Hirdetés

2020. április 8., szerda

Gyorskeresés

Legfrissebb anyagok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-03-23 22:34:04

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, fáradjon át ide: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#21751) Langsam válasza _Voyage_ (#21745) üzenetére

Langsam
(aktív tag)

Először rajtahagyom 1 napig. Utána rátöltök kétszer fullosra bekapcsolás nélkül. Utána kétszer hagyom 1-esre lemerülni és megint fullosra töltöm a fentiek szerint. Így még sosem volt olyan telefonom, amelyek erőltetett menetben estére teljesen letérdelt volna. Lehet hogy a gyárban is megformázzák (bár kétségeim vannak amilyen bugos és kiforratlan telefonok is kijönnek) de nekem ez még eddig mindig bevált. Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#21752) wandor0930

wandor0930
(tag)

Abban esetleg nem tudtok segíteni hogy lehet-e valahol kapni Samsung S5230-at vagy Corby-t wifi-vel?
Olvastam hogy mindkettő megjelent már, de úgy látom nálunk még nem kaphatók, vagy csak én nem találom?

(#21753) _Voyage_ válasza wandor0930 (#21752) üzenetére

_Voyage_
(aktív tag)

Szerintem ez ilyen fantom telefon lesz, bejelentik, hogy kijön, aztán mire ideér, csillagászati áron lesz, és pár darab kapható majd csak belőle. :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#21754) pmsz

pmsz
(csendes tag)

Segítségeteket kérném. Most akarok venni egy samsung i7110-et. De eddig úgy néztem, hogy csak angol nyelv van a készülékben, magyar nincs. Ez igaz? Mit szóltok amugy a telóhoz? köszönöm a segítséget!

(#21755) Sly Bp. válasza _Voyage_ (#21753) üzenetére

Sly Bp.
(addikt)

Én remélem nem is jönnek meg :D

(#21756) mikloss

mikloss
(tag)

Hali!

Mobilt szeretnék venni max. 40e Ft-ig, akár használt is lehet.
Vodafone-os vagy független legyen.
A lényeg, hogy minél jobb legyen a fényképezője, ez az elsődleges szempont(nem vagyok márka hű jöhet bármi csak "jó" minőségű képeket csináljon.) :)
Előre is köszi!

Improvise, Adapt and Overcome!

(#21757) _Voyage_ válasza mikloss (#21756) üzenetére

_Voyage_
(aktív tag)

Nokia N95, N82 pl. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#21758) Sly Bp. válasza mikloss (#21756) üzenetére

Sly Bp.
(addikt)

Ha szerencséd van találsz N95 8GB-ot és N85-öt is ami jó!

[ Szerkesztve ]

(#21759) ludsimon válasza mikloss (#21756) üzenetére

ludsimon
(veterán)

Új telefon, ami szóba jöhet:
Samsung G600

Használt:
Nokia N82, N79, SE C905

Ezek a legjobb fényképezős telefonok ezen árkategóriában.
Amit ajánlani tudok, az a C905, szerintem nagyon durva milyen szép képeket készít!
Képek

Használt telefonok kereséséhez ajánlom a hardverapro.hu-t, telefonguru.hu komment beírásokat a telefon leírásánál, vagy esetleg a vatera, teszvesz, expressz, hasznalt-mobil.hu-t.

Study hard and play HARDER!

(#21760) Kalmi27

Kalmi27
(csendes tag)

Helló

Milyen tapasztalatok vannak Samsung S8000 Jet ügyben?

(#21761) Sly Bp. válasza Kalmi27 (#21760) üzenetére

Sly Bp.
(addikt)

Egy óriási kaki! Barátomnak volt megnéztem megtapiztam és sírtam! Nem is akarok beszélni róla próbáld ki :O

(#21762) ForumBubus

ForumBubus
(csendes tag)

Sziasztok!

