Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20601) Wictor válasza sztara (#20597) üzenetére


Wictor
senior tag

LG Arena, Nokia 5230. :K Inkább az előző. Úgy tudom, hogy van világos színben is (azt hogy fehérben van-e, azt passzolom).

spammer: némelyik Tuskóban pedig még mindig 2990 Ft az E1080. :K

[ Szerkesztve ]

(#20602) madarasz92 válasza redbullinger (#20598) üzenetére


madarasz92
őstag

De otthon is tudsz wifi-ni..
Csak egy router kell hozzá..

(#20603) redbullinger válasza sztara (#20597) üzenetére


redbullinger
csendes tag

LG KM900 arena

ki a legokosabb szőke???? -golden retriever ..redbullinger=adrenalinluv.. google+ meghívók ingyen!!(írj privátban! ).... HTC HD7

(#20604) meroly


meroly
veterán

Skacok!
A 3110c, 6151 és 3500c-n kívül nincs Nokia aminek 128x160-as a kijelzője, de nem VGA kamerája (hanem jobb ;] ) van?
Ja és ne kinyithatós, ne csúsztathatós legyen..

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#20605) Warek válasza madarasz92 (#20602) üzenetére


Warek
tag

Ez így nem igaz.
Helyesen: Otthon is tudsz wifin internetezni, csak egy router és internetkapcsolat kell hozzá. Vagy egy környéken lévő nyílt wifi hálózat.

(#20606) Sly Bp. válasza Warek (#20605) üzenetére


Sly Bp.
addikt

ÉN is szoktam lopni a szomszédtól :D

(#20607) Bdanyy válasza Langsam (#20586) üzenetére


Bdanyy
addikt

Én a sima n95-öt ajánlom, 21-es szoft felett atomstabil, nekem i8910 van már nyár óta, de családban maradt szerencsére a nokia is. Samsung egyelőre sokkal instabilabb :P N95 vagy N95 8gb (akinek elég a 8 giga) a best buy szerintem, ha ilyesmiket nézel magadnak :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#20608) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Én valami használt telefont szeretnék venni max 10000-ért másodtelefonnak, amit nem sajnálnék nyúzni buliba vinni meg nem sajnálom ha leesik stb : :DDD De az hogy strapatelefonlegyen egyáltalán nem lényeg, inkább a jó kijelző meg k800i xenonja tetszik nagyon.

Mit ajánlotok? Nekem k800i a legszimpatikusabb, aztán D900(i), U600-700. Egyéb ötlet bármilyen jöhet hasonló tudás meg árkategóriában :) Kicsit olcsóbbak között még Nokia 6130 6233 6300 6280 stb jönne be.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#20609) meroly válasza Bdanyy (#20608) üzenetére


meroly
veterán

Nokia 3120 classic? Van benn vaku, partyfotókra tökéletes :)

Impossible is nothing

(#20610) Coyote2000 válasza Bdanyy (#20608) üzenetére


Coyote2000
őstag

akkor vegyel K800i-t, mert a Nokiak nem tudnak olyan kepet csinalni ennyi penzert... Raadasul a K800i annyira benan nez ki szvsz, hogy azt tuti nem lopjak el, ha leejted a dizsiben jo eselyed van ra, hogy atadjak a kidoboknak, mert nem akarja hazavinni senki :DDD

(#20611) Cosimo82 válasza Langsam (#20586) üzenetére


Cosimo82
csendes tag

Szia Langsam!

Ha megtaláltad a számunkra tökéletes telefont, jelezz légyszi! ;-)

Én egyébként sajnos nagyon válogatós vagyok a mobilok terén, a tömegtelefonokat kerülöm. Mivel eddig a Nokia és a SE vitte a prímet, ezért szinte mindenkinek ilyen telója volt. Ez pedig nekem nem kellett. A feltörekvő Samsung és LG viszont szimpatikus volt.

Most egy SamsungU800-ast nyúzok. Ez tökéletes teló, kivéve a már említett wifi hiányát.

Ám az ima meghallgattatott és kijött a GT-i7110, ami egy U800-as enyhén felhízlalva. Ebben már van wlan, azonban Symbian op rendszert futtat. Ehhez még tapasztalat híján nincs sok bizodalmam. Meg ki a f.szom akar vírusírtót telepíteni a telefonjára, ne szórakozzunk már! Az sem túl szimpi, hogy a jelenlegi beépített 1GB helyett csak 64 mega lenne az alapmemó. Nevetséges, már most 50 MB-nyi java cuccom van.

