Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25301) norbest válasza rizso (#25300) üzenetére


norbest
aktív tag

Szépen lement az aréna ára..... nem volt még olyan régen hogy 60e ért dobálták :)

(#25302) nemma válasza rizso (#25300) üzenetére


nemma
addikt

Ja, tudom, néztem sokáig. De aztán kipróbáltam és nem nagyon győzött meg.
Az pl totál gáz szerintem, hogy amikor pörgeted a kockát, nyomsz arra, amit választani akarsz és tök jó lenne az effekt, hogy kinagyítja az arcodba, de újratölti az egészet, ami lerombolja az egész látványt. :)

(#25303) norbest válasza nemma (#25302) üzenetére


norbest
aktív tag

Végre nem csak egyedül én vagyok LG ellenes :) :R

(#25304) Joe bácsi válasza rizso (#25300) üzenetére


Joe bácsi
őstag

és a sw-e egy hulladék! :W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#25305) kkrisi


kkrisi
senior tag

akkor veszek egy 5630-at azzal legalább nem lesz bajom (remélem..) de legalább nem veszek zsákbamacskát mint a pötyintős telefonokkal.. mert szó miszó érintőset szerettem volna de nincs jó meg ami jó lenne t-mobilnál nincs..

[ Szerkesztve ]

(#25306) norbest válasza kkrisi (#25305) üzenetére


norbest
aktív tag

Miért pont a tmobile-nál??? Pl neten is lehet használtan garisat találni, és sokkal jobbat vehetnél.. :) De te tudod

(#25307) nemma válasza norbest (#25303) üzenetére


nemma
addikt

Tényleg csak annyi a bajom vele, hogy jól kitalálták, de elfelejtették rendesen megcsinálni.
Papíron nagyon zsír a telefon, használva sajnos már kevésbé. Barátnőm is nagyon megszívta anno a Viewty-val. Hulladék, na, nem tudom mást mondani :)

kkrisi: Azért nem minden érintős zsákbamacska. Pl az 5800 a maga kategóriájában nem rossz telefon, csak kicsit lassú és vacak anyagokból van. Azt gondolom egyébként, hogy érintősből még mindig az Iphone az etalon...

[ Szerkesztve ]

(#25308) kkrisi


kkrisi
senior tag

Háár igazából én lg-t néztem először na azt fikázzák it szokan.... tehát akkor az kilőve néztem samsungot na azt is szidta mindenki... tehát ezek után már nem is merek kérdezni hogy milyen érintős telefont érdemes megvenni..itt van a t-mobilos árista és itt a 24havi hűségnyilatkozatosat nézzétek ne a részletest a teljest! Neke nem sok választási lehetőségem van! ja és 40 a keret rá!!

pedig ott a bl40 LG azzal mi a bajotok? nem hiszem h nagyon tesztelték volna mert nem sok mindenkinek van ilyen telója!

[ Szerkesztve ]

(#25309) nemma válasza kkrisi (#25308) üzenetére


nemma
addikt

Nemtom, nekem ez nem telefon már, hanem ékszer. Amellett pedig nem is túl szép ékszer szerintem :)
Én most a T-mobile árlistájáról a BB 8520-at vinném, szerintem korrekt az ára, nekem tök jó lenne. Qwerty, wifi, nagy kijelző, 3,5JACK, jó akksi és kész :)

(#25310) kkrisi válasza nemma (#25309) üzenetére


kkrisi
senior tag

na de nem érintős:P és nekem ezek a stílusú telefonok nem jönnek amin van 25347 gomb. MEg se tudnám nyomni őket

meg nem tudom régebben azon voltam h spica mert android és az lesz a jövő de nem tudom h tényleg hosszútávú telefon lenne az...

de akkor ennek az elvárásaimnak mondj egy jó telefont: Legyen benne wifi, kihangosítva is jól szóljon, érintős legyen, és azért a hátulján lévő kamerát kísérje villanó!

