Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21501) Sly Bp. válasza DroneZ^ (#21499) üzenetére


Sly Bp.
addikt

És egy Sima Omnia? Olcsó is Win-es :) Hátha!

(#21502) Sly Bp. válasza dudi6 (#21500) üzenetére


Sly Bp.
addikt

i8910-est ajánlom utána az N86-ot!

(#21503) DroneZ^ válasza Sly Bp. (#21501) üzenetére


DroneZ^
őstag

szebb de még mindig nem vennék ilyet :DDD iphone minimalista dizájnt nehéz überelni :))

(#21504) balintXD


balintXD
tag

Van valakinek sony e ainoja? jobb mint az LG arena? :F

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#21505) DroneZ^ válasza balintXD (#21504) üzenetére


DroneZ^
őstag

Na pl ez a Sony Ericsson Aino full diszkréten néz ki :DDD

(#21506) DroneZ^ válasza DroneZ^ (#21505) üzenetére


DroneZ^
őstag

De mit jelent az hogy félérintős megoldás? :Y

(#21507) sagesz93 válasza DroneZ^ (#21506) üzenetére


sagesz93
addikt

Azt hogy alapból gombokkal tudsz menni, a multimédia résznél tudsz csak tapicskolni(ha jól tudom)
Aréna nem jó neked? Mondjuk már nem nagyon emléxem a kritériumokra :D

(#21508) korpicschess válasza Sly Bp. (#21502) üzenetére


korpicschess
veterán

.. ha N86-ot veszél és nem tetszik, akkor megveszem ;)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21509) DroneZ^ válasza sagesz93 (#21507) üzenetére


DroneZ^
őstag

áá aréna van oszt társamnak. köze nincs az iphonehoz :D

(#21510) sagesz93 válasza DroneZ^ (#21509) üzenetére


sagesz93
addikt

Hát, azért meg lehet oldani :D
Egy kis fw frissítés, máris közelebb van...
Amúgy tényleg nem iphone, de iphone-ból csak 1 van, szerintem semminek nincs köze hozzá.

(#21511) Sly Bp. válasza korpicschess (#21508) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mért nem veszel a boltban? Most már olcsóbb lett!

(#21512) korpicschess válasza Sly Bp. (#21511) üzenetére


korpicschess
veterán

Mennyi az olcsóbb? Még meg kell az N96tól szabadulnom, sajna átvágtak kissé.. majd írok egy feketét, nehogy másnak is problémája legyen azzal a taggal.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21513) DroneZ^ válasza sagesz93 (#21510) üzenetére


DroneZ^
őstag

a SonnyE Aino se iPhone, külsőre mégis nagyon tetszik, meg a menük kinézete is nagyon szép. Csak tul sok a negatívum :(((

(#21514) sagesz93 válasza DroneZ^ (#21513) üzenetére


sagesz93
addikt

Miben legyen hasonló mint az iphone, most ezt nem értem sry, külső vagy belső :D
SE aino nekem is bejön külsőre.

(#21515) Sly Bp. válasza sagesz93 (#21514) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem belsőre nem jön át neki a tudása és a belső minősége!

(#21516) Matthewsz válasza DroneZ^ (#21499) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

Ne várd meg a következőt, mert azzal ugyanúgy szenvedned kell, hogy rárakj egy avi-t, és ha jól értettem neked ez a fő bajod. :)

(#21517) picur220 válasza DroneZ^ (#21513) üzenetére


picur220
veterán

Vázzeg... egyik telefon sem iPhone! Vannak, akik megpróbálják utánozni, pl Arena, de sosem lesz olyan a kezelése! Az Android már közelít, de másik oldalról, így az is külön kategóriát tud képezni, mint az iPhone, csak egy kicsit másképp!

(#21518) Sly Bp. válasza picur220 (#21517) üzenetére


Sly Bp.
addikt

:K Így van! Az iPhone egy külön kategóriát teremtett!

(#21519) DroneZ^ válasza Matthewsz (#21516) üzenetére


DroneZ^
őstag

az a fő bajom hogy semmit se lehet az iPhone-al közvetlenül csinálni:D mindent amit csak eltudsz képzelni átkell futtatni az itunes-on, vagy konvertálni, igy módosítani, úgy módosítani, mindenhez kell egy kis célprogram amivel alkalmassá teszed az iTuneshoz :DDD reszkettem az idegtől már fél év használat után, aztán anyagi okok miatt gyorsan el is adtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21520) Wictor válasza Sly Bp. (#21518) üzenetére


Wictor
senior tag

Na de Sly!

Itt nem az a lényeg, hogy a tesztelők egy bétás modellt lefikáznak, hanem az, hogy nekem bejön-e. És nekem nagyon bejött a Satio, tehát annyira rossz mégsem lehet. :N És mindennap használhatom pár órát a telót haverom jóvoltából (amolyan teszt jelleggel :D), úgyhogy nem csak egyszer láttam pár pillanatra. :(((

(#21521) Sly Bp. válasza Wictor (#21520) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Na de Wictor!

