Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21651) Sly Bp. válasza GALARDO (#21650) üzenetére


Sly Bp.
addikt

6300 Tökéletes is :D

(#21652) GALARDO válasza Sly Bp. (#21651) üzenetére


GALARDO
addikt

Akkor jót néztem kösz. :R

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#21653) Sly Bp. válasza GALARDO (#21652) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Jót bizony, nem lesz vele bajod :)

(#21654) GALARDO válasza Sly Bp. (#21653) üzenetére


GALARDO
addikt

Nem nekem lesz hanem egy ismerősöm kérte hogy keressek mert ő nem annyira otthonos a témában. :B Amúgy mégegyszer köszi a segítséget. :R

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#21655) meroly válasza GALARDO (#21654) üzenetére


meroly
veterán

6303 is jó lenne, mert nagyobb a kijelző, de annyival nem amennyivel függetlenül drágább.

Sly Bp.: gratulálok a rangodhoz :C

Impossible is nothing

(#21656) Sly Bp. válasza meroly (#21655) üzenetére


Sly Bp.
addikt

25 körül van a 6303! Köszi :DDD

(#21657) meroly válasza Sly Bp. (#21656) üzenetére


meroly
veterán

Akkor mégis belefér mert 20-30 között keresett.
Nem látok a szememtől, itt a friss Metro és 28k..... ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#21658) Sly Bp. válasza meroly (#21657) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem mondtam hogy nem :DDD Csak csúnya :D én a 6300-át jobban szeretem :) de a 6303i White jól néz ki :) kíváncsi leszek rá!

(#21659) meroly válasza Sly Bp. (#21658) üzenetére


meroly
veterán

Ja az már nekem is jobban tetszik, bár a fém miatt nem vennék.

Impossible is nothing

(#21661) Sly Bp. válasza meroly (#21659) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Pont az a jó benne :D

(#21662) Sly Bp. válasza mobilblog (#21660) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem kell minden nap beírni :D

(#21663) GALARDO válasza Sly Bp. (#21658) üzenetére


GALARDO
addikt

Lehet ezt is felhozom neki de szerintem a 6300 tökletes lesz neki így 40 felé közeledve. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#21664) Sly Bp. válasza GALARDO (#21663) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem is :D :K

(#21665) meroly válasza GALARDO (#21663) üzenetére


meroly
veterán

Elegánsabb és esztétikusabb látvány valóban, és a célnak megfelel, de a 6303 újabb, többet tud, nagyobb a kijelző és van benne vaku is. Azért mérlegeljétek!

Impossible is nothing

(#21666) GALARDO válasza meroly (#21665) üzenetére


GALARDO
addikt

Hát ha nagyobb kijelző akkor lehet arra vfog esni a mérleg majd leirom melyikre esett a választás. :K
Sly: Nekem meg most nem is kell másodtelefon mert ott az 5130-am.

MOD: Köszi a linket megnézem és megmutatom az ismerősömnek is. :K

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#21667) meroly válasza GALARDO (#21666) üzenetére


meroly
veterán

Meg alapból erősebb akku van benne, nem kell belefabrikálni.
Összehasonlítás itt.

Impossible is nothing

(#21668) Sly Bp. válasza GALARDO (#21666) üzenetére


Sly Bp.
addikt

5130 is egy ritka rossz telefon :D

(#21669) GALARDO válasza Sly Bp. (#21668) üzenetére


GALARDO
addikt

Mért telefonálni,zenét hallgatni tökletes. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#21670) Sly Bp. válasza GALARDO (#21669) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem mondanám hogy bármelyikre is jó lenne :D Szerintem elég torz a mikrofon :) zenében sem domborít egy 5310 fényévekkel jobb :D

(#21671) GALARDO válasza Sly Bp. (#21670) üzenetére


GALARDO
addikt

Azért van omnia 2-őm ( :DDD ami tökletes :DDD ) azon jók ezek.De suliba jó az 5130-is + csak 10 e-be fájt. :K

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#21672) Sly Bp. válasza GALARDO (#21671) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Omnia 2-ért sem vagyok oda :D inkább egy i8910 vagy valami HTC vagy Omnia 1 :)

De hát nem egyezik a stílusunk :)

(#21673) picur220 válasza Sly Bp. (#21668) üzenetére


picur220
veterán

Nem olyan rossz az... nekem tetszik, bár nem használtam, csak kipróbáltam.

