Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20651) norbest


norbest
aktív tag

Üdv
Több fórumot olvastam, azt írják, hogy a koreában gyártott 8600 luna nem klón... Igaz lehet ez, hogy egy koreai teló nem klón??
Nekem volt egy egy koreai, a mostani német, és full ugyanaz...
?? :P

(#20652) Sly Bp. válasza norbest (#20651) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A Nokia 8800 Arte-k is Koreában készültek tehát lehet hogy Luna is!

(#20653) juuzer


juuzer
addikt

üdv,
telefonvásárlásdra kerülne a sor viszont nem tudok dönteni 3 készülék között.
a versenyzők
samsung corby, lg kp500, lg ks360

kp500-asom volt, meg voltam vele elégedve, de a corby nekem jobban tettszik.
az lenne a kérdésem h végülis vállalható-e egy 16 éves srácnak ez a telefon?
ezenkívül mostanában sok rosszat hallottam az lg-ről. igaz ez?

Vamos a la playa.

(#20654) Sly Bp. válasza juuzer (#20653) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egyiket se vedd! Mind vacak divattelefon :)

(#20655) Joey_J


Joey_J
csendes tag

Üdv

Szerintetek használtan 40 ezer-ért melyik a legvállalhatóbb telefon?

(#20656) Sly Bp. válasza Joey_J (#20655) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mire kellene?

(#20657) norbest válasza Sly Bp. (#20652) üzenetére


norbest
aktív tag

oks, akkor megnyugodtam, a sirokko az német?

(#20658) Sly Bp. válasza norbest (#20657) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Igen! :K

(#20659) norbest válasza Sly Bp. (#20658) üzenetére


norbest
aktív tag

Ami mostmár az enyém lesz :)

(#20660) picur220 válasza Joey_J (#20655) üzenetére


picur220
veterán

Nokia N82, LG Arena, Samsung Omnia, Nokia N79.

(#20661) Sly Bp. válasza norbest (#20659) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát igen! Ha a Postásnak meg nem tetszik :)

(#20662) tresh válasza picur220 (#20660) üzenetére


tresh
addikt

Nem rossz felhozatal:D de ki tudja mire van szüksége, elég széles határok között lehet válogatni :)

[ Szerkesztve ]

(#20663) Langsam válasza k850 (#20646) üzenetére


Langsam
aktív tag

Mi az hogy zsörtölődés ? :)

Az androidtól én is sokat vártam, de a multimédiában nem túl erősek (talán a 2.1-es ?) meg aztán jött a csúszka mobil elvárásom (egyre jobban tetszik a használati értéke) az meg valószínűleg elvágta az android dolgot, legalábbis én még nem tudok android csúszkáról, qwerty-set már láttunk persze, de az kellene utoljára a földön. :) Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20664) Joey_J válasza Sly Bp. (#20656) üzenetére


Joey_J
csendes tag

Inkább zenehallgatásra és fényképezésre + wifi

(#20665) Sly Bp. válasza Joey_J (#20664) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nokia N95 8GB vagy Samsung Omnia!

(#20666) viktor73


viktor73
csendes tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne. Mobil cserén gondolkodom. Jelenleg Samsung U900 használok 1,5 éve. Amin gondolkodom Samsung S8300, vagy Nokia N86. A telefont leginkább telefonálásra,smsre használom. Ami fontos a hangminőség, a stabilitás, a tűrhető kamera, a strapabíróság, és ne legyen autós kihangosítóval se viszhangos, szép nappal is jól látható kijelző, esetleg navigáció. Eleinte a Samsungban gondolkodtam csak, de a tesztje elbizonytalanított. Nokiám már régen volt, de a 6110 navigator után megfogadtam nem is lesz többet (fagyás,összevissza ébresztés, térerő dobálás, borzalmas viszhang az autóban, stb). Az N86 mellett a nagyobb tudása szólhat esetleg. Vélemények? Vagy tudtok valami az igényeimnek megfelelő csúszkás, esetleg érintős-qwertys (ne legyen nagyon féltégla) mobilt ajánlani? Előre is köszi

(#20667) korpicschess válasza viktor73 (#20666) üzenetére


korpicschess
veterán

Szia!

Szerintem az N86 jobb. Nem is kevéssel. Ennyi. Saját tapasztalati tényem nincs, viszont elég sok telóm volt már és én is valószínűleg arra váltok, szóval ha hiszel nekem akkor nem egy rossz készülék ;)

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#20668) Sly Bp. válasza korpicschess (#20667) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egyértelműen N86!

