Hirdetés

2019. február 16., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-03-23 22:34:04

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, fáradjon át ide: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20551) Sly Bp. válasza falcoves (#20549) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Van benne magyar!

(#20552) sagesz93 válasza gooool (#20544) üzenetére

sagesz93
(PH! addikt)

Hosszútávon ha frissíthető lesz az új androidra a pulse, akkor egyértelmű.
Ha nem akkor holtverseny :), Nekem Arena van, meg vagyok vele elégedve, multimédiában verhetetlen ennyiért.
Szóval számít hogy nálad mire kell? Ha a multimédia fontosabb mint az okoskodás, akkor egyértelműen aréna.

(#20553) Bavid válasza gooool (#20544) üzenetére

Bavid
(őstag)

Én inkább pulse-t vennék bár arénám van de nem t-s vagyok így nem volt rá esélyem de a hero mellett az arénám egy kalap :DDD najó nem, de zárt rendszernek tényleg vannak hátrányai.

(#20554) @matthew@

@matthew@
(PH! addikt)

Sziasztok!
új telót keresek és az LG KU990 Viewty (kártyafüggetlenül) és a Samsung F480 (vodánál live-val) lenne mind a kettő 45e ft. Mindenképpen új telót akarok venni és nem szánok rá többet szerintetek a kettő közül melyik lenne jobb választás mind a kettő tesztik és főként a fénykép és a zene a fontos. igazából nagyon hasonló a két kütyü úgyhogy aki tud segíteni leírni pro, kontra a dolgaikat azt nagyon megköszönném :D

Matthew 24:42

(#20555) Sly Bp. válasza @matthew@ (#20554) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Hát egyiket sem ajánlom :) LG Arena, Samsung M7600!

(#20556) tresh válasza @matthew@ (#20554) üzenetére

tresh
(PH! kedvence)

Ku990 vegyél ha a multimédiás része a fontos. nagyobb képernyő,jó kamera,Divx lejátszása,Videofelvétel is komolyabb mint az f480-é:) Meg úgye f480 live=fúj:D

Sly : én is az arénát mondanám ha nem kéne hogy vadi új legyen neki pont az lenne a nyerő az az m7600 az agyadra megy ;] ocsmány teló hiába jó:D

[ Szerkesztve ]

(#20557) madarasz92 válasza tresh (#20556) üzenetére

madarasz92
(őstag)

Én is az arénat mondanám.
De a Samsung m7600 se rossz főleg zeneileg..
A hangminőség füles nélkül is komoly produkció, úgy bömböl (inkább visít) a készülék, hogy arra kevés mobil képes.

(#20558) kaller1 válasza Sly Bp. (#20555) üzenetére

kaller1
(PH! nagyúr)

Samsung M7600! Még midig? :DDD

.::> mobiltelefonok szoftveres javítása - szerviz <::.

(#20559) tresh válasza madarasz92 (#20557) üzenetére

tresh
(PH! kedvence)

Az óké hogy frankón szól de nem kompenzálja hogy ritka csúnya bányászni lehetne vele ledobod a bányába feljön a szén:D

kaller1: Sly nem tud elszakadni tőle:D

(#20560) Sly Bp. válasza kaller1 (#20558) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Nagyon jó telefon! Nem hiszem hogy akik leszólják annak mindenek lett volna :D

(#20561) kaller1 válasza Sly Bp. (#20560) üzenetére

kaller1
(PH! nagyúr)

Lehet akármilyen jó telefon,ilyen kinézettel a kutyának sem kell... ;]

(#20562) Langsam válasza @matthew@ (#20554) üzenetére

Langsam
(fanatikus tag)

Szerintem is inkább Viewty-t vegyél, gyorsabb a menüje, multimédiában megeszi az Arenat, divx-ben vesz fel videót és lejátsza a divxek többségét, jobb fényképeket is csinál, a xenon vakuja mellett az Arena ledes vakuja sokkal gyengébb... nekem van mindkettő. :) Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20563) Langsam válasza kaller1 (#20561) üzenetére

Langsam
(fanatikus tag)

Ez valahogy kimaradt az életemből, egek... :) Viszont az tény, hogy különleges, aki szereti a kuriózumokat, annak jó is lehet. Samu alapból azért nem csinál rossz dolgokat, legfeljebb jócskán túláraz. De én sem venném meg, annyiért van sokkal jobb vétel, nem is kevés. Üdv.