(#21674) GALARDO válasza Sly Bp. (#21672) üzenetére


GALARDO
addikt

Akartam én i8910-et de nem kapható a t-nél. :D Akartam HTC HERO-t de még adok egy kis időt az androidnak + kicsi a kijelző (nekem) +TFT. :D Ezért maradt omnia 2-ő ja és az omnia 1 nem tetszik kicsi TFT kijelző. :D

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#21675) meroly válasza picur220 (#21673) üzenetére


meroly
veterán

Legszívesebben letagadnám hogy nokia :O
Nézz bele a topikjába mennyi nyűgje van/volt szegénykének.

Impossible is nothing

(#21676) Warek válasza Sly Bp. (#21672) üzenetére


Warek
tag

Árulja már el valaki mitől annyira jó a tapizós képernyős telefon? Ma voltam egy szakáruházban kipróbáltam az összes kirakott telefont nem találom egyáltalán jónak ezeket a típusokat. A napi használat során ha gyorsan akarok tárcsázni ezeken lehetetlen. És a nagy képernyő állandóan ujjnyomos lesz nem lehet látni.

(#21677) meroly válasza Warek (#21676) üzenetére


meroly
veterán

Végre még egy "nagyon maradi, begyöpösödött" ember mint én :C
Fogalmam sincs, én is útálom az összeset. Napi használatra gombok kellenek!!!! :K

Impossible is nothing

(#21678) Sly Bp. válasza Warek (#21676) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Teszel a kijelzőre egy Brando fóliát nem lesz koszos! Érintőképernyőn jó netezni mert egy nagy képet látsz nem kell egy kis kockát bámulni! Gyorsabb a kezelése! És eléggé nagy a virtuális billentyűzet is tárcsázáshoz! De vegyél egy iPhone-t és meglátod!

(#21679) meroly válasza Sly Bp. (#21678) üzenetére


meroly
veterán

Én az érintőképernyő értelmét még mindig csak ott látom ahol pár éve volt. PDA-ban, ami szintén napi használatú volt és winfos futott rajta, ami igényli az egeret (ez jelen esetben a toll volt), de ott nem gyorsba kellett intézni, tárcsázni. Lecsücsültél, elovastad a mailokat, stb. Szvsz telefonra nem kell, kezelhető az anélkül is.
Ja kérem, ma már a telefon is PDA és a PDA is telefon, itt a "baj"... Azokra a telefonokra, amikkel telefonálni lehet főként nem kell (és remélem soha nem is lesz) érintőképernyő.

Impossible is nothing

(#21680) Sly Bp. válasza meroly (#21679) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én szeretem :) de nagyon ritkán van érintős telóm :) Én a 8850, 8910, 6310i ezeket szeretem :D + a 8800 és a Sirocco! A multimédiás cuccokat is szeretem elhasználgatom de nem kell!

[ Szerkesztve ]

(#21681) meroly válasza Sly Bp. (#21680) üzenetére


meroly
veterán

8850, 8910 és 6310i korszakban még legóztam, úgyhogy azok nem, de engem is inkább a 8xxx széria vonz. Meg az olyan nokiák, amikkel telefonálni lehet, de jó sokat ;)
Multimédiában egyedül a fényképezőt használom, semmi mást.

Impossible is nothing

(#21682) Langsam válasza meroly (#21677) üzenetére


Langsam
aktív tag

Csatlakozom a konzervatívokhoz. :) Most hogy érintőképernyős után rendes gombosat használok, most tűnik fel, hogy mennyire precízebb a fizikai gombos megoldás. Ott biztos megtörténik az a parancs, amire billentyűt nyomtál, érintőképernyőnél azért nem 100 %.
Türelmetlenségből még egyszer megnyomja az ember néha, akkor kétszer hajtja végre, vagy már egy almenüben vagy. Mindez nem vonatkozik az iPhonra, mert az tényleg stabil.
Valamennyit várni is kell az érzékelésre és a végrehajtásra (még az iPhonnál is) tehát 2 szempontból is stabilabb a hagyományos gombsor. De ezen felül tudom, ízlés kérdése is. Illetve az optikai egér az OK gomba beleépítve nagy királyság, mivel testre szabható az érzékenysége. Innov8 rulez. :) Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#21683) meroly válasza Langsam (#21682) üzenetére


meroly
veterán

Igen, második nekifutásra úgy mondanám, hogy ne érintőképernyő kivéve iPhone. Bár még nem volt szerencsém hozzá, de kollega, aki szintén ilyen konzervatív volt, nem bírta és behódolt egy ájfónnak. Hát amiket azóta ír, csak ámulok és bámulok.
De stabilitás ide vagy oda, akkor sem lesz soha olyan egy kijelző mint a gomb, érzem melyiken van az ujjam, ezt max valami nagyon futurisztikus képernyő fogja tudni, ami már kinő a 2D-ből :U

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#21684) Karma válasza meroly (#21683) üzenetére


