Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25401) SPF válasza Kalmi27 (#25400) üzenetére


SPF
senior tag

Szerintem igo.

(#25402) Kalmi27


Kalmi27
csendes tag

Lenne egy problémám.
Van egy 8 gb-os omniám memóriakártyáról szeretnék zenét és képeket feltenni a telóra 1 kép átküldése után azt írja hogy kevés a memória pedig nincs rajta semmi az ég világon.
Valaki valami ötlet?

thx

[ Szerkesztve ]

(#25403) kkrisi


kkrisi
senior tag

sziasztok újra! Az az igazság h még mindig nem sikerült választanom telót a t-mobilnál! Arra kérnélek titeket, hogy aki meg tudja nézni itt a telefonokat az legyen olyan szíves írja le hogy melyiket ajálja, és akkor az összesítésből fogok tudni választani (remélem...) A keretem rá max 50k és a 24hónapos hűséggel nézzétek kérlek!

esetleg valakinek vmilyen tapasztalata a w995-ről? az az egy led a hátulján mennyire vakító?

(#25404) korpicschess válasza Kalmi27 (#25402) üzenetére


korpicschess
veterán

Hali!

Belső memóriával van a gond? Mass Storage üzemmódban csatlakoztasd a géphez és onnan tedd át. Esetleg formázd le a belső tárat, az hátha segít.

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25405) Kalmi27


Kalmi27
csendes tag

Sajnos nincs hozzá adatkábelem :W
Anélkül valamit lehet csinálni?

(#25406) korpicschess válasza Kalmi27 (#25405) üzenetére


korpicschess
veterán

Anélkül szerintem a sebesség sem lenne az igazi. Formázni sem tudod így? Adatkábel nélkül nem sokat ér egy PDA :F

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25407) Kalmi27


Kalmi27
csendes tag

Köszi megpróbálok minnél hamarabb egy adatkábelt beszerezni

(#25408) maathe válasza maathe (#25397) üzenetére


maathe
senior tag

Másvalaki? :]

(#25409) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!
Mobil csere előtt állok. Amit szerretnék: táccs, lehetőleg wifi, vagy kívülről hotswapolható memória kártya. FM rádió, esetleg transmitter, 3,5 jack előny. PDF és esetleg doc megnyitása olvasásra. virtuális qwerty nem feltétel de előny lenne. Olcsó is legyen :) ( <25k )
Eddig a lista:
Lg GD 510 pop
Lg GS 290 cookie fresh
Lg GT 400
Lg KP 500
Nokia 5230
Samsung S5230

Az LG telókról kevés infóm van, eddig a GS 290 a szimpatikus, árban is jó.
Vélemény?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25410) D@niel válasza maathe (#25397) üzenetére


D@niel
addikt

Moto Milestone, egyértelműen!

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25411) korpicschess válasza ViZion (#25409) üzenetére


korpicschess
veterán

maathe: i8910 vs Milestone közül az utóbbit venném én is!

ViZion: iPod Touch + Motorola F3 :))

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25412) kkrisi


kkrisi
senior tag

Balckberry 8900 vagy Blackberry 8520 legyen? Tudnátok egy kis infóval ellátni róluk? Mer iylen stílusú telefonom még soha nem volt! az előbbi azért is érdekelne mert van rajta led és h azt külön is be tudom kapcsolni?

(#25413) rizso válasza kkrisi (#25412) üzenetére


rizso
addikt

8900!!! Nagyon jó telefon! Nekem volt, és imádtam! A mérete egyszerűen passzol az ember kezébe(bár a gombok számomra kicsit kicsik voltak, de tudtam használni), a kamera AF+LED-kombós, és a LED-et külön be lehet kapcsolni(ha jól emlékszem). Netezni nagyon jó volt vele! Ja és szépen vitte a divx/xvid filmeket(konvertálás nélkül), a hangja pedig simán vetekedett 1-2 kimondottan zenei mobiléval(persze normális fülessel), és kihangostíva is gyönyörűen és hangosan szólt!
A másik okosság pedig a hozzá járó aktív tok: azt több telefonhoz is adhatnának, nagyon okos megoldás - de ezt nem lehet jól elmagyarázni, ki kell próbálni! ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25414) kkrisi válasza rizso (#25413) üzenetére


kkrisi
senior tag

AF+LED kombó alatt mit értesz?
egyre gondolunk? tehát a ledet a menüben be lehet kapcsolni vagy csak a kameránál? és miylen fénye van erős az is?

(#25415) madarasz92 válasza korpicschess (#25411) üzenetére


madarasz92
őstag

Az kemény egy teló az az F3 nekem is volt mondjuk birta vagy 1hetet tőltés nélkűl.. :DDD
Amugy Űdv mindenkinek..