Néztem még anno az LGKS20-ast is, de az meg WinMo-s, tehát ultragáz és olyan pici, hogy a virtuális billentyűzetet nem lehet újjal kezelni -> tehát pl. buszon kapaszkodva nem tudsz sms-t írni (meg amúgy sem, csak cerkával).

Uff.

(#20612) Bdanyy


Bdanyy
addikt

köszi az ötleteket, egyelőre nálam a k800i a nyerő :) 3120 is jo lehetne, de ugyanolyan van olcsóbban is régebbi típusból. symbiantől nem kell félni, tök felesleges a vírusirtó

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#20613) Sly Bp. válasza Cosimo82 (#20611) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az i7110 egy borzasztó jó telefon! Aki tud venni az vegyen!

(#20614) meroly válasza Coyote2000 (#20610) üzenetére


meroly
veterán

Ez jó :D

Impossible is nothing

(#20615) madarasz92 válasza Sly Bp. (#20606) üzenetére


madarasz92
őstag

Az a jó...

(#20616) tresh válasza Cosimo82 (#20611) üzenetére


tresh
addikt

Vírusírtó ne viccelődjünk már:D:D Nem windows hogy minden sz@rt összeszed ez telefonos op jah írtak rá egy két vírust, volt 1 ami ki be kapcsolgatta a kékfogat azt ennyi nyomsz egy hard resetet azt csókolom.Nekem amióta van symbian az összes fajta volt és sose volt semmi ilyen bajom,jó kis rendszer főleg a mostaniak:)

[ Szerkesztve ]

(#20617) Sly Bp. válasza tresh (#20616) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az én telóim sosem voltak vírusosak pedig sok mindent sok helyről tettem rá!

(#20618) tresh válasza Sly Bp. (#20617) üzenetére


tresh
addikt

Azért mondtam hogy az csak a vicc kategóriába fér bele ,nekem se volt sose ilyenekkel bajom.

(#20619) Langsam válasza Cosimo82 (#20611) üzenetére


Langsam
aktív tag

Szia.
Feltétlenül szólok. :)
Jelenleg tanácstalan vagyok. :F
Akárhogy is nézem, csak 2 versenyző maradt talpon, a Nokia N86 és a Samu Innov8.
N86 mellett van a gyors proci, az FM transmitter, ellene a kinézet, én ormótlannak találom.
Innov8 mellett a kecsesebb külső, jobb kamera, alapból divx-es, jobban is bízom a Samuban, de sötét ló a szervezője, mert fontos nekem, hogy részletes napi nézete legyen.
De mind a kettő symbianos, ami nálam a régi fagyások és instabilitások miatt negatívum.
(nekem már sikerült hivatalos oldalról series60-as progival együtt vírust letöltenem, semmit nem csinált az igaz, megfogta a pc virusírtója)
Szóval még nézegetek, nézegetek. :)
Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20620) Cosimo82 válasza Langsam (#20619) üzenetére


Cosimo82
csendes tag

Nekem a másik favorit az N82 volt. Már csak azért is, mert én is 82-es vagyok. : - )
Ez is mindent tud, ami nekem kell, csak hát Nokia meg symbian... meg az akksira is sok panaszt olvastam.

Egyébként ha tényleg ilyen jók a mostani symbianos telók, mint ahogyan itt sokan reklámozzák, akkor lehet, hogy kísérletet teszek (vagy Pilot vagy N82 személyében) ha csökkenek az árak, és lesz rá fölös zsetonom.

Hajrá hajrá, csak tessék győzködni!
; - D

(#20621) Sly Bp. válasza Langsam (#20619) üzenetére


Sly Bp.
addikt

N86 mellett szól a gyári gari és kész :D El is dőlt ! De az Innov mocskosul jó telefon nagyon szerettem!

(#20622) Langsam válasza Cosimo82 (#20620) üzenetére


Langsam
aktív tag

Néztem én is az N82-t, de nem csúszka, illetve csak egyszer lehet úgy használni. :D
Közben elolvastam egy 2008-as Mobilarena összefoglalót a symbianról, abban dicsérik, csak hát ugye a régi rossz tapasztalatok. Réges-régen még megvolt az összes Nokia az N80-al bezárólag, éppen a symbian miatt szoktam le a Nokiákról.
A Pilot hirtelen nem ugrik be, hogy melyik telefon is az.
Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20623) Langsam válasza Sly Bp. (#20621) üzenetére


Langsam
aktív tag

Milyen gyári gari ? :) Márkaboltban 109 az N86, gsm boltban 80. Elvből nem az első. :)

Használtál Innov8-at ? Miért adtad el ? ;] Érdekelnének a tapasztalatok, mert bár az eszem a Nokiát mondaná a szívem a Samu felé húz, annyira rondának tartom a Nokiát azzal az idétlen gombjaival és ahogy próbáltam a boltban a csúszka mechanikája sem volt valami meggyőző, ebben a Samu mindig is erős volt. Mostani G600-at még rögtön akkor vettem, amikor bejött hozzánk, ütött-kopott, de a csúszka még fantasztikusan atomstabil, semmi lógás, hihetetlen, pedig rengeteget használták a családban.

