Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25751) meroly válasza Karma (#25750) üzenetére


meroly
veterán

Mindkét telefon tökéletes. A 2700 személyes tapasztalat, bátran ajánlom.

Impossible is nothing

(#25752) Karma válasza meroly (#25751) üzenetére


Karma
félisten

Köszi :R
Nézegettem Forum Nokián az adatlapokat, azt hiszem a 2700 lesz a befutó :)

“All nothings are not equal.”

(#25753) meroly válasza Karma (#25752) üzenetére


meroly
veterán

Azt csak megnyomkodtam saturnban de jóval kattogósabbak a gombjai.

Impossible is nothing

(#25754) kkrisi válasza meroly (#25719) üzenetére


kkrisi
senior tag

Még annyit kérdeznék, hogy az 5310 készülékemet érdemes lecserélni egy 5630asra? Tehát zenében joban teljesít kihangosítva is meg fülessel is? nem csinálok rossz üzletet ?

(#25755) Karma válasza meroly (#25753) üzenetére


Karma
félisten

Olvasd újra :P

“All nothings are not equal.”

(#25756) meroly válasza kkrisi (#25754) üzenetére


meroly
veterán

Nem volt egyik telefonom se, de sok érv szól az 5630 mellett (vaku, symbian, wifi, 3G). Hát hogy zenében jobb-e, nem tudom. Talán a symbian miatt igen, jobb zenelejátszó telepíthető rá és így jobb lesz a zene is, mármint effektek, hangzás állítható, stb, stb. Ehhez nem értek.

Karma: ezt hogy csináltad? :Y

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#25757) Karma válasza meroly (#25756) üzenetére


Karma
félisten

Nem csináltam semmit, szerintem elnézted amikor olvastad az üzenetem :) Ilyen típusszámok mellett nem akkora csoda...

“All nothings are not equal.”

(#25758) meroly válasza Karma (#25757) üzenetére


meroly
veterán

:o
Azt hittem már meghackelted az oldalt :DDD

Impossible is nothing

(#25759) Angelotti


Angelotti
tag

Sziasztok!
Nekem olyan teló kellene, ami legalább olyan képet tud csinálni mint egy k800i.
legalább 3 megás, vakus v. ledes mittomén:), lényeg hogy szép képe legyen

és a mérete a lehető leg leg legkisebb.
Tudtok ilyesmiről?

(*)(*)

(#25760) meroly válasza Angelotti (#25759) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem a 6303 is nagyon szép képeket csinál pl.

Impossible is nothing

(#25761) benczeb


benczeb
aktív tag

Sziasztok, Nokia E52 vagy 6720 classic???

(#25762) meroly válasza benczeb (#25761) üzenetére


meroly
veterán

Egyértelműen E52!

Impossible is nothing

(#25763) Ricardo válasza benczeb (#25761) üzenetére


Ricardo
félisten

+1 X az E52 mellé

(#25764) karl_fischer válasza meroly (#25760) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Ezt én is megerősíthetem. Az eddigi mobiljaim közül ennek a fényképezőjével vagyok legjobban megelégedve. Persze csak ideális fényviszonyok között. De akkor nagyon tud!

(#25765) meroly válasza karl_fischer (#25764) üzenetére


meroly
veterán

Most már lassan kezdem bánni, hogy ahogy megvettem el is adtam. Dehát a fém....ugye....útálom.... :(((

Impossible is nothing

(#25766) karl_fischer válasza meroly (#25765) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Inkább legyen egy telefon fém, mint gagyi, karcolódó, ujjlenyomatgyűjtő műanyag. De ez csak az én véleményem.

(#25767) meroly válasza karl_fischer (#25766) üzenetére


meroly
veterán

Pont fordítva gondolom :)
A fém az ami gyűjti az ujjlenyomatot, ami karcolódik, ami csúszik, ami hideg és kényelmetlen használni. Legalábbis ezt tapasztaltam eddig.
Dehát ízlések és pofonok :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#25768) karl_fischer válasza meroly (#25767) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Én a 6303-at soha nem szoktam törölgetni (de a 6300-át, E66-ot sem kellett), ellentétben az LG KS20-assal, aminek nemcsak a kijelzője, hanem a hátulja is borzalmasan néz ki pár óra használat után.

