Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:11:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38000) jim bcs válasza oettinger01 (#37999) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Mo.-on mindenre 3 év gari van, szerintem felesleges a sabertooth és a hülye thermal pajzsa, akkor az x79-esre miért nem raktak? ,én vennék a helyedben egy olcsóbb 77-es lapot (pl.: asus maximus v gene) amin szintén már minden megvan ami kell és a többit egy erősebb vga-ba tolnám bele, az én elképzelésem az, hogy ha már nem tuningolsz egyébként igazad van mire tuningra kerülne a sor addigra úgyis gépet cserélsz megint, akkor én vennék egy erős H77-es lapot de kb. 3000k plussz ráfordítással (mert ennyi a különbség kb a h77-z77 lapok között) már inkább jobban megérné a Z77-es mert többet nyújt mint egy H77-es, a lényeg ebből

veszel egy erős Z77-es lapot a tudása miatt mert csak 3-4000k val drágább a h77-es-től, ebbe veszel mondjuk egy i5 3550-et vagy ha rászánod a lóvét és tényleg egy király proci kell attól hogy nem fogsz tuningolni 4000k -val többért ott van az i5 3570k (ilyen van nekem is és bőven elég mindenre) igaz ezt tudnád tuningolni de lényegesen jobb mint a 3550, ha nem akarsz cf-t ,vagy sli-t akkor szerintem bőven elég egy matx lap is (nekem is ilyen van és nekem bőven elég), persze nemtudom mik az igényeid, ha megy bele pl: 1 hangkártya akkor csak referencia hűtős vga-kon gondolkodhatsz vagy akkor atx lap lesz, bár nekem elég az alaplapi 8 csatorna egy corsair 1300-assal használom játékra és nagyon ott van ugyanúgy hallom honnan jönnek, ramból elég 2x4GB 1600mhz cl9, ramból xmp azaz low profile memókat ajánlok én Adata Gaming Seriest vettem 14k volt akkor, Corsairt is vehetsz bár nekem azért nem tetszik mert most onnan vesz chipet a memókba a corsair ahol olcsóbb, ami nekem a kedvencem csak már nem volt időm megvárni az a Patriot Viper Series 3 Black Mamba, tehát én az adat-át vagy a patriotot venném belőlük egyértelmű hogy kit-ben és 2x4GB 1600mhz cl9-et egyenlőre ennyi ram bőven elég mindenre. :)

írd le meddig mehetünk el árban a lapnál

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.