[ Szerkesztve ]

(#25311) nemma válasza kkrisi (#25310) üzenetére


nemma
addikt

:D
Én is ezt hittem, aztán vettem egy P1i-t(hejj, de rég volt). Egy álom volt vele sms-t, emailt írni, vagy akár ide posztolni :)
De valóban nem érintős. :N

Amúgy az utolsó kérdésedre is ez a megoldás: Sony Ericsson P1i :D
Ezen kívül ott van a már említett 5800, esetleg 5530, talán egy Omnia.
De sajnos én már ezeket nem vágom, vagy egy éve nem követem a mobilos híreket.

[ Szerkesztve ]

(#25312) kkrisi válasza nemma (#25311) üzenetére


kkrisi
senior tag

nekem ami teló ki voltak nézve az a bl40 akkor a spica 5800 vagy még a samsung jet! Ezeketa zért néztem mert ezek vannak most a t-mobilnál ésrákérdeztem a fórumba h ki mit mondd rájuk. mert ha mind kaki akkor végső esetbe egy 5630lesz

de az elején rögtön ki is lőtték az lg mert ócsárolták... utánna jött a samsung anak lassú a rendszere...stb stb. tehát az is kilőve (pedig a jet nagyon tetszik, meg a bl40is de hát akiknek van tapasztalatuk azok biztos tudják)

a spicát azért soroltam be mert volt aki azt mondta h az adroid az lesza jövő és ha kijön esetleg egy újabb op a spicára akkor bármikor tudom frissíteni és mindig naprakész kis teló lesz belőle ezáltal.

[ Szerkesztve ]

(#25313) nemma válasza kkrisi (#25312) üzenetére


nemma
addikt

Én személy szerint Samsungban sosem gondolkodtam(legalábbis U600 óta nem), nekem egyik sem jön be sajna és az LG is felejtős a vacak kivitelezés miatt.
5530-at láttad már?

(#25314) kkrisi válasza nemma (#25313) üzenetére


kkrisi
senior tag

igen bár az nem tud olyan sokmindent mint akkor pl az 5800

(#25315) nemma válasza kkrisi (#25314) üzenetére


nemma
addikt

Ez is igaz, csak gondoltam, hogy akkor olcsóbb is. De hülyeség, mert nincs bent a szolgáltatók listájában, úgyhogy akkor 5800 :)

(#25316) kkrisi válasza nemma (#25315) üzenetére


kkrisi
senior tag

és a t-mobile pulse?

(#25317) norbest válasza kkrisi (#25316) üzenetére


norbest
aktív tag

Inkább 5800.....:)

(#25318) kCipi


kCipi
csendes tag

Hali!
Mi a véleményetek a Samsung Pixon 12-ről érdemes megvenni?
Mennyi teló várható nyárvégéig?(mert akkor úgy tervezem a teló vásárlást):D

(#25319) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Most néztem ki magamnak egy uj telot a LG Viewty Smile GT400 van valakinek valami tapasztalata erröl a telorol ? Semmi tesztet nem találok a neten erröl a telefonrol . Valakinek van erröl valami tapasztalata ? Válaszokat elöre is köszi !

(#25320) kkrisi


kkrisi
senior tag

nah emberek... eldölt melyik telefon lesz!
egy Samsung Jet! Minden van rajta ami nekem kell! van rajt 5mp kamcsi led kíséri viszonylag jó képeket csinál, wifi, viszonylag jó hangzás.....

esetleg van/volt valakinek ilyen készüléke?

azt nem tudom hogy erre a telefonra lehet cuccokat pakolni vagy teljesen zárt rendszer?
és milyen op-fut rajtajó vagy nem jó?

(#25321) kaller1 válasza kkrisi (#25320) üzenetére


kaller1
veterán

Zárt rendszerű, max java alkalmazásokat tehetsz rá.

.::> <::.

(#25322) norbest válasza kkrisi (#25320) üzenetére


norbest
aktív tag

Nem rossz készülék, de ott a galaxy spica, az androidos, és arra már pakolhatsz is!!!! :):)

(#25323) kkrisi válasza kaller1 (#25321) üzenetére


kkrisi
senior tag

java alkalmazások alat mit értesz? tehát csak játékokat lehet?
és az op-je milyen nem lomha nem rossz?