(#25416) norbest válasza Kalmi27 (#25400) üzenetére


norbest
aktív tag

iGO 8

(#25417) rizso válasza kkrisi (#25414) üzenetére


rizso
addikt

Autofocus és LED a vaku mellett :) Ha kell, talán még 1-2 képem is van, amit a BB 8900-cel csináltam :U
És van egy külön alkalmazás(meg lehet van több is), ami bekapcsolja a vakut a menüben. A neve BerryTorch :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25418) akak válasza kkrisi (#25320) üzenetére


akak
csendes tag

Mi a konkrét kérdésed és elvárásod??Amugy majdnem ugyanaz mint a GT500 vagy a gt505 volt csak nincs benne wifi és ezért olcsóbb. De szerintem egy megbizható készülék.

(#25419) LG_Info válasza nemma (#25309) üzenetére


LG_Info
csendes tag

Szia,
itt :))
Üdv
LG Info

http://mobilarena.hu/teszt/lg_bl40_uj_iz_uj_formaban/bevezeto.html

(#25420) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok!
35-40körül lenne egy t-mobile pulse, új állapotban(1hónaposan)
Érdemes lenne eladnom az arénát és ezt megvennem helyette? Mivel nagyon unom már ezt a "zártságot".
Még egy gondom van, hogy vodás kártyával használnám. Hogy tudnám ezt elérni?(szoftver vagy turbosim?)

(#25421) LG_Info válasza kliszi (#25319) üzenetére


LG_Info
csendes tag

Szia,
nemsokára jövünk a készülékkel és lesz teszt is :) Nagyon köszönjük az érdeklődést, kérjük, hogy várj még egy kicsit türelemmel.
Köszönjük
LG Info

(#25422) kaller1 válasza LG_Info (#25421) üzenetére


kaller1
veterán

BL40 teszt? :F

.::> <::.

(#25423) rizso válasza sagesz93 (#25420) üzenetére


rizso
addikt

Én nem cserélném az arénát egy pulse-ra...Inkább tegyél hozzá, és vegyél spicát(persze ha megteheted) ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25424) sagesz93 válasza rizso (#25423) üzenetére


sagesz93
addikt

Miértjét tudhatnám? Valamiért a pulse nekem jobban tetszik, meg nagyobb kijelzője is van
Kár hogy t-mobile.... :(

(#25425) kkrisi válasza rizso (#25417) üzenetére


kkrisi
senior tag

köszi a segítséget! Még annyit kérdeznék hogy ezen milyen op fut? és hogy az mennyire zárt rendszer.... (esetleg ezt a készüléket lehet összevetni egy spicával?) <-- ez haveromat érdekli!

(#25426) benczeb


benczeb
aktív tag

Sziasztok joemberek,

Mostanaban nezegetek telokat, mert samu u800 kadba zuhant 1 eve, es lassan elkorrodalodik az egesz... :D

Szerintetek melyik a nyerobb? Nokia E72 vagy SE Aspen? Nekem nagyon tetszik ez a formavilag, az elobbi profibbnak az utobbi pedig kulonlegesebbnek tunik. Aspen van valakinek?

Esetleg egy W995? Tudom, h mas a celkozonseg, de megis van valakinek tapasztalata?

thx,
b

(#25427) madarasz92 válasza benczeb (#25426) üzenetére


madarasz92
őstag

Hello!
Szerintem az az SE Aspen az még meg se jelent nálunk én még nem hallotam róla.. :N
A W995 nagyon jó telefon ahogy hallotam..
Mik az igényeid?

(#25428) rizso válasza sagesz93 (#25424) üzenetére


rizso
addikt

Igazából nem tudom miért, engem nem fogott meg a pulse...A rendszer jobb, de mondjuk multimédiában az aréna a jobb. Ha neked a kamera nem számít, akkor természetesen maga a rendszer miatt jobb a pulse :)

kkrisi: Blackberryken a BB OS fut, ami egy nyílt oprendszer, mint a win vagy az android. Arra is tudsz különféle programokat telepíteni, és frissíteni is tudod a rendszert.

benczeb: én most w995-öt használok, és "teljesen"(egy documents to go jó lenne rá) elégedett vagyok vele :K Szerintem külsőre nagyon jól sikerült, tökéletes méret, forma, anyaghasználat! A tudása is elég arra, amire kell(netezés wifivel, kamera, zene, illetve dokumentumkezelés). Előtte sokáig winmot érintős mobilokat használtam, és kicsit most felüdülés a kompaktabb méret a gombok használata :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25429) kkrisi válasza rizso (#25428) üzenetére


kkrisi
senior tag

értem akkor még egy plusz pont a számomra! még annyit h zenei téren h teljesít? kezelőfelület egyszerű? fülessel gondolom jól szól de kihangosítva is hangosan,jól szól az átlag telefonokhoz viszonyítva?