Ha jobb megbízhatóbb minőségibb telefont kapok olcsóbban minek vegyek Satio-t :) Akinek meg elborult az agya és akkora SE fan vagy annyira oda meg vissza van érte az megveszi! El lehet használni mint mindent de miért használjak rosszabbat mint amit megkaphatok ugyan abból a pénzből :)

(#21522) Wictor válasza Sly Bp. (#21521) üzenetére


Wictor
senior tag

Jó, mindegy, nem megyek bele a vitába, de akkor is én azt ajánlom jobban. :(((

(#21523) Sly Bp. válasza Wictor (#21522) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ajánld :) úgy is azt veszi amit akar de ha racionális vagy nem SE elfogult láthatod! Most hogy esik a W995 ára már elgondolkoztam én is a vételében, én nem vagyok annyira SE ellenes de az áraik pofátlanok!

(#21524) Wictor válasza Sly Bp. (#21523) üzenetére


Wictor
senior tag

Na de miért pofátlanok? Kell nekik a pénz a fejlesztéshez, azért magasak az áraik... :D

(#21525) Sly Bp. válasza Wictor (#21524) üzenetére


Sly Bp.
addikt

De ha pl 30 ezerrel olcsóbb lenne a Satio akkor mondjuk valaki meg is venné és lenne belőle pénzük! Az SE azt hiszi hogy presztízs márka mint a Vertu :) mert aki Vertu-t akar annak tök mindegy hogy mit kérnek érte! :K De az SE egy arccal kiad 10 féle telót túlárazva :)

(#21526) Wictor válasza Sly Bp. (#21525) üzenetére


Wictor
senior tag

Ők így mérik le, hogy mennyit érnek a fogyasztóknak. :D

[ Szerkesztve ]

(#21527) Sly Bp. válasza Wictor (#21526) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Jaja! Csak nincs fogyasztójuk az a baj és ezt te is beláthatod! Folyamatosan mennek tönkre ha olvasgatod a híreket

(#21528) picur220 válasza Sly Bp. (#21521) üzenetére


picur220
veterán

Ez nagyon igaz!
Mennyi most egy Satio? Annyiért sztem simán lehet milestonet, de ha azt nem is, akkor Herot kapni, vagy iPhone 3G-t.
A SE azt hiszi, hogy a 12MP-t el lehet adni mindenkinek, de csak a hülyéknek kell, avagy az olyan szűk látókörűeknek, akik a kamera képminőségét egyenes arányba helyezik a pixelszámával.

(#21529) Sly Bp. válasza picur220 (#21528) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Jaja! És ha a multimédiát nézzük az i8910-et kellett volna legyőzniük mert az iPhone az nem ellenfél senkinek annyira más! De nagyon nem megy az SE-nek!

(#21530) Wictor válasza Sly Bp. (#21529) üzenetére


Wictor
senior tag

A Motorola is olyan helyzetben volt még tavaly ilyenkor, mint a SE, és most hol tartanak? Majd eljönnek az Androidők nemsoká a SE-nál, onnantól majd lesz nemulass! :K

[ Szerkesztve ]

(#21531) Sly Bp. válasza Wictor (#21530) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Alig várom :) De a Motorola nincs elszállva az áraival! Meg kiadnak olcsó nagyon jó telefonokat pl a V8!

(#21532) Wictor válasza Sly Bp. (#21531) üzenetére


Wictor
senior tag

Nincs elszállva a Moto? A Milestone mennyi volt már a megjelenéskor? És a V8? Bőven 100000 Ft felett volt a nyitóára. És a V3? 200000 Ft-ról kezdte! :(((

A V8 is 2,5 év után olcsó... :(((

[ Szerkesztve ]

(#21533) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Motorola Milestone is tetszik, pedig nem iPhone ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21534) Sly Bp. válasza Wictor (#21532) üzenetére


Sly Bp.
addikt

V3 200 felett? Én 70-ért vettem :D V8-ra sem emlékszem hogy 100 lett volna max a Luxury Gold :) Milestone meg most jelent meg :D De nem emlékszem mi volt 3-5 éve!

De a lényeg hogy SE-t mi nem veszünk + úgy az emberek 90%-a :) de te vehetsz!

Zárjuk a témát! :K

[ Szerkesztve ]

(#21535) Wictor válasza Sly Bp. (#21534) üzenetére


Wictor
senior tag

A V3 kezdőára valami 200e Ft volt. A sima V8 is 100e körül nyitott. Mindegy. :U

[ Szerkesztve ]

(#21536) dudi6


dudi6
senior tag

Angliában akarok venni egy telót (íbéjen), amit Sly ajánlott (i8910). A kérdésem az lenne, hogy tudom ezt magyarosítani? Ha lockoltat veszek, ki tudom könnyen függetleníteni? Néztem 1-2 videót, meg olvastam forumot, elvileg egy hosszú kódot kell beírni és kész is...

