Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#488) maross válasza Szten Márs (#487) üzenetére


maross
veterán

perpill az, hogy a ''manual'' modjaban kb semmit nem lehet beallitani. az hogy en allitsam be a zarsebesseget, nem hiszem hogy olyan k**** nagy keres lenne. automatice allitgat, 1/8 alatt meg sem probalja, meg ha hotsotet is lesz a kep.
nikon 4300amnal szepen allitgathattam minden, kozben jelezte a kijelzon hogy oreg ez par ertekkel alulexponalt lesz, csak pattingattam odebb az iso/blende/zarsebesseg kombot amig nem lett normalis.
fokusza valoban katasztrofalis, este szobaban 60w egonel a teruletek felere nem fokuszal csak 2-3adjara. kijelzojenek sebessege felhomalyban kb a hp310(?)et idezi (anno az a jo kis sulinetes gep). napsutesben lehet hogy csudaklassz kepeket csinal, de nekem nem azert kellett stabilizator, mert fenyes nappal nem tudtam fenykepezni :/.

kepminoseget egyelore passzolom, odaig nem jutottam hogy egy normalis kepet tudjak csinalni. nikon utan nemhogy elore, hanem visszalepes :(. nem ezt vartam.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.