Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21701) believil válasza picur220 (#21692) üzenetére


believil
tag

Köszi a tippet!

(#21702) picur220 válasza Langsam (#21697) üzenetére


picur220
veterán

Mi baj az arena érintőképernyőjével???

(#21703) believil válasza Langsam (#21699) üzenetére


believil
tag

:) Jó kis telók, köszi a tippeket mindenkinek. Rágódás következik most! :)

(#21704) Langsam válasza picur220 (#21702) üzenetére


Langsam
aktív tag

Nincs baj vele, de nekem borzasztóan lassú volt. Nem maga az érintőképernyő, hanem az új S-Class szoftver szvsz. kiforratlan még egy gyenge procival megtámogatva. Ha hívásom volt, és elővettem a tokból, várni kellett 1-2 másodpercet, hogy biztonságosan fel lehessen venni. Parancsok végrehajtásában is többször összezavarodott. Mindez az érintő képernyőben csúcsosodott ki, ahol kezelni kellett a telefon funkcióit. Pld. beszélgetés közben időpontot egyeztetni számomra rémálom volt, 4 érintéssel lehetett eljutni a naptár napi szervező funkciójáig, 4 sec volt, mire megnyílt a naptár az utolsó érintés végén. Ez számomra lassú, az Innov8 gyors és 1 gombnyomással azonnal bent vagyok a szervezőben beszélgetés közben. De lehet hogy csak túl pörgős volt a stílusom a telefonhoz képest. Mert egyébként igényesen összerakott, jó anyagminőségű, nagy belső tudású és jó ár/érték arányos telefon volt, csak nekem lassú. Most a fiamé lett, Ő imádja, van türelme hozzá. :) Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#21705) picur220 válasza Langsam (#21704) üzenetére


picur220
veterán

Értem, köszi a felhomályosítást, akkor nem lesz arenám!:DDD

(#21706) Langsam válasza picur220 (#21705) üzenetére


Langsam
aktív tag

Ettől tartottam, ha elmondom a véleményemet, elfordulsz a telefontól. :N
Kiemelném az utolsó sorokat:
"igényesen összerakott, jó anyagminőségű, nagy belső tudású és jó ár/érték arányos telefon"
Nekem nem jött be, de 50 körül vesztegetik, annyiért nem kapni fém házat, 8 giga saját memóriát, wi-fit, gps-t és tűrhető multimédiát. Csak nekem lassú volt szegényke. :) Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#21707) Sly Bp. válasza Langsam (#21699) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Így van a G600 -ba nem lehet belekötni csak nagyon unalmas készülék!

(#21708) Langsam válasza Sly Bp. (#21707) üzenetére


Langsam
aktív tag

A multimédiája (inkább a videó felvétele, mert a fényképező még ma is tűrhető) már lemaradt a mai 5 megás telefonok között, igaz mivel olcsóbb a friss csodáknál, ár érték arányban jobb náluk. Akinek elég, hogy nézhető videofelvétel legyen a telefonban, annak tökéletes. Én családi eseményekre is gyakran használom a telefont, ezért nekem kevés volt.

Amibe viszont nem lehet belekötni, az az Innov8. Ilyen jó telefonom még nem volt.
Gyors, multimédiában is erős, mérete nekem pont jó, igényes anyag használat és kivitel.
Ha mégis kritikát kéne írnom, nincs benne adatmentési funkció (számítógépre van, oké, de adatfájlt nem ment a memókártyára mint az LG-k pld.) és nincs benne titkosítás. Tudom hogy symbian miatt mind a kettőre van program, néztem is a nokiaprogramok.hu oldalon, de akárhányat találtam, egyik sem volt hajlandó települni, vagy elindulni. De remélem hogy ez a 2 dolog előbb-utóbb megoldható (ha valakinek van ötlete ne kíméljen :) ), a telefon ettől függetlenül nagyon eltalált darab. Az akksitól féltem, de 2 nap átlagos használattal belefér, zúzósan 1 nap, a többi okosszerű telefonom :) sem volt jobb ezen a téren. Szóval köszönet mindenkinek, aki bátorított az innov8-ra, még ha 2 hét után eladta is. :D Én nem fogom. :N Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#21709) Sly Bp. válasza Langsam (#21708) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor jó ha tetszik az innov8 :)