(#25769) Ricardo válasza meroly (#25767) üzenetére


Ricardo
félisten

A 8800-t szeretted ;)
Többször leírtad hogy neked csúszik a fém. Mi tetszett meg ennyire az E52-ben hogy mégis rápróbáltál. Engem is megfogott a készülék, de érdekel hogy melyik tulajdonsága volt a döntő hogy a fém házról alkotott véleményed a háttérbe szorult.

(#25770) karl_fischer válasza Ricardo (#25769) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Az E52 fém, viszont nem csúszik :)

(#25771) meroly válasza Ricardo (#25769) üzenetére


meroly
veterán

A fő ok az 1500mAh-s akku volt ;)
De motivált még az v03-as symbian és a jó kamera is.

Impossible is nothing

(#25772) benczeb


benczeb
aktív tag

Kozeledem a vegleges donteshez....

N97 Mini vagy X6?

(#25773) rizso


rizso
addikt

Helló Srácok!

Másoknak olyan könnyű telefont ajánlani, viszont magamnak nem tudok :DDD Most egy n97 van nálam, de nincs szükségem rá, sem az érintőkijelzőt, sem a qwerty-t nem használom ki, viszont a tudása számomra tökéletesen megfelelne.
Igazából egy i8510 lenne a mindenem :U Tudom sokan szidják az akkuideje miatt, de nekem valahogy "mászt hev" kategória perpill...Kérném, hogy csak azok írjanak hasznos tippeket, akiknek van valamilyen személyes tapasztalatuk is vele, vagy tényleg tudnak róla ezt-azt!
Kérnék pro és kontra véleményeket!
Ami esetleg mé szóba jöhet: n86, n85, n79, n82(ilyenem volt), i7110 - ezekről is meghallgatok bármilyen hasznos tippet!

Számomra ami fontos:
- jó kamera: ezt használnám fényképező helyett
- wifi
- .doc és .pdf kezelés korrekt szinten - symbain ezt elég jól tudja
- az sem baj, ha van egy bizonyos minőségérzete a telónak

Köszönet a tippekért! :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25774) Rav3n02 válasza rizso (#25773) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Üdv,

Egy jó tanács: fényképező helyett ne használj telefont. Élményképet rögzítésére rendben van de a csúcskategória 8 meg 12MP-s csodái sem adnak olyan élményt mint pl.: egy 10ezer forintos kompakt gép... :(

Az általad felsorolt telefonokkal kapcsolatban n82-vel van hosszú távú személyes tapasztalatom...ezek a következők:

Jelenleg a használt piacon ár/érték arányban kiváló
kamerája kategóriájában szinte a legjobb a xenon vaku sokat dob rajta...
symbian-ról gondolom felesleges beszélni... :C

a minőségérzetet kicsit rontja a nyekergős hátlap, de nagyon strapabíró és kinézetre elegáns... :R

peace

(#25775) rizso válasza Rav3n02 (#25774) üzenetére


rizso
addikt

Kösz a tippet! :R

Tisztában vagyok vele, hogy a telefonnál jobb egy fényképező, de nem szeretem magammal hordani, meg számomra elég az a minőség, amiket ezek a telók nyújtanak. Volt omniám, n82-m, satiom, w995-öm, most n97, és ezeknek a képminősége azért már elég számomra - 1-1 pillanat/alkalom megörökítésére szerintem tökéletesek...

N82-vel a legnagyobb gondom: gombok :(( Igazából körömmel kellett piszkálnom...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25776) Rav3n02 válasza rizso (#25775) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Akkor ok én is így vagyok vele, de erősen elgondolkodtam egy kompakt kis digit képen. :)

Érdekes, nekem nem kellett piszkálnom a gombokat kényelmesek voltak, bár lehet, hogy ez az elkorcsosult és elgémberedett hobbit ujjaimnak köszönhető ami nem biztos, hogy hasonlít más főemlősök végtagjaira :DD :DD

Az i8910 jó választás lehet szerintem, bár a flipje kicsit kotyogósnak tűnhet (már ha jól emlékszem), de mivel ennek ellenére megbízható, abszolút nem vészes...A kicsit gyengébb akksi egyébként nem hiszem, hogy olyan égbekiáltó probléma, ha egy vagy két teljes napot kibír már jó...naponta egyszer fél órára felrakni töltőre nem olyan veszélyes dolog, szóval csak a gyengébb akksi ne hátráltasson szvsz... :)

(#25777) rizso válasza Rav3n02 (#25776) üzenetére


rizso
addikt

Én is gondolkodtam, hogy veszek egy digitálist, de tudom, hogy nem hordanám magammal ;] És elég sokszor van az, hogy megyek, és hirtelen le akarok kapni egy pillanatot - na ilyenkor elég a teló is nekem!