Szóval várnám a részletes tapasztalatokat az Innov8-ról, előre is köszi.
Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20624) Sly Bp. válasza Langsam (#20623) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Azért adtam el mert minden telóm megveszem és eladom! N86 gyári garival 85 ezer :) Amúgy az i8510-en nincs kivetnivaló :) nem tudok mit mondani róla simán nagyon jó! Jó a csúszka jó minden :)

(#20625) Langsam válasza Sly Bp. (#20624) üzenetére


Langsam
aktív tag

Milyen az Innov8 szervezőjének a napi nézete ?
Olyan mint a sima symbianos a Nokiáknál ?
Köszi.
Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20626) Sly Bp. válasza Langsam (#20625) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Full Nokia az egész telefon! De hogy a szervezője milyen én arra már nem emlékszem :D

(#20627) tresh válasza Sly Bp. (#20626) üzenetére


tresh
addikt

Az Innov8 tényleg mocskosul jó telefon főleg kamera terén a többi magától jön mivel symbian:) Szerény véleményem hogy az n86-ot megreggelizi amellett hogy az is jó telefon.

(#20628) Sly Bp. válasza tresh (#20627) üzenetére


Sly Bp.
addikt

N86 is jó! Sok különbség nincs köztük az Innov élesebb képet csinál N86 nagylátószögű :) Nagyjából ennyi a különbség!

(#20629) Wictor válasza Sly Bp. (#20628) üzenetére


Wictor
senior tag

Meg a kijelző mérete, a memória nagysága, a processzor sebessége, a hangminőség, az FM transmitter... :D

[ Szerkesztve ]

(#20630) Sly Bp. válasza Wictor (#20629) üzenetére


Sly Bp.
addikt

i8510 sem lassú :D sosem volt vele baj! FM-nek semmi értelem :D Memória van az innov-ban is

(#20631) tresh válasza Sly Bp. (#20630) üzenetére


tresh
addikt

Mind1 az innovo nyerőbb darab kinézetre is szerintem:)

szerk: pontosan :U

[ Szerkesztve ]

(#20632) Sly Bp. válasza tresh (#20631) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Komolyabbnak tűnik :)

(#20633) Langsam


Langsam
aktív tag

Pont ezek a kettősségek zavarnak engem is.
Látszatra az Innov8 komolyabbnak tűnik, a Nokia paraméterei azonban erősebbek.
Korábbi telefonomat is a lassúsága és instabilitása miatt cseréltem le, ezért nagyon erős érv a Nokia erős processzora. Ez az egy ami miatt még habozok, hogy esetleg mégis Nokia.
Alapvető elvárás nekem, hogy egy telefon villámgyors legyen, és ez erős proci nélkül nem megy, persze azzal is el lehet baltázni a dolgot, de azért alapvető az erős hardver.
Meguntam azt a pár másodpercet, amíg egy érintőképernyő végrehajtja az utasítást, aztán meg belezavarodik, ha túl gyorsan nyomkodjuk a billentyűket, majd megpróbálja mindet végrehajtani és a végén... :(
A jóval erősebb proci miatt talán kisebb erre az esély az N86-nál, csak ne lenne Nokia, ne lenne symbian és ne lenne annyira bumfordi. :D
Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20634) sztara


sztara
aktív tag

Nekem a bulitelefonom egy samsung d900 :D képernyője kicsit bevan törve. nem tudom mit csináltam vele :B iPhone-t nem merném elvinni.

http://www.spiritaker.atw.hu/lelek.php?id=55163&nyelv=hun

(#20635) psyho777


psyho777
tag

sziasztok van egy ilyen telefonom..

akit érdekel irjon!!

Minden jót.. üdv: Psyho777

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#20636) tresh válasza Langsam (#20633) üzenetére


tresh
addikt

akkor vegyél iphone 3gs-t:) Amúgy a proci nem minden inkább a szoft ami rá van írva lásd omnia 2 is bivaly vas gyenge OS.

(#20637) Sly Bp. válasza psyho777 (#20635) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ez nem hirdetési topic!

[ Szerkesztve ]

(#20638) psyho777 válasza Sly Bp. (#20637) üzenetére


psyho777
tag

bocsika.. csak gondoltam a nagy dilemmában hátha akad egy vevő...

Még 1 szer elnézést!