(#21537) Sly Bp. válasza dudi6 (#21536) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A GSM boltok megcsinálják!

(#21538) dudi6 válasza Sly Bp. (#21537) üzenetére


dudi6
senior tag

Függetlenítést vagy a magyarosítást, vagy mind kettőt?
Ha magyar firmware-t szedek le hozzá, attól magyar lesz?
köszi a gyors választ, és bocs a sok amatőr kérdésért. :)

(#21539) Sly Bp. válasza dudi6 (#21538) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Azt nem tudom mit hogy csinálnak csak annyit tudok hogy a legtöbb helyen megcsinálják!

(#21540) picur220 válasza dudi6 (#21538) üzenetére


picur220
veterán

A magyarítást is, és a függetlenítést is meg lehet oldani! Függetlenítést még lehet, hogy turbo simmel is lehet, bár azokat én nem ajánlom...

(#21541) Sly Bp. válasza picur220 (#21540) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Turbo Sim-hez szerencse kell :D 10-ből 1 működik!

(#21542) korpicschess válasza Sly Bp. (#21541) üzenetére


korpicschess
veterán

.. no meg nem minden szoftverrel kompatibilis! Az újakkal már nemigazán. De pl. térerő ingadozást is okozhat, én nem ajánlom a turbo-simet.
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21543) dudi6


dudi6
senior tag

Köszi a gyors választ, még egy gyors kérdés. :)
Ahhoz hogy tudjam használni a navigációt, fizetnem kell a szolgáltató felé?
Mondjuk ha leszedek netről (hackelt) Garmin XT-t + térképeket hozzá, dominós kártyámmal tudom majd használni? Ez mondjuk annyira nem lényeg, erre úgyse használnám, csak érdekel...

(#21544) Sly Bp. válasza dudi6 (#21543) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ingyenes! Ha fenn van a garmin akkor jó! Csak tudd feltenni :D

(#21545) Songo válasza dudi6 (#21536) üzenetére


Songo
senior tag

hát nemazért de a 400-450font az nemépp egy jóár mikor itt a gms shopokban 95-100ért megkapni

(#21546) Matthewsz válasza DroneZ^ (#21519) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

Hát igen, csütörtök óta vagyok szifon tulaj, de már most tele van a tököm az ájtúnsszal...

Látom ismét SE vita volt, az valóban igaz, hogy túlárazzák a telóikat, ezért is vettem szeptemberben nokiát, mert kb. az a legjobb ár/érték arányú márka... De részben Wictor mellé állok, mert tényleg jók a sony-k, főleg zenében, a cyber-shot sem lenézendő, meg az egyszerű menürendszer. 2008 végén vettem egy P1-et, a mai napig azt használnám ha továbbra is frissülne a UIQ. Szerintem abszolút hibátlan rendszer (volt), egyedül a wifi miatt adtam el, mert nem kezeli a wpa2-t. De maga a P1 rendkívül jól össze van rakva, teljesen jó kamera, szerintem gyönyörű is a telefon, és a rendszer is jó.

(#21543) dudi6: Garmint felejtsd el, szép lassan leáll a frissítése, és nem lesz több garmin mobile xt, csak a saját nüvijük.

(#21547) dudi6 válasza Songo (#21545) üzenetére


dudi6
senior tag

Most néztem 2 perce, van 80 Font-ért, de általában 150-200 Font körül vannak, csak a szállítást anglián belül vállalják be az eladók, de nekem meg kint dolgozik a barátnőm és nemsokára jön haza, úgyhogy remélem sikerül vele hozatni egyet... :))
Mondjuk egy N86-s még olcsóbb, de hát mindenki a i8910-t javasolja :)

Sly: Több helyen olvastam, hogy felmegy rá a Garmin, még videókat is néztem róla..

(#21548) Sly Bp. válasza dudi6 (#21547) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Felmegy rá a Garmin de abban nem hiszek hogy te is fel tudod tenni :D max egy GSM-es :)

(#21549) picur220 válasza dudi6 (#21547) üzenetére


picur220
veterán

Az i8910 jobb lehet, feltéve, hogy kell neked az akkora kijelző és hajlandó vagy kompromisszumot kötni a mérettel.
Ha kisebb kell, de nagyobb látószögű kamerával, akkor N86, ha sokat netezel/navigálsz, akkor i8910.

Sly: milyen telo ez, hogy nem megy fel egy Garmin?

SE-hez: A Cyber-shot a valóságban egy rakás szar, és a cybershotos telok nem méltók az amúgy jó fényképezők nevéhez. Egy C905 elmehet a ... tudod hova egy innov8 mellett.:D

[ Szerkesztve ]

(#21550) Sly Bp. válasza picur220 (#21549) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mondom hogy felmegy! Csak a kolléga nem tudja szerintem feltenni mert ez nem annyiból áll hogy egy progi leszed és telepítés! Kicsit bonyolultabb annál :) Vagy csak én nem kaptam ilyen egyszerű progit!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.