Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20501) picur220 válasza honyike (#20499) üzenetére


picur220
veterán

N97 mini? Nekem az utóbbi időben az jön be nagyon:D

(#20502) madarasz92 válasza Klemens (#20500) üzenetére


madarasz92
őstag

Az Omnia hoz adtanak IGO-t is ugyhogy lehet navigálni vele..
Igen nagyobb a kijelzőfelbontésa az Arenanak..
Az Omnia is szépen szól a gyári fűles kicsit fura de azért az sem rossz..

(#20503) Sly Bp. válasza Klemens (#20500) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én amondó vagyok hogy jobb egy Win mobil mint egy zárt! tele lehet tenni játékkal programmal és nem unod meg olyan hamar mint az Arena-t!

(#20504) Langsam


Langsam
aktív tag

Megnéztem élőben az ajánlott Nokia N86-ot.
Nekem túl ormótlannak, nehéznek és vastagnak tűnt.
Ideiglenesen a régi Samsung G600-at kezdtem el használni. Már el is felejtettem hogy mennyire jó kis telefon, főleg a menüje logikus és atomstabil. A fényképezője még ma is jó, de a videofelvétel ebben a korszakban még gyenge volt, valamint a 3G sem ártana még bele.

Valaki tudja-e, hogy a Samu csúszkatelefonjaiban melyik volt az utolsó legnagyobb tudású, amelyik még a hagyományos Samsung menüt (BlackUI utolsó verziója) használta, de már volt benne 3G és a videofelvétel is normális szintű volt ?

Köszi. Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20505) Sly Bp. válasza Langsam (#20504) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A Felső kategóriás Samsungok már Symbian-t kaptak! Tehát a G800 szerintem a legjobb!

(#20506) Neró válasza honyike (#20499) üzenetére


Neró
őstag

Az én készülékeim nem bírják ki 2 évig. :D Vannak akik megengedhetik maguknak és vannak akik nem. Vannak akik megvannak elégedve a mostani készülékeivel/készülékével és vannak akik "mert most ki jött egy új" lecserélik. És ugyebár évente újabb és újabb telefonok jönnek ki. ;)

| www.diablohungary.hu

(#20507) falcoves


falcoves
csendes tag

Hello mindenki!
A segítségetekre lenne szükségem.
Az elmúlt napok folyamán teljesen tönkretettem a 4-ik éves Motorola V360 telefonom.
Sajnos kényszerből váltanom kell így sok pénzem nincs is rá! olyan 30-40 ezer Ft a max a mit rászánnék.
Mindennapos felhasználó vagyok túl nagy igényeim nincsenek.
Talán a leglényegesebb az akksija mert nem akarom naponta tölteni. Zenét ritkán hallgatok rajta de azért tudjak azt is. a fényképező nem lényeg mert hobbi fotós vagyok és nem telefonnal fogok profi fotókat készíteni. :D
Ami még fontos lenne, hogy "csúszkatelefon" (kitolhatós) legyen, mert most ez az ami nagyon teccik és mert lány vagyok! :D
Nagyon sok tesztet elolvasgattam már de egyszerűen ha valamelyik megtetszik utána valaki leszólja.
Szal kérlek segítsetek! PLS!
Előre is köszönöm!

(#20508) Neró válasza falcoves (#20507) üzenetére


Neró
őstag

Mit szólnál egy LG KE970-hez?

Jó minőségű, jól össze van rakva. Az aksi 3-4 napig bírja. Ha nagyon használva van akkor 2-3 napot úgy is simán elmegy. ;) - Teszt

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#20509) Klemens válasza madarasz92 (#20502) üzenetére


Klemens
őstag

Jelenleg a navigáció annyira nem fontos, mivel sem autóval, sem motorral nem szoktam közlekedni (nincs még jogsim, de már évek óta remegek, hogy elkezdhessem :D )

Sly Bp.: Nem tudom, jelen pillanatban úgy érzem, hogy az Arena jobban vonz. Teszik nagyon a menürendszere, stb...