(#20564) kaller1 válasza Langsam (#20563) üzenetére

kaller1
(PH! nagyúr)

Vajon miért nem készült még Samsung m7600 II? Gondolom jól fogyott ez az izé,és azért... :D

(#20565) sagesz93 válasza Langsam (#20562) üzenetére

sagesz93
(PH! addikt)

azért a viewty kicsit régebbi évjárat mint az aréna, ezért szerintem felejtős már, főleg annyiért. de amugy tényleg jó teló
kaller1: van benne valami :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20566) Sly Bp. válasza kaller1 (#20564) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Mért a Samsung Serenata után sem kapkodtak :D nekem még is kellene egy :D

(#20567) madarasz92 válasza tresh (#20559) üzenetére

madarasz92
(őstag)

Nem baj legalább nem lopják el.. :DDD

(#20568) Klemens válasza falcoves (#20549) üzenetére

Klemens
(őstag)

Amit találtam az is magyar volt. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#20569) Langsam válasza sagesz93 (#20565) üzenetére

Langsam
(fanatikus tag)

Régi évjárat és ezért felejtős ? :)

A dizájnja már tényleg nem a mai trend, de még mindig nem csúnya telefon az egyszerű vonalaival. Multimédiában meg leveri a mai telefonok 99 %-át. A HD-snek mondott Omnia videója szaggat, a Viewty-é meg nyugodtan nézhető tévén is. Plusz ugye a divx.
Szóval szerintem ezért még mindig elég ütős telefon. :)
(bár nem tudom mennyi most pontosan az ára, 42-ért láttam újonnan a neten, annyiért nagyon jó szvsz.)

Üdv.

(#20570) Sly Bp. válasza madarasz92 (#20567) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Én akinek mutattam és tapizta annak tetszett :) :K

(#20571) Wictor válasza Sly Bp. (#20566) üzenetére

Wictor
(senior tag)

Azt az M7600-at az UFO-k dobták le nekünk a Földre, hogy megsemmisítsék vele az emberiséget. Ránézel és elsüllyedsz... :D ;]

Sly: elkelt a KP500.:C Gyorsan megszabadultam tőle, most jön az S5230. ;]

[ Szerkesztve ]

(#20572) Sly Bp. válasza Wictor (#20571) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Hidd el nekem kakiból kakiba lépsz :DDD Tényleg valaki próbálja már ki legalább 2 hétig egy M7600-at :D rájön majd hogy szép jó és egyedi :D

(#20573) Wictor válasza Sly Bp. (#20572) üzenetére

Wictor
(senior tag)

Próbáltam, 5 perc is elég volt a hányáshoz. :P

Mondj valami jó telót 25-30000 körül! Zene + kamera a fontos.

Ui: ma láttam/fogdostam egy KA08 nevű hulladékot. A legjobb az volt az egészben, hogy a koma, aki árulta, szentül meg volt győződve róla, hogy ez egy iPhone Mini... :D

(#20574) Sly Bp. válasza Wictor (#20573) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Egyértelmű! M7600 :D 30-ért már kapni! :) Ne 5 percig használj egyet :) annyi idő alatt a zárat sem veszed le róla :)

(#20575) kaller1 válasza Wictor (#20573) üzenetére

kaller1
(PH! nagyúr)

Úgy nem nehéz,ha be van vésve a hátlapjába,hogy Mini. :DD

(#20576) Sly Bp. válasza kaller1 (#20575) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

És nincs annyi esze hogy tudja hogy nem létezik! Beírja a keresőbe és kidobja hogy balek vagy :DDD

(#20577) Wictor válasza Sly Bp. (#20576) üzenetére

Wictor
(senior tag)

Vazz, komolyan meglepődött, mikor levettem a hátlapot, kikaptam az akksit, és alatta virított a KA08 felirat... :C Az a 8 Mega Pixels azért kicsit durva a hátlapon... :D

