Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15478) davver


davver
csendes tag

Sziasztok!

Gondba vagyok!
Mivel nem rég tönkrement a LG Viewty-m ezért szeretnék egy használt független telefont!
Maximum 15000Ft a tető de nem sértődöm meg a 10-13e FT-os mobilajánlat esetén sem. Inkább veszek egyet 13ért veszek rá egy új előlapot, mert úgy néz ki, hogy sokáig fogom használni.
Szóval eddigi telefonjaim: SE k510i, SE k800i-m volt mindkettőt nagyon szerettem :N de már egyiket sem venném meg újra. Volt Samsung u600-am is imádtam a kameráját és a viszonylagos anyagminőségét, de nem hagyott bennem mély nyomot. :(((

Kritériumaim a következők:
-BT
-mp3 lejátszás (nem szükséges Walkman minőség, mivel a Viewtymba még EQ se volt de így is nagyon jól megvoltam vele)
-rádió
-legalább 2mpx kamera
-fontos, hogy nagyon jól nézzen ki, nem szeretnék egy dögunalom telefon megint (pl:k800) ha lehet lehessen rá témákat tenni és ne legyen lassú!

Lehet flipes, vagy kinyitható, esetleg maroktelefon is a lényeg, hogy kényelmes legyen használni a mindennapokba!

Eddigi kiszemeltjeim :
Samsung L700( bár ettől kicsit félek)
Sony Ericsson W610, W810 (tucat telefon tudom :-) )
Motorola V8 (nincs rajta rádió és nem bővíthető a memória megbocsájtom neki)
Nokia 5310 (a Nokiákkal nem vagyok kibékülve de bekerült valahogy a rostámon)
Sony Ericsson G502

Bár sajnos nem férnek be a keretbe, de akár Samsung U800 és LG KU800 (turbócsoki) is eltudnék képzelni. :O :O :O

Bocs, hogy ilyen hosszú voltam, de már napok óta rágódom a dolgon és egyszerűen nem tudok dűlőre jutni! Van olyan telefon amire nem gondoltam esetleg?! :B :B :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.