Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25051) Sly Bp.


Sly Bp.
addikt

Jézus ennyi piros fejet :DDD

(#25052) kCipi válasza Sly Bp. (#25051) üzenetére


kCipi
csendes tag

:P ...csak azért mert nem vok annyira képben ebben a témában....:D :DDD

(#25053) madarasz92 válasza kCipi (#25050) üzenetére


madarasz92
őstag

Használt az uj az kicsit drágább..
Itt találsz pár száz használtat..
Sly Bp.:Invázio van..

(#25054) norbest válasza kCipi (#25047) üzenetére


norbest
aktív tag

Ha használt is jó, akkor iPhone 2G -t ajánlanám :) :C

(#25055) kCipi válasza norbest (#25054) üzenetére


kCipi
csendes tag

Annyira a használt cucc nem érdekel de most ha lenne valami olcsó(40-50 ezer) pár hónapos omnia 1 vagy 2 akkor az lehet érdekelne...am más nagyon nem....ha nincs más marad a Samsung s5230 ebből is jó lenne a Wifis:D

(#25056) norbest válasza kCipi (#25055) üzenetére


norbest
aktív tag

S5230 nekem is van eladóba egy garis, de ebben nincs wifi, és nem is hallottam még ilyet, hogy van belőle wifi-s változat :D

(#25057) koboldsrac válasza norbest (#25056) üzenetére


koboldsrac
csendes tag

sziasztok!

szerintetek meik a legjobb választás? lg arena lg bl40 vagy a spica? vagy ha van más ötletetek ebben az árkategóriában szivesen látom

köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#25058) Sly Bp. válasza koboldsrac (#25057) üzenetére


Sly Bp.
addikt

BL40 egy divattelefon ami nagyjából semmire sem jó! A Spica meg okos telefon ami mindenre jó:D

(#25059) kCipi válasza norbest (#25056) üzenetére


kCipi
csendes tag

mert annak valami más a neve de ugyan azt tudják és ugyanolyanok vagy ez h samsung s5233 vagy s5230W de most nem akarok hülyeséget mondani....de olvastam valahol az oldalon...

(#25060) madarasz92 válasza Sly Bp. (#25058) üzenetére


madarasz92
őstag

Az biztos én is a Spica-t ajánlom..

(#25061) Jézus1969 válasza Metallica01 (#25027) üzenetére


Jézus1969
tag

metallica01 _nek! w 595 elég jó telefon. most jó áron lehet hozzájutni. zenehallgatásra tökéletes. jól szól a 2 hangszórója is. kamera is elég használható csak ne remegjen a kezed. a c905 más kategória. külsőleg nem a legszebb, de izlés dolga. üdv! :R

[ Szerkesztve ]

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#25062) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Nem követem figyelemmel a mobilos újdonságokat, híreket - kérlek segítsetek!

Jelent meg mostanában új dupla SIM kártyás készülék?

Utoljára pár hónapja szedtem össze az ilyen készülékeket, de végül egyik sem nyerte el a tetszésemet annyira, hogy meg is vásároljam. Gondoltam, várok még vele - nem hajt a tatár...

[ Szerkesztve ]

(#25063) norbest válasza koboldsrac (#25057) üzenetére


norbest
aktív tag

Szerintem is simánd Spica-t válaszd!

(#25064) norbest


norbest
aktív tag

Valaki egy oldalt tudna, ahol tudom ellenőrizni, IMEI alapján, hogy egy telefon külföldről van, vagy magyar.. ????

Én egyet tudok, de az mindenre azt irja hogy angol, a tmobile os garisra is :) :R :R :R

(#25065) Paraglider


Paraglider
csendes tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Először is még mielőtt megkapom, hogy olvassak vissza, jelezném, hogy megtettem, de nem igazán találtam számomra is megfelelő válaszokat.
Szóval: szükségem lenne egy DUAL SIM kezelésre képes telefonra.
Követelmények: ( a sorrend nem véletlen, és minden feltételnek teljesülni kell )

1. Új készülék
2. Kártyafüggetlen (két pannnonos kártya lesz benne)
3. A két kártya egyszerre aktív
4. Minnél hoszabb beszélgetési idő ( valós min. 4 óra, de inkább a kétszerese)
5. Fényképezőgép (csak hogy végszükségre legyen)
6. Bluetooth
7. magyar vagy angol nyelv ismerete
8. sms mms
9. ár ( áldozok rá de 60k fölött már húzom a számat, de ha tuti teló akkor jöhet drágábban is)

