Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21401) sagesz93 válasza meroly (#21398) üzenetére


sagesz93
addikt

Van róla teszt a ph-n, alcatel ot-800 talán?
És annyira nem rossz telefon.

(#21402) meroly válasza sagesz93 (#21401) üzenetére


meroly
veterán

Ja olvastam.
Hát nem győzött meg annak ellenére, hogy különösen ajánlott.

Impossible is nothing

(#21403) sagesz93 válasza meroly (#21402) üzenetére


sagesz93
addikt

Szerintem annyiért amennyiért adják, teljesen jó.

(#21404) meroly válasza sagesz93 (#21403) üzenetére


meroly
veterán

Engem is az ára mozgat, mert egyik előfizumon lejárt a hűség és t-nél 8k. Csak nem hiszem hogy tudnám bármire is használni másodtelefonként...

Impossible is nothing

(#21405) madarasz92 válasza Wictor (#21395) üzenetére


madarasz92
őstag

Nekem nem jőtt be főleg mert 3X volt servicebe és nem azért veszi az ember a telefont drága pénzért hogy ott pihenjen.. :)

(#21406) Kleroo


Kleroo
veterán

Nem értem miért húzza le mindenki az 5800-át.
Én olvastam hogy milyen ótvar szar gagyi az anyaghasználat, de az én 3hónapos készülékem betonstabilan össze van rakva. masszív,semmi recsegés,ropogás.
Vannak nála rosszabb és sokkal rosszab nokiák.
Nem látom a realitását a fikázásának(nem sufni gsmben vettem, és made in hungary gyártmány,blue)
Biztos vannak szarul összeszerelt darabok,de mivel nekem nem az,így azok hibásak(inkább az a gáz,hogy sok hibás van)
A v40es szofttal nagyon gyors,takaros, kijelző finomsága tökéletes.Gondolom v40nél finomítottak rajta. én legalábbis nem értem a kijelzőt érő kritikákat sem. nekem 30ból 29szer azt csinálja amit akarok.omnia,kp500,s5230 dimenziókkal szarabb(ezek jártak nálam)
hardveresen minden benne van ami kell, csak a kamerája nem az erőssége. de arra megfelel amire van.(és nem játszanak S:E:-t hogy zenefonba direkt ótvarfos kamerát rakunk)
És vannak benne menüponttok amiket double-klikkel lehet/kell megnyitni. lehet sok tulajnak nem tűnt ez fel..
:D nem vagyok vérpistike aki nem szereti ha oltják a telót.
Nem régóta van meg. ha nem tetszene,eladtam volna a francba :)
De nekem remekül bevált.
De most komolyan. mi rossz benne? :D nem értem(az összeszereléést ne hozzátok,azt fentebb taglaltam.. :) )

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#21407) madarasz92 válasza Kleroo (#21406) üzenetére


madarasz92
őstag

Nekem az nem tetszik benne hogy kicsi a kamerája és az Omniahoz képest használhatalan a GPS vevője és semmi normális Gps program nincs rá...
Én ezeket tartom fontosnak..
De az 5800 sem rossz abban is vannak jó dolgok pl:
-Kihangositva jól szól..
-Szép Kijelzője van
Stb..
De mondjuk én a nokia helyébe minőségibb anyagokbol csinálnám a telefonjaim..
Pl:Tőbb fém használata az E kategoriába pl ez tetszik azok jol is vannak ősszerakva..

(#21408) Kleroo válasza madarasz92 (#21407) üzenetére


Kleroo
veterán

Már eleve a szóhasználatból "sántítassz" :P
"kicsi" kamera :D
gigapixelháború? nem az a lényeg. a minőség. az omnia nagyon penge képeket készít.
De mint írtam, egy mindennel megtöltött ZENEtelóba egy 3mp-es af-es kamera nagyon szép dolog. és hozza pl az n73am szintjét,ami egy átlag embernek bőven elég. akinek meg több kell,az csak kamera alapján vesz/vegyen telefont ;)
(vagy csak szimplán többet szán telefonra)
GPS program ne lenne? INGYENES OVI MAPS.....
vagy pl a garmin ami fizetős,és remek.

