Hirdetés

2019. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-03-23 22:34:04

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, fáradjon át ide: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#21751) Langsam válasza _Voyage_ (#21745) üzenetére

Langsam
(fanatikus tag)

Először rajtahagyom 1 napig. Utána rátöltök kétszer fullosra bekapcsolás nélkül. Utána kétszer hagyom 1-esre lemerülni és megint fullosra töltöm a fentiek szerint. Így még sosem volt olyan telefonom, amelyek erőltetett menetben estére teljesen letérdelt volna. Lehet hogy a gyárban is megformázzák (bár kétségeim vannak amilyen bugos és kiforratlan telefonok is kijönnek) de nekem ez még eddig mindig bevált. Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#21752) wandor0930

wandor0930
(tag)

Abban esetleg nem tudtok segíteni hogy lehet-e valahol kapni Samsung S5230-at vagy Corby-t wifi-vel?
Olvastam hogy mindkettő megjelent már, de úgy látom nálunk még nem kaphatók, vagy csak én nem találom?

(#21753) _Voyage_ válasza wandor0930 (#21752) üzenetére

_Voyage_
(fanatikus tag)

Szerintem ez ilyen fantom telefon lesz, bejelentik, hogy kijön, aztán mire ideér, csillagászati áron lesz, és pár darab kapható majd csak belőle. :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#21754) pmsz

pmsz
(újonc)

Segítségeteket kérném. Most akarok venni egy samsung i7110-et. De eddig úgy néztem, hogy csak angol nyelv van a készülékben, magyar nincs. Ez igaz? Mit szóltok amugy a telóhoz? köszönöm a segítséget!

(#21755) Sly Bp. válasza _Voyage_ (#21753) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Én remélem nem is jönnek meg :D

(#21756) mikloss

mikloss
(kvázi-tag)

Hali!

Mobilt szeretnék venni max. 40e Ft-ig, akár használt is lehet.
Vodafone-os vagy független legyen.
A lényeg, hogy minél jobb legyen a fényképezője, ez az elsődleges szempont(nem vagyok márka hű jöhet bármi csak "jó" minőségű képeket csináljon.) :)
Előre is köszi!

Improvise, Adapt and Overcome!

(#21757) _Voyage_ válasza mikloss (#21756) üzenetére

_Voyage_
(fanatikus tag)

Nokia N95, N82 pl. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#21758) Sly Bp. válasza mikloss (#21756) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Ha szerencséd van találsz N95 8GB-ot és N85-öt is ami jó!

[ Szerkesztve ]

(#21759) ludsimon válasza mikloss (#21756) üzenetére

ludsimon
(PH! nagyúr)

Új telefon, ami szóba jöhet:
Samsung G600

Használt:
Nokia N82, N79, SE C905

Ezek a legjobb fényképezős telefonok ezen árkategóriában.
Amit ajánlani tudok, az a C905, szerintem nagyon durva milyen szép képeket készít!
Képek

Használt telefonok kereséséhez ajánlom a hardverapro.hu-t, telefonguru.hu komment beírásokat a telefon leírásánál, vagy esetleg a vatera, teszvesz, expressz, hasznalt-mobil.hu-t.

Study hard and play HARDER!

(#21760) Kalmi27

Kalmi27
(lelkes újonc)

Helló

Milyen tapasztalatok vannak Samsung S8000 Jet ügyben?

(#21761) Sly Bp. válasza Kalmi27 (#21760) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Egy óriási kaki! Barátomnak volt megnéztem megtapiztam és sírtam! Nem is akarok beszélni róla próbáld ki :O

(#21762) ForumBubus

ForumBubus
(újonc)

Sziasztok!

Érdekelne mi a véleményetek a Samsung C-5130-ról? Van e esetleg valakinek már ilyen? Milyenek a tapasztalatai?
Köszi

(#21763) _Voyage_ válasza Kalmi27 (#21760) üzenetére

_Voyage_
(fanatikus tag)

Egy borzalom az a telefon.
Legrosszabb samsung, amit megismertem eddig... :( :O

(#21764) Sly Bp. válasza _Voyage_ (#21763) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Hát nem tűnik egy csodának az tény!

(#21765) _Voyage_ válasza Sly Bp. (#21764) üzenetére

_Voyage_
(fanatikus tag)

Ha a sajátom lett volna, biztos, hogy kárt teszek benne valahogy, olyan tetű lassú menüt, ami a jetben volt, kb akkor láttam, mikor vistat próbáltam ki egy p3-ason... :(

[ Szerkesztve ]

(#21766) zsoleer

zsoleer
(senior tag)

lg gd 900 mennyire ajánljátok? valakinek tapasztalat?

(#21767) pumszli

pumszli
(újonc)

Szia! mi a véleményed a samsung innov8 (8510i) kapcsolatban? mennyiért éri meg venni egy szép állapotú, függetlent, minden tartozékkal?

(#21768) Olcsi válasza pumszli (#21767) üzenetére

Olcsi
(őstag)

Egyrészt ezt kitől kérdezed?
Másrészt használd a google-t. Ha beírod a kívánt típust, hidd el az lesz az első, hogy kidobja, hol és mennyibe kerül a telefon... :K

(#21769) pumszli

pumszli
(újonc)

Konkrétan nem céloztam senkihez a kérdést, csak reméltem, hogy valaki segít nekem. Igazából nem is az árra lettem volna elsődlegesen kiváncsi, hanem a véleményre, hogy ha valaki használja ezt a készüléket, akkor mi a véleménye róla.

(#21770) ludsimon válasza pumszli (#21767) üzenetére

ludsimon
(PH! nagyúr)

teszt1
teszt2
teszt3

(#21771) Olcsi válasza pumszli (#21769) üzenetére

Olcsi
(őstag)

Ilyenkor érdemes elsősorban a telefon tesztjének hozzászólásait elolvasni, és máris többet megtudsz róla...

(#21772) Norbi89

Norbi89
(senior tag)

Üdv
kellene egy gyors segítség, Samsung Galaxy vadonat új, kaptam hozzá 2GB on Igo-t, de csak magyarország térképpel! Honnan tudok hozzá letölteni európa térképeket?? Köszönöm előrre is a segítséget!

► - N -

(#21773) harmatocska válasza mikloss (#21756) üzenetére

harmatocska
(újonc)

Talán azért jobb a Vodafone, mert akkor olcsóbban jutsz hozzá. És ez az egyik legjobb szolgáltató, szerintem. Legalábbis nekem nem volt vele eddig gondom. Sikerült már választani, hogy milyen készülék lesz?

(#21774) Langsam válasza pumszli (#21767) üzenetére

Langsam
(fanatikus tag)

RÖVIDEN: KIRÁLY ! :DD
Ha bővebben érdekel, kérdezz nyugodtan, már 2 hete nyúzom, de még nem találtam komoly hibát, pedig nagyon kritikus vagyok. Üdv.

(#21775) pmsz válasza Langsam (#21774) üzenetére

pmsz
(újonc)

Engem is érdekel az innov8. Eddig csak jót hallottam róla, csak az akuról írták, hogy elég kevés ideig bírja. neked meddig húzza az aksi egy feltöltéssel? köszi

[ Szerkesztve ]

(#21776) Langsam válasza pmsz (#21775) üzenetére

Langsam
(fanatikus tag)

Nálam erős használattal minimum egy nap. Átlagosan 1,5 nap, kíméletesen 2 nap. De én az elején próbálom "formázni" az akksit (tudom hogy elméletice nem kéne) és tartózkodom az USB-s töltéstől is. De ez eltérő lehet a készülék használati módja szerint, és lehet hogy valaki gyengébb akksit fog ki. Szerintem arra nyugodtan számíthatsz hogy 1 napot töltő nélkül kibír és elég csak este rátenni. Most például pénteken volt teljesen feltöltve, de a hétvégén nem sok beszélgetés volt, reggel is 6-ossal (7-ből) indultam el, most 5-ösön van, igaz nem sok beszélgetés volt ma sem. De folyamatosan kék foggal volt kihangosítón.
Attól tartottam, hogy az akksi lesz a gyenge pont, nyilván nem világbajnok, de nem gyengébb mint a hasonló (nagyobb) tudású telefonoké, szvsz. Az Arenám dettó ilyen volt, előtte a Renoirom, Viewtym is, hasonló képességekkel. Még nem sikerült viszont navi progit szereznem rá, kíváncsi vagyok, azzal hogy muzsikál, az valszeg fél napot ad neki is, mint a többinek. Üdv.

(#21777) pmsz válasza Langsam (#21776) üzenetére

pmsz
(újonc)

köszi az infókat. azt hiszem akkor megvan a következő telefonon, remélem még a héten elviszik most az n79-et aztán utána is nézek, kinek van eladó:) nem tudsz esetleg eladó innov8-et reális áron?

(#21778) Langsam válasza pmsz (#21777) üzenetére

Langsam
(fanatikus tag)

Szívesen. Nem tudok, de korábban írta itt egy kedves Fórumtárs, hogy 50 körül indulnak a használtak, ha annyiért ki tudsz fogni egy szép állapotút, akkor az szerintem nagyon jó vétel lehetne. Gondolkodtam én is az N86-on, főleg hogy ma már ingyenes a navi, de az erősebb processzora kivételével semmi nem szólt mellette, de ez egyéni vélemény. Nem lassú az Innov8-sem, egy teszt írta, hogy ha 2-nél több progit futtatsz egyszerre az már belassítja, ez igaz, persze nem vészesen, de én még kettőt sem szoktam egyszerre futtatni. Üdv.

(#21779) Sly Bp. válasza pmsz (#21777) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Innov8-ból használtan ritka a szép állapotú! És csak 1 hibájuk van az aksi üzemideje!

(#21780) Norbi89 válasza Sly Bp. (#21779) üzenetére

Norbi89
(senior tag)

Hali
nem tudod véletlen galaxyra jók a win es IGO mapok?

► - N -

(#21781) Tommy7

Tommy7
(fanatikus tag)

Üdv, Nokia N82-N95-vagy N95 8GB?? :F ?? Előre is köszi.

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#21782) Sly Bp. válasza Tommy7 (#21781) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

N85 és N79! :) Amúgy N97 8GB

(#21783) Tommy7 válasza Sly Bp. (#21782) üzenetére

Tommy7
(fanatikus tag)

Hát ezek nem abba az árkategóriába tartoznak, mint az általam említettek, szal.. De azért kössz.

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#21784) Sly Bp. válasza Tommy7 (#21783) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

De ezek abba az árkategóriába tartoznak! Vagy 20 ezerért néztél N95-öt? 35-40 ezres kategória! Mert az N95 és az N95 8GB között is van egy nagyobb távolság és az N95 8GB árából lehet venni N85-öt is és N79-et!

[ Szerkesztve ]

(#21785) ForumBubus válasza Sly Bp. (#21764) üzenetére

ForumBubus
(újonc)

Szia!

A Samsung C5130 a csajomnak lenne-neki tetszik. Konkrétan mi a gáz vele? Szerinted miért nem jó?
Előre is köszi

(#21786) Sly Bp. válasza ForumBubus (#21785) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

A Slide nem lesz hosszú életű mert újkorában is rossz :D Kényelmetlen a navi gyűrű! Inkább egy D900i-t vegyél neki!

(#21787) csoda120

csoda120
(tag)

Sziasztok.Jelenleg egy nokia 7710-es megvételén gondolkozok.Mi a véleményetek róla?Esetleg,ha valakinek van valamilyen tapasztalata róla,akkor írja meg.Előre is köszönöm. :)

Facebook: szerelem a négyzeten

(#21788) meroly válasza csoda120 (#21787) üzenetére

meroly
(PH! nagyúr)

Hát nem egy elterjedt darab, én nem kockáztatnék, hacsak nem gyűjteménybe lesz... :N

Impossible is nothing

(#21789) ForumBubus válasza Sly Bp. (#21786) üzenetére

ForumBubus
(újonc)

Azzal az a gond hogy nem akar használtat, újan függetlenül meg jóval több...

Mi a véleményed a C3050-ről? Pannonosak vagyunk amúgy azért ott nézelődünk....

(#21790) Sly Bp. válasza ForumBubus (#21789) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

30 ezer forint az a telefon ha csak nem előfizetéssel veszed annyi egy új D900 i is függetlenül! C5030-at sem vennék ez mind szemét! De küldj egy linket hogy pontosan miből és mennyiért lehet választani!

[ Szerkesztve ]

(#21791) ForumBubus válasza Sly Bp. (#21790) üzenetére

ForumBubus
(újonc)

Nos a Pannon számlás kínálatából választanánk-ha tudnánk-kb 10-15 ezer között..
Én egy Nokia 2700 mellett tettem le a voksom...

Link: http://www.pannon.hu/egyeni/keszulekek/nokia/ Nem feltétlen Nokia de így adja a linket...

(#21792) madarasz92 válasza ForumBubus (#21791) üzenetére

madarasz92
(őstag)

Az nem rossz szerintem..

(#21793) picur220 válasza ForumBubus (#21791) üzenetére

picur220
(PH! kedvence)

A 2700-nak elviselhetetlenek a gombjai (számomra)!
Ezek közül a telok közül nem egyértelmű a 6303? Ha nem tetszik, akkor 6300.
Soká leszel még fórumbubus! Van egy link gomb a hsz-író doboz alatt, azzal tudsz rendesen linket beszúrni!

[ Szerkesztve ]

(#21794) Sly Bp. válasza ForumBubus (#21791) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Nokia 2720, 6300, 6303, én ezeket ajánlom!

(#21795) meroly válasza picur220 (#21793) üzenetére

meroly
(PH! nagyúr)

10-15k között gondolta, a 6300 és a 6303 pedig 20k.
A 2700 viszont szerintem jó választás. A nyáron egy ilyet használtam, tökéletes volt, nem kellett félteni, és szerintem szép képeket is csinált.

Sly: ez a PH!addikt olyan rémisztő :P

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#21796) ForumBubus válasza Sly Bp. (#21794) üzenetére

ForumBubus
(újonc)

Ezek rendben-bár kettő már a 20ezret súrolja-de egyéb gyártó nem is jöhet szóba szerinted, hasonló árfekvésben?

(#21797) Sly Bp. válasza meroly (#21795) üzenetére

Sly Bp.
(PH! kedvence)

Megéri azt az 5 ezrest hogy rendes telefonja legyen szerintem azért is mertük ajánlani de a 2720 is ott van még akkor :)

Miért rémisztő a PH! addikt?

ForumBubus: Más nem nagyon lesz!

[ Szerkesztve ]

(#21798) ludsimon válasza meroly (#21795) üzenetére

ludsimon
(PH! nagyúr)

A széptől messze van. :)

(#21799) ForumBubus válasza meroly (#21795) üzenetére

ForumBubus
(újonc)

Köszönöm szépen-szerintem ez be fog válni..
Már csak a páromnak kellene találni egy hasonló árfekvésűt...nem feltétlen Nokiát..

(#21800) ForumBubus válasza Sly Bp. (#21797) üzenetére

ForumBubus
(újonc)

Köszi szépen-majd meglátjuk-de tudod válság van :) Azért persze KÖSZI hogy időt szántál ránk... :R

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.