Egy darabig még filózni fog ezen, mert kitudja mikor kapom vissza a pénzem. nagy valószínűséggel csak jövő hónapban. :O

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#20510) Klemens válasza Klemens (#20509) üzenetére


Klemens
őstag

Ja, meg az Arena jobban is tetszik. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#20511) Langsam válasza Klemens (#20510) üzenetére


Langsam
aktív tag

Nekem pont most lett elegem az Arénából.
Engem is csábított a papíron magas tudás, a jó anyaghasználat és a nagy memória (8 giga).
De hamar megelégeltem a nagyon lassú szoftvert, az instabilitást és a többi 5 megáshoz képest szerintem gyenge kamerát. Beltérben elfogadhatatlan képeket csinál, a makró jó. Kültérben napsütésben jól dolgozik, de ott a telefonok többsége elfogadhatóan fotóz.
De igazából az döntött, hogy hosszú másodperceket kell várni a hívás felvétele előtt, mert könnyen gubanc (fagyás, sötét képernyő, stb.) lehet a vége.
Javaslom, hogy vétel előtt próbálj ki egyet, hogy ne érjen csalódás.
Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20512) MaxTorque


MaxTorque
tag

Lehet hopgy n95 lesz a dologból :D Mik a tapasztalatok róla,megéri?Olvastam itt hogy van atombiztos,meg atomkotyogós.Ebay megbízható?Tapasztalatok?Bocs hogy ilyen láma vagyok :)

(#20513) Klemens válasza Langsam (#20511) üzenetére


Klemens
őstag

Lassú? A tesztben pont azt írták, hogy milyen gyors.
Nekem most egy LG KE970-em van, na az tetű lassú. :D
Hát... ez gáz...

Amúgy az Arena-n a GPS hasonló, mint az N95-ön a NokiaMaps?
Tehát annyira legalább képes (ingyen és bérmentve, adatforgalom nélkül), hogy pozícionáljon és útvonalat tervezzen?

Azt hiszem a Samsung-ban ingyen és adatforgalom nélül csinálja mindezt és még rendesen navigál is.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#20514) honyike válasza picur220 (#20501) üzenetére


honyike
aktív tag

Nézegettem, jól néz ki, e nekem valahogy nem jön be... Nekem a nagy, mások szerint kicsit ormótlanabb telók jönnek be... Ezért is szeretem még mindig a Nokia 6630-amat! :D

Neró:

Én nagyon szeretem ezt a telcsit még ennyi idő után is, de elég sokat változott a kínálat, és az én igényeim is változtak, ezért szeretnék valami olyasmit, ami megint legalább 3-4 évig kitart mellettem! :D

(#20515) salival válasza Langsam (#20511) üzenetére


salival
aktív tag

Valószínűleg a szoftverrel lehet a baj, egy szoft. frissítés nem árthat neki. Egy jó szoftverrel nagyon gyors tud lenni.

YNWA

(#20516) Langsam válasza Sly Bp. (#20505) üzenetére


Langsam
aktív tag

Köszönöm szépen, elolvastam a G800 tesztjét is, de már a korábbi gyengébb menüt kapta a telefon, a teszt szerint sem jobb a G600-nál, sőt több dologban visszalépés, egyedül az optikai zoom ami ütős benne.

Akkor módosítom a kívánságlistát, 5 megás csúszkatelefonra, 3G-re, divx lejátszására (még ha telepítendő progival is) valamint normális videofelvételre. :)

Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20517) Langsam válasza Klemens (#20513) üzenetére


Langsam
aktív tag

A tesztben azt írták egész pontosan, hogy a szoftver a gondolkodási időt ügyes animációkkal leplezi. :) Megmértem, a naptár megnyitásától az aznapi teendőkig pont 4 másodperc telik el... :( Ez nekem lassú, de kevésbé pörgősebbeknek megfelelhet. :)

Az Arenara lehet fizetős és ingyenes GPS progit is feltenni, ez utóbbinak elég nyűgős a telepítése, sokat küzdenek vele a tulajok, bár végül is szépen le van írva a folyamat a fórumban, de a használhatósága nem éri el egy normális PDA navi szintjét.