Norbi89: nekem mindenképp az a dilim h legyen rajta lámpa nem tudom miért de vannak helyzetek az életem során amikor azt mondom h istenem dejó h van lámpa a telefonon!
Tehát létezik olyan androidos telefon amin van lámpa?

vagy a spicával jobban járnék? (a jővőre gondolva)

[ Szerkesztve ]

(#25324) norbest válasza kkrisi (#25323) üzenetére


norbest
aktív tag

Na én ezt a lámpát nem vágom, 5140i -n biztos hogy van :D:D:D:DD:D::D:D:D:D:D:D

(#25325) madarasz92 válasza norbest (#25324) üzenetére


madarasz92
őstag

Pár SE-n is van w610i ,k550i
Amugy Űdv néktek.. :R

(#25326) kkrisi válasza norbest (#25324) üzenetére


kkrisi
senior tag

akkor inkább úgy mondom h érthető legyek h a kamera mellet legyen led villanó! :D

madarasz92: igen most éépen egy k550 nyüstölök azóta mióta megjelent nekem másnap már meg is lett a telefon tehát elég rég óta nyüstölöm! De most szeretnék váltani egy érintősre ha lehet! ÉS sajnos vannak bizonyos elvárásaim és én a jet-et találtam leg megfelelőbnek!De mivel a spica jobb mivel androidos így nemtudom hogy melyik legyen! (nem vagyok egy egszerű eset)

[ Szerkesztve ]

(#25327) norbest válasza kkrisi (#25326) üzenetére


norbest
aktív tag

P520 armani -m volt anno azon úgy ment hogy a hangerőt hosszan nyomtam lefele és akkor volt "zseblámpa" :DDD :DDD :DDD

(#25328) rizso válasza norbest (#25327) üzenetére


rizso
addikt

Ha már ennyire megy a zseblámpázás :P W995-ön a LED vaku iszonyat jó! Nagyon erős, emllett közelre nem égeti ki a képet!!! Omnia vakuja erre nem volt képes :( És külön "fény" alkalmazást is kapott ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25329) IAMX


IAMX
csendes tag

Sziasztok!

Következő állomásához érkezett a mobilválasztási preferenciákról szóló kutatásunk légyszi töltsétek ki az újat is! 2 perc ez is.

http://surveys.questionpro.com/akira/TakeSurvey?id=1715859#

Köszi :R

(#25330) kkrisi válasza rizso (#25328) üzenetére


kkrisi
senior tag

akkor a jet jó készülék? jutott bele külön fény menüpont?
mit értesz a külön fény alkalmazáson? tehát van a SE-n egy progi amivel különböző dolgokat lehet csinálni vagy csak olyat h ki/be s.o.s meg ilyenek?

nekem egy bajom van a w995tel h nem 3,5 jack a fülese meg nem érintős:S

tehát szerintem maradok a jet-nél... az összességében jó készülék? nincs rá nagyon panasz?

[ Szerkesztve ]

(#25331) rizso válasza kkrisi (#25330) üzenetére


rizso
addikt

Jet-em még nem volt - és nem is lesz ;]

Ki/be/1perc/sos fény - gondolom te is ezt ismered :)

A w995 nem jack dugós? Dehogynem! Sőt: egyszerre tehetsz bele egy 3.5-es fülest, meg rajta van a töltő/adatkábel miatt a régi SE csatlakozó is, és abba is tehetsz fülest! Mindkettő szól egyszerre, és nem "osztoznak a hangerőn", hanem mindkettő maxon tud szólni! Én érintős mobilok után váltottam, mert már nagyon untam az állandó tapicskolást...Nem bántam meg! :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25332) kaller1 válasza kkrisi (#25330) üzenetére


kaller1
veterán

Az itteni tesztben kapott hideget, meleget, talán nem véletlenül... :U

.::> <::.

(#25333) kkrisi válasza kaller1 (#25332) üzenetére


kkrisi
senior tag

azt mire érted " talán nem véletlenül... "

(#25334) kaller1 válasza kkrisi (#25333) üzenetére


kaller1
veterán

Ha olvastad a tesztet, láthatod magad is. :D

.::> <::.

(#25335) kkrisi válasza kaller1 (#25334) üzenetére


kkrisi
senior tag

akkor azt mnodod h a w995tel jóval jobban járok? amúgy az tud navigációt is? wifin keresztül mindent visz? flash mindent? és a hangzása kihangosítva milyen?