Volt már egy kis kínaim A07 néven fútó almás telefon mini klónom, amivel semmi bajom nem volt, egyet kivéve az üzemidő/beszélgetési idő, messze nem teljesítette az igért paramétereket (2-4 óra besz. idő, 2-4 nap készenlét), naponta 2x töltöttem.
Mivel ez a telefonom bűncselekmény áldozata lett, ezért most újat keresek. Tehát szóba jöhetne kínai is de ez az aksi/fogyasztásüűzemidő kérdés szerintem mindnél parasztvakítás. Amennyiben tévedek örömmel veszem ha kijavítotok.
Kinéztem egyett: Philips x710 [link] . (esetleg x806 -ez már elég drága-, vagy x9@9w ), de mivel nem tudok angolul, a manual-ját nem tudtam értelmezni, hogy tényleg "rendesen" kezeli a 2 kártyát, vagy csak váltogatni lehet köztük, és egyszerre csak 1 aktív.

Szóval várom a véleményeteket a kinézett telóról, vagy az tippeket más készülékekre.

Elnézést, hogy kicsit hosszú voltam.
Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv: B.J.

[ Szerkesztve ]

(#25066) Sly Bp. válasza norbest (#25064) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem ilyen nem nagyon van!

(#25067) norbest válasza Sly Bp. (#25066) üzenetére


norbest
aktív tag

Okés, valamit írt nekem egy srác, hogy nokián meg lehet nézni, csak ahoz 'dedikált' felhasználónak kell lenni... Erről hallottál már valamit?

(#25068) Sly Bp. válasza norbest (#25067) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egyáltalán nem :)

(#25069) norbest válasza Sly Bp. (#25068) üzenetére


norbest
aktív tag

Aham, mert állítólag a hibás E71 em ről megtudta, hogy afrikából való, és nokia gariból húzták be....! Rákérdeztem hogy honnan az infó, és ezt mondta :)

(#25070) Sly Bp. válasza norbest (#25069) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én nem tudom! De ha megtudtad oszd meg velem is :D

(#25071) knorbert1992 válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


knorbert1992
tag

Én Nokiát ajánlanék nagyon megbízható kis telefonok.

Úgy vagyok a munka kedvel ,mint Egyszerű lány a szombati buli után ! "Vagy megjön v nem" :D

(#25072) Paraglider válasza Paraglider (#25065) üzenetére


Paraglider
csendes tag

Egy dolgot elfelejtettem: ne samsung legyen..igaz csak d880 és d980 ismerem

(#25073) Fufiii


Fufiii
csendes tag

Sziasztok emberkék! Kijött a 6700 slide teszt és háát nem lett valami fényes, engem a hangerőszabályzó hiánya feszélyez, mert a jack-re tudok átalakítót venni, de gombot nem csinálhatok rá. Egyszer már feltettem a kérdést hogy LG Arena vagy Nokia 6700 slide. Akkor kábé mindkettőre egyformán érkezett "szavazat", de a Nokiát hosszabb életűnek tartották. De most ettől a teszttől megint elbizonytalanodtam, lehet mégis jobb lenne egy Arena ugyanennyi pénzért? Abban van wifi is amit nem vennék zokon :D Elvileg az is fémből van, nem vagyok egy telefon hajigálós típus(úgyis vmi zokniszerűbe bújtatva tartanám), mégsem értem mért lenne a Nokia tartósabb. áááá segítsetek :D

[ Szerkesztve ]

Engem nem az egyetem, hanem a világegyetem érdekel.

(#25074) norbest válasza Paraglider (#25072) üzenetére


norbest
aktív tag

D880 nállam is volt, nagyon roszs :W :W :W ........

(#25075) norbest válasza Fufiii (#25073) üzenetére


norbest
aktív tag

Van még rengeteg ilyen készülék, ami ezeket tudja, szerintem nézz szét a kínálatban :)

(#25076) Sly Bp. válasza norbest (#25074) üzenetére


Sly Bp.
addikt

D880 egy óriási csúszkás kaki :D Nagyon hamar szét tud menni!

(#25077) norbest válasza Sly Bp. (#25076) üzenetére


norbest
aktív tag

És a legfontosabb, hogy a 2Sim kártya ugyan aktív egyszerre, de közel sem stabil, a 2. számúnak a térerővel is gondja volt, szaggatva lehetett hallani, lehetséges, hogy pont egy ilyen hibásat fogtam ki, de 1 hónapos készülék volt...

