Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39646) racerx


racerx
őstag

Hűha micsoda polémiát generáltam az ártatlan kis kérdésemmel itt :). Nagyjából mindenkinek igaza van a tanácsaiban, de azért megvilágítanám az én gondolataimat,esetemet pár szóban. Ter. tisztába vagyok azzal, hogy a drágább általában jobb. Meg azt is tudom, hogy mindig van, hogy csak párezret hozzáteszel akkor ennyivel jobb, de ha még 10 -et akkor húha...de ha már annyid van akkor mér nem ennyit mert az meg 10 évig highend lesz és kiszolgál.:) Ezt végigjátszottam már párszor tv, laptop, telefon stb.(jah pl a 2,5 éves 140K Desirém most ér vagy 20 at :) ). Az embernek először mindig az anyagi kerete adott , és ahhoz keresi a legjobb megoldást. Ez nekem 40k volt (nevezhetjük ajándékra szánt pénznek) Ebből anno faszán kijött volna a samu, de mostanában nem. Párezret hozzátéve viszont igen. A másik meg 50 k. Ez már egy kicsit túl van a túréshatáron, de beleférhet, csak hogy is mondjam.... rossz szájizzel :)Sajnos most jobban meg kell nézni mire adja ki az ember a pénzét (pár éve nem izgatott volna plusz párezer). Meg aztán ott vagyok az elején említett csak még párezer sztorinál. De készségesen elhiszem, hogy jobb, csak azon filózok, hogy én ezt észreveszem e, kihasználom e :F Mi van ha se időm se türelmem nem lesz majd a mauális és egyéb kismilló módokkal játszadozni, állandóan auto-n használom.Akkor valszeg fölösleges. Persze lehet erre azt mondani, hogy akkor minek az ilyennek ez, erre jó az akármilyen 20 ezeres is. Azokból viszont nem nézek ki sokat, a fejlődési lehetőségek nem sok jóval kecsegtetnek. Ebben a kategóriában talán lenne valami.
Szóval van dilemma dögivel, csak győzzön okos lenni az ember. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.