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#20639) Langsam válasza tresh (#20636) üzenetére


Langsam
aktív tag

Köszi, a nejemnek van már egy, üzleti telefonnak kiváló, a gyorsasága és a kifinomultsága mai napig ámulatba ejt, de a kamerája nagyon gyenge, plusz nagy és érintőképernyős, és nem csúszka, úgy hogy más gondom nincs vele... :D
Minden telefon egy adott célra való, eddig nekem csak a célom van meg... :D
Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20640) vsgaborr11 válasza korpicschess (#20590) üzenetére


vsgaborr11
tag

Igazából az N95-öt talán ha 40k-t eltudom passzolni,szóval olyan 40-45k. Diamond nem kéne,QWERTY variáns társa a HTC Touch Pro meg még mindig drága(60k itt a hardveraprón.)
Átalános célú felhasználás:Telefonálás,esetleg ha van QWERTY-vel billentyű azzal írogatni,minimum 2,8" de inkább 3" kijelző,meg Windows Mobile-os játékok. Ha van rá WM6.5(akár hack,akár hivatalos),akkor az már csak hab a tortán.

(#20641) Sly Bp. válasza vsgaborr11 (#20640) üzenetére


Sly Bp.
addikt

40-ért nem hiszem hogy elmenne!

(#20642) meroly válasza Langsam (#20639) üzenetére


meroly
veterán

Még mindig nem sikerült telefont találnod? :DDD

Impossible is nothing

(#20643) Langsam válasza meroly (#20642) üzenetére


Langsam
aktív tag

Még nem. Attól tartok már nincs és nem is lesz az elvárásaimnak megfelelő telefon. :)
A gyártók abbahagyták a saját zárt de atomstabil rendszerű telefonok fejlesztését, a hagyományos gombsorral rendelkező csúszkatelefonok is egyre ritkábbak, ezért magas multimédiás divxet lejátszó telefont nem fogok találni, kénytelen leszek megbarátkozni a symbiannal. De ha már az, akkor legalább tetsszen a telefon, de egyelőre még taszít. :)
Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20644) tresh válasza Sly Bp. (#20641) üzenetére


tresh
addikt

Hát 40ért tuti nem megy el 30-35 az reális ár:)

(#20645) gaborba81


gaborba81
tag

Sziasztok!
Vodás, Sony Ericcson k770i, 2010 szeptemberig garanciásan, összes tartozékával 20.000Ft-ért? Gsm boltban láttam ennyiért!
Maga a telefon,szerintem elég jó,és ennyiért még jó is!
Valakinek tapasztalata k770i?

[ Szerkesztve ]

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#20646) k850 válasza Langsam (#20643) üzenetére


k850
addikt

Sokszor nekem is hasonló gondjaim vannak mint neked, ezért szimpatizálok a zsörtölődéseddel. "A gyártók abbahagyták a saját zárt de atomstabil rendszerű telefonok fejlesztését" , de már mikor, nekem a Nokia 3310-as volt utoljára atombiztos. Lehet, hogy majd az Androiddal valóra válnak az elvárásaink. :)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#20647) tresh válasza gaborba81 (#20645) üzenetére


tresh
addikt

Attól függ mire kell,mik az elvárások, de nem rossz telefon ha tip top érhet 20k-t garival:)

(#20648) Cosimo82 válasza Langsam (#20622) üzenetére


Cosimo82
csendes tag

Pilot az i7110 fantázianeve.

Közben rájöttem, hogy van még egy kis baj. Nem adok 30 HUF-nál többet egy mobilért. Ez azért erősen befolyásolja azt, hogy wifi-s telóm legyen. :-) A fenti telefont is 50-70 között árulják.

Szerintetek egyébként mi az az összeg, ami még belefér. Az, hogy egyesek 80-90 rugót vagy többet áldoznak erre, szerintem elég durva. Főleg ha azt nézzük, általában milyen gyorsan elavul a gép. (Erre mondjuk ellenpélda a SE P1-es lehet.)

A múltkor megláttam a Déli GSM kirakatában egy N82-est 35 ropiért, hát megdobbant a szívem. Annyiért már talán! (Megjegyzem, gyorsan el is vitték.)

Uff

(#20649) Sly Bp. válasza gaborba81 (#20645) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nagyon jó megbízható telefon! Csak rosszak a gombjai nagyon kopnak és nagyon kicsi a kijelzője :)

(#20650) picur220 válasza Cosimo82 (#20648) üzenetére


picur220
veterán

Az ilyen ajánlatokra csapj le, mert aztán lemaradsz mindenről..:D
Egyébként a Nokia 6300i pont ilyen telo, Wifis, gombos, zárt OS-es.:D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.