(#25078) Sly Bp. válasza norbest (#25077) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ilyen hibával én nem találkoztam!

(#25079) norbest válasza Sly Bp. (#25078) üzenetére


norbest
aktív tag

Vodás és Pannon os kártyával próbáltuk, és a 2es számú nálam mindig rossz volt, akármelyiket tettem oda..... szaggatott, és akivel beszéltem ő is alig értette... :W

(#25080) Wictor válasza norbest (#25079) üzenetére


Wictor
senior tag

Nekem volt már D880-am, azt újként vettem valakitől, ha jól emlékszem. De ilyen hibát én sem tapasztaltam, hogy a másodlagos kártyáról indított, vagy fogadott hívás szakadozott volna... Akkor ez egyedi probléma lehetett valószínűleg...

Viszont a csúszka minősége elég vacak volt... Plusz az anyagminőség sem valami nagyon jó...

Fufiii: egyértelműen az Arena-t ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#25081) campers


campers
tag

Sziasztok!

Teló vásárláshoz kérném a segítségeteket.
-min. 3Mpixel, auto focus, vaku
-wifi mindenképp, gps-nem probléma
-ha lehet érintő kijelzős- de ha gombos az sem baj :)
(és újat szeretnék)

Ha tudtok saját tapasztalat alapján ajánlani készüléket, nagyon hálás lennék.
Kössz a segítséget, szevasztok!!!

(#25082) Sly Bp. válasza campers (#25081) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Árkategória? Függő vagy független?

(#25083) Wictor válasza campers (#25081) üzenetére


Wictor
senior tag

Helló! LG Arena!? Vagy esetleg nem érintősek közül Sony Ericsson C905?

[ Szerkesztve ]

(#25084) Thunderbc


Thunderbc
csendes tag

Sziasztok Guruk!

Keresnék egy telefont amely a következő funkciókat tudja:
- FM rádió, mp3 lejátszás, videó lejátszás (avi)
- Lehetőleg jack-dugós legyen, de valahogy lehessen külön fülest csatlakoztatni
- GPS-WiFi nem lényeges
- kamera nem lényeg
- függő is lehet akár (úgyis csak multimédiára használnám)
- ne törjön be a kijelzője attól, hogy ránézek (mp4 lejátszóm ezért ment tönkre 1 nap használat után)
- lehetőleg ne érintőképernyős legyen

Nokia e66-ot nézegettem, de újonnan nekem túl drága (2 éves technológia azért...) használtan csak-csak értelmesebb ára van, de azt meg nem lehet biztosra venni.
Szóval az ár olyan 30.000.- körül, ha új akkor max. 40.000.

Előre is köszi!!!

[ Szerkesztve ]

(#25085) Sly Bp. válasza Thunderbc (#25084) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nokia 5630?

(#25086) norbest válasza Wictor (#25080) üzenetére


norbest
aktív tag

Akkor én jártam csak így vele :)

(#25087) Sly Bp. válasza norbest (#25086) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ja az lehet! :)

(#25088) norbest


norbest
aktív tag

Ha van valakinek eladó iPhone dobozza írjon!!!! :)

(#25089) Fufiii válasza norbest (#25075) üzenetére


Fufiii
csendes tag

Hát szétnéztem már én mindenfelé, de nekem nagyon fontos a külső is, meg hogy azért ne csak fröccsöntött műanyagból legyen összedobva az egész, hanem minőségi benyomást keltsen, és ezek maradtak meg az alapos vizslatás után, mert elég kedvező az áruk

Engem nem az egyetem, hanem a világegyetem érdekel.

(#25090) €uro válasza Paraglider (#25065) üzenetére


€uro
őstag

"a sorrend nem véletlen, és minden feltételnek teljesülni kell"

Ha minden feltételnek teljesülnie kell, akkor a sorrendnek semmi jelentősége nincsen.

A fényképezőgép funkciónál mindegy, hogy milyen felbontású képeket tud készíteni a készülék? Csak mert nagyon sok olyan dual sim kártyás telefont láttam, melyek még egy megapixeles képet sem tudtak készíteni. A max. felbontás, ami tudtak 640x480 volt.

Egyébként én is dual sim kártyás telefont keresek. Nekem kell még, hogy kezeljen memóriakártyát és a kamerája minimum 1,3 mpixel, de inkább 2 legyen.

