejtős igazából, meg maga az S-class is döcögős kissé(öcsémnek aréna van, tapasztaltam).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24686) picur220 válasza rizso (#24685) üzenetére


picur220
veterán

Én hirtelen nem tudom olyan programot, ami eltütetné felül a Start menü sorát. Az valahogy mindig ott van, olyan, mint az Androidnál a statusbar:D
Ha rászánnád még azt a plusz 5k-t, simán lehetne Spicád, ami azért sokkal jobb, pl a kijelző kapacitív, nagyobb színmélységű, nagyobb felbontású, mellesleg az Android sokkal jobban használható (ujjal), mint a WM. Ha rászánod azt az összeget még, akkor ne gondolkodj, hanem vegyél Spicát.

(#24687) rizso válasza picur220 (#24686) üzenetére


rizso
addikt

Persze, ha rászánna még pár ezrest, akkor spica is lehetne...Viszont omnia már 30-35k-ért is van, vagy akár olcsóbban is :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24688) Zsinder


Zsinder
aktív tag

Sziasztok! 60e forintig szeretnék telót találni, Nokia vagy SE jöhetnek szóba többit nem igazán csípem. Nincsenek nagy elvárások szép legyen és jó xD

(#24689) Detros12 válasza Zsinder (#24688) üzenetére


Detros12
tag

nokia 5800, sony ericson vivaz

(#24690) madarasz92


madarasz92
őstag

Na gyerekek én is 5800 vettem a Spica nem igazán jőtt be élőben ez jobban megtetszett.. :D
Eddig nagyon tetszik.. :C

(#24691) Zsinder válasza Detros12 (#24689) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Vivaz 60ért?

(#24692) meroly válasza Zsinder (#24688) üzenetére


meroly
veterán

Egyéb kritérium?
6700 elég szép szerintem (a 8800-s beütésnek hála).

Impossible is nothing

(#24693) picur220 válasza madarasz92 (#24690) üzenetére


picur220
veterán

Designra vettél telefont? Mondjuk te tudod, a te pénzed:D

(#24694) Zsinder válasza meroly (#24692) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Az, hogy kártyafüggetlenül férjen be a 60as határba nem előfizetésesen vagy egyéb módon :D
Azért hagytam ilyen nagyra a rést mert SE fanatikus vagyok, de nyitott akarok lenni más márkára is.... de nokián kívül többiért nem vagyok oda.
Bár ha tudtok egyéb gyártótól jó készüléket akkor meggyőzhető vagyok. :D

(#24695) kaller1 válasza picur220 (#24686) üzenetére


kaller1
veterán

Én hirtelen nem tudom olyan programot, ami eltütetné felül a Start menü sorát.

Pedig több today alkalmazás is ad rá lehetőséget.

.::> <::.

(#24696) madarasz92 válasza picur220 (#24693) üzenetére


madarasz92
őstag

Nem ez valahogy jobban tetszett nem tudom miért meg hát a Spica alapcsomagja elég szegényes tartozékokban..
Amugy a kijelzője tényleg szép a Spica-nak de nekem valahogy ez az Android sem tetszik..

(#24697) picur220 válasza madarasz92 (#24696) üzenetére


picur220
veterán

Nekem nagyon bejön, főleg a 2.1! Az aztán az igazán király! :DDD

(#24698) Zsinder


Zsinder
aktív tag

Hát mivel nem lettem meggyőzve más telefonra, úgy érzem SE w902 lesz belőle... :)
Van esetleg valakinek? Tapasztalat?

(#24699) meroly válasza Zsinder (#24698) üzenetére


meroly
veterán

A 6700 53k.
Egyébként a speckók alapján egy lehelletnyivel jobb, de esztétikusabb az biztos.

Impossible is nothing

(#24700) Kalmi27


Kalmi27
csendes tag

Érdekelne mit gondoltok az Lg GT500-ról
Pro és Kontra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.