Egyébként ez volt az egyetlen Mobilarena teszt, amivel utólag nem értek egyet, eddig az össze telefonomat a Mobilarena tesztek alapján vettem, nagyjából mindig egyet is értettem velük, de ezt szerintem nagyon túlértékelték. Nyilván a hosszú használat alatt kijöhetnek olyan dolgok, ami 1 hetes teszt alatt nem, de nekem ez a telefon egyszerűen LASSÚ.

Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20518) picur220 válasza honyike (#20514) üzenetére


picur220
veterán

Nekem is volt 6630-am, két évig nyüstöltem, aztán váltottam N79-re!:D

(#20519) Klemens válasza Langsam (#20517) üzenetére


Klemens
őstag

Értem. Köszönöm a tanácsot. Egy nagy mínusz az Arena javára. :D :R

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#20520) Langsam válasza salival (#20515) üzenetére


Langsam
aktív tag

Lefrissítettem a legutolsó hivatalos szoftverre, úgysem lett világbajnok. Egyéb moddolt szoftveres varázslatokra nekem nincs időm és kedvem, lehet hogy a következő hivatalos szoftverrel sokkal jobb lesz, de már nem volt türelmem megvárni, nekiadtam a fiamnak. :)
Sok telefon van a családban, mindegyik gyorsabb az Arenával, tehát szerintem csak jóval gyengébb telefonról érdemes váltani rá, én papíron hasonlóról tettem, megbántam.
Alapból nagyon jó telefon (lenne) de számomra kicsit Nokia szaga van, majd az x-edik kiadással jó lesz. :) Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20521) Langsam válasza Klemens (#20519) üzenetére


Langsam
aktív tag

Mielőtt beírod a mínuszt, azért olvass bele az Arena fórumba és olvasd el az 1-es hozzászólást és a gyakran ismételt kérdéseket (szuperül összehozták a tagok) mert lehet hogy Te esetleg együtt tudsz élni a telefon (kétség kívül létező) hisztériáival. :) Nyugodtabb használatot (kivárás a gombhasználatok közben) és szoftveres utókezelést igénylő telefon, de el tudom képzelni hogy kiforrott lesz vagy kiforrottá tehető. Nekem mínusz volt az is, hogy divxesként let hirdetve, de csak egy szűk tartományt játszik le, gyakorlatilag mindent konvertálni kell rajta, pld. a korábbi LG telefonok divxét sem játssza le. :(((

Egy dolog azért nagyon mellette szól: ennyiért fém házat, minőségi kidolgozást és 8 giga belső memóriát egyszerűen nem kapsz. Üdv.

[ Szerkesztve ]

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20522) Sly Bp. válasza Klemens (#20509) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha Arena tetszik vedd azt :) Mert különben bánnád :D

(#20523) honyike válasza picur220 (#20518) üzenetére


honyike
aktív tag

Én is nézegettem az N-es sorozatot pár éve, de én teljesen meg voltam elégedve a telefonommal, így maradt...

Mostmár viszont megérett a cserére.. :)

(#20524) Langsam válasza Sly Bp. (#20522) üzenetére


Langsam
aktív tag

Nagyon igaz. :R Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20525) Klemens válasza Langsam (#20521) üzenetére


Klemens
őstag

Időm lesz még olvasgatni bőven, az biztos. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#20526) falcoves válasza Neró (#20508) üzenetére


falcoves
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm válaszod!
Egy gondom van, mégpedig az, hogy az új munakaársamnak pont ilyen telefonja van és ő azt mondta, nem bírja 2 napnál tovább akkor se ha nem használja. Akkor most mi az igazság? :F
Egyébként teccene!
De más lehetőséget tudsz még? :)

(#20527) falcoves


falcoves
csendes tag

JA és még annyi hogy Vodánál kellene :S :)

(#20528) Sly Bp. válasza falcoves (#20526) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nálam sem bírta 2 napnál tovább!