(#20669) Langsam válasza Sly Bp. (#20668) üzenetére


Langsam
aktív tag

Valaki vegyen már innen egy N86-ot hogy sk. tapasztalatairól beszámolva segíthessen nekünk a helyes telefon választásban ! :DD Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20670) Warek válasza Langsam (#20669) üzenetére


Warek
tag

Miért nincs használtban olyan mobil ami nekem tetszik? Pl a Nokia 6600i szürkében. Vagy a Nokia 3720 classic. Vagy piros Nokia 2720 fold?

(#20671) Langsam válasza Warek (#20670) üzenetére


Langsam
aktív tag

Bár nem teljesen értettem, ez miért volt válasz az én kérésemre, de parancsolj: :)

[link]

Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20672) Sly Bp. válasza Langsam (#20671) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Gondolom nem tudod mi a használt 0 perces :) Ne nagyon ajánlj ilyet!

(#20673) Warek válasza Langsam (#20671) üzenetére


Warek
tag

Bocsi új hozzá szólást akartam. De ez is új és drága:(

(#20674) korpicschess válasza Warek (#20673) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem új, hanem használt 0 perces..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#20675) Sly Bp. válasza korpicschess (#20674) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Magyarul új és már megjárta a hadak útját :D

(#20676) iimii


iimii
csendes tag

Üdv!

Szeretnék egy új telót venni, nincsenek extra ígényeim, mindössze pár dolog:
fém ház, jó kamera + villanó/vaku(partifotókhoz, életképekhez), jó mp3 lejátszó. Esetleg tudtok ilyen feltételeknek megfelelő telefont ajánlani ?

Előre is köszönet a segítségért, minden jót !

http://ezlaptop.com/?r=358375

(#20677) oncsi


oncsi
őstag

Üdv Mindenkinek
Úgy eset az eset, hogy a héten kapunk a család részére a cégtől 2db "tetszőleges" telefont. Az ára még vitatott. 2 év hűséggel kapnám (asszony Pannon-os, én meg T-mobil) Ez utóbbi Platina kártyás kedvezménnyel, (1992 ota WesT-mobilos vagyok) A telefonra nincs szükségünk, úgy is túl tengünk benne. Ezért nem titok, hogy el fogom adni még ha lehet aznap. ( a zsé most fontosabb) De melyik típus az amit gyorsan, biztosan el lehet adni, és a legnagyobb haszonnal. Másik kérdés, hogy névre lehet e a vevőnek írni az uj készüléket. Ha az ötlet halva született akkor azt is irjátok meg. Köszi

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#20678) korpicschess válasza iimii (#20676) üzenetére


korpicschess
veterán

Szia!

Mennyit szánnál rá?
A Samsung i7110 jó választás lehet neked szerintem.

oncsi: iPhone 3GS-en lehet a legnagyobbat szakítani és azt hamar meg is veszik!

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#20679) meroly válasza oncsi (#20677) üzenetére


meroly
veterán

Hali,
Ha nem részletre veszi a cég (gondolom így van), akkor T-nél most a 6303 van a legjobb áron, lehet is rajta keresni. Ha magasabb kategóriát választhattok, akkor ott is körülnézek.
Pannonnál a nokiák nincsenek túl jó áron, a többi árfolyamával nem vagyok képben.....

"névre lehet e a vevőnek írni az uj készüléket" Ezt nem értem. Mit is szeretnél pontosan?

Impossible is nothing

(#20680) iimii válasza korpicschess (#20678) üzenetére


iimii
csendes tag

Hali!

Először is köszi a választ!
Kicsit utánnanéztem az i7110-nek, jó választás lenne, csak a jelenlegi 70e forintos ára az ami miatt nem kellene. Nem szeretnék rá 30-40, max. 50 ezernél többet szánni, mert magamból kiindulva 1-1,5 év alatt úgyis megunom... :B
Az LG Arenát nézegettem még, 58 darab ezres, szép és jó lenne, de amiket olvastam róla az kiakasztó :( Szinte mindegyikkel van valami probléma, és csak fw csere után oldódik meg, de akkor se lesz hibátlan. Ezt viszont mindenképpen el szeretném kerülni, hogy egy szoftveresen még nem kiforrott telefont vegyek, nem szeretnék naponta azzal pepcselni, hogy FR aztán meg fw csere :U