A vevőről kevés tapasztalatom van, de semmi probléma nincs vele eddig. gyors,és nem szakad meg a "jel".

Az anyaghasználat szerintem egész tűrhető. a 130ezres n73me-m új korától fogva recseg/ropg bizonyos helyeken(másoké is)
Ha fémből lenne,akkor sokkal drágább lenne...és azt már máshogy hívják(mondjuk n97mini? :D)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#21409) Detros12


Detros12
tag

Jól leírtátok. Persze hogy vannak olyan darabok amik gyengén vannak összeszerelve és recsegnek , ropognak (remélem nem ilyent kapok meg) de van amelyik jó is. Pl engem nem zavar az hogy műanyag amig nem ropog. ÉS minek kell egy telefonba akkora kamera aki jó képeket csinálni vegyen fényképezőgépet és ne telefont.HA mégis telót akar venni akkor vegyen valami LG-t vagy Samsung-ot . DE a Nokiának jobb az érintőképernyője. Sok tesztet olvastam és úgy döntöttem hogy én veszek egy Nokia 5800-át és kész, már jővő héten meglesz :DD :DD .A 40-es softal pedig a telefon nagyon gyors van benne kinetik scrooling, 5530/X6-os kezdőképernyő és még sok minden ez a telefon nekem pont megfelel .

(#21410) SÜN!


SÜN!
tag

A szoftverfrissítéssel ugrik a garancia? És legálissan ezt mennyiért csinálják meg?

(#21411) Sly Bp. válasza SÜN! (#21410) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha garis akkor ingyenes :D

(#21412) SÜN! válasza Sly Bp. (#21411) üzenetére


SÜN!
tag

kösz a választ, ha netről rendelek független-t, akkor azt hova viszem?(zavar a szolgálatós felirat :) ) :))

(#21413) Detros12 válasza SÜN! (#21410) üzenetére


Detros12
tag

ha átírod a product codot akkor ugrik a gari, ha a saját cododdal frisítesz akkor megmarad a gari és te is meg tudod csinálni a frissítést ha értsz hozzá. persze lehet ha a product cododra még nem elérhető a frísités ekkor át kell irni a product codot és azzal frisíteni lehet a v40-re. igy leveszhet a magyar nyelv is.de a v31-es szoftver is elég gyors.

(#21414) Sly Bp. válasza SÜN! (#21412) üzenetére


Sly Bp.
addikt

GSM-be és ott kb 5 ezer!

(#21415) SÜN! válasza Sly Bp. (#21414) üzenetére


SÜN!
tag

ahamm, és minden újnál érdemes frissíteni?

(#21416) Sly Bp. válasza SÜN! (#21415) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én csak akkor szoktam ha az nem jó nekem ami rajta van!

(#21417) SÜN! válasza Sly Bp. (#21416) üzenetére


SÜN!
tag

És ezek a legújabbal jönnek?

(#21418) Sly Bp. válasza SÜN! (#21417) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem értem a kérdést :D

(#21419) SÜN! válasza Sly Bp. (#21418) üzenetére


SÜN!
tag

Nagyon este lenni. :D
Általában a legújabb szoftverrel, vagy a legelsővel jönnek a mobilok?

(#21420) Sly Bp. válasza SÜN! (#21419) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Melyik hogy :) változó!

(#21421) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Pont kérdezni akartam mi a vélemény a nokia navigációs programjáról, de látom megoszlanak a vélemények.
Az Aréna nagyon bejön csak azon sajnos nincs navigáció ezért húz a szívem a nokia felé csak nemtom annak milyen a programja.

(#21422) korpicschess


korpicschess
veterán

Nem tudok véleményt formálni a Nokia Mapsről, de a Garmin egy közismert, jó navigációs program, de valaki mondta (talán itt), hogy már nem nagyon fogják frissíteni.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21423) Sly Bp. válasza korpicschess (#21422) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Na ez van!

