Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21406) Kleroo


Kleroo
veterán

Nem értem miért húzza le mindenki az 5800-át.
Én olvastam hogy milyen ótvar szar gagyi az anyaghasználat, de az én 3hónapos készülékem betonstabilan össze van rakva. masszív,semmi recsegés,ropogás.
Vannak nála rosszabb és sokkal rosszab nokiák.
Nem látom a realitását a fikázásának(nem sufni gsmben vettem, és made in hungary gyártmány,blue)
Biztos vannak szarul összeszerelt darabok,de mivel nekem nem az,így azok hibásak(inkább az a gáz,hogy sok hibás van)
A v40es szofttal nagyon gyors,takaros, kijelző finomsága tökéletes.Gondolom v40nél finomítottak rajta. én legalábbis nem értem a kijelzőt érő kritikákat sem. nekem 30ból 29szer azt csinálja amit akarok.omnia,kp500,s5230 dimenziókkal szarabb(ezek jártak nálam)
hardveresen minden benne van ami kell, csak a kamerája nem az erőssége. de arra megfelel amire van.(és nem játszanak S:E:-t hogy zenefonba direkt ótvarfos kamerát rakunk)
És vannak benne menüponttok amiket double-klikkel lehet/kell megnyitni. lehet sok tulajnak nem tűnt ez fel..
:D nem vagyok vérpistike aki nem szereti ha oltják a telót.
Nem régóta van meg. ha nem tetszene,eladtam volna a francba :)
De nekem remekül bevált.
De most komolyan. mi rossz benne? :D nem értem(az összeszereléést ne hozzátok,azt fentebb taglaltam.. :) )

Hodor. Hodor? Hodooor!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.