[ Szerkesztve ]

http://ezlaptop.com/?r=358375

(#20681) meroly válasza iimii (#20680) üzenetére


meroly
veterán

Jó neked én kéthavonta megúnom (kivéve a 8800-t, az nálam is ment 1,5 évig)...... :(

Impossible is nothing

(#20682) Warek válasza oncsi (#20677) üzenetére


Warek
tag

A t-nél a Blackberry 8520 (-32) Samsung 5600 (-30) LG KC550 (-28) Samsung M7600 (-27) SE W705 (-25) Nokia 3720 (-22) 2 év hűséggel olcsóbb mint a kártyafüggetlen ár. A pannonnál meg a Blackberry 8520 (-28) Samsung 5600 (-24) Nokia 5630 (-22) Nokia E52 (-20). Eladni nem tudom mit tudsz.

(#20683) gaborba81 válasza meroly (#20681) üzenetére


gaborba81
tag

Nekem van egy 6310i-m, az már 7 éve van meg.A lenti telefonok is mind a polcon vannak :D

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#20684) meroly válasza gaborba81 (#20683) üzenetére


meroly
veterán

Én is találkoztam már 6310i-vel, olyannal amit a mai napig használnak. Időtálló kis darab. Az akkuja is jó, mindent tud, amit a telefonáláshoz kell. Formára, fogásra is rendben van, bár szerintem kicsit nagy és vastag. Lehet veszek egyet gyűjteménybe (cuccaim közt vannak a nálam szekrényben lévő telók).

Impossible is nothing

(#20685) gaborba81 válasza meroly (#20684) üzenetére


gaborba81
tag

2330-as telefonod van jelenleg,ha jól olvasom!?Céges teló?Mert egy 8800-as után elég nagy váltás! :)

[ Szerkesztve ]

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#20686) meroly válasza gaborba81 (#20685) üzenetére


meroly
veterán

Céges, és megmondom őszintén én is meglepődtem hogy mennyire bejön. Jó az akkuja, kényelmes a fogása (nem fém végre). Minden rendben van vele. Volt Lunám, Siroccom is, de valahogy nem. A silver 8800 bejött nagyon, de 1,5 év után elegem lett a fémből....
És te melyiket használod a sok közül?

Impossible is nothing

(#20687) gaborba81


gaborba81
tag

Pedig a 2330c "csak" alap teló,tehát sok minden nincs benne,és szerintem külsőre sem olyan szép.Cégesnek kiváló.
N73 a zene verziós van nekem,szép nevén N73 Music Edition verzió :D
Nekem tetszik, tudásra is.Ez az első symbianos telóm.Ezt használom jelenleg

[ Szerkesztve ]

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#20688) meroly válasza gaborba81 (#20687) üzenetére


meroly
veterán

Én is szemezgettem vele, mert kezd érdekelni, hogy legyne benne jó fényképező és vaku, de ne legyen fém. N73-ban a pöcök zavarna. Ellenben az 5630 egész jó, és méretre is olyan nyúlánkabb fajta. Bár praktikus, de nem szép a külseje. Úgy értem, nem elegáns. Lehet megnézek élőben egyet. Jaj meg a symbiannal is bajom van, E51-ben nem tetszett, csomó hülyeséget csinált..... nem lépett ki a programokból, nem lépett ki a telefonkönyvből, stb, stb.

Impossible is nothing

(#20689) gaborba81 válasza meroly (#20688) üzenetére


gaborba81
tag

Az E51-es nekem is tetszett és még tetszik is.Elegáns,és sokat is tud.Tavaly 50Eft volt 2 év garanciával. Tetszik még a 6220c.,de ennek az ára nekem magas,viszont láttam itt:[link] k770i-t 35Eft-ért! :Y
Ez is nagyon tetszik,és tudásban is elég nekem,árban is megfelel.

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#20690) meroly válasza gaborba81 (#20689) üzenetére


meroly
veterán

E51-ből tényleg csak egy dolog hiányzott nekem, a vaku. Meg zavart a fém, bár legalább lyukacsos volt, így nem csúszott, de akkor is maszatos volt. Formára az E50 jön be inkább (vszínű azért mert ez hajaz jobban a 6310i-re). Ja én csak nokiákat szoktam, számomra csak ez létezik ;)

Impossible is nothing

(#20691) gaborba81 válasza meroly (#20690) üzenetére


gaborba81
tag

Én is Nokiás vagyok,csak volt 1 kicsapongásom :D (k750i).
Amúgy ha saját részre veszel telefont akkor szolgáltatótól veszed,vagy inkább gyárilag függetlent keresed?