[ Szerkesztve ]

(#21424) korpicschess válasza Sly Bp. (#21423) üzenetére


korpicschess
veterán

Köszi a linket!:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21425) Warek


Warek
tag

Tud valaki új jó minőségű sima (candybar) telefont ajánlani a 6700 E52 kívül?

(#21426) Sly Bp. válasza Warek (#21425) üzenetére


Sly Bp.
addikt

i7110-es Samsung, N79 és N82-es Nokia! N82-nél csak a gombsor nem a legjobb!

[ Szerkesztve ]

(#21427) richies


richies
senior tag

Sziasztok!

par hete eldontottem ,hogy lesz egy samu jet-em, mert az elofizut megujitottam ,s itt kint angliaban ingyen adjak hozza a telokat (keveve ájfostot) :)

DE! mivel baj van a szerzodesemmel, igy a kicsike me gmindig a dobozaban van ,s 99% ,hogy el les torolve az egesz szerzodes, mert atvagtak, hazudtak.
Azota sok-sok forumot olvastam, hogy mennyi mindenki szidja, sok a hibaja, samu n em tamogatja egyaltalan, csak beigertek, s ennyi...

azert valasztottam, mert nagyon tetszik,meg a merete miatt, s a jo kijelzo se hatrany.

szoval itt jon a kerdesem, milyen telot valasszak (ha a jet-et visszapassszolhatom a hazug majmoknak), fontos, hogy erintokepernyos legyen, net kell, meg azert kis multimedia, s ne legyen nagy , pl ipfone az nagy nagyon nekem.
Ezelotti telok ,ami meretileg jo volt: Samu u600, most meg se w890i van, szoval a vastagsag a lenyeg :)

Nexus one is nagyon teccik, igaz kicsit mar nagy, de vekonyabb pitit jetnel,s sooooookkal okosabb. Amugy android os teccik
Vagy a 3. verzio, csak veszek egy simet, s varok ,hogy bejojjon vmi jobb telo par honapon belul. Lehet ez lenne a legjobb... Meglatjuk mit hoz a sors.
Udv,
Richie

koszi a segitseget, udv!

Rozsomak of Power

(#21428) meroly válasza Warek (#21425) üzenetére


meroly
veterán

Mire kell? Csak telefonálni, vagy multimédia is? Net, wifi?

Impossible is nothing

(#21429) Sly Bp. válasza richies (#21427) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egy HTC Touch, Omnia, Diamond, Diamond 2 ezek vékonyabb érintősök!

(#21430) Warek válasza meroly (#21428) üzenetére


Warek
tag

Csak telefonálok, ha van benne wifi az nem baj, de a kamera meg a zene funkciók kicsit sem érdekelnek.

(#21431) meroly válasza Warek (#21430) üzenetére


meroly
veterán

E51, ebben van wifi, szép is, jó az akku is, kamera nem nagy eresztés.
Ha meg tényleg csak telefonálsz és nem számít semmi, akkor ajánlom magamat (illetve a 2330c-met). Nálam csak telefonálásra eddig ez vált be.

Impossible is nothing

(#21432) Sly Bp. válasza meroly (#21431) üzenetére


Sly Bp.
addikt

(#21433) meroly válasza Sly Bp. (#21432) üzenetére


meroly
veterán

Upsz, ezt nem figyeltem ... :B

Impossible is nothing

(#21434) gaborba81 válasza meroly (#21431) üzenetére


gaborba81
tag

Neked nagyon bejön a 2330c! :D

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#21435) meroly válasza gaborba81 (#21434) üzenetére


meroly
veterán

Hát igen, én is meglepődtem magamon, meghát mindenki aki ismer milyen telefonőrült vagyok, meglepődött, hogy "te, egy ilyennel?" :)
Amúgy tényleg nem rossz, telefonálni egyszerűen hibátlan. Másra nem nagyon jó, próbálok fotózni, de még verőfényes napsütésben is olyan sz.rok lesznek a képek, hogy ihajj. A pár évvel ezelőtti 6020-as vagy 7270-es nokiám VGA kamerája klasszisokkal jobb képet csinál. Az a baj egyébként hogy a 3500-n és a 3110c-n kívül nincs más kis kijelzővel, de nagyobb kamerával rendelkező telefonja a nokiának. Márpedig mint tudjuk a kijelző a legfőbb akku zabáló, és ebben a 2330-ban is a kijelző miatt bírja ilyen sokáig.