Amúgy n82 gombjait tudtam kezelni, csak éppen találkoztam már sokkal kényelmesebb megoldásokkal is :) Ha találnék egy szép állapotú, hibátlan működésű, full tartozékost jó áron, akkor lehet visszatérnék n82-re...

Amúgy az akkuidő nem riaszt el az i8510-től sem, ha megy 2 napot(márpedig szerintem nálam simán menne), akkor semmi gond...Csak szeretem körüljárni a dolgokat :))

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25778) anatre001


anatre001
tag

Hali!
Van egy SE w580i-m, és az érdekelne, hogy szerintetek megérné e cserélni egy sciphone i68-ra... Hallottam róla jó, és rossz véleményeket is...
A w580i lassan másfél éves, a sciphone pedig 2-3 hetes körül van...

Köszi a válaszokat,
anatre

Webfejlesztői munkákat vállalok!

(#25779) Rav3n02 válasza anatre001 (#25778) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Szia!

Röviden és tömören: FELEJTSD EL! HA HOZZÁD VÁGJÁK MENEKÜLJ MESSZIRE! :Y :Y

viccet félretéve: Ha érintőképernyőt akarsz akkor gyűjts egy iphone-ra vagy maradj a megbízható SE mellett... Hidd el megéri az a plusz 10-20 ezer forint rengeteg idegességet megspórolhatsz vele. Az összes iphone klón megbízhatatlan gyakorlatilag nulla a szervízháttér, a felhasználói élmény pedig kb a Samsung S5230 szintjén van tehát majdnem nulla... :W

csak egy jó tanács :R

(#25780) D@niel válasza anatre001 (#25778) üzenetére


D@niel
addikt

Igen, el kell felejteni a klónok támadását. Egy 5800, vagy bármely más Nokia, esetleg Samsung érintős jobb a célra. vagy persze original iPhone. 2G-t használtan már jó áron be lehet szerezni.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25781) Ronchy_90


Ronchy_90
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek melyik telefont lenne érdemes megvennem az alábbiak közül:
- Samsung I900 (Omnia)
- Nokia 5800
- Nokia N85
- LG KC910

Minél több javaslatot, véleményt várok.
Előre is köszi! :R

(#25782) rizso válasza Ronchy_90 (#25781) üzenetére


rizso
addikt

A felsoroltak közül omnia vagy n85...Csak át kell gondolni, hogy mire kell, és hogy érintős vagy "sima" telefon kell!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25783) Ricardo válasza rizso (#25782) üzenetére


Ricardo
félisten

Az omniát sokan szídják. Én kettő közül az N85-öt venném.
.

(#25784) rizso válasza Ricardo (#25783) üzenetére


rizso
addikt

Nekem volt - amire kellett, arra tökéletes volt :K Persze a kijelzője tényleg lehetett volna nagyobb felbontású, de nem lettem öngyilkos, amiért nem kapott wvga-t ;] Ha nem fontos az igo, filmlejátszás konvertálás nélkül, akkor én is az n85-öt venném...Ha érintőkijelzős teló kell, akkor viszont az omnia.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25785) legiaap válasza Ronchy_90 (#25781) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem volt Symbianos és Windows telefonom is.
A symbianos után nekem megváltás volt a windows platform.
És volt I900-am (Omniám) is. Nekem semmi gondom nem volt vele és jól szuperált.
A felsoroltak közül, az Omniát választanám a helyedben.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25786) Lapaj01


Lapaj01
csendes tag

Üdv

Telefonvásárláson gondolkodom, de nem igazán tudok dönteni. Két modell között variálok, az egyik a Samsung i900 Omnia, a másik az LG Arena KM900. A Samsung-al kapcsolatban jók a tapasztalataim (jelenlegi telefonom is az), szóval akár emiatt is ideális választás lenne. Az Arena-ról viszont csupa jót olvastam, hogy ilyen és ilyen jó... :)) A döntés elég nehéz, tudásban kb. egy szinten vannak, és árban is (használtan venném). Szerintetek melyikkel járnék jobban, és miért?