és a lámpa féyne menynire erős?

(#25430) rizso válasza kkrisi (#25429) üzenetére


rizso
addikt

Mint már írtam zenei téren nagyon jó a kicsike! Kihangosítva is gyönyörűen szól(sokkal jobban, mint az átlag telefonok), szinte érezni egy kicsit a basszust, illetve nekem volt egy agybadugós BB fülesem is hozzá, és azzal nagyon ott volt! ;) Valaki mondta, hogy azért szól ennyire jól, mert külön audiochip van benne - én ehhez nem értek...Kezelői felület egyszerű, szép, könnyen használható, de mégis mindent tud!
Vaku igazából arra jó, hogy világíts vele, meg a képeknél is jól jön(bár néha 1-1 képnél a megvilágított tárgy körül sötét volt a többi rész, ha kell küldök mintát). A mostani w995-öm vakuja viszont erősebb, közelít a xenon "erejéhez" :))

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25431) sagesz93 válasza rizso (#25428) üzenetére


sagesz93
addikt

Amikor vettem az arénát, azthittem hogy húdejókamera, szétkamerázom az agyam, közben jó ha készül vele 1-2 videó, és kb. 100 kép, amiket a pulse kamerájával is megörökíthettem volna..
És most már úgy vagyok, hogy a rendszer nagyon sokat számít egy jó speckó alatt...
Az aréna is hiába erős sok mindenben, egy gyenge rendszerrel párosulva, néha kiábrándító tud lenni.
Ezért akarok most egy "kezdő" androidot, és a pulse jobban tetszik a nagyobb kijelző miatt.
A zenétől félek nagyon, remélem a skullcandy füles azért segít valamit a helyzeten.
Meg egy frissebb android, hogy legyen eq :)

[ Szerkesztve ]

(#25432) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

jelenleg egy LG KU990-el rendelkezek de szeretném lecserélni valami komolyabb tudású Asus készülékre , valaki tud nekem ajánlani valami jobbacskát ? az ár nem meghatározó , mind1 mennyibe kerül csak Asus legyen

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#25433) kkrisi válasza rizso (#25430) üzenetére


kkrisi
senior tag

és mi volt az oka h lecserélted egy SE-ra? amúgy küldhetsz pár képet kíváncsi vagyok mit tud a 3.2 kamerájával!

(#25434) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!
Új telefont szeretnék: táccs, lehetőleg wifi, kívülről hotswapolható memória kártya. FM rádió, esetleg transmitter, 3,5 jack előny. PDF és doc megnyitása olvasásra. virtuális qwerty nem feltétel de előny lenne.
Olcsó is legyen :) ( <25k )

Eddig a listám:
Lg GD 510 pop
Lg GS 290 cookie fresh
Lg GT 400
Lg KP 500
Nokia 5230
Samsung S5230

Az LG telókról kevés infóm van, eddig a GS 290 a szimpatikus, árban is jó.
Vélemény?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25435) sagesz93 válasza ViZion (#25434) üzenetére


sagesz93
addikt

Az a baj, hogy elég új telók, elég kevés vásárló, elég kevés tapasztalat van az új lg-kről.
A gs290-ről van egy videóteszt, érdemes megnézni, Szerintem nem rossz.
A gt400-at is megnézném magyar videóban, az se lehet rossz.

[ Szerkesztve ]

(#25436) Quan-Chi válasza ViZion (#25434) üzenetére


Quan-Chi
őstag

nekem is LG telóm van , nagyon meg vagyok vele elégedve igaz egy régebbi típus KU990 Viewty de remek darab ! ha nem kapok megfelelő Asus telót , akkor Prada II -re cserélem :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#25437) ViZion válasza sagesz93 (#25435) üzenetére


ViZion
félisten

Köszi a linkeket!
A GS290 videó nagyon meggyőző, nekem tetszik, a sebesség nem akkora gáz szerintem. A wifi hiányzik kicsit belőle. Sajnos ezekben pont az nincs, h pl. a doc és pdf fileokat nyitja-e. Üzletben azt mondták persze... Meg az is kérdés, h az USB-re dugva tudok-e a memóriakártyára másolni, ill. mekkora sebességgel.
Mondjuk 12 e Ft-ért ez is jó. GT 400-on nincs jack, az 5MP kamera nekem nem szükséges, és a mobilnet sem, egész nap neten melózok :) szerintem GS290 lesz.
Köszönöm a választ!!!
További linkek, hátha más is keresi:
LG GS290
LG GT400

