Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20751) MaxTorque válasza Sly Bp. (#20750) üzenetére


MaxTorque
tag

KS20 tetszik,körbe fogok pislákolni,hogy mifelénk mennyi használtan.

(#20752) Sly Bp. válasza MaxTorque (#20751) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor jó :) Nekem bejött a telefon!

(#20753) benczeb


benczeb
aktív tag

Sziasztok, a minap lattam, hogy uj versenyzo van samsungeknal okotelefon kategoriaban. Omnia Pro B7330. Szerintetek melyiket erdemes megvenni? Nokia E72 vs Samsung B7330?

Koszonom

(#20754) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!
Ti melyik telefont vennétek inkább?
Nokia E52, vagy Sony Ericsson W705?
Tudom, hogy nem egy kalap a két telefon, mert a Nokia nyílt OS, az SE meg zárt; de nekem igazából 4 dolog, ami igazán fontos: legalább 2,4" kijelző, WLAN, viszonylag jó fotó, és kíváló hangminőség megfelelő headset-el.
(5 éve SE tulaj vagyok, nekem mind zenei, mind fotó szinten bizonyított az SE, és félek attól, hogy a Nokia nem tud ugyanolyan zene minőséget produkálni ugyanazzal a fülessel (Sennheiser cx-300), mint az SE. A fotókat már összehasonlítottam, abba talán még jobb is az E52, de a zenei minőségtől félek kicsit. Elég hangosan szól, és ugyanúgy nem szűrődnek be a környezeti zajok? Valamint ugyanolyan jó basszust ad agybadugós fülessel?)

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#20755) Langsam


Langsam
aktív tag

Szerintem az elvárásaimnak megfelelő telefon már valószínűleg nem lesz (nagy tudású csúszka nem érintőképernyővel, nem symbiannal) ezért módosítanám a paramétereket. :) Csúszka, hagyományos gombsor, magas multimédia és divx lejátszás maradna, félig érintőképernyő már jöhet, de a symbiant még elkerülném, bár lehet hogy nem sikerül. :)
Nézem a Samsung 8300-at. Használ(t) valaki innen ilyet ? Vélemények ? Köszi. Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20756) -NOKIA- válasza syl5 (#20754) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Az e52 sokkal jobb, GPS is van benne.
Nekem egy 3rongyos Panasonic fülhallgatóval iszonyatot szólt, még a metro se nagyon zavart meg. :)

(#20757) syl5 válasza -NOKIA- (#20756) üzenetére


syl5
őstag

Akkor azt mondhatod, hogy kiváló hangzása van az e52-nek is, ugye?
GPS az annyira nem pálya nálam, pláne úgy hogy a hang navi pénzes a nokiánál.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#20758) sagesz93 válasza Langsam (#20755) üzenetére


sagesz93
addikt

bl20-as chocolate nem jó?
Vagy az nem magas multimédia? :)

(#20759) Sly Bp. válasza sagesz93 (#20758) üzenetére


Sly Bp.
addikt

BL20 nem a legjobb telefon mert nagyon pici a kijelzője :)

(#20760) Sztbeni válasza syl5 (#20754) üzenetére


Sztbeni
őstag

E52. Igen jó zenén. Ilyen szépen (pedig alap Nokia fülest használok egyelőre) még a Walkman sem szólt nekem. Ha bekapcsolod a széles ssztereót, akkor még jobb.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#20761) Langsam válasza sagesz93 (#20758) üzenetére


Langsam
aktív tag

A csoki 15 fps-t tud videóban, ez azért már évekkel ezelőtt is elég karcsú volt, pláne most és pláne annyiért. :) De azért köszi szépen.

Közben megnéztem a mai hírekben a Samu Shark sorozat középső tagját, lehet hogy megvan a telefonom ? 5 mega, csúszka, nem érintős, 3 G-s. Egyedül a videofelvétel ismeretlen, annyit írnak róla hogy QVGA, de a képfrissítésről nem esik szó. Remélem hogy a Samu 25 fps alatt nem ad ki már középkategóriás (?) modellt 2010-ben, és hogy mihamarabb eljut Magyarországra is. Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20762) gooool


gooool
őstag

Sziasztok!
Azon kívül,hogy az LG Arena zárt rendszeres,van még vmi hátránya?
Mert nagyon jól el van látva multimédiával(nagy kijelző irdatlan felbontással,nagyszerű kamera,jó zenelejátszó),van benne Office olvasó és WiFi,ami kell nekem.
Ennyiért tudtok jobbat vagy ha több igényem nincs,akkor ezt is nyugodtan vehetem?(még a Nokia E52 és a T-mobile Pulse az esetleges jelölt,bár a pulse még elég kiforratlannak tűnik nekem)