(#25787) anatre001 válasza D@niel (#25780) üzenetére


anatre001
tag

Okés, köszi a véleményeket! Akkor valószínű egyenlőre maradok az SE-nél :)

Webfejlesztői munkákat vállalok!

(#25788) rizso válasza Lapaj01 (#25786) üzenetére


rizso
addikt

Omnia testreszabható 100%-ban, van rá iGO, profi dokumentumkezelés(office mobile), konvertálás nélkül visz bármilyen filmet!
Arénának zárt oprendszere van, normális navigáció nincs rá, viszont szebb a kijelzője, van rajta 3.5jack(omniához 2részes füles van), videófelvételben is jobb az omniánál!

Öcsém elég sokat panaszkodik, hogy az aréna elég fagyogat, pedig ő nem buherálja...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25789) matyibalogh válasza Karma (#25750) üzenetére


matyibalogh
csendes tag

Az tuti meg fog neki felelni!

Bár a 6600 az zsír! :DD

●A lányok röpiznek, a fiúk fociznak..A Férfiak pedig EDZŐTEREMBE járnak!●

(#25790) Lapaj01 válasza rizso (#25788) üzenetére


Lapaj01
csendes tag

Köszi, mondjuk most ezzel sem állok sokkal közelebb a döntéshez :B

(#25791) kkrisi


kkrisi
senior tag

hali!

-Nokia 5630
-BlackBerry 8900
-Galaxy Spica?

melyik legyen? az az igazság h a spicát ne igen szeretném ert jó meg minden de az csak aért van ott mer érintős de azért nem szeretném igazán mert még az android meg az érintő még nagyon új és még szerintem van mit fejlődniük... ezért várnék még velük! Így marad az első kettő teló! De ne mtudok dönteni melyikkel járnék jobban:S

(#25792) Hixon


Hixon
csendes tag

Üdv, tudna valaki listát adni a nokiának a dual-simes telefonjairól? teljesen mind1 hogy gyártósoron van-e még vagy sem, köszi

(#25793) D@niel válasza kkrisi (#25791) üzenetére


D@niel
addikt

Hello!

A 2 mobil elég különböző kategóriában van.
Ezt a Nokiát zene miatt ajánlott választani, a BB-t pedig e-mailekre. Persze, ezen is lehet zenét hallgatni, csak elsősorban levelezésre való.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25794) kkrisi válasza D@niel (#25793) üzenetére


kkrisi
senior tag

a BB nekem azért szimpi mert eleve sokkal könnyebb lenen vele wifizni is oldalakat könnyeben lehetne beírni és jobban lehetne görgetni vele a golyó miatt! Akkor fém borítása van ami jó benyomást kelt bennem strapabíró! a lámpát külön be lehet kapcsolni :)) ja és persze nagyobb a kijelzője is és visz az xvid-et! Zenében nem tudom hogy teljesít de ha jól akkor megfelel nekem!

(#25795) D@niel válasza kkrisi (#25794) üzenetére


D@niel
addikt

Zenében: kicsit fapados zene lejátszó, venned kell majd hozzá egy jó fülhallgatót, meg esetleg memkarit, that's all.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25796) Rav3n02 válasza rizso (#25788) üzenetére


Rav3n02
senior tag

http://hardverapro.hu/apro/gyari_fuggetlen_nokia_n82_tokeletes_allapotban_gar/hsz_1-50.html

check it :C

(#25797) Jadro válasza Hixon (#25792) üzenetére


Jadro
veterán

Itt van egy kereső. [link] Beállítható rajta a dual sim is és a nokia mint szűrt feltétel.

Sajnos a nokia és dual sim együttes kiválasztása esetén 0 a találati lista.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#25798) norbest válasza Jadro (#25797) üzenetére


norbest
aktív tag

nem tudom, hogy lesz-e egyáltalán nokia dual sim :D

(#25799) rizso válasza Rav3n02 (#25796) üzenetére


rizso
addikt

Köszi, ment is neki pü! :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25800) Rav3n02 válasza rizso (#25799) üzenetére


Rav3n02
senior tag

:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.