(#20529) Neró válasza falcoves (#20527) üzenetére


Neró
őstag

Hát, vodánál amit találtam és megfelelőnek tűnik az a Nokia 2680, LG KS360 - nincs nagy választék... Aminek az aksija is megteszi meg drágább..

| www.diablohungary.hu

(#20530) falcoves válasza Neró (#20529) üzenetére


falcoves
csendes tag

Sajnos én is arra jutok már itt a végére hogy nem nagy a választék.
Viszont azért nem akarok többet költeni rá mert akkor sem garantált hogy bírja az akksija meg minden. DE ha van kicsivel drágábbért olyan ötleted ami tuti azért azt megköszönöm.
Most néztem pl az előbb az S8300-ról tesztet. Arra mit mondanátok?

(#20531) Neró válasza falcoves (#20530) üzenetére


Neró
őstag

Ezzel a telefonnal nincsen tapasztalatom úgyhogy nem tudok + infókat adni.
Majd még keresgélek egy kicsit...

| www.diablohungary.hu

(#20532) Sly Bp. válasza falcoves (#20530) üzenetére


Sly Bp.
addikt

S8300 jó telefon én szeretem! Sima átlagos egyszerű :D

(#20533) falcoves válasza Sly Bp. (#20532) üzenetére


falcoves
csendes tag

egy kicsit bővebb felvilágosítást tudsz mondani ezzel kapcsolatban?

(#20534) falcoves


falcoves
csendes tag

Hát ma már télleg minden telefon csak 2 napig bírja????! :W

(#20535) Sly Bp. válasza falcoves (#20534) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ja kb! Milyen kérdésed van? OLED kijelző 8 megapixel kényelmes fogás gyors, zárt rendszere van...

(#20536) almi


almi
senior tag

Sziasztok!

Olvasgatom egy ideje a fórumot, de nem tudok dönteni.
Használt telót szeretnék venni olyan 45k körül.Ami sztem szóba jöhet(bár nehéz volt szűkíteni a kört:D) N79 N85 és N95 8GB.(Az N82 ről már lemondtam, pedig jó az a Xenon vaku.)

Namost legjobban az N95 8gb tetszik.De több helyen olvastam h régi, lassú.Mennyire számít lassúnak?Nem volt még Symbianos telóm, SE K800am van most.

Aztán jön a nagy kérdés, N79 vagy N85.(N85 lehet h kicsit drágább, de ettől most eltekintünk.)
Mennyivel rosszabb képet készít az N85?Mert igazából stílusra az hasonlít az N95 re.
Az N79-et viszont nagyon sokan dicsérik, de valahogy mindig is csuszkás telót akartam.Tudom-tudom +1 hibaforrás, de valamiért az jön be.

Esetleg néztem még a Samsungokat, i7110, amit elég nehéz beszerezni használtan, nincs magyar menü stb.Az innov8 az is néztem, de az még sajna használtan is drága.
Érintőset nem szeretnék, valamiért idegenkedem még tőle :S:D

Szóval N95 8gb, N79 vagy N85??Esetleg más alternatíva, ami netán elkerülte a figyelmem?
Egyszerűen nem tudok dönteni.sokat buszozok, tehát film, zene jó lenne.Szeretek kirándulni, így a kamerát is használnám.(A kirándulás általában nappal van, itt kiesett az N82.:D).

(#20537) Sly Bp. válasza almi (#20536) üzenetére


Sly Bp.
addikt

N85 az első! A kijelző a jó minőség és maga az egész telefon remek! Utána N79 ez is nagyon jó teló jó minőség csak a kijelzője nem OLED! :) És az N95 8GB itt inkább minőségi hibák vannak :)

(#20538) falcoves válasza Sly Bp. (#20535) üzenetére


falcoves
csendes tag

Az előbb olvastam ha ki van kapcsolva a 3g akkor akár 5 napot is kibír. Igaz ez? Próbáltad már?
Minden érdekel róla, ha már elkezdtem nézegetni akkor elejétől a végéig minden tapasztalatra kíváncsi vagyok