Quan-Chi: köszi, mondjuk a GS290 egy kispályás azért, de elég jónak tűnik. az első LG telóm kuka volt, ezért is kérdezek. Asus telefon... hmmm... havernak vmi iesmi van, de inkább PDA, mint teló szerintem :)

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25438) Quan-Chi válasza ViZion (#25437) üzenetére


Quan-Chi
őstag

aha az PDA :R remélem sikerül intézni egy szépet

sagesz mert imádom ( adatlapomon a konfig pl ;] )
ezzel kiegyeznék

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#25439) sagesz93 válasza ViZion (#25437) üzenetére


sagesz93
addikt

usb-re dugva működik adattár módban, azaz a memóriakártya tartalmát látod gépen.
Korrekt dolgok ezek a cuccok szerintem :)
Amúgy samsung monte-t nézted?
Quan-Chi: miért pont asus ? :)
hát ezzel én is, de az asus nem pont telefonos téren domborít, maradjon inkább a gépeknél :D
A garmin nüvifone is asus alapú, jóltudom?

[ Szerkesztve ]

(#25440) ViZion válasza sagesz93 (#25439) üzenetére


ViZion
félisten

Néztem a monte-t, nagyon tetszik. Van egy nagy hibája: Yodánál nincs az akciósban...
Valami S5600 van, de nem az itt tesztelt 5620... nem tudom mi a különbség, a voda oldala nem egy infóbánya, a samu oldalán meg az 5620 nincs...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25441) sagesz93 válasza ViZion (#25440) üzenetére


sagesz93
addikt

Hát az gáz, amúgy jó vétel lehetne az is.
s5600 tesztje
felejtős teló.
Hát, akkor maradj a gs290-nél szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#25442) ViZion válasza sagesz93 (#25439) üzenetére


ViZion
félisten

Sőt az S5230-on is gondolkodtam... de ennél az LG GS290 szimpatikusabb. Vélemény?

Hehe: Samsung S5600 - ujjgyakorlat a rotációs kapán... köszi a linket... :)

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25443) rizso válasza kkrisi (#25433) üzenetére


rizso
addikt

Igazából elég sokat cserélem a telóimat, szeretek minél több mindent kipróbálni :B
Küldj püben egy mailcímet, megy majd pár tesztkép!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25444) sagesz93 válasza ViZion (#25442) üzenetére


sagesz93
addikt

4db 5230 is van az osztályban, hajaj, nagyon nem bejövős :D
Volt kp500-am is, nálam az sokkal jobb(menürendszerileg, meg külső anyagában, spec.-ben szinte ugyanaz a 2), de itt volt már pár "csata" a 2 teló miatt.
Meg ezen már félig s-class megy, ami szerintem jobb mint a touchwiz.

(#25445) ViZion válasza sagesz93 (#25444) üzenetére


ViZion
félisten

A munkatársamnak Corby van. annyira nem fogott meg a samsung.
Köszi a véleményt, LG GS290-et rendelek szerintem. kb. 12500 Ft.
anno a gumiantennás ericssonom volt 30ezer Ft, havi fizum meg ~50000... szal az LG ingyen van :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25446) madarasz92 válasza sagesz93 (#25439) üzenetére


madarasz92
őstag

Látszik hogy nem volt még Asus-od szerintem nagyon jó nekem volt P750-es.. :)

(#25447) Quan-Chi válasza ViZion (#25445) üzenetére


Quan-Chi
őstag

1ik ismerősömnek szintén Corby - ja van, nekem se jön be, se a gomb elrendezése, se a kijelzője se a menü rendszere :(

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#25448) sanzi89


sanzi89
addikt

Üdv.

Milyen telefont ajánlotok kb bő 50e-es árral ami tudja az alábbiakat:

- WiFi
- GPS
- HSDPA
- 3.5 Jack
- Bluetooth
- MicroSD
- Nyílt oprendszer

Köszi!

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#25449) korpicschess válasza sanzi89 (#25448) üzenetére


korpicschess
veterán

Hali!

Használt vagy új?
Samsung Spica így első tippre:)

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25450) rizso válasza sanzi89 (#25448) üzenetére


rizso
addikt

Nem reklám, de bő 50-ért nézd meg a gépem! ;) Egyedül egy miniusb-3.5jack átalakítót kellene venni, a többiben viszont nagyon ott van(net, GPS, kamera...)! És ment pü! :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.