(#21710) Detros12


Detros12
tag

Egy ismerősömnek kellene egy érintős telefon. Mivel elég fiatal csak 13 éves szerintem egy komolyabbat ugyse tudna kihasználni és én egy Nokia 5530-ra gondoltam mert az pont alkalmas a fiataloknak és kevesebb a probléma vel mint az 5800-ával. Mivel kevesebb az ára arra gondoltam hogy az 5530-at veszem mert ugyse használ még gps-t,3gt se inkább a wifit.
Vélemény?

(#21711) Sly Bp. válasza Detros12 (#21710) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egy vacak telefon de egy 13 évesnek jó lehet!

(#21712) paramedic


paramedic
aktív tag

Van valami konkrétum a SE új csepp-, por-, ütésálló mobiljáról?

(#21713) Olcsi válasza Detros12 (#21710) üzenetére


Olcsi
senior tag

Egy 13évesnek nem hogy wifi,de szerintem még telefon sem kell, max akkor ha tényleg szükséges...teszem azt, busszal jár be suliba 15km-ről,vagy hasonló. De akkor is valami nagyon egyszerű kis készüléket vennék neki...

(#21714) Sly Bp. válasza Olcsi (#21713) üzenetére


Sly Bp.
addikt

13 évesnek bőven kell már telefon :) az egy 7-8.os gyerek :) hiába tünnek kicsinek de nem azok :DDD

(#21715) kistitán


kistitán
csendes tag

hello érdekelne hogy mijen teloba tudod beszámítani a nkia 6500classicomat fél év garival? :)) :))

Ez nem hirdetés! A hardveraprón keresgélj.

[ Módosította: ollie ]

(#21716) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Múlt héten elhagytam a 6300-ás nokia telefonomat és érdeklődnék, hogy ti mit ajánlanátok helyette. Szempontok:
- T-Mobilos előfizetéses vagyok
- 50.000 alatt legyen az ára, részletfizetés nem játszik
- megszoktam a Nokiát, így mondhatni elsőbbséget élvez és a fém elő-/hátlapot is nagyon kedveltem.
- különösebb igényeim nincsenek, azonkívül, hogy csusztatóst nem szeretnék, valamint a manapság alap funciókkal rendelkezzen - pl.: mp3 lejátszóm van külön, tehát nem ez fog dönteni

Xbox GT: nozsolt

(#21717) Langsam válasza Sly Bp. (#21714) üzenetére


Langsam
aktív tag

Pontosan. Már az alsósoknak is van telefonja, felsősökről már nem is beszélve... Annyira felgyorsult a gyerekek fejlődése, technikai fertőzöttsége :) hogy csak ámulunk, hogy kezelik a tv-t, videot, dvd-t, számítógépet... Fiam még nem tudott írni/olvasni, de már egyedül kezelte a számítógépet. Én ilyen idősen fa építő kockákkal meg matchbox-szal játszottam max... :)
A mobil telefon miért lenne kivétel ? Sőt... Fiam olyan funkciót talált az Arenaban, amire én rá sem jöttem... :) Csak a pénztárca a kérdés meg talán a méret. Üdv.

[ Szerkesztve ]

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#21718) Sly Bp. válasza nofi (#21716) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Vegyél egy független új Nokia E52-őt vagy 6700-át de én az E52-őt ajánlom inkább!

(#21719) gaborba81 válasza Sly Bp. (#21718) üzenetére


gaborba81
tag

Pont ezt a két telót nézegettem én is itt:[link] akciós is.
Miért az E52?