Karma
félisten

Ilyen technológiát vásárolt a Nokia, de nem tudom mikor fognak bármit is összerakni... Pl., bár hozzá kell tenni, hogy jól elakadt :P

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#21685) meroly válasza Karma (#21684) üzenetére


meroly
veterán

2007-ben :Y
Törölték a projektet :U

Impossible is nothing

(#21686) Sly Bp. válasza Karma (#21684) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Már rég elfelejtették hogy ilyenjük is van :)

(#21687) Detros12


Detros12
tag

Vásárlás előtt állok és érintőképernyőst szeretnék.
Legyen jó nagy kijelző,
legyen gyors,
legyen szép
ne legyen nagyon drága
minimum 3.2 megapixeles kamera
Melyiket ajánljátok?

(#21688) picur220 válasza Langsam (#21682) üzenetére


picur220
veterán

A optikai cucc működik az E72-ben is?

(#21689) picur220 válasza Detros12 (#21687) üzenetére


picur220
veterán

iPhone 3GS, mivel összeghatárt nem írtál. Mindháromnak megfelel!:D
Samsung i8910 (3,7"), Samsung i900, Nokia N97 mini, HTC HD2 (4,3" :Y), HTC HD (3,8").

(#21690) believil


believil
tag

Mostanában nincs velem a szerencse... lepusztult w300i, w910i...
Vennem kel valamit, és mostmár nem fontos az MP3 lejászó (max mellékes funkcióként).
MEgmondom őszintén több kinyitható, és szétcsúsztatható kütyüt nem szeretnék venni, viszont most mégis egy SAMSUNG D900, U600, illetve U800-on gondolkozom. U800 egyszerű elegáns letisztult, és NINCS csúszka hálistennek, viszont butább a fent említett kettőnél, mivel katasztrófális képeket csinál a tesztek alapján, nincs vakuja sem, csak kis villantó... de nincs csuszka... nem tudom melyik legyen. A D900 öreg, de még talán mindíg a legjobb képalkotási mezőnyben, viszont az u600 minden téren egész jó, de ez is csúszkás...áááááá :) SEGÍTSÉG!!!

(#21691) meroly válasza believil (#21690) üzenetére


meroly
veterán

Csak samsung jöhet szóba?

Impossible is nothing

(#21692) picur220 válasza believil (#21690) üzenetére


picur220
veterán

Ha jó, Xenon vakusat akarsz, akkor Samsung G800 jó lehet, bár ez is csuszkás:DDD (Xenon+5MP+3x opt. zoom)
Vegyél LG KU990-et, abban jó fényképező van, és Xenon, ráadásul nem is csúszik:DDD

(#21693) Detros12 válasza picur220 (#21692) üzenetére


Detros12
tag

IGen de annak viszont nem a legjobb az érintőképernyője.

(#21694) picur220 válasza Detros12 (#21693) üzenetére


picur220
veterán

Az biztos, de kompromisszumot kell kötni, vagy csuszka+xenon, vagy nem csuszka+LED, vagy Viewty:D

(#21695) Langsam válasza Karma (#21684) üzenetére


Langsam
aktív tag

Megnéztem, de nem biztos hogy jól sikerült a fordításom. :) Mi is lenne a lényege ? Köszi. Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#21696) meroly válasza Langsam (#21695) üzenetére


meroly
veterán

Bár a google eléggé töri a magyart, de így érthetőbb számomra, mint angolul.

Impossible is nothing

(#21697) Langsam válasza picur220 (#21688) üzenetére


Langsam
aktív tag

Nem tudom, a symbianos Innov8-ban tökéletesen működik. És ilyen szinten el bírom viselni az érintőképernyőt is. Bár lehet hogy csak az Arena utáltatta meg velem. Illetve biztos. ;]
De itt is csak játékból használom, néha a böngészőben. De a gombsor és a navinégyzet a tuti. Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#21698) Langsam válasza meroly (#21696) üzenetére


Langsam
aktív tag

Köszönöm, még nem tudtam megszokni a Google fordítót, pontosabban mindig elfelejtem hogy van. :) Milyen jó lett volna mondjuk 10 évvel ezelőtt is... :) Megértettem, az érintő és a fizikai gombsor előnyeit próbálta volna ötvözni az újítás. Nem értem miért hagyták abba. Üdv

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#21699) Langsam válasza believil (#21690) üzenetére


Langsam
aktív tag

G600.
A G800 idomtalan nekem, de mintha a tesztek is jobbra tartották volna a G600at.
(G600-am van, tapasztalatból beszélek, stabil és jó telefon)
Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#21700) believil válasza meroly (#21691) üzenetére


believil
tag

Nem csak Samsung, de ezek occsóók ....:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.