Impossible is nothing

(#21436) Sly Bp. válasza meroly (#21435) üzenetére


Sly Bp.
addikt

2330 helyet én 6230i-t használnék!

(#21437) meroly válasza Sly Bp. (#21436) üzenetére


meroly
veterán

Igen van egy, de vadi új akkuval is csak 2 napot megy nálam. A 2330c meg legrosszabb esetben is 3-at, 4-et. Azért nem mindegy....

Impossible is nothing

(#21438) Sly Bp. válasza meroly (#21437) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Anno nekem a 6230i-k sokáig bírták :) De hát még lehet újat venni belőle :)

(#21439) meroly válasza Sly Bp. (#21438) üzenetére


meroly
veterán

Nem kell új, ez viszonylag új amúgy is, asszem 100 óra beszélgetés van benne max és nincs leharcolva se (na ezekek amiket írtam fillérekből megmásítják), de mindegy, nekem így is csak 2 napot ment el, jó esetben 3-at.

Impossible is nothing

(#21440) Sly Bp. válasza meroly (#21439) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Voda-nál is kapni irreális áron :D

(#21441) meroly válasza Sly Bp. (#21440) üzenetére


meroly
veterán

Jah néztem én is, nemtom honnan szedték elő őket.... ;)

Impossible is nothing

(#21442) Dominiator válasza sagesz93 (#21196) üzenetére


Dominiator
aktív tag

köszi a választ

Who's the bigger hero who lives or who want to live?

(#21443) Sly Bp. válasza meroly (#21441) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A pincéből :D de még ilyen áron meglesznek egy darabig :D

(#21444) picur220 válasza Sly Bp. (#21443) üzenetére


picur220
veterán

Húúú, ennyiért azért már sokkal jobbat is lehet kapni! Az tuti, hogy meglesz még nekik!
Ott a 6730-as olcsóbban.. (ilyen telot sem kapsz máshol...:D)

(#21445) Sly Bp. válasza picur220 (#21444) üzenetére


Sly Bp.
addikt

De azért a 6230i az azért 6230i :DDD

(#21446) Manitou


Manitou
addikt

7k körmyékén új kártyás telefonból milyet vennétek?

vodkától lenne egy pár.
500Ft-os vitamax csomagban:
Motorola W388
Samsung E2120

A kettő között vacilálok, a samsungnak kicsi a kijelzője az a bajom, eddig a motorola felé hajlok. Melyiknek egyszerübb a kezelhetősége?

Esetleg Nokia 2330 +3k-val többért?

(#21447) Sly Bp. válasza Manitou (#21446) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem megér 3 ezerrel többet a 2330! Annak legalább van valami telefon hatása :)

(#21448) Manitou válasza Sly Bp. (#21447) üzenetére


Manitou
addikt

De 2 kell, így meg már + 6k lenne :)

Nem tudom, nekem ezek a nokia dizájnok nem jönnek be :N

(#21449) Sly Bp. válasza Manitou (#21448) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor nem tudom :)

(#21450) madarasz92 válasza Kleroo (#21408) üzenetére


madarasz92
őstag

GPS program ne lenne? INGYENES OVI MAPS.....
vagy pl a garmin ami fizetős,és remek.

Én ezeket nem igazán komálom az Igo nekem a kedvenc.. :)
Ha fémből lenne,akkor sokkal drágább lenne...és azt már máshogy hívják(mondjuk n97mini? :D)
Miért olyan drága manapság a fém hogy az egyből dob egy rakás pénzt a telefon kezdőárán?
Amugy ma nyomogattam az Auchanba az 5800-át egy fél órát és ott volt mellete az LG Arena hát az Arena egy kicsit jobban tetszett.. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.