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#20692) meroly válasza gaborba81 (#20691) üzenetére


meroly
veterán

Mindegy ,ha valami nagyon megtetszik, akkor képes vagyok használtat is venni. Se a 8800, se a luna, se a sirocco nem volt új. Nem vagyok milliomos. A silver 8800-ra pl két évet vártam mire meg tudtam venni. Aztán ha nagy akció van t-nél, akkor (mivel van pár társkártya a céges előfizetésemhez) szoktunk aláírni hűséget és ott veszünk telefont.
Az egyetlen kicsapongásom egy samsung e720-as volt, kemény fél napig, mert akkor még a nokiának nem volt kinyithatós telefonja.

Impossible is nothing

(#20693) gaborba81 válasza meroly (#20692) üzenetére


gaborba81
tag

Használtan csak úgy veszek telefont,ha van még rá gari(nem gsm boltos).Én inkább a független telefonokat keresem.

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#20694) meroly válasza gaborba81 (#20693) üzenetére


meroly
veterán

Én szoktam kockáztatni, egyszer élünk ;)
Amúgy eddig nincs negatív tapasztalatom, azt kaptam amit ígértek.

Impossible is nothing

(#20695) oncsi válasza meroly (#20679) üzenetére


oncsi
őstag

Helló
Azt értettem alatta, hogy nekem a nevemre vennék a telót, az asszonynak meg céges névre. (gyak ezt adják év végi jutalom helyett :-(. De mivel hűséggel veszik, vagy valami flotta kedvezménnyel vagy mivel. igy nem szeretném ha a vevő úgy járna, hogy ha a cégnél gigszer van akkor letiltsák a telefonját. Ezért szeretném az ő nevére a telefont, a későbbi esetleges bonyodalmak elkerülésére. Nem az elöfizetést! csak a telefont. nem tudom így érthetően irtam e le? Nem tudom miért alakul ki ez mostanában, hogy az év végi prémium, juttatás, karácsonyi pénz stb. ilyen formában kerül elszámolásra, de a haver már 3. éve Notit kap, és közben meg van sajátja is.

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#20696) D@niel


D@niel
addikt

Sziasztok!

Egyik ismerősömmel szeretnénk ingyenesen telefonálni egymást közt,mobiltelefonon. Erre keresnénk valami jó lehetőséget.Dominósan tudunk venni 2 mobilt, hogy megoldjuk a dolgot?

Köszi.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#20697) meroly válasza oncsi (#20695) üzenetére


meroly
veterán

Ja értem. Ha készpénzre veszik a telefont, nem részletre akkor nem lehet belőle gond, mert kifizették érte a vételárat. Névre iratni nem nagyon lehet, mert akkor az eredeti számlának kellene a nevére szólni. Én is adtam már így el telefont, soha semmi baj nem lett belőle.

D@niel: hát ingyen nem fogtok tudni dominoban beszélni, mert akkor mindenki olyat venne :) Van a családbarát esetleg, nézz utána. Vagy még tudom ajálani a flottás csomagokat, amik nem publikusak, de ott is ingyen van flottán belül.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#20698) D@niel válasza meroly (#20697) üzenetére


D@niel
addikt

Ez a családbarát dolog elég előnyös lenne nekünk. Ha én előfizus vagyok, ismerősöm dominós, megtudjuk ezekre a számokra kötni a kedvezményt? ennek akkor havi 900valamennyi a díjja, amit az én havi számlámhoz tesznek hozzá ?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#20699) meroly válasza D@niel (#20698) üzenetére


meroly
veterán

Elolvastam a részletes tájékoztató is, szerintem menni fog a dolog. Két dominoban nem lehet, mert legalább egy előfizu kell hozzá, úgyhogy nálatok oké.

Impossible is nothing

(#20700) D@niel válasza meroly (#20699) üzenetére


D@niel
addikt

oké, ha hétfőn bemegyünk és elintézzük, akkor kedd reggeltől megoldható, hogy már ingyen hívjuk egymást?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.