Kösz a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#20763) Langsam válasza gooool (#20762) üzenetére


Langsam
aktív tag

Szerintem először olvass bele az Arena fórumba.
Papíron az év ajánlata (bár az alacsony ár függvényében lehet hogy tényleg) de én csalódtam benne, nálam nem tudta hozni a paramétereiből adódó elvárásaimat, tehát én inkább az E52-est választanám, a Pulse nekem sem bejövős. Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20764) Klemens


Klemens
őstag

20732-re valaki? :D :R

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#20765) Langsam


Langsam
aktív tag

Tudom hogy ez off lesz, de legalább telefonos kérdés. :)
A telefon operációs rendszerek közül melyik tudja a jelszavas védelmet ?
G600 ban lehet védeni az üzeneteket, a képeket, a telefonkönyvet, stb. ez hasznos lehet ha az ember elhagyja a telefonját, nem kotorásznak benne idegenek. (már jártam így)
Az általam nézegetett telefonok (N86, Innov8, S8300) egyikénél sem írja a teszt.
(tudom nem ez a legfontosabb, bár az adatvédelem azért nem rossz dolog)
Vagy melyik fórumban lehet erről szó ?
Bocs még egyszer az off-ért. (bár ez is a telefon választás egyik szempontja lehet :)
Köszi. Üdv.

[ Szerkesztve ]

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#20766) gooool válasza Langsam (#20763) üzenetére


gooool
őstag

Hát akkor végül is 4 jelölt van,ami számításba jöhet:

Nokia E52(nagyon tetszik,de állítólag nem a legjobb az összeszerelési minőség)

Nokia 5630(nagyon gyors,szinte az E52 ikertesója,csak jobb zenében,viszont kicsi a kijelző)

T-mobile Pulse(hatalmas kijelző,elvileg a legjobb szoftver,összességében nem rossz,sztem)

LG KM900 Arena(zárt rendszer,a legerősebb multimédiában szvsz,de a bővíthetőség korlátozott)

Na ezek után mit mondanak az okosok?Mert én teljesen tanácstalan vagyok. :O

Kösz a segítséget!(lehetőleg minél többet) :R

Üdv, Balázs

(#20767) meroly válasza gooool (#20766) üzenetére


meroly
veterán

Én (bár elfogult vagyok), de tuti nokiát vennék. Az E52-ről csak jót hallottam.

Impossible is nothing

(#20768) D@niel válasza meroly (#20767) üzenetére


D@niel
addikt

Megegyezik a véleményünk: Nokia E52-t ajánlom. multimédiában nem az igazi, de amugy hibátlan ! ;)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#20769) baggio82


baggio82
csendes tag

Sziasztok! Szeretném lecserélni az n72őm új telefonra. Lényeg a telefonáláson kívül a zenehallgatás. Ilyenekre gondoltam:
- ericsson w595
- ericsson w705
- nokia 5630
- lg gt 500
- lg chocolate bl20
előre is köszi!!!

(#20770) D@niel válasza baggio82 (#20769) üzenetére


D@niel
addikt

csak ezek jöhetnek szóba ? más nem tetszik ?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#20771) gooool válasza D@niel (#20768) üzenetére


gooool
őstag

A lista 3 tagra szűkült.
Nokia E52
Nokia 5630
T-mobile Pulse

Várom a további segítséget! :R

Üdv, Balázs

(#20772) meroly válasza baggio82 (#20769) üzenetére


meroly
veterán

Az 5630-al én magam is szemezek, nagyon jó kis telefon, így hogy utána jártam. Bár a zenei funkciókat nem figyeltem, de vannak dedikált zenegombok.
Jó a hátlap anyaga. Van benne vaku. Symbianos. Akkut lehet kis szereléssel nagyobbra cserélni ha gyenge lenne.
Bár a többit nem ismerem, de az 5630 tuti jó telcsi!