Érdekelne mi a véleményetek a Samsung C-5130-ról? Van e esetleg valakinek már ilyen? Milyenek a tapasztalatai?
Köszi

(#21763) _Voyage_ válasza Kalmi27 (#21760) üzenetére

_Voyage_
(aktív tag)

Egy borzalom az a telefon.
Legrosszabb samsung, amit megismertem eddig... :( :O

(#21764) Sly Bp. válasza _Voyage_ (#21763) üzenetére

Sly Bp.
(addikt)

Hát nem tűnik egy csodának az tény!

(#21765) _Voyage_ válasza Sly Bp. (#21764) üzenetére

_Voyage_
(aktív tag)

Ha a sajátom lett volna, biztos, hogy kárt teszek benne valahogy, olyan tetű lassú menüt, ami a jetben volt, kb akkor láttam, mikor vistat próbáltam ki egy p3-ason... :(

[ Szerkesztve ]

(#21766) zsoleer

zsoleer
(aktív tag)

lg gd 900 mennyire ajánljátok? valakinek tapasztalat?

(#21767) pumszli

pumszli
(csendes tag)

Szia! mi a véleményed a samsung innov8 (8510i) kapcsolatban? mennyiért éri meg venni egy szép állapotú, függetlent, minden tartozékkal?

(#21768) Olcsi válasza pumszli (#21767) üzenetére

Olcsi
(senior tag)

Egyrészt ezt kitől kérdezed?
Másrészt használd a google-t. Ha beírod a kívánt típust, hidd el az lesz az első, hogy kidobja, hol és mennyibe kerül a telefon... :K

(#21769) pumszli

pumszli
(csendes tag)

Konkrétan nem céloztam senkihez a kérdést, csak reméltem, hogy valaki segít nekem. Igazából nem is az árra lettem volna elsődlegesen kiváncsi, hanem a véleményre, hogy ha valaki használja ezt a készüléket, akkor mi a véleménye róla.

(#21770) ludsimon válasza pumszli (#21767) üzenetére

ludsimon
(veterán)

teszt1
teszt2
teszt3

(#21771) Olcsi válasza pumszli (#21769) üzenetére

Olcsi
(senior tag)

Ilyenkor érdemes elsősorban a telefon tesztjének hozzászólásait elolvasni, és máris többet megtudsz róla...

(#21772) Norbi89

Norbi89
(aktív tag)

Üdv
kellene egy gyors segítség, Samsung Galaxy vadonat új, kaptam hozzá 2GB on Igo-t, de csak magyarország térképpel! Honnan tudok hozzá letölteni európa térképeket?? Köszönöm előrre is a segítséget!

► - N -

(#21773) harmatocska válasza mikloss (#21756) üzenetére

harmatocska
(csendes tag)

Talán azért jobb a Vodafone, mert akkor olcsóbban jutsz hozzá. És ez az egyik legjobb szolgáltató, szerintem. Legalábbis nekem nem volt vele eddig gondom. Sikerült már választani, hogy milyen készülék lesz?

(#21774) Langsam válasza pumszli (#21767) üzenetére

Langsam
(aktív tag)

RÖVIDEN: KIRÁLY ! :DD
Ha bővebben érdekel, kérdezz nyugodtan, már 2 hete nyúzom, de még nem találtam komoly hibát, pedig nagyon kritikus vagyok. Üdv.

(#21775) pmsz válasza Langsam (#21774) üzenetére

pmsz
(csendes tag)

Engem is érdekel az innov8. Eddig csak jót hallottam róla, csak az akuról írták, hogy elég kevés ideig bírja. neked meddig húzza az aksi egy feltöltéssel? köszi

[ Szerkesztve ]

(#21776) Langsam válasza pmsz (#21775) üzenetére

Langsam
(aktív tag)