[ Szerkesztve ]

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#21720) nofi válasza Sly Bp. (#21718) üzenetére


nofi
őstag

a függetlent azért nem fogom, mert két előfizetésről is bele tudok számíttatni pontokat a T-nél, de egyébként első körben én is a 6700 -át néztem ki. Most kicsit utánajárok az E52-nek is :R

Xbox GT: nozsolt

(#21721) nofi válasza gaborba81 (#21719) üzenetére


nofi
őstag

nekem ami most egy 20 perc alatt lejött, hogy az E52 tovább bírja egy feltöltéssel, wi-fi van benne, valamint a google maps ingyenes rá

Xbox GT: nozsolt

(#21722) Sly Bp. válasza nofi (#21721) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nagyjából ezek + nem karcolódik annyi komolyabb a megjelenése (szerintem) volt mind a 2 telefonom és E52-őt ajánlom!

(#21723) meroly válasza nofi (#21716) üzenetére


meroly
veterán

6303-at nézted? Elég jellegtelen szegényke, de jól be van árazva, még talán egyes helyeken a 6300-nál is olcsóbb.

Impossible is nothing

(#21724) Joey_J


Joey_J
csendes tag

Üdv
Használtan max 50-ért milyen mobilt ajánlotok?
Zenehallgatásra és fényképezésre kéne.
Köszi :R

(#21725) Sly Bp. válasza Joey_J (#21724) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Samsung i8510 (már van 50-ért is), LG Arena, Samsung Omnia, i7110!

[ Szerkesztve ]

(#21726) nofi


nofi
őstag

Igen néztem és végülis nekem a 6300 -zal sem volt bajom, szóval még esélyes, de most hogy így alakult még körbenézek holnapig hátha megéri komolyabban váltani

Xbox GT: nozsolt

(#21727) nofi


nofi
őstag

Annyi kérdésem lenne, hogy nézegettem neten az E52 kézikönyvét és az említ egy bizonyos GPS szolgáltatást, amit elvileg az év elején a Nokia teljesen ingyenessé tett.
Bevallom kissé alultájékozott vagyok a mobilos ügyekben, de akkor ez most azt jelenti, hogy mindenféle mobilnet előfizetés nélkül PC-ről rámásolhatok legálisan letöltött térképeket, amit ő majd navigálásra használ mindezt úgy mint egy normál GPS készülék?

Xbox GT: nozsolt

(#21728) meroly válasza nofi (#21727) üzenetére


meroly
veterán

Elméletben erről szól a dolog igen. :K

Impossible is nothing

(#21729) nofi válasza meroly (#21728) üzenetére


nofi
őstag

Akkor azt hiszem emiatt megéri 6303 helyett E52-t vennem. Igazából jelenleg még nem létfontosságú a mobilnet nekem, így ezek a szolgáltatások egyelőre kimaradnak az életemből, de a GPS-szel nyert az utóbbi.
Köszönöm a segítséget! :R

Xbox GT: nozsolt

(#21730) Langsam válasza Sly Bp. (#21725) üzenetére


Langsam
aktív tag

Samsung i8510. Igen. :K Elnézést kérek, de annyira jó telefon, hogy ha valaki ajánlja, én is mindig megerősítem ! :) Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#21731) meroly válasza nofi (#21729) üzenetére


meroly
veterán

Ha fontos a gps akkor nagyobb kijelzős telefont vegyél, pl E71-et.

Impossible is nothing

(#21732) Sly Bp. válasza meroly (#21731) üzenetére


Sly Bp.
addikt

E52-nek is tök ugyan az a kijelzője!

E71: 320 x 240 pixels, 2.36 inches
E52: 240 x 320 pixels, 2.4 inches

(#21733) meroly válasza Sly Bp. (#21732) üzenetére


meroly
veterán

Azta, és még nagyobb is? E71-et jó nagynak láttam, de akkor az E52 a csúcsmodell :K

Impossible is nothing

(#21734) Sly Bp. válasza meroly (#21733) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Inkább az E72 :DDD de az meg drágább pár árnyalattal!