(#20539) Klemens válasza falcoves (#20530) üzenetére


Klemens
őstag

En egy S8300-at találtam kb. 2 hete. Hát... kezelni nem bírtam. Alig tudtam hívást indítani róla, hogy "anyut" felhívjam, hogy a gyereke elhagyta a telefonját. 3 perc múlva oda is adtam neki a telefont. A vizet jól bírja, mert a hóból alig látszott ki amikor rátaláltunk és gond nélkül müködött, csak én nem tudtam kezelni. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#20540) gooool


gooool
őstag

Sziasztok!
Telefonvásárlás előtt állok,de nagyon válogatós vagyok,így már sok jó darab fennakadt a szitán.(E52 az összeszerelési minősége miatt,a BB Curve 8520 a kamera miatt).
Mostanra két versenyző maradt,amit meg tudok fizetni,méghozzá a T-mobile Pulse és az LG KM900 Arena.A Pulse most még kicsit kiforratlan,de bízok benne,hogy a későbbi Android rendszerrel sokkal jobb lesz,amúgy mindenben megfelel az elvárásaimnak(Office,PDF olvasás,WiFi,nagy kijelző).
Az Arena viszont mindenben jobb nála,viszont az tart vissza tőle,hogy nem nyílt az oprendszer,így nem is bővíthető annyira,mint a Pulse és ki tudja,hogy később milyen kiváló lesz az Android platform.
Szal nehéz döntés,ti melyiket hoznátok győztesnek? :R

Üdv, Balázs

(#20541) picur220 válasza honyike (#20523) üzenetére


picur220
veterán

Hát lassan már tényleg...
Bár még mindig ismerek 6630-usert (rajtad kívül), de ő nem gondolkodik a cserén, mivel tud a céges korlátlan netelőfizetésén lógni meg telefonálni:DDD

(#20542) falcoves válasza Klemens (#20539) üzenetére


falcoves
csendes tag

Hát leejteni nekem is sokszor sikerül a telefont most is azért kell váltanom mert a motorolámat szabályosan kettészakítottam :F :)

(#20543) korpicschess válasza falcoves (#20542) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát nekem amikor nincs telefonom normális, mert eladom, akkor egy Sonyericsson Z530i-m van. Karcos kopott, esett-kelt, 3 éves, de kifogástalanul működik :))
Ha azt a sebességet egy okostelefon hozni tudja amit az tud, akkor az már megfelelő ;)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#20544) gooool válasza gooool (#20540) üzenetére


gooool
őstag

Akkor röviden:
Szerintetek T-mobile Pulse vagy LG KM900 Arena?Hosszú távon melyik lehet jobb?(és a Pulse a későbbi Android szoftverrel mennyivel lesz jobb,mint most?)

Üdv, Balázs

(#20545) kaller1 válasza gooool (#20544) üzenetére


kaller1
veterán

Pulse,mert egy jó rendszer van rajta. :)

.::> <::.

(#20546) picur220 válasza gooool (#20544) üzenetére


picur220
veterán

Hát pulse, az tuti. Sokkal jobb, meg ugye okostelo.

(#20547) gooool válasza kaller1 (#20545) üzenetére


gooool
őstag

Abban bízok,hogy majd lesz magyar nyelvű Android és,hogy a mostani hibákat kijavítják benne.(BT fájlküldés,Sense felület felkerülése és ugyebár a magyar nyelv)
Szted lesz lehetőségem egyszer egy ilyen Androidot telepíteni a Pulse-ra? :F
Mert ha igen,akkor nem kérdés,hogy azt veszem.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#20548) Sly Bp. válasza gooool (#20544) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én is a Pulse mellett vagyok :D

(#20549) falcoves


falcoves
csendes tag

az S8300-nak van magyar menüje? mert azt olvastam h nincs

(#20550) kaller1 válasza gooool (#20547) üzenetére


kaller1
veterán

BT fájlküldés már megoldva,Sense nem lesz,mert az htc cucc(max valami főzött romba mókolt okosság),magyar nyelv még a jövő zenéje,elvileg lesz rá 2.0-ás frissítés.

.::> <::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.