(#25091) Paraglider válasza €uro (#25090) üzenetére


Paraglider
csendes tag

A sorrendnek akkor van értelme, ha két vagy több telefon közül kell választani, és nem egyformák a paraméterek. Csak a példa kedvéért: ha két teló közül az egyiknek jobb az aksija de gyengébb a kamerája nálam az üzemidő/beszélgetési idő többet ér mint a nagyobb megapixel. Mint írtam a fényképezőt csak azért írtam, hogy vész esetén legyen, alapvetően nem használom, de volt már rá példa, hogy valamit le kell kapni gyorsan, akkor nem a minőség számít. Azt hittem érthető volt úgy is. Nem is ez a lényeg. Ajánlani tud valaki valamit? Esetleg a linkelt philips x710-ről valami infó? Itt is van róla egy semmitmondó cikk, azzal semmit nem érek. Mint írtam, nem vágom az inglist ezért nem tudom, hogy hogyan kezeli a két kártyát illetve milyen a menüje.

[ Szerkesztve ]

(#25092) Paraglider


Paraglider
csendes tag

Állítólag a nokia is tervezi duo sim-es telefonját, de idén már biztosan nem kerül forgalomba. Ez így akár 1.5 év is lehet, azt meg nem szeretném megvárni. Mint írtam az A07 kínaim tök jól kezelte a kártyákat semmi baj nem volt vele az üzemidőn kívül, igaz azzal teljesen megőrjített.

(#25093) €uro válasza Paraglider (#25091) üzenetére


€uro
őstag

"Azt hittem érthető volt úgy is."

Azért nem volt érthető, mert azon túl, hogy az aksinál és a kameránál - és még ide sorolhatjuk az árat is - az általad említett módon lehet értelme a sorrendnek, ugyanennek az összes többi feltételnél (új készülék, kártyafüggetlenség, egyszerre aktív kártyák, Bluetooth, nyelv, sms és mms) semmi értelme nincsen. Ezekkel a funkciókkal, tulajdonságokkal a készülék vagy rendelkezik vagy nem.

"Ajánlani tud valaki valamit?"

Korábban én ezeket a nem Samsung dual SIM-es telefonokat találtam:

NKTEL A200 - erősebb, mint valaha - Mobilarena
Kingbond D38 - ki a király? - Mobilarena
LG KS660 - XXLGSM.hu
Hyundai MB-D130 - XXLGSM.hu

Illetve szétnézhetsz még itt is: Neodigi Shop

"Esetleg a linkelt philips x710-ről valami infó? Itt is van róla egy semmitmondó cikk, azzal semmit nem érek. Mint írtam, nem vágom az inglist ezért nem tudom, hogy hogyan kezeli a két kártyát illetve milyen a menüje."

A telefon egyszerre kezeli a két SIM kártyát - párhuzamosan aktív mindkettő.

Angol nyelvű menü biztosan választható. Magyar szerintem nem. De ezt csak azért gondolom, mert a telefont még kapni is alig - vagy talán egyáltalán nem - lehet itthon.
___

Ha találsz majd számodra megfelelő telefont, akkor kérlek jelezd, hogy végül melyiket választottad/vásároltad!

(#25094) norbest válasza Fufiii (#25089) üzenetére


norbest
aktív tag

Ha a minőség számít, és a pénz annyira nem, én egyértelműen az Apple készülékeit ajánlom :)

(#25095) Deathtiti


Deathtiti
csendes tag

Helló

Tudnátok ajánlani egy érintős mobilt amiben van wifi és max 30.000 használtan?

(#25096) Sly Bp. válasza Deathtiti (#25095) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát nem nagyon talán egy Omnia 35 körül!

(#25097) jorgi22 válasza Deathtiti (#25095) üzenetére


jorgi22
tag

LG KS20?!

(#25098) Sly Bp. válasza jorgi22 (#25097) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az ilyen pici kijelzőn nem nagyon jó a wi-fi! Amúgy egy nagyon jó telefon!

(#25099) karl_fischer válasza Deathtiti (#25095) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

LG KS20! Nézd meg a hirdetésem!

(#25100) norbest válasza Deathtiti (#25095) üzenetére


norbest
aktív tag

Egy leharcoltabb használ omniát lehet találni 30 körül, én személy szerint inkább azt ajánlom, mint egy LG-t ! 37 körül már 5800 -t is kapni lehet! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.