(#25336) rizso válasza kkrisi (#25335) üzenetére


rizso
addikt

Szerintem jobban jársz a w995-tel! GPS van benne, elvileg van rá navigációs program is(persze nem egy iGO, de jobb jet-re sem lenne), wifi jó benne(én opera minivel használom), kihangosítva elég jól szól, bár én fülessel használom - illetve kihangosításhoz még lenne egy tippem: ha szerencséd van, akkor használtan is ki lehet fogni olyat, amihez megvan a csatlakoztatható hangszóró is ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25337) kaller1 válasza kkrisi (#25335) üzenetére


kaller1
veterán

Én zárt rendszerű mobilt már nem vennék, sztem Te is nézz szét az okostelefon piacon. ;)

.::> <::.

(#25338) rizso válasza kaller1 (#25337) üzenetére


rizso
addikt

Hát igazából kezd nagyon összeérni a nyílt és zárt rendszer...Eddig nagy előny volt a nyílt rendszereknek, hogy volt bennük wifi(és így ingggyéé net) és GPS, a zártakban meg nem - GPS még most sem az igazi a zárt rendszereken, de legalább van valami. Most már egyre több zárt oprendszeres teló van wifivel - opera mini meg java formában elérhető :)

Én is azt tartom/tartottam, hogy csak nyílt oprendszeres teló, de a w995 szerintem zártsága ellenére is remekül használható készülék - persze egy symbian rendszerrel jobban ellennék :B

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25339) kkrisi válasza kaller1 (#25337) üzenetére


kkrisi
senior tag

nokia 5630-as telefon???? arról különösen ajánlott pecsétet kapott !!! és symbian-os

vagy esetleg van még az új csoki a Lg bl-40

[ Szerkesztve ]

(#25340) kaller1 válasza kkrisi (#25339) üzenetére


kaller1
veterán

A nokia esetleg, az lg bl40 felejtős. Mennyi amúgy a keret? Lehet jobb tippeket tudnánk adni az ismeretében. :)

.::> <::.

(#25341) kkrisi válasza kaller1 (#25340) üzenetére


kkrisi
senior tag

az az igazság h nekem az elsődleges szempont az h pöttyintős legyen! a keret az kb 55k és az a gond h kártyáast néznék és hűséggel nekem így éri meg! tahát a t-mobilnál amik vanna azokból kellene gazdálkodnom!

(#25342) kaller1 válasza kkrisi (#25341) üzenetére


kaller1
veterán

55-ből spica-t is vehetsz, függetlenül újonnan. Az nem tetszik?

.::> <::.

(#25343) kkrisi válasza kaller1 (#25342) üzenetére


kkrisi
senior tag

tetszeni tetszik, de 55ért a t-mobiltól el hozom és van rá 2év gari! nem tudom h megértesz e de inkább viszem oda mint más boltba! Szerinted az lenen a legjobb választás a sok közül? vagy még esetleg a nokia az ami még jó?

(#25344) rizso válasza kkrisi (#25343) üzenetére


rizso
addikt

Vedd a T-nél a spicát! Jobban jársz vele, mint egy 5630-as nokiával!!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25345) madarasz92 válasza rizso (#25344) üzenetére


madarasz92
őstag

Az tuti rádásul most jőn ki a gyári 2.1-es Android rá..

(#25346) kkrisi válasza madarasz92 (#25345) üzenetére


kkrisi
senior tag

és az miben lesz másabb mint a mostani rajtalévő 1.5?

(#25347) norbest válasza kkrisi (#25343) üzenetére


norbest
aktív tag

Én is a spicát ajánlom!

(#25348) Agostino


Agostino
addikt

Használtan 40-50 000 forint környékén melyik telefonokat érdemes megnézegetni? Legyen benne viszonylag jó kamera, azaz az alapvető médiafunkcióknak tegyen eleget.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#25349) Fuksza válasza Agostino (#25348) üzenetére


Fuksza
tag

n82,5800-t ajánlanám ha kamerája a fontosabb akkor inkább n82,de már sztem ennyi pénzért n96-ot is vehetsz

(#25350) madarasz92 válasza Fuksza (#25349) üzenetére


madarasz92
őstag

Igen szerintem az n96 az nagyon jó...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.