Impossible is nothing

(#20773) baggio82 válasza D@niel (#20770) üzenetére


baggio82
csendes tag

A top10es listád nem rossz de én azért valamivel olcsóbbra gondoltam. Tmobilos vagyok, előfizetéses készülékcserét akarok intézni. max 40000 forintig akarok költekezni

(#20774) D@niel válasza gooool (#20771) üzenetére


D@niel
addikt

Az újak közül ismét csak a Nokia E52-t ajánlanám. Igaz, zeneileg nem olyan erős, de azt hiszem 3.5-ös fülhallgató bemenete van, viszont csak 2gigás kártyát kapsz hozzá (bővíthető).

baggio82: Szerintem akkor valamelyik SE mobil, amelyik szimpatikusabb, nagyjából egyezik a tudásuk.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#20775) baggio82 válasza D@niel (#20774) üzenetére


baggio82
csendes tag

az e52 tényleg szép sőt majdnem a legszebb de túl üzleties. a se-nek nem tudom milyen a fülhallgatócsatlakozása de az n72 nek nagyon gáz egyáltalán nem stabil. de látom az 5630nak 3,5 jagje van ez mindenképpen előny

(#20776) D@niel válasza baggio82 (#20773) üzenetére


D@niel
addikt

Javítom az előző hozzászólásom: Nokia 5630-at ajánlanám (utólag vettem észre a listádon)!

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#20777) baggio82 válasza D@niel (#20776) üzenetére


baggio82
csendes tag

Amúgy csak a nokiáknak van 3.5 es jagbementük? egyik sonynak sincs?

(#20778) D@niel válasza baggio82 (#20777) üzenetére


D@niel
addikt

Nokiák közül sem mindegyiknek 3.5-ös a csatlakozója. A két SE-nek pedig olyan csatlakozója van, amit csak a gyártó használ. Nem tudom mi pontosan a neve, de külön SE-fülhallgató kell hozzá (ha a gyári nem jó).

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#20779) meroly válasza D@niel (#20768) üzenetére


meroly
veterán

A vakus fényképezővel sztem multimédiában is ott van, már amennyit el lehet várni egy telefon kamerájától. Zenelejátszást nemtom, azt nem telefonon hallgatok.

Impossible is nothing

(#20780) szilvorium


szilvorium
csendes tag

Mélyen tisztelt kollégák!
Mondjatok légyszi egy olyan telefont, amin minőségi zenét lehet hallgatni( szóval nem sistereg, recseg, torzul, és van basszusa rendesen és hangereje is) 3,5ös jackes lehetőleg, és van benne Wifi.
Nokiát preferálom, de lehet más is, az ár limit pedig legyen 50ezer forint.
Plusz pont a minőségi anyaghasználat.
Valaki ötlet? :)

(#20781) szilvorium


szilvorium
csendes tag

Most az 5730as és az 5800ás nokiát nézem...azok jók?

(#20782) meroly válasza szilvorium (#20781) üzenetére


meroly
veterán

5800-ról alapból nem sok jót hallottam.
5630-at nézegetted? Vannak dedikált zenegombok, 3,5-es jack, stb.
Hangzást nem tudom, mert még nem volt nálam ilyen telefon, meg amúgy is botfülü vagyok. :)

Impossible is nothing

(#20783) D@niel válasza szilvorium (#20780) üzenetére


D@niel
addikt

Szia!

Nokia: 5800,5730,5630,5530.
Legegyszerűbb, ha megnézed őket élőben:kézbe veszed, megnyomkodod kicsit. Jó mobilok ezek.
"5800-ról alapból nem sok jót hallottam." - Az új fw-nek köszönhetően elég jó mobil lett belőle. Szvsz persze csak.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#20784) szilvorium válasza meroly (#20782) üzenetére


szilvorium
csendes tag

@meroly: 5800ám volt kb 3-4 hónapja de az ilyen németországból szajaltott ex-vodás teló volt, és minden baja volt, ellenben csomó haveromban van rendes magyarországon újonnan vett t-s vagy független, azoknak meg semmi baja....
5630ast régebben nézegettem, nem rossz, csak függetlenben szerintem eléggé borsos ára van a tudásához képest, meg pici a kijelzője, mint a mostani E51emnek...
@D@niel: én az 5530ról hallottam csupa rosszat :F ropog, stb....
akkor az 5800 új fw-je már stabil és kényelmesen kezelhető?
Én is legszívesebben megfogdosnám ezeket élőben, csak most Esztergomban lakom, és itt nemnagyon van rá lehetőség...használt mobilosokban még nem láttam ilyen telókat :(
5730-nak a slide megoldásáról hallottatok már valamit? az is olyan béna, mint anno az N95be raktak?
Esetleg más márka?