[ Szerkesztve ]

(#20578) honyike válasza picur220 (#20541) üzenetére

honyike
(fanatikus tag)

Nekem is minden igényemet kiszolgálja, sőtt! Szeretem is, meg is vagyok vele elégedve, de ennyi idő után jól jön egy kis változatosság. De ahogy nézem az árakat, valószínűleg még minimum egy fél évig nem váltok! :D Kicsit sok ez a 100.000Ft feletti ár... :)

(#20579) meroly válasza honyike (#20578) üzenetére

meroly
(PH! nagyúr)

Elég retros, de jó kis konstrukció. Főleg hogy ennyi idő után még nincs baja, le a kalappal a Nokia előtt :R

Impossible is nothing

(#20580) Sly Bp. válasza meroly (#20579) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Régen még jó telefont akartak gyártani most már eladhatót :) ezért spórolnak hogy olcsóbban tudják adni! De még mindig van egy két megbízható telefon!

(#20581) rep3at válasza Sly Bp. (#20572) üzenetére

rep3at
(őstag)

Csak ne TouchWiz lenne rajta..

Forward thinking. كرر

(#20582) Wictor válasza Sly Bp. (#20580) üzenetére

Wictor
(senior tag)

Ja, tényleg, Sly, azon is TouchWiz van, mint az S5230-on. Az érintő sem jobb rajta. Akkor miért is nem jön be az S5230 és miért jön be az M7600? Kicsit zavaros. :P

(#20583) meroly válasza Sly Bp. (#20580) üzenetére

meroly
(PH! nagyúr)

Hát igen, ezt tapasztalja az ember.
Most már arra mennek rá, hogy egy fél évig - egy évig működjön, aztán úgyis megunja az ember és vesz másikat.
Meg azt vettem észre, hogy néhol direkt kihagynak ezt-azt belőle, hogy egy újabb típus megvásárlására ösztökéljenek. Abból meg persze majd mást hagynak ki. Nincs úgy mint régen a 6310i-nél, hogy a kornak megfelelő csúcstechnológiát belepakolták és mindenki (aki megtehette) azt vette. Vegyük alapul pl az E51-et. Nagyon jó készülék, szinte mindent tud, amit kell, de ha kapott volna egy nagyobb akkut és esetleg mobilfényt, mindenki azt venné, mert megfelel minden kritériumnak. Persze akkor nem lenne (még házon belül se) ellenfele..... hát ez már politika.....
... és itt off.....

Impossible is nothing

(#20584) Cosimo82 válasza Alpachino (#20050) üzenetére

Cosimo82
(újonc)

Hali!

Olyan mobilt szeretnék, amelyikben van wifi, de nem Symbian, vagy WinMo, vagy Android stb. platformon müxik, hanem a gyártó saját szerzeményén (tehát nem oprendszeres),
plusz számomra elengedhetetlen a fizikai billentyűzet (igazi gombok).

Ha valaki tud ilyen kütyüről az írja meg légyszi!

(#20585) tresh válasza Cosimo82 (#20584) üzenetére

tresh
(PH! kedvence)

Hát érdekes elvárás,de nem tudom mi bajod az említett rendszerekkel.Symbian szerintem bőven jobb mint a saját rendszerű kütyük max az arena jöhetne szóba de ott nincs fizikai bill,symbianból meg winfosból bőven van választék:)

(#20586) Langsam válasza Cosimo82 (#20584) üzenetére

Langsam
(fanatikus tag)