Nálam erős használattal minimum egy nap. Átlagosan 1,5 nap, kíméletesen 2 nap. De én az elején próbálom "formázni" az akksit (tudom hogy elméletice nem kéne) és tartózkodom az USB-s töltéstől is. De ez eltérő lehet a készülék használati módja szerint, és lehet hogy valaki gyengébb akksit fog ki. Szerintem arra nyugodtan számíthatsz hogy 1 napot töltő nélkül kibír és elég csak este rátenni. Most például pénteken volt teljesen feltöltve, de a hétvégén nem sok beszélgetés volt, reggel is 6-ossal (7-ből) indultam el, most 5-ösön van, igaz nem sok beszélgetés volt ma sem. De folyamatosan kék foggal volt kihangosítón.
Attól tartottam, hogy az akksi lesz a gyenge pont, nyilván nem világbajnok, de nem gyengébb mint a hasonló (nagyobb) tudású telefonoké, szvsz. Az Arenám dettó ilyen volt, előtte a Renoirom, Viewtym is, hasonló képességekkel. Még nem sikerült viszont navi progit szereznem rá, kíváncsi vagyok, azzal hogy muzsikál, az valszeg fél napot ad neki is, mint a többinek. Üdv.

(#21777) pmsz válasza Langsam (#21776) üzenetére

pmsz
(csendes tag)

köszi az infókat. azt hiszem akkor megvan a következő telefonon, remélem még a héten elviszik most az n79-et aztán utána is nézek, kinek van eladó:) nem tudsz esetleg eladó innov8-et reális áron?

(#21778) Langsam válasza pmsz (#21777) üzenetére

Langsam
(aktív tag)

Szívesen. Nem tudok, de korábban írta itt egy kedves Fórumtárs, hogy 50 körül indulnak a használtak, ha annyiért ki tudsz fogni egy szép állapotút, akkor az szerintem nagyon jó vétel lehetne. Gondolkodtam én is az N86-on, főleg hogy ma már ingyenes a navi, de az erősebb processzora kivételével semmi nem szólt mellette, de ez egyéni vélemény. Nem lassú az Innov8-sem, egy teszt írta, hogy ha 2-nél több progit futtatsz egyszerre az már belassítja, ez igaz, persze nem vészesen, de én még kettőt sem szoktam egyszerre futtatni. Üdv.

(#21779) Sly Bp. válasza pmsz (#21777) üzenetére

Sly Bp.
(addikt)

Innov8-ból használtan ritka a szép állapotú! És csak 1 hibájuk van az aksi üzemideje!

(#21780) Norbi89 válasza Sly Bp. (#21779) üzenetére

Norbi89
(aktív tag)

Hali
nem tudod véletlen galaxyra jók a win es IGO mapok?

► - N -

(#21781) Tommy7

Tommy7
(tag)

Üdv, Nokia N82-N95-vagy N95 8GB?? :F ?? Előre is köszi.

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#21782) Sly Bp. válasza Tommy7 (#21781) üzenetére

Sly Bp.
(addikt)

N85 és N79! :) Amúgy N97 8GB

(#21783) Tommy7 válasza Sly Bp. (#21782) üzenetére

Tommy7
(tag)

Hát ezek nem abba az árkategóriába tartoznak, mint az általam említettek, szal.. De azért kössz.

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#21784) Sly Bp. válasza Tommy7 (#21783) üzenetére

Sly Bp.
(addikt)

De ezek abba az árkategóriába tartoznak! Vagy 20 ezerért néztél N95-öt? 35-40 ezres kategória! Mert az N95 és az N95 8GB között is van egy nagyobb távolság és az N95 8GB árából lehet venni N85-öt is és N79-et!

[ Szerkesztve ]

(#21785) ForumBubus válasza Sly Bp. (#21764) üzenetére

ForumBubus
(csendes tag)

Szia!

A Samsung C5130 a csajomnak lenne-neki tetszik. Konkrétan mi a gáz vele? Szerinted miért nem jó?
Előre is köszi

(#21786) Sly Bp. válasza ForumBubus (#21785) üzenetére

Sly Bp.
(addikt)

A Slide nem lesz hosszú életű mert újkorában is rossz :D Kényelmetlen a navi gyűrű! Inkább egy D900i-t vegyél neki!