(#20785) syl5 válasza D@niel (#20768) üzenetére


syl5
őstag

E52 multimédiában miért nem az igazi?
Én úgy hallottam, hogy megfelelő fülessel simán olyan, mint egy SE.
Emellett a procinak köszönhetően az avikkal is simán elboldogul.
Elég nagy a kijelző is.
És Wifi és GPS is van benne.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#20786) D@niel válasza syl5 (#20785) üzenetére


D@niel
addikt

Nincs gond az E52-nek a multimédiás részével, viszint E-series, azaz üzleti felhasználásra lett tervezve, tehát ebben a készülékben a szórakozás csak másodlagos, ellenben az említett SE mobilokkal, W, azaz Walkman telefon, amiben a zene az első. Gombok elhelyezkedése, Zene elérése a menüben teljesen ez alapján lett kialakítva.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#20787) syl5 válasza D@niel (#20786) üzenetére


syl5
őstag

Igen üzleti felhasználásra készült, de tekintve hogy a Symbian testreszabhatósága szinte határtalan, könnyen lehet egy multimédia telefont varázsolni belőle.
A gombok, meg a menü engem nem zavarnának.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#20788) Sly Bp. válasza szilvorium (#20781) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egyiknek rosszabb a minősége mint a másiknak :D nagyon rosszak!

(#20789) szilvorium


szilvorium
csendes tag

Na végül apám kapott a cégtől egy E52-t, azt elcseréltem vele az E51-emre, én meg vettem egy 5800át, gyárit, újat, aztán meglátjuk, h melyik nyer:D E52 Vs. 5800 :D

(#20790) D@niel válasza szilvorium (#20789) üzenetére


D@niel
addikt

na, ez már jó! hírtelen én sem tudom melyiket választanám... :U

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#20791) meroly válasza D@niel (#20790) üzenetére


meroly
veterán

Én biztos az E52-t. Ragaszkodom a gombokhoz ;)

Impossible is nothing

(#20792) D@niel válasza meroly (#20791) üzenetére


D@niel
addikt

Én iPhone-os lévén szeretem az érintőképernyőseket, de az 5800-nál sajnos nem az igazi , nálam is inkább az E52. Szóval, emberek! aki mobilt akar venni, az bátran vegye meg a Nokia E52-t ! ;) :K

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#20793) meroly válasza D@niel (#20792) üzenetére


meroly
veterán

Hát lehet, bár még egyikhez se (iPhone, 5800) volt szerencsém :(

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#20794) D@niel válasza meroly (#20793) üzenetére


D@niel
addikt

Mondjuk azt kell mondjam az 5800-ról sugárzik a "zeneiség", ha használhatom ezt a kifejezést. Ez pedig sokat jelent számomra (ahogy a top10es listámon is látszik a Blogomban :DD ...).

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#20795) meroly válasza D@niel (#20794) üzenetére


meroly
veterán

Nekem meg pont nem nyerő a zenegomb meg a zeneiség, mert nem telefonon szoktam zenét hallgatni. Dehát ízlések és pofonok. Az 5630 is a kialakítása, anyaghasználata és a fényképezője miatt tetszik. Nem a 3,5-es jack miatt. Bár meggondolom hogy a 2700-mban is volt 3,5-es jack és nagyon hasznos, ha nincs head-set kéznél akkor egy sima fülessel is megy és mikrofonnak a telefon mikrofonját használta. Ez nagyon praktikus és okos elgondolás :R
Listát csekkoltam.

Impossible is nothing

(#20796) D@niel


D@niel
addikt

Az 5630 nekem is szimpatikus, nagyjából annyira, mint az 5800. Ami még tetszik, az az 5730, ill. 5530. Utóbbit nagyon jó elképzelésnek tartom, 5730-as pedig véleményem szerint lehetett volna egy kicsivel minőségibb, olyan E75 kiadás, fapadosan :)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#20797) Sly Bp. válasza szilvorium (#20789) üzenetére


Sly Bp.
addikt

E52 egyértelműen :) Az telefon legalább!

(#20798) csigacsa


csigacsa
tag

Sony Ericsson Aino vagy Lg Arena?
Megjegyezném, hogy eddig csak SE telefonom volt és meg voltam velük elégedve, valamint nagyon szerettem a zseblámpa funkciót is bennük ( ez van az Aino-ban is ). Viszont szerintem nagyon jó kis készüléknek tűnik az LG is. Tapiztam már mindegyiket, de nem tudok dönteni.
A hozzászólásokat előre is köszönöm. :)

(#20799) D@niel válasza csigacsa (#20798) üzenetére


D@niel
addikt

SE Aino ! mondjuk érdekes, mert a 2 mobil között árban van különbség.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#20800) salival válasza csigacsa (#20798) üzenetére


salival
aktív tag

Ha az ár nem számít akkor Aino. Máskülönben, mivel fele annyiba kerül az Arenát választanám. Bár nem tudom az igényeidnek melyik felel meg jobban.

[ Szerkesztve ]

YNWA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.