Szia. Azt hiszem hasonló telefont keresünk, csak én még csúszkával is megfejelem a kérést. :) (és persze normális multimédiával)
Nekem sem szimpatikusak az említett rendszerek, a WM nehézkes és nem "igazi gomb" felhasználó barát, az androidnál azt hiszem fogalmilag is kizárt a real billentyűzet.
A symbianról rossz (fagyások) emlékeket őrzök még a Nokiás korszakomból, bár ahogy megnéztem most az itt ajánlott N86-ot, ez már valószínűleg nem az a symbian. Csak túl vastagnak és ormótlannak találtam az N86-ot és annyiért elég drágának is.
Akkor már inkább Innov8, persze az is nagyon drága, de a Samsungnak valahogy jobban elhiszem hogy stabil rendszert építene symbianra is, bár nem tudom mennyire nyúlt hozzá.
A nokiaprogramok honlapon a progik többsége (ahogy láttam gyors betekintéssel) nem passzol a symbianos Samuhoz.
Megértem a tetszésedet a saját gyártói szerzemény platformok iránt, az ideiglenesen most használt Samsung G600 rendszere villámgyors és atomstabil. Kár hogy nincs benne 3G, wifi és divx támogatás, mert a régi ütött-kopott készülék használati értéke nagyon is tetszik.
(kicsi, egyszerű kezelni, elbaltázhatatlan, stb.)
Az LG fejlesztett még saját platformot (van a családban 4 is) valahogy kiábrándultam belőle, ők is főleg az érintőképernyőt erőltetik, de az szinte mindig a gyorsaság és a stabilitás rovására megy, ráadásul pld. a kapacitív képernyőket kesztyűben nem is lehet használni.

Üdv.

(#20587) spammer

spammer
(PH! kedvence)

Sziasztok!

Olcsó, filléres telefont keresek, t-mobile-ost. Régebben volt ilyen "tescos" azonnal vihetős (azaz nem kellett ott helyben szerződéssel vacakolni) teló, de mostanában ilyet nem látok.
A telefon csak és kizárólag telefonálásra kell, semmi másra nincs szükség.
Nem tudjátok h ilyen olcsó, pár ezer forintos teló elérhető lesz e még t-mobilenál? Vagy lehet valahol még ilyeneket kapni? Kb. 3 ezer forint körül voltak, és mivel semmi extra nem kell csak csörögjön, ezért többet nem is szánnék rá.

Ja és csak t-mobile jó és csak új, mivel kártyát így is úgy is venni kellene, ezért jobban megérné az ilyen filléres "csoda" :)

Köszi előre is a segítséget, üdv!

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20588) meroly válasza spammer (#20587) üzenetére

meroly
(PH! nagyúr)

Domino Quick-nak hívják és általában nagyáruházakban szokott lenni. (tesco, metro, stb.)

Impossible is nothing

(#20589) vsgaborr11

vsgaborr11
(fanatikus tag)

Sziasztok!Szeretnék N95 8GB beszámításával valami WM-es v. Androidos érintőkijelzős telefont venni. Ha belefér,legyen rajta QWERTY,kamera nem számít,milyen. Én G1-re gondoltam,vagy Pulse-ra,de mindkettőnél van valami hiányérzetem. Hero pedig még mindig drága :/ WM-nél meg nem nagyon néztem,LG KS20-ra is gondoltam,de HTC-k sem tűnnek rossznak. Tanácstalan vagyok.

Zune HD 16 GB, és Nintendo Wii eladó, privát üzenetben érdeklődj!

(#20590) korpicschess válasza vsgaborr11 (#20589) üzenetére

korpicschess
(PH! kedvence)

Szia!

Nem tudom mi lehet számodra az ideális, mert abban az árkategóriában amilyen az N95 8gb nem kapsz túl jó winmo-t.
LG KS20 ára használtan 25 körül van, inkább a HTC Diamondot nézném meg még a helyedben (persze ha használtan szándékozol venni, ezt írd meg légyszi).
G1-et annyira nem ajánlom, mert arra már valszeg nem lesz elérhető a 2.0-ás 2.1-es android.
Még írd meg, hogy mennyit szánnál rá.

:R

Aktuális hirdetésem: ATH AD700 25k, Furutech Cruise DAC-AMP 50k, Nuforce HEM8 4BA IEM 35k ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄

(#20591) salival válasza Cosimo82 (#20584) üzenetére

salival
(fanatikus tag)

W705/G705, W995, Motorola ZN5. Más nem jut eszembe.