(#21735) _Voyage_ válasza Langsam (#21730) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Valóban jó telefon, hogyha az embernél van legalább 3 akksi. :)
Átlagos használat mellett reggel 7-től délután 3-ig bírja, amiben max 2 óra zenehallgatás van, és kb 1 óra telefonálás. És semmilyen prog. nem fut a háttérben.... :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#21736) Sly Bp. válasza _Voyage_ (#21735) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nálam sem húzta sokáig de ennél azért jobban bírta :D

(#21737) _Voyage_ válasza Sly Bp. (#21736) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Én vettem hozzá samsung gyári akksit, vadi újat, azzal is ennyit bírt. :))
Amúgy szuper telefon, ha legalább reggel 7-től este 10-ig bírta volna az akksija, szerintem még most is meglenne... :B

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#21738) Sly Bp. válasza _Voyage_ (#21737) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Neked E szériás Nokia kell :)

(#21739) _Voyage_ válasza Sly Bp. (#21738) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Ha lenne benne érintőkijelző, meg normális mp3 lejátszó, kellene. De mivel nokia, mostmár egyre inkább óckodok tőle, utóbbi 1.5-2 évben ahány nokiám volt, mindegyikkel volt valami baj. Legutóbb pl n97-em volt, azzal is csak a baj volt, a symbian lassúsága miatt. :(
HD2 is lassan repül, ennek is szar az akksija... :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#21740) Sly Bp. válasza _Voyage_ (#21739) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor valami HTC!

(#21741) _Voyage_ válasza Sly Bp. (#21740) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Az van most, HTC HD2. De ennek meg a nagy kijelző zabálja le az akksiját. :( :))

Egyébként akksi szempontból nekem eddig az 5800 volt a nyerő, kár, hogy tetű lassú rajta a symbian. :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#21742) Sly Bp. válasza _Voyage_ (#21741) üzenetére


Sly Bp.
addikt

i8910? Ott jó az aksi a kijelző miatt!

(#21743) _Voyage_ válasza Sly Bp. (#21742) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Volt, de az meg konkrétan nem jött be, többet volt szervízbe, mint nálam. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#21744) Langsam válasza _Voyage_ (#21737) üzenetére


Langsam
aktív tag

Nem értem. Ha nagyon pörög a telefon akkor estére leesik 2-esre a hétből. Közben a kékfog is sokat üzemel a kocsi kihangosító és a headset miatt. Kíméletesebben 1,5 nap. Igaz én az elején "megformáztam az akksit", ez eddig mindig bevált. Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#21745) _Voyage_ válasza Langsam (#21744) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Megformázásnak ezeréve nincs értelme, a gyárban megteszik helyetted.
Nekem kíméletes üzemmódban(semmit nem csináltam, fényerő minimumon, se zene, se telefonálás, se semmi) reggel 7-től délután 6-ig bírja, és ki is kapcsol utána. Úgy, hogy SEMMI nem fut a háttérben. Zsír új akksival szintúgy. :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#21746) Sly Bp. válasza _Voyage_ (#21745) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem tudom de nálam is jobban bírta!

(#21747) _Voyage_ válasza Sly Bp. (#21746) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

HD2 most kb 1 napot bírja, jobb esetben másfelet, de akkor egyáltalán nem használom. :))
Nekem 1 nap elég kb, de sokkal jobban örülnék annak, ha sok telefonálás mellett is meglenne az 1nap, vagy átlagosan a 2 nap. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#21748) Sly Bp. válasza _Voyage_ (#21747) üzenetére


Sly Bp.
addikt

6310i-t vegyél! Az bírni fogja! De nekem az E52 is jól bírta csak az érintős eléggé hamar lemerül!

(#21749) _Voyage_ válasza Sly Bp. (#21748) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Volt egy ideig másodtelefonként, valóban király volt, mindennél jobban bírta, csak sajnos elhagytam valahol. :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#21750) Sly Bp. válasza _Voyage_ (#21749) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem egy nagy tétel 20 körül vannak Angliából származó felújított darabok! Nagyon jók!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.