(#21787) csoda120

csoda120
(tag)

Sziasztok.Jelenleg egy nokia 7710-es megvételén gondolkozok.Mi a véleményetek róla?Esetleg,ha valakinek van valamilyen tapasztalata róla,akkor írja meg.Előre is köszönöm. :)

Facebook: szerelem a négyzeten

(#21788) meroly válasza csoda120 (#21787) üzenetére

meroly
(veterán)

Hát nem egy elterjedt darab, én nem kockáztatnék, hacsak nem gyűjteménybe lesz... :N

Impossible is nothing

(#21789) ForumBubus válasza Sly Bp. (#21786) üzenetére

ForumBubus
(csendes tag)

Azzal az a gond hogy nem akar használtat, újan függetlenül meg jóval több...

Mi a véleményed a C3050-ről? Pannonosak vagyunk amúgy azért ott nézelődünk....

(#21790) Sly Bp. válasza ForumBubus (#21789) üzenetére

Sly Bp.
(addikt)

30 ezer forint az a telefon ha csak nem előfizetéssel veszed annyi egy új D900 i is függetlenül! C5030-at sem vennék ez mind szemét! De küldj egy linket hogy pontosan miből és mennyiért lehet választani!

[ Szerkesztve ]

(#21791) ForumBubus válasza Sly Bp. (#21790) üzenetére

ForumBubus
(csendes tag)

Nos a Pannon számlás kínálatából választanánk-ha tudnánk-kb 10-15 ezer között..
Én egy Nokia 2700 mellett tettem le a voksom...

Link: http://www.pannon.hu/egyeni/keszulekek/nokia/ Nem feltétlen Nokia de így adja a linket...

(#21792) madarasz92 válasza ForumBubus (#21791) üzenetére

madarasz92
(őstag)

Az nem rossz szerintem..

(#21793) picur220 válasza ForumBubus (#21791) üzenetére

picur220
(veterán)

A 2700-nak elviselhetetlenek a gombjai (számomra)!
Ezek közül a telok közül nem egyértelmű a 6303? Ha nem tetszik, akkor 6300.
Soká leszel még fórumbubus! Van egy link gomb a hsz-író doboz alatt, azzal tudsz rendesen linket beszúrni!

[ Szerkesztve ]

(#21794) Sly Bp. válasza ForumBubus (#21791) üzenetére

Sly Bp.
(addikt)

Nokia 2720, 6300, 6303, én ezeket ajánlom!

(#21795) meroly válasza picur220 (#21793) üzenetére

meroly
(veterán)

10-15k között gondolta, a 6300 és a 6303 pedig 20k.
A 2700 viszont szerintem jó választás. A nyáron egy ilyet használtam, tökéletes volt, nem kellett félteni, és szerintem szép képeket is csinált.

Sly: ez a PH!addikt olyan rémisztő :P

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#21796) ForumBubus válasza Sly Bp. (#21794) üzenetére

ForumBubus
(csendes tag)

Ezek rendben-bár kettő már a 20ezret súrolja-de egyéb gyártó nem is jöhet szóba szerinted, hasonló árfekvésben?

(#21797) Sly Bp. válasza meroly (#21795) üzenetére

Sly Bp.
(addikt)

Megéri azt az 5 ezrest hogy rendes telefonja legyen szerintem azért is mertük ajánlani de a 2720 is ott van még akkor :)

Miért rémisztő a PH! addikt?

ForumBubus: Más nem nagyon lesz!

[ Szerkesztve ]

(#21798) ludsimon válasza meroly (#21795) üzenetére

ludsimon
(veterán)

A széptől messze van. :)

(#21799) ForumBubus válasza meroly (#21795) üzenetére

ForumBubus
(csendes tag)

Köszönöm szépen-szerintem ez be fog válni..
Már csak a páromnak kellene találni egy hasonló árfekvésűt...nem feltétlen Nokiát..

(#21800) ForumBubus válasza Sly Bp. (#21797) üzenetére

ForumBubus
(csendes tag)

Köszi szépen-majd meglátjuk-de tudod válság van :) Azért persze KÖSZI hogy időt szántál ránk... :R

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.