YNWA

(#20592) sagesz93 válasza Langsam (#20569) üzenetére

sagesz93
(PH! addikt)

Régi szoftverre gondoltam. Kicsit csiszolatlan gyémántnak érzem :)
Kiadnák kapacitív kijelzővel, és s-classal, ugyanazzal a külsővel, szerintem nagyon ütne. De a "maga idejében" nem volt rossz(de akkor nem ennyibe került :) ). Most se az, tényleg jó kamerában, de az értéke szerintem már nem 45k.

(#20593) tresh válasza Langsam (#20586) üzenetére

tresh
(PH! kedvence)

Hát én elég rég űzöm a telefon cserélgetős ipart mert sose volt megfelelő egyik készülék se, de azért a mostani symbian rendszerek ég és föld az elődjeihez képest mind stabilitás mind gyorsaság terén és szerintem igen logikus egyszerűen használható rendszere van és minden magától érthető mi merre hány centi:) WM mobil max htc mert ott még valahogy helyre rázták a windows felületet.Oké hogy a samu g600 "atom gyors meg stabil" de azért a tudása nem azon a szinten van ahol egy symbianos,wm,android vagy iphone os-e kezdödik:) Igaz SE-nek van pár hasonló elvárásaidnak megfelelő mobil, de annyi pénzért hülyét kapnék hogy java-s cucc max ami fel megy rá és ok ott a wifi szép meg jó de max egy opera minit rakhatsz fel.Nyomkodj meg egy Nokia n95 8GB-t hamar kiderül hogy nem lassú nem fagy és multimédia terén mindent tud jó áron:) /mielőtt lecsesznétek hogy .... nem fagy,persze minden telot ki lehet gyilkolni:)

(#20594) Langsam válasza sagesz93 (#20592) üzenetére

Langsam
(fanatikus tag)

Nekem a csiszolatlan gyémántról egy másik LG telefon jut az eszembe... :)

A Viewty szerintem pont most jó ajánlat annak, aki max 50ezerig keres multimédiában erős telefont. A régebbi dizájn már ízlés kérdése, az új S-Class meg van akinél hátrány... :)
A Viewtynél egyedül a kamera melletti rugós gyűrű zavart, nem tudtam igazán megszokni.
Ha a Viewty-t is kiadnák S-Class platformmal de a régi procijával, az is belassulna és instabil lenne. Szerintem a Viewty így ütős ahogy van, én pont az S-Class miatt ábrándultam ki az érintő képernyőből.

Abban igazad van, hogy akkor nem annyiba került, én még anno 105ezerért vettem, egek.
Ezért mondtam hogy már kevesebb mint a feléért egy titkos tipp lehet.

2010 az új telefonok éve lehet (várjuk meg azért majd a mobil-kongressszust, vagy mi is a neve :) ) mindenesetre attól tartok hogy a hagyományos de amellett nagy tudású telefonok fejlesztése leállt, új és új platformok, szoftverek, ezekért mind lassúsággal és instabilitással fogunk fizetni. Remélem nem voltam nagyon konzervatív. :)

Üdv.

(#20595) Sly Bp. válasza Wictor (#20582) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Azzal nincs bajom! De azzal van hogy nem látni ha süt a nap és full vacak az érintője :)

(#20596) Warek válasza spammer (#20587) üzenetére

Warek
(tag)

Rendelj a webshopból. SAMU

Kihozzák átveszed nem kell vacakolni és a bevásárlóközpontba járni.

(#20597) sztara

sztara
(fanatikus tag)

kérdés

teló kéne. nem nekem :) egy hölgynek.
lényeg: érintős legyen és mindenképp legyen fehérben :) mit tudtok ajánlani? és max 50000ft

am iPhone-t nem bántam meg :) legjobb teló

http://www.spiritaker.atw.hu/lelek.php?id=55163&nyelv=hun

(#20598) redbullinger

redbullinger
(lelkes újonc)

a wlan az az ingyenes internet?????(wifi)

mármint olyan helyeken ahol van free wifi :W

ki a legokosabb szőke???? -golden retriever ..redbullinger=adrenalinluv.. google+ meghívók ingyen!!(írj privátban! ).... HTC HD7

(#20599) Sly Bp. válasza sztara (#20597) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Nokia 5230 de az egy óriási kaki!

(#20600) Sly Bp. válasza